První neúspěšné IVF. Co bude dál?

ifet
26. únor 2010

Ahoj, mám za sebou první neúspěšné IVF...co bude dál? Jaká další vyšetření vám doplnili po nevydařeném IVF??? Jak dlouho čekáte na další stimulaci???

anastasy
13. bře 2010

Ahoj holčičky 🙂

jsem moc ráda, že jsem tu nezůstala sama, už jsme si na vás zvykla.. 😉 kočky co přešly se na mne určitě zlobit nebudou, protože bych jim tam s těmy romány zabírala už tak těnsý prostor 😀

Zazy- no to je super zpráva!!T ošlo vážně rychle..taky si myslím, že není nač čekat, pakliže ti to lékaři sami navrhli, tak určitě bych do toho šla. A bude jaro a to půjde jako po másle!!
Já jsme taky po cystě a taky endoška..takže taky čekám na zelenou..ale já měla vaječník tou cystou dost přiškrcený, takže musí prý dostat čas se zregenerovat, ale doufám, že dýl jak 2 měsíceto trvat nebude... 😕
Máte štěstí, že spermio je výborný!To je půl hotovo 😉 To my máme špatný 😒

Zazy a vejcovody máš průchozí, nebo sie taky na nich (jako u mě 😒 ) zařádila endoška?

anastasy
13. bře 2010

Jennyj tak vidíš to je skvělý, že doktorka je tak milá 😉 Spolu to nějak dořešíte a stimulka se podaří, uvidíš!Hlavně že jsi zavolala.
Tak to je fajn, že budete se Zazi stimilovat na stejno, aspon se vzájemně podpoříte 🙂

Albi, určitě budeme rády, že tu s námi pokecáš..ono je to někdy složitý se neztratit...napsalal jsme svůj názori adminovi na tu novou verzi, že by to chtělo větší písmenka a přehlednější
viděly jste www.emimino.cz ? tam je to celkem přehledný

ale tady jste moc fajn 😀

zazy
13. bře 2010

1) Mišanda - 26let, endometrioza - imuno.problémy, 2.IVF cca květen/červen 2010
2) Lumpajda 29 let-(teratospermie+nepravidelná ovulace a nízká děložní sliznice)1.ivf-Pronatal K. Vary-
pozastavený vývoj emb.-začátek stim. 13.1.,Et 28.1.-MS 13.2., 2.ivf-Květen-změna CARu-IVF-INSTITUT-Genetika,trombofilní mutace,imunologie
3) Ifet 27 let, oligoastenoteratozoospermie...čekáme na genetiku, imuno a urologii, 2.IVF snad květen 2010
4) Abig - 29let, špatný spermogram, PCOS a sklon k OHSS / 2.IVF březen/duben (přepokládaná OPU 1.duben)
5) Jenny - 23 let, nejspíš PCO a sklon k OHSS, spermiogram někdy dobrý, někdy vůbec ne, 1.IVF bez ET, 2.IVF začínáme cca na začátku dubna se stimulkou
6) Zazy - 32 let,endometrioza,1IVFnevyšlo,2IVF konec března i stimulace
Jenny:tak to jsem ráda,že bude stimulovat někdo semnou aspon v tom nebudu sama.A kdy by jsi měla začít se stimulkou,co budeš píchat a kolik jednotek?

anastasy
13. bře 2010

Přidávám svá data

1) Mišanda - 26let, endometrioza - imuno.problémy, 2.IVF cca květen/červen 2010
2) Lumpajda 29 let-(teratospermie+nepravidelná ovulace a nízká děložní sliznice)1.ivf-Pronatal K. Vary-
pozastavený vývoj emb.-začátek stim. 13.1.,Et 28.1.-MS 13.2., 2.ivf-Květen-změna CARu-IVF-INSTITUT-Genetika,trombofilní mutace,imunologie
3) Ifet 27 let, oligoastenoteratozoospermie...čekáme na genetiku, imuno a urologii, 2.IVF snad květen 2010
4) Abig - 29let, špatný spermogram, PCOS a sklon k OHSS / 2.IVF březen/duben (přepokládaná OPU 1.duben)
5) Jenny - 23 let, nejspíš PCO a sklon k OHSS, spermiogram někdy dobrý, někdy vůbec ne, 1.IVF bez ET, 2.IVF začínáme cca na začátku dubna se stimulkou
6) Zazy - 32 let,endometrioza,1IVFnevyšlo,2IVF asi květen 2010
7) Anastasy - 36let, endomitrosa, imuno problém, oligoastenoteratozoospermie, čekáme na andrologii, OHSS 1.stupně při 1IVF(Gennet Praha), nyní po LPS a HSK, kontrola v dubnu a rozhodnutí o 2IVF

zazy
13. bře 2010

Anastazy:u mě endoška tak zařádila,že nakonec jsem byla v říjnu na laparo,protože se nám nedačilo normálně mimi a dopadla jsem tak,že jsem je měla totálně ucpané a musely být odstraněny ataky skoro celý jeden vaječník,mám endošku už skoro 7 let

anastasy
13. bře 2010

Zazi- to je síla 😨 Ta endoška je fakt pěkně zákeřná..ještěže ten druhý vaječník je v pořádku vid, no je dobře že do toho jdete už brzy, přeji ti aby jsi otěhotněla, pak uý by jsi mohla mít pokoj od té endopotvory...

