První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

fudy
4. čer 2010

Ahoj holky,
Pěkně odpočívejte,ať je všechno tak jak má. Určitě to vyjde,když se vám dneska udělalo krásné sluníčko venku 😉

milka77
4. čer 2010

EIMMY : 6 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 10 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ,12DC Pregnyl, 14DC 2 IUI,tj 8.7
SEDMITECKA : 28DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 20 DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 21DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 21DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 13 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ, 13DC IUI
MILKA : 15 DC - Gennet Praha, 3.-7. DC 1xClostilbegyt, 1.IUI 4.6. Utrogestan
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech

milka77
4. čer 2010

EIMMY : 6 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 10 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ,12DC Pregnyl, 14DC 2 IUI,tj 8.7
SEDMITECKA : 28DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 20 DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 21DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 21DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 13 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ, 13DC IUI
MILKA : 15 DC - Gennet Praha, 3.-7. DC 1xClostilbegyt, 1.IUI 4.6. Utrogestan
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech

milka77
4. čer 2010

ahoj fudy, dík za podporu...celý víkend má být sluníčkové počasí...tak se těším na relax 😉

holky, dostala jsem tento odkaz od kámošky, prý to vychází....tak na to mrkněte....znáte to?

http://astro.wendys.cz/plodne_dny1.php

http://www.volny.cz/javer/vzor_mudr__jonas.htm

fudy
4. čer 2010

Znám a už jsem si to i vyplnila 😉 Tak uvidíme jestli je to pravda....

sedmitecka
autor
4. čer 2010

kapi, milka, tak to máte za sebou, super 🙂
kpi, doktor byl vtipálek, viď...věta "toho vzácného materiálu je tam hodně" , mě pobavila
😀 😀 😀

sedmitecka
autor
4. čer 2010

ssaara, tak jsem tam včera Péťovi položila óbr rudou růži za nás za všechny ....je mi pořád z toho všeho smutno 😢

fudy
4. čer 2010

Ahoj sedmitecko: Také jsem včera při zprávách měla slzy v očích. Pořád tomu nemůžu uvěřit ☹

ssaara
4. čer 2010

Tak už to máte za sebou,holky 😵
Hezky hlaďte bříško a domlouvejte těm potvůrkám,ať se pořádně zavrtaj 🙂

sedmi : já sledovala Brodway online,nejednou mi ukápla slza 😔

milka77
4. čer 2010

ssaara, jojo, hladím a domlouvám jim 😉 tak snad mě poslouchají a pěkně se zavrtávaj.... 😀

kapibara
4. čer 2010

sedmi...oni jak to upraví tím mediem,tak je toho spermatu víc a vstříknou Ti ho přímo do dělohy,ale to víš...jak mi to tam vpravil,tak se hned ptal,jestli mi není na omdlení atd.....břicho cítím pořád 😒 ale byla jsem se provětrat a je mi fajn 🙂 včera jsem byla nějakaá přepadlá před tou IUI a tak jsem raději ani nesledovala toho Péťu ☹

fudy
4. čer 2010

Kapibaro: a co to je to mediem?

kapibara
4. čer 2010

fudy...oni to sperma před IUI upravujou a přidává se k tomu nějaký asi výživný roztok či co...si myslím,aby nezdechly 😀 než Ti je aplikují

fudy
4. čer 2010

Aha to jsem nevěděla. Děkuji ua info 🙂

kapibara
5. čer 2010

fudy...tady jsem aspoň něco našla : Sperma partnera, popř. dárce (nemá-li partner žádné spermie) musí být před zavedením laboratorně upraveno. Spermie se oddělí od seminální tekutiny, vyberou se nejpohyblivější z nich a ty jsou pak pomocí speciálního tenkého ohebného katétru přeneseny pochvou přes děložní hrdlo přímo do dutiny děložní. Zkrátí se tak jejich cesta k vajíčku a zvýší se pravděpodobnost početí. 😉

fudy
5. čer 2010

Ahojky kapibaro: A když má manžel spermio o.k? Tak se tam taky něco přidává?

fudy
5. čer 2010

EIMMY : 7 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 11 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ,12DC Pregnyl, 14DC 2 IUI,tj 8.7
SEDMITECKA : 29DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 21 DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 22DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 22DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 14 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ, 13DC IUI
MILKA : 16DC - Gennet Praha, 3.-7. DC 1xClostilbegyt, 1.IUI 4.6. Utrogestan
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech

kapibara
5. čer 2010

fudy...můj manža má výborný spermiogram taky...ale oni oddělí tu seminální tekutinu a přidávají k tomu nějaký ten jejich roztok...příště se na to optám podrobněji 😉 ....já jen vím,že se to upravuje vždycky...však se zeptej až teď půjdeš na IUI a poreferuješ mě 😉

fudy
6. čer 2010

EIMMY : 8 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 12 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ,12DC Pregnyl, 14DC 2 IUI,tj 8.7
SEDMITECKA : 30DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 22 DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 23DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 24DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 15 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ, 13DC IUI
MILKA : 17DC - Gennet Praha, 3.-7. DC 1xClostilbegyt, 1.IUI 4.6. Utrogestan
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech

fudy
6. čer 2010

Ahojky kapibaro: jj zeptám se na to 😉
Okurkaa jak je včera jsi byla na IUI?

