První neúspěšné IVF. Co bude dál?

ifet
26. únor 2010

Ahoj, mám za sebou první neúspěšné IVF...co bude dál? Jaká další vyšetření vám doplnili po nevydařeném IVF??? Jak dlouho čekáte na další stimulaci???

atlaselka
16. bře 2010

Nana ahoj na zítra držím,zvládneš to,já jsme taky měla trochu strach,to má asi každá,ale nic to není,nebolí to..tím perem to opravdu nic není,já pak píchala ještě cetrotide,to už není pero,ale injekce a zvládla jsem to taky,ikdyž jsem měla strach ohromnej.
a na seriál jsem taky koukala,docela dobrý,akorát tak trochu druhá ordinace,taky se tam spíš rozebírají vztahy,ale třeba se to rozjede
já včera měla nějakou depku z toho počasí,u nás pořád sněží,byla jsem nějaká otrávená,ale už lepší,snad už bude líp,potřebuju sluníčko jako sůl
hezký večer všem tady

anastasy
16. bře 2010

Nano- mne primářka řekla, že to musí být každý den ve stejnou godinu, právě na té přesnosti záleží, aby se držela stejná hladina hormonu po celou dobu, kolísání není dobrý pro vajíčka a ani pro psychiku, ale rozdíl 15min nevadí..
takže já píchala ve 20hod a začala jsem v 19:45 a šlo to dobře.

já si pak píchala zen cetrotide, jako atlaselka, ataky jsem to zvládla. dá se ta počáteční obava překonat a oak to už jde..měla by jsi mít v rozpisu napsaný i další léky, možná ti to dopíšou..ale určitě pokud nevdechuješ synarel, tak asi nějaké injekce ti pak dají v momentě kdy největší folík dosáhne už 13-14mm, aby se udržel a ostatní dorostly 🙂
bývá to po 1 UZ.

Tak se neboj, hlavně se uklidnipřed vpichem a hezky dýchej, to uklidnuje a píchneš si to v pohodě.

jo dneska jsem volala primářce do caru a hned zítra mi píše lázně!!takže to vyzvednu vlítnu za obvodní a hned na pojištovnu..
takže na gynařku do příštího týdne čekat nemusím.. 😀
takže když to vše půjde dobře mohla bych ty lázně dostat 😎
z toho plyne, nikdy se nesmíme vzdávat a ani se smířit s první negativní odpovědí, někdo druhý na to může mít jiný názor či jinou zkušenost 😅
dobrou děvčátka

atlaselka
16. bře 2010

dneska nějak ponocujem 🙂 tak ještě nakukuju..
Anastasy tak to je prima,že to vyjde a lázně budou,jsem za tebe ráda,že to vyšlo
dobrouu..

anastasy
19. bře 2010

Ahoj Atlaselko, dneska zase ponocuju já 🙂 Jo jsem ráda, že to jde zatím dobře, už jsem papíry poslala na pojištovnu, ted už to je jenom na nich..tak snad to klapne a co njedřív 😅 To jsme ted holky pěkný vid, ty culíky 😀 (myslím ty obrázky u jména..)
já o včera zkoušela ale ještě konik nešel, tak ted už zase funguje..tak pokecáme v lepší hodinu, jdu chrupat.
dobrou..

atlaselka
21. bře 2010

ahoj jj jsme pěkné culíkaté holky 🙂 já hledala naše téma a nemohla najít 🙂 on stejně nikdo nenapsal,akorát ty Anastasy,pořád držím pěsti at to vyjde!! já asi IVF v dubnu nestihnu,minulou MS jsem měla 1.března a zatím mi dr.nevolala,ve čtvrtek to byli tři týdny co jsem tam byla a domlouvali jsme se na druhém IVF a posílala to do pojištovny.
Tak zase někdy ahoj

anastasy
23. bře 2010

Ahojky Atlaselko,

já nebyla na koníku, nejdříve to nešlo, dávali novou verzi a o víkendu jsme byli u našich, slavit..
holky asi chodí jinam 😔 a nebo jaro je zaměstnává 😀
nevadí hlavně že je kam psát 🙂
já taky ještě v dubnu na IVF nejdu, asi v květnu když to vše stihnem a taky s e trefíme do MS...Ta MS to vždycky nějak rozhodne vid...no ale určitě se brzy dočkáme a utečete to a budeme stimulovat taky..věřím že nám to dopadne a povede se to už tento pokus 😀
zase napiš jak jsi na tom a kdy 2 IVF budeš moci začít. Tak se drž zatím pa 🙂

atlaselka
23. bře 2010

ahoj no já taky dlouho nemohla nás najít,pořád jsem hledala na snažilkách,jak blázen jsme si říkala kde jsme,až pak jsem nás našla tady 😀 nevím kdepak jsou holčičky,určitě užívaj sluníčka.je nádherně,jsem moc ráda,hned je líp.
určitě dám Anastasy vědět to víš že jo.hezký den.pa

jennyii
23. bře 2010

Ahoj culíkaté holky 🙂
já jsem delší dobu nepsala, nějak mě rozhodil ten problém s ms, tak jsem trochu depkařila, až mi manžel koníka zakázal... 🙂 ale ted už je lépe, srovnala jsem se a je mi líp 🙂
co je nového?
já nás taky nejdřív vůbec nemohla najít, hledala jsem ve snažilkách... akorát ta sekce nedobrovolná bezdětnost, teda není nic moc, žádné pozitivum z toho nečiší 😅