já o endošce nevěděla, že ji mám, ikdyž byly boleti podbříšku a vaječníku, ale doktoři mě odbývali jako že nic....nakonec na laparce to zjistili a taky vejcovody chycený - neprůchodný, prý museli do mě naládovat450 jednotek nějaké látky aby vůbec něco pak malinko proteklo..takže šance téměř nulová..
Zazy a doporučili ti lázně? Ty ještě můžeš..mne už nemohou poslat na pojištovnu i když by mi prý moc pomohli..je tohrazené jen do 35.. 😔
a to 1IVF tušíš proč nedopadlo? jasně nikdy se to neví, ale teba něco..u mě je problém i imunita, mám zvýšené NK bunky, zabijáci co mohou vypudit embryjko ☹ a ikdyž jsem brala léky před IVf, tak po kontr krvi tam pořád jsou zvýšené...no a asi to spermio dělá své, vajíčka prý byly kvalitní, ale i ta endoška na to má vliv, takže nevím zda byly opradu tak kvalitní...takže to 2IVF budou u mě pěkný nervi..už abych mohla jít na další pokus...
je to boj

anastasy
13. bře 2010

Lumpajdo- to jsme byla asi já koho tametoda zajímá, nebot manžel má dost špatný SPG a tonoucí se stébla chytá..
brouzdala jsem na netu atuto metodu dělají jenom v Plzni IVF Institut a v Brně..takže jedině ta Plzen, ale zase nevím zda je to dobrá volba celkově jako -caru, když už tolik dojždět..doktor co mne operoval doporučil ten Pronatal Praha, ale ještě váhám jak se rozhodnout,počkáme na výsledky androlog vyšetření a podle toho se uvidíme. nesnáším moc změny, když už si někde zvyknu ajsme celkem spokojená..ale v gennetu ten přístroj nemají a doktor říkal, že v pronatalu je dost kvalitní embrologie..bud to dilema..

tak Lumpajdo dej prosím pak vědět jak ti to s tou metodou IMSI dopadlo!pokud si ji zvolíte 😉

albi17
13. bře 2010

Ahoj anastasy, ráda se přidám, tabulka je super, alespoň bude přehled 😉 a nebudem dělat zmatky 😉

atlaselka
13. bře 2010

ahojte můžu se k vám přidat? já chodila do hodně témat,je vždycky fajn něco si přečíst,pokecat,když je na tom někdo stejně jako já 🙂
a já věřím že to na jaře vyjde,bude sluníčko a bude pěkně těhotnět,věřím tomu a přeju tady všem hodně štěstíčka

albi17
13. bře 2010

ahoj atlaselka 🙂

albi17
13. bře 2010

Tak i já

1) Mišanda - 26let, endometrioza - imuno.problémy, 2.IVF cca květen/červen 2010
2) Lumpajda 29 let-(teratospermie+nepravidelná ovulace a nízká děložní sliznice)1.ivf-Pronatal K. Vary-
pozastavený vývoj emb.-začátek stim. 13.1.,Et 28.1.-MS 13.2., 2.ivf-Květen-změna CARu-IVF-INSTITUT-Genetika,trombofilní mutace,imunologie
3) Ifet 27 let, oligoastenoteratozoospermie...čekáme na genetiku, imuno a urologii, 2.IVF snad květen 2010
4) Abig - 29let, špatný spermogram, PCOS a sklon k OHSS / 2.IVF březen/duben (přepokládaná OPU 1.duben)
5) Jenny - 23 let, nejspíš PCO a sklon k OHSS, spermiogram někdy dobrý, někdy vůbec ne, 1.IVF bez ET, 2.IVF začínáme cca na začátku dubna se stimulkou
6) Zazy - 32 let,endometrioza,1IVFnevyšlo,2IVF asi květen 2010
7) Anastasy - 36let, endomitrosa, imuno problém, oligoastenoteratozoospermie, čekáme na andrologii, OHSS 1.stupně při 1IVF(Gennet Praha), nyní po LPS a HSK, kontrola v dubnu a rozhodnutí o 2IVF
8) Albi - 34 let, 1IVF leden 2010 - neg., oligoastenoteratozoospermie, 2IVF asi duben- květen