okurkaa
6. čer 2010

Ahoj holky, jo mám to za sebou. Tak uvidíme. Byla jsem strašně překvapená, že se to v Pronatalu dělá v ordinaci a ani 5 minut se neodpočívá. Nakonec jsem mela folíků docela dost. Doktor jenom říkal, že jestli otěhotním, tak potěž pánbů...Jinak kromě vaječníků nic necítím. Nevíte, za jak dlouho se už dá poznat výsledek?

kapibara
6. čer 2010

okurkaa...mně řekl,že nejdřív testovat za 14 dní,jinak to nemá cenu 😉 vaječníky taky cítím trochu,teda spíš jeden...

fudy
6. čer 2010

A jak se jmenoval doktor? Já taky byla v ordinaci a hned jsem šla. Můj doktor gyndař říkal testovat za 2 týdny v Pronatalu řekla doktorka za 3 týdny. Já jdu na druhý pokus v uterý. Kolik jsi měla folíků?

ssaara
6. čer 2010

Ahoj holky!

Jaký jste měly víkend? Konečně bylo krásně 😎 My jsme byli u tchánovců a s malym jsme pořád lítali někde venku.

okurkaa - tak už to máš taky za sebou 😵 Teeeda, ten tvůj doktor ale dokáže potěšit,co? 😒 Člověka to zbytečně vystresuje 😒

Ale divím se,že vás po zákroku nenechaj ležet. Vždyť i po sexu se doporučuje chvíli ležet a být ve zvýšené poloze....
Mně při prvním IUI tenkrát nechávali ležet na křesle asi půl hoďky a přikryli mě dekou 😕

sedmitecka
autor
7. čer 2010

krásné ránko holčiny 🙂 , ten víkend mě tak dobil, že jsem i v pondělí ráno plná energie, sluníčko dělá zázraky 🙂
zřejmě i s mým tělem, protože mrcha už druhý den mešká, to je jako naschvál, zrovna když na ní netrpělivě čekám, abych mohla šupajdit do pronatalu pro injekce, někde se courá......břicho bolí ale mrcha nikde 😠

milka77
7. čer 2010

dobré ránko holky, tak víkend byl nádhernej 🙂 sluníčko hřálo o 106 😎
okurkaa...držím palečky ať to vyjde...mně řekli testovat za 2 týdny tak čekám a čekám....
nechali mě ležet na sále asi 5 minut a pak šupky domů...měla bych ale lepší pocit, kdybych si tam ještě mohla alespoň těch 20 minut poležet (na pokoji)...tak uvidíme... 😉
sedmi...určitě se brzy dočkáš!... 😎

ssaara
7. čer 2010

EIMMY : 9 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 13 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ,12DC Pregnyl, 14DC 2 IUI,tj 8.7
SEDMITECKA : 31DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 23 DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 24DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 24DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 16 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ, 13DC IUI
MILKA : 18DC - Gennet Praha, 3.-7. DC 1xClostilbegyt, 1.IUI 4.6. Utrogestan
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech

Tak já zítra zdlábnu poslední Duphaston a pak jen doufam,že mrcha dorazí co nejdřív 😵

Ty jo,a co @eimmy ,už mezi námi dlouho nebyla.....

Lorca - jak je? už něco pociťuješ? den testíkování už se ti pěkně blíží 😵

milka77
7. čer 2010

ssaara máš recht, eimmy už tu dlouho nebyla....

sedmitecka
autor
7. čer 2010

eimmy je v čekací fázi, tak si nemá novinky 🙂 ...ale mohla by se za námi stavit že? třeba pokrafat, co víkend a tak 😉 ......

kapibara
7. čer 2010

EIMMY : 9 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 13 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ,12DC Pregnyl, 14DC 2 IUI,tj 8.7
SEDMITECKA : 31DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 23 DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 24DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 24DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 16 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ, 13DC IUI,tj.4.6.,utrogestan
MILKA : 18DC - Gennet Praha, 3.-7. DC 1xClostilbegyt, 1.IUI 4.6. Utrogestan
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech

kapibara
7. čer 2010

Ahojky 😵

Holky,bolely vás po IUI vaječníky? Bojím se,aby se tam něco nedělo nekalého 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru