První kroky do CARu

cincinnati
27. zář 2010

Ahoj všem nově příchozím. Vzhledem k tomu, že témata v sekci neplodnost už nějakou dobu existují, jsou rozjetá a pro nově příchozí je těžké se do některého z témat zapojit, otvírám proto tuto novou diskuzi. Měla by sloužit ke sdělování informací a zážitků z prvních a dalších kroků při hledání řešení "neplodnosti" a také k předávání s tím souvisejících zkušeností....

cincinnati
autor
8. dub 2011

@haaninaa Jak to dopadlo ?

haaninaa
8. dub 2011

@cincinnati - ahojky mamino, neúspěšně..... Fakt už nevím jak dál...

cincinnati
autor
8. dub 2011

@haaninaa A neřekli vám čím to může být ?

haaninaa
9. dub 2011

@cincinnati - ahojky, ne ne, neřekli, koncem dubna jdeme na další konzultaci a fakt už jim tam řeknu svý... nechápu, proč to pořád nejde, a nic se mnou nedělají... A co ty, jak rostete?

cincinnati
autor
10. dub 2011

@haaninaa Jo rosteme vzhledově, kila jsem přibrala jen 3, ale předtím 9 shodila, takže jsem stále -6 kg. Ale je kde brát. Mám to v práci hrozně stresové, tak se těším, až tam skončím ...

ravie
11. dub 2011

Ahoj holky, snad vám to tady moc nenaruším! Je těžší to dočítat zpětně, ale vidím, že máte zkušenosti a já bych chtěla poradit...příběh mám trošku delší, ale ve zkratce po 8 měs. snažení jsem otěhotněla, v 7.tt samovolně potratila, pak jsme si dali pauzu a teď jdeme do 8. cyklu snažení...jsme už z toho celkem rozladění, dr. stále mele svou, že jednou se to povedlo, tak se to povede zase, vydupala jsem si horm. profil, kde jsem měla jen zvýšený TSH (myslim), ale na opakovaném testu v normálu, manžel byl před rokem na spermiogramu - vše ok. Taky jsem zkusila už milion čajů, kapek, cvičení, testů na ovu atd, ale nic nezabírá. Poslední dobou se už zaobíráme myšlenkou návštěvy CARu, jen by mě zajímalo jestli tam musím mít doporučení od dr. a jestli se hned ty sezení platí. Vidím to tak na Ostravu...možná předčasně plašíme, ale zase si říkám, co když to, že to vyšlo byla obrovská náhoda, která se nemusí opakovat? Navíc třicítka klepe na dveře 😠 Pokud mi můžete poradit, budu moc ráda. Děkuji

haaninaa
11. dub 2011

@cincinnati - tak držím palečky, ať už jsi brzy doma.... Taky chceme Nelinku...S těma kilama je to zajímavý, kamarádka celé těhu jen a jen hubla, mrňousek je v pořádku, tak to asi tak má být...

cincinnati
autor
27. dub 2011

@haaninaa Něco nového ?

haaninaa
28. dub 2011

@cincinnati - ahojky, nic moc.... Jen mám konečně žádanky na imunologické a genetické vyšetření, abysme se pohli dál... Ty jo, tobě ty týdny tak naskakují, za chvilku budeš mít Nelinku u sebe...

cincinnati
autor
28. dub 2011

@haaninaa Jo, už se moc těšíme. Tobě budu dál držet palce, aby to už konečně vyšlo 😒

svoba
25. kvě 2011

@ravie - zvýšený TSH může být problém. o CARu popřemýšlej ale hlavně kvůli testům. genetika, hormony, imunologie, ...
taky si zajdi na urologii na výtěry ureaplasmy a chlamydie.
jestli jsi z Prahy, můžu doporučit dobrý doktory. rozhodně se nech řádně prošetřit. mně taky říkali, že jeden potrat je normální a běžný. já se nenechala odbýt. a problém se našel. změnila jsem gynekologa, prolezla tady koník ....
hodně štěstí!