atlaselka
13. bře 2010

1) Mišanda - 26let, endometrioza - imuno.problémy, 2.IVF cca květen/červen 2010
2) Lumpajda 29 let-(teratospermie+nepravidelná ovulace a nízká děložní sliznice)1.ivf-Pronatal K. Vary-
pozastavený vývoj emb.-začátek stim. 13.1.,Et 28.1.-MS 13.2., 2.ivf-Květen-změna CARu-IVF-INSTITUT-Genetika,trombofilní mutace,imunologie
3) Ifet 27 let, oligoastenoteratozoospermie...čekáme na genetiku, imuno a urologii, 2.IVF snad květen 2010
4) Abig - 29let, špatný spermogram, PCOS a sklon k OHSS / 2.IVF březen/duben (přepokládaná OPU 1.duben)
5) Jenny - 23 let, nejspíš PCO a sklon k OHSS, spermiogram někdy dobrý, někdy vůbec ne, 1.IVF bez ET, 2.IVF začínáme cca na začátku dubna se stimulkou
6) Zazy - 32 let,endometrioza,1IVFnevyšlo,2IVF asi květen 2010
7) Anastasy - 36let, endomitrosa, imuno problém, oligoastenoteratozoospermie, čekáme na andrologii, OHSS 1.stupně při 1IVF(Gennet Praha), nyní po LPS a HSK, kontrola v dubnu a rozhodnutí o 2IVF
8) Atlaselka -31 let, 1.IVF -červenec 09 ( mimoděložní těhotenství),1.vejcovod odebrán,2.neprůchodný.KET v lednu 10 se nekonal,2.IVF-duben,květen 10. Pronatal Praha

atlaselka
13. bře 2010

jé my jsme se připsali najednou tak já to opravím

albi17
13. bře 2010

Teď na to koukám, co jsem spletla 😀

atlaselka
13. bře 2010

1) Mišanda - 26let, endometrioza - imuno.problémy, 2.IVF cca květen/červen 2010
2) Lumpajda 29 let-(teratospermie+nepravidelná ovulace a nízká děložní sliznice)1.ivf-Pronatal K. Vary-
pozastavený vývoj emb.-začátek stim. 13.1.,Et 28.1.-MS 13.2., 2.ivf-Květen-změna CARu-IVF-INSTITUT-Genetika,trombofilní mutace,imunologie
3) Ifet 27 let, oligoastenoteratozoospermie...čekáme na genetiku, imuno a urologii, 2.IVF snad květen 2010
4) Abig - 29let, špatný spermogram, PCOS a sklon k OHSS / 2.IVF březen/duben (přepokládaná OPU 1.duben)
5) Jenny - 23 let, nejspíš PCO a sklon k OHSS, spermiogram někdy dobrý, někdy vůbec ne, 1.IVF bez ET, 2.IVF začínáme cca na začátku dubna se stimulkou
6) Zazy - 32 let,endometrioza,1IVFnevyšlo,2IVF asi květen 2010
7) Anastasy - 36let, endomitrosa, imuno problém, oligoastenoteratozoospermie, čekáme na andrologii, OHSS 1.stupně při 1IVF(Gennet Praha), nyní po LPS a HSK, kontrola v dubnu a rozhodnutí o 2IVF
8) Albi - 34 let, 1IVF leden 2010 - neg., oligoastenoteratozoospermie, 2IVF asi duben- květen
9) Atlaselka -31 let, 1.IVF -červenec 09 ( mimoděložní těhotenství),1.vejcovod odebrán,2.neprůchodný.KET v lednu 10 se nekonal,2.IVF-duben,květen 10. Pronatal Praha

atlaselka
13. bře 2010

už je to 🙂

albi17
13. bře 2010

atlaselka proč se nekonal kET? Nějaký problém?

atlaselka
13. bře 2010

Albi měli jsme dvě embrijka,měli jsme jet v sobotu a v pátek mi volali,že ani jedno není na transfer,nevyvíjeli se tak jak měli.no obrečela jsem to,to je jasný,a už další nemáme tak druhé IVF

albi17
13. bře 2010

☹ To je blbý, nám nezůstaly žádný na mražení

atlaselka
13. bře 2010

Nojo někdo jich má hodně,někdo žádné,my měli jen dvě a dvě a víc ani tuk 😉

albi17
13. bře 2010

my dvě a pak už nic 😉 teď to doufám bude lepší 🙂

atlaselka
13. bře 2010

Určitě bude!!! 😉

nana.76
13. bře 2010

holky muzu k vam?ja zacinam ve stredu s injekcemi budu pichat gonal a zobat prednisol je to moje 2IVF a treti nevydarena inseminace ☹