Jinak, konečně že je jaro... 🙂
Dneska už musím letět, za chvíli je tu kamarádka a jdeme pak na bowling, tak pa 🙂

nana.76
23. bře 2010

anastasy dekuji za vycerpavajici odpoved jste zlaticka 🙂 injekce jsem dopichala a zitra jedu na ultrazvuk jestli folici narostli 🙂

ifet
autor
23. bře 2010

Anastasy my taky budeme pokračovat až v tom květnu, dřív nedáme dokupy výsledky z imuna a genetiky...no co se dá dělat...třeba budeme stimulovat stejně 😀

atlaselka
24. bře 2010

Jennyii to jsme ráda že je ti lépe,já měla taky nějakou depku neboj,asi to bylo z toho počasí a ze všeho kolem,ale už je mi taky líp,zvlášt když venku svítí sluníčko.teda bowling taky bych šla 🙂
Nana tak jsi to zvládla s pícháním,tak držím at je folíků dost..
Ifet ahojky
přeju hezký den

zazy
24. bře 2010

I já Vám děvčata přeji hezký den.Zítra pádím na ultrazvuk a krvičku,tak doufám,že už budou nějaký vajucha.Jinak je tu někdo taky stimulující???

nana.76
24. bře 2010

ahoj berunky injekce jsem zvladla dnes podle ultrazvuku 12foliku,jeste jsem dostala dve davky gonalu a v patek znovu ultrazvuk.foliky jsem mela jeden 18mm a zbytek 15,14 tak doufam ze brzy bude odber 🙂 holky krasny den vam preji

zazy
24. bře 2010

Tak to je hezký,moc držím pěstičky.at jsou to pořádné vajíčka a at už máš mimisky v bříšku,já už snad za chvíli budu taky,dobrou noc

zazy
25. bře 2010

Ahojky holky,tak já hlásím že jsem po prvním ultrazvuku,měla jsem asi 5 vajuch,tak příště to snad bude lepší,další kontrolu mám v pondělí.Vyfasovala jsem další injekce a penízky jen lítají.Jinak jak se máme děvčata??

atlaselka
25. bře 2010

Nana tak to je hezká úrodička,už bude brzy OPU.
zazy no to máš pravdu peníze jen lítaj co,ach jo
Jinak já jsem si dnes užila pěkného počasí,u nás bylo fakt na tričko,nádhera.A asi se chystá MS už to cítím a dr.mi zatím nevolala,takže až příští cyklus :o(

zazy
25. bře 2010

neboj ono se dočkáš,ono se to zdá vždycky strašně dlouhé a pak to uteče jako voda.Musíme se ted užívat sluníčka,at máme trochu pozitivní náladu

nana.76
25. bře 2010

zazy i 5vajuch je krasnych hlavne ze budou kvalitni 🙂
holky a kolik tak doplacite za leky ja jsem za gonal nic nedoplacela,ale mozna ze chodim do fakultky a ze je to statni 😉

zazy
25. bře 2010

Nana já za první IVF zaplatila 33 000kč,za injkece a léky 15 000 a za ICSI a PK 18 000.Tak to ti závidím,A ted budu asi platit to samé.

atlaselka
25. bře 2010

zazy jj to máš pravdu letí to hrozně moc,dyt je už konec března,já ikdyž jsem doma tak mi to utíká neuvěřitělně.Já to spíš chci co nejdřív kvůli tomu že jsem bez práce,tak at pak nejsem dlouho bez peněz víš,kvůli ničemu jinému 😉
jj sluníčko je super,opravdu je hned líp
nana já loni doplácela za gonal něco kolem pěti tisíc.to bych taky brala kdyby ne,už tak je to pro nás dost peněz 😒

atlaselka
25. bře 2010

my za celé IVF asi cca 26tis.

anastasy
26. bře 2010

Ahojky holčičky
moc se omlouvám, ale nebyla jsem tady pár dní..o víkendu domácí oslava...
po víkendu jsme měli na domě stavební úpravy takže celkem záhul.doded se uklízí 😅 ale to já už beru i s okny a záclony a vše...aby to bylo čisté, protože při stimulce a po OPU a po ET, a po lparce..jsem se jen válela a už to bylo potřeba ..

vyšly mi ty lázně a jedu už 7.4!! 😀 jsem happy,musím ale vše stihnout..i nějaký nepříjemný věci jako úřad, banka, apod..
už si píšu s pár holkama z koníka co tam taky pojedou, tak jsem ráda že tam už budu někoho znát, ikdyž jen virtuálně 🙂

Ale budu mát notase, takže si budu s vámi dopisovat dál..protože jakmile se vrátím, tak jdu do Gennetu a zase se to rozjede!! 😉

anastasy
26. bře 2010

Nana- super folíky!!!To vypadá dost nadějně 🙂 Hodně pij a jez stravu bohatou na bílkoviny, a taky si dej čočku, ta kje výborná na kvalitu vajíček..jo a i vitamin E!

