První neúspěšné IVF. Co bude dál?

ifet
26. únor 2010

Ahoj, mám za sebou první neúspěšné IVF...co bude dál? Jaká další vyšetření vám doplnili po nevydařeném IVF??? Jak dlouho čekáte na další stimulaci???

nana.76
12. dub 2010

holky přidala jsem testiky tak kukněte co řikate? 🙂 krasny večer přeji 🙂

zazy
13. dub 2010

Děvčata pokud můžu poradit do těch lázní opravdu jedte,pomůžou odreagujete se a Frant.lázně jