První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

misha1009
12. kvě 2010

eimmy, jak jsi dopadla? já byla dvakrát u Anušky, dvakrát dr. Turkové - ale o stimulaci nepadlo ani slovo, tak nevim, jestli se nemam objednat a domluvit se s nima, že bychom tentokrát něco zkusili...

sedmitecka
autor
12. kvě 2010

ssaarraa vítej 🙂 takové krásné zprávy, že se hned napoprvé po IUI povede tak krásné mimišátko, potřebujem slyšet co nejčastěji, dodává to naději a optimismus 😉

eimmy, tak jak dnes? myslím na tebe, snad to proběhlo v pohodě a teď už jen čekat ty dlouhé dva týdny 😕

fudy, jak já vám holky závidím, taky už jsem mohla teď stimulovat, sákriš ☹ a jak to proběhlo v pronatalu? kdo ti IUI dělal a je to hodně nepříjemné?

sedmitecka
autor
12. kvě 2010

misha, IUI úplně bez stimulky? to mi taky nikdo nenabídl, a klidně bych do toho šla....

fudy
12. kvě 2010

Ahojky sedmitecko,
To chápu,že tě to mrzí ☹
Všechno v pohodě a dělala mi to doktorka Slámová. Říkala,že ucítím malej tlak,ale skoro nic jsem necítila. Připadalo mi to jako klasická gynda.prohlídka.
Také mě potěšilo,když SSaara napsala,že se jím malej povedl hned na první IUI. To člověka potěší a povzbudí 🙂

lorca
12. kvě 2010

Ahoj holky, všechny moc zdravím.

Misha, to je mi líto, že to nevyšlo. Tak budeme doufat, že druhé IUI nám vyjde. Mě taky čeká koncem května. Cítím, že mrcha u mě bude každným dnem, vždy jí prozradí bolest prsou, na to je spoleh (bohužel).

Tak já se pomalu chystám do postele nebo ráno budu ten budík zase proklínat 🙂

sedmitecka
autor
13. kvě 2010

dobré ránko všem 🙂
fudy a eimmy, držím palečky, moc moc moc!!!! ať to klapne na poprvé 😉 ...lorce samozřejmě taky, ale to bude aktuální koncem měsíce 😀

ssaara
13. kvě 2010

Taky přeju krásné ráno 😵

Já pořád bez ms ☹
Na jedné diskuzi psala nějaká holka se stejným problémem,nakonec jí našli cysty na vaječníku po stimulce clostíkem a odsávali jí to. Nemáte s tím někdo zkuěenost? Břicho mě pobolívá už asi týden ☹
Uvidím,jak přes víkend a když tak v pondělí naklušu do CARu,ať se na mě mrknou.

eimmy
13. kvě 2010

EIMMY : 24DC - léčba ISCARE 5-9 DC Clostylbegit 2x1, 14-20DC fostomon injekce, 21 DC overril 23 DC tj. 12.5. IUI
FUDY : 15 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 8 a 9 DC UTZ, 11DC Pregnyl,11DC tj.11.5 IUI. Od 14.5 2x1 Utrogestan.
SEDMITECKA : 6 DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: léčba Institut v Plzni, čekám na mrchu, pak stimulace 3-7DC Clostilbegytem,Pregnyl a 2.IUI
MISHA1009: 37 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5.
SSAARA: 37 DC čekání na MS,pak stimulace gonalem

eimmy
13. kvě 2010

ahoj ssaar:
já po clostilu měla poslední cyklus 54 dní a musela a ani nezabrala injekce agolutinu takže mi nasadili na 7 dní léky ( jméno nevim už) a pak po dobrání jsem to za 4 dny dostala...

sedmitecka
autor
13. kvě 2010

ssaarra, po clostilu se mohou udělat cysty, píšou to i v letáku ☹ a jakou dávku jsi brala? já jen 1x1 a k ničemu to nebylo...břicho mě po něm taky bolelo a dost, ale cyklus mi to zachovalo normál, 29 dní, s tím problémy nemám......

eimmy
13. kvě 2010

sedmi: u každého clostyl. učinkuje tročku jinak... ná brala 2x1 tento cyklus a nepomohl mi.. mám na každé straně okolo 20 folíků ale ani jeden dominantní proto jsem nasadili Fostimion a ten mi jeden nastymuloval pro IUI... doufám že ten správný... nejraději bych testovala už dnes 😀 😀 to si ještě počkám... ale kdo si počká ten se dočká 😵

ssaara
13. kvě 2010

Já ho brala asi půl roku 2 tabletky 5 dní v každym cyklu. Takový zpoždění mam prprvé.
Ale říkám si,že to může být i stresem,jak se na to IUI nemůžu dočkat 😅 Psychika je mocná.
Nebudu na to tolik myslet a snad se to srovná,eventuálně si zajdu na gyndu.
Děkuju za názory,holky 😵

sedmitecka
autor
13. kvě 2010

no právě, že u každé účinkuje jinak a jiná dávka, na mě nezabral vůbec a spoustě holek tady taky ne....ale cysty se po něm pár holčinám udělaly a i velké, takže kontrolu u mudra by to asi chtělo, jestli bolí bříško 😉

eimmy
13. kvě 2010

cože??? clostyl se smí brát jen 3 cykly.....

ssaara
13. kvě 2010

Na mě taky nezabíral.