albi17
13. bře 2010

Ahoj nana, přidej se aspoň budeme už napnutý na výsledky a bude nám to utíkat 😉

atlaselka
13. bře 2010

Nano tak to už brzy... já píchala Gonal při prvním IVF

jennyii
13. bře 2010

To je nových tváří 🙂 pěkně vítám holky 🙂

zazy, já ještě přesně nevím, měla jsem začítá příští víkend, ale když se mě ted tak rozhodil ten cyklus, tak mě asi nenechají a nejspíš by se to protáhlo o pár dní... v pátek budu moudřejší 🙂 jaký budeš mít protokol?

zazy
13. bře 2010

1) Mišanda - 26let, endometrioza - imuno.problémy, 2.IVF cca květen/červen 2010
2) Lumpajda 29 let-(teratospermie+nepravidelná ovulace a nízká děložní sliznice)1.ivf-Pronatal K. Vary-
pozastavený vývoj emb.-začátek stim. 13.1.,Et 28.1.-MS 13.2., 2.ivf-Květen-změna CARu-IVF-INSTITUT-Genetika,trombofilní mutace,imunologie
3) Ifet 27 let, oligoastenoteratozoospermie...čekáme na genetiku, imuno a urologii, 2.IVF snad květen 2010
4) Abig - 29let, špatný spermogram, PCOS a sklon k OHSS / 2.IVF březen/duben (přepokládaná OPU 1.duben)
5) Jenny - 23 let, nejspíš PCO a sklon k OHSS, spermiogram někdy dobrý, někdy vůbec ne, 1.IVF bez ET, 2.IVF začínáme cca na začátku dubna se stimulkou
6) Zazy - 32 let,endometrioza,1IVFnevyšlo,2IVF asi za 14 dní
7) Anastasy - 36let, endomitrosa, imuno problém, oligoastenoteratozoospermie, čekáme na andrologii, OHSS 1.stupně při 1IVF(Gennet Praha), nyní po LPS a HSK, kontrola v dubnu a rozhodnutí o 2IVF
8) Albi - 34 let, 1IVF leden 2010 - neg., oligoastenoteratozoospermie, 2IVF asi duben- květen
9) Atlaselka -31 let, 1.IVF -červenec 09 ( mimoděložní těhotenství),1.vejcovod odebrán,2.neprůchodný.KET v lednu 10 se nekonal,2.IVF-duben,květen 10. Pronatal Praha
atlaselka • snž • Dnes v 18:54

Anastasy:Jo jo ted po té říjnové operaci jsem měla nárok na lázně,ale jelikož jsme chtěli jít hned do IVF,tak se nekonaly.Pak jsem přemýšlela,že bych jela ted před 2IVF,ale tím,že začínáme takto brzo,tak zase nic,ale pokud by se nazadařilo i toto 2IVF,tak si o ně zažádám.Já jelikož mám za sebou jednu laparotomii a 3 laparoskopie,tak jsem byla už v lázních 2x ve Františkových,je to tam moc fajn.

Jennyii:no myslím že to budeme mít zhruba stejně.No tentokrát jsem dostala dlouhý protokol a budu si píchat 300 jednotek puregonu a stříkat do nosu synarel,a prášky prednison a anopyrin.

anastasy
13. bře 2010

Ahojky holky, tady to zas jede 😎
Albi chyběůa by jsi nám 😵

super nový kočky Atlaselka a Nana 😉
Atlaselko, to muselo být na palici, když nebylo nakonec nic k ET ☹ Ale máte nárok na další pokus v rámci pokusu, to doufám víš...No ale s těmi embryjkami to gfaktčlověk nikdy neví..my měli 8 oocytů, oplodněno 7, a přes víkend odpadly 3, v pondělí byli tedy 4, pořád jsem byla klidná a v úterý ráno nám volali, že mám raději přijet že zbylo poslední..měla jsem děsný strach že taky odpadne..no a než jsem šla na řadu ještě se to 1 vzpamatovalo a dohnalo to jedno atk mi nakonec zavedli 2, ale jsou to nervi..to jedno bylo moc pěkný a stejně nic.. 😒

nana.76
13. bře 2010

atlaselka a taky si mela to pero?a jak si to snasela?prvni IVF jsem mela bez stimulky tak jdu do neceho noveho 🙂 mam to na 7dni a potom ultrazvuk a nevim kamoska ten gonal taky mela,ale musela si pak jeste nejaky prikoupit tak nevim jak to funguje 😉

nana.76
13. bře 2010

holky jinak dekuji za privitani 🙂