Nana - taky paráda, náhodou 5 vyjuch, co by za to jiný daly!!!Ty budou pěkně macytý a kvalitní. Fakt lepší než jich mít 30 a pak trpět OHSS anebo nejsou pak tak kvalitní , co chudinky holčiny psaly i na jiných diskusích
musíte je pořádně vykrnit!!

Takže tady se to stimuluje a já než se vrátím z lázní tak tady už to bude těhotnět!!! 😀
Takže už se moc těším!!! Kdo začne 😉

Jennyi - depky máme asi každá, já jsem taky jak houpačce..to je normální..ale vždy potřebujeme najít nějaký záchryný bod, kterého se můžeme chytit a jít za tím a hlavně pořád dokud je naděje, tak my se holky nevzdáme, že jo!!!

naštěstí nám začalo jaro tak budme těhotnět jedna báseň!!

Je to sperma aby vydrželo..v tom teple budou spařený jak v líhni 😀
doufám že manžel začne nosit plátaky, lehči matroš než ty jeho džíny 🙄

my za IVf- ICSI 7000,- PK 2500,- Gonal doplatek 4000,-
celkem 13500,- a nějakých 30 za návštěvu u doktora a cesta..mražáčky nebyly 😒

tak pěkný víkend a zase si písnem, pořádně píchat at rostou folíky a my ostatní relaxovat!!! 😎

belle_rose
26. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem dlouho odolávala se zapojit do nějakých debat na netu, ale nakonec jsem podlehla, protože si myslím, že bych se mohla od vás něco dozvědět. Už mám za sebou jedno ivf, tak jsem tady asi správně. Nepovedlo se to, protože embrya se přestala vyvíjet, soudí v caru dle ostatních embryí. Načež jsem byla u doktora a byl hrozně pesimistický a dokonce hovořil o cizích vajíčkách či spermiích. Zdá se mi, že po prvním pokusu je to brzo na takový závěry. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli máte někdo podobný problém s tím nevyvíjením. Prý to dost ovlivňuje ta stimulace, tak by mě zajímalo kdo má s jakou stimulací zkušenosti. Díky!

jennyii
26. bře 2010

Ahoj holky, jak se máte při pátku? 🙂

bell_rose, my jsme měli stejný problém, u nás při 1.IVF nedošlo k ET právě kvůli tomu, že se embrya přestala vyvíjet. Ted při druhém budeme s dr.zkoušet jiný protokol, dlouhý a nizké dávky při stimulaci... tak uvidíme, jak to bude vypadat. O cizích spermiích a vajíčkách bych asi taky zatím neuvažovala, dělali vám genetiku a imunologii? určitě to doporučuje, může to pomoct právě při volbě další stimulace a protokolu. Držím palce, kdy půjdete do druhého?

jennyii
26. bře 2010

anastasy, supr že vyšly lázně! na jak dlouho tam pojedeš a do kterých? krásně si odpočineš a uvolníš se... a třeba ty kúry pomůžou 🙂

holky, které tu ted stimulujete? úplně jsem ztratila přehled... tak at vím, kdy mám držet komu palce 😉

nana.76
26. bře 2010

ahoj berunky tak sem vam taky hlasim ze foliky dorostli a v nedeli me ceka odber.jen doufam ze se nam nejake vajicko oplodni,kdyz mame zamrazeny spermie,moc tomu neverim,ale budu doufat.
Anastasy v laznich si pekne odpocines a naberes nove sily a pak budes tehulet 🙂

zazy
26. bře 2010

Anastasy,to si odpočineš krásně a načerpáš nové síly,já byla v lázních 2x a můžu doporučit.Nana budu držet pěstičky.Já dnes píchám 6 den a už jsem jako dělová koule,tak v podělí další kontrola,tak uvidíme,přeju Vám děvčata krásný víkend

atlaselka
26. bře 2010

Anastasy tak lázěn vyšlia už jedeš brzy,to je dobře,těšíš se? určitě tam někoho potkáš,odpočineš a pak a po návratu se do toho pustíte 😉
Nana tak v neděli na tebe budu myslet,neboj musíš tomu věřit,držím pěsti
zazy vydržať já co si pamatuju byla jsem taky nafouklá jak balon
taky přeju hezký víkend,sice se má kazit počásko,dnes fakt bylo ještě nádherně,pěkně jsem si to užila.my máme víkend návštěvní,zítra jdem k našim,mamka měla narozeniny a v neděli ke kámošům na návštěvu do nového bytu
papa

belle_rose
27. bře 2010

ahoj! Jennyii, díky za odpověď. Byla jsem od toho doktora hrozně vplašená, protože mluvil jak kdyby to jinak než dárcovstvím nešlo vyřešit. Takže teď uvažujem o změně centra, na 21.4. jsme objednaný do Pronatalu...tak to vidím tak začátek června. Ani genetiku ani imunologii nám nedělali. Co tím vlastně můžou zjistit?