Eimmy,vydrž,i když teď se ten čas asi povleče. Nejradši už bych byla na tvém místě 😵

sedmitecka
autor
13. kvě 2010

ssaarra, právě, psychika dělá divy, já byla tenhle měsíc už tak natěšená na IUI, že i menses to asi poznala a místo mých obvyklých 7 dní mi skončila už po čtyřech a skoro vůbec nebolela, normálně se svíjím v křečích a někdy jdu bolestí i na kolena, te´d pohoda 🙂

eimmy
13. kvě 2010

účinkuje jen 3 cykly pak už je zbytečný píšou to v příbalovce

ssaara
13. kvě 2010

eimmy : tohle už jsem taky slyšela,moje gynekoložka tvrdila,že se má brát nepřetržitě,tak nevím. Teď mi ho předepsala zas na dva cykly 😒

sedmitecka
autor
13. kvě 2010

eimmy, čekání je nejnáročnější, vydrž kočko 🙂 .....já - od přírody strašně netrpělivá - teď mám fakt muka, celý měsíc čekat zase dál na IUI, které snad už pak konečně bude ☹ , snad už se další žádný zádrhel nevyskytně 😉

eimmy
13. kvě 2010

hele ssaar nechci radit nejsem doktor ale ten příbalový leták není výmysl... a i v CAR to říkali že se píše max. na 3 cykly....

eimmy
13. kvě 2010

holky mooooooc děkuju za podporu... už se těšm na 26.5. 😵 😵

sedmitecka
autor
13. kvě 2010

eimmy, spousta holek ho berou třeba 6 měsíců v kuse, ale to bych se už bála těch cyst a dalších vedlejších účinků, přece jen je to hormon 😠
kolegyni se po něm už. měsíc užívání udělalo strašně zle a skončila v nemocnici s rozhozeným celým metabolismem ☹

sedmitecka
autor
13. kvě 2010

26. je za chvilku, to zvládneš 😉

ssaara
13. kvě 2010

já ti věřím....
teď se teda vůbec nedivím,že mam rozharašený cyklus 😠 asi jsem předávkovaná clostíkem 😒
Tak to je ta moje gyndařka asi úplně blbá nebo já nevím,to schválně řeknu v CARu 😀

eimmy
13. kvě 2010

přesně tak sedmi... vedlejší účinky jsou u clostylu nebezpečné... proto jen ty 3 měsíce.. pak doporučují zmenu léku

eimmy
13. kvě 2010

raději se fakt porad v CARU

ssaara
13. kvě 2010

Teď jsem na netu vyčetla,že může být léčba clostilem opakována maximálně šestkrát,tak do toho se naštěstí vejdu a recept na další dvě krabky vyhodim 🙄

lorca
13. kvě 2010

Ahoj holky, tedy vy jste se rozepsaly. Já se vždy k PC dostanu až takhle v podvečer (v práci si to raději nelajznu) a pak mam hoňky dočítat.
Já brala clostík jeden cyklus a pak jsem jeden vynechala a teď zase budu brát. Ale ten cyklus teď bez něj jsem měla taky ovulku a pak další folíky, které byli k ničemu, protože byli prťavý. Před 1IUI jsem měla po Clostíku prý jeden folík výstavní a druhý menší, ale taky použitelný, bohužel nevyšel ani jeden. Tak jsem zvědavá jak to bude teď. Jinak jsem po Clostíku ani problém neměla, jen jsem měla střevní problémy, ale to asi bylo spíše z nervů, si myslim.
Holky, moc nám všem přeji, aby to naše IUI bylo poslední, ale co kdyby to nevyšlo, kolikrát budete IUI zkoušet?? Já už jsem přemýšlela, že pokud nevyjde druhé, tak asi nejedu na stimulaci na IVF.
Ssaara, na nějaké jiné diskuzi jsem četla od několika holčin, že braly clostík taky půl roku.

Ještě mám dotaz, berete ještě něco po IUI?? Já neměla nic.

Zatím pa

eimmy
13. kvě 2010

ahoj Lorčo,
já beru 3xdenně duphaston .. podle mě se má brát vždy nějaký hormon aby byla větší šance na uchycení. Já pokud nevyjde toto první IUI tak hned IVF. Už jsem pro jistotu požádala o schválení měla bych to mít schválené do 3 týdnů ale asi bych jeden cyklus vynechala.. no uvidíme .. doufám že vyjde IUI a 26.5. nahlásím // 😵

ssaara
14. kvě 2010

Ahoj!

Lorco,tak spolu se tu asi nepotkáme,páč já jsem tu nejvíc ráno,když malej čučí na pohádky a pak po obědě,když spí 🙂
Po IUI jsem brala Utrogestan na udržení těhu a ještě asi Estrofem a ještě jeden lék,ale už si nepamatuju název.
Já mám v plánu 2 IUI a pak IVF,ale plány se můžou změnit 😎

Dneska je venku pěkně hnusně ☹
Na víkend nám přijedou tchánovci,tak musim uklidit,uvařit a upéct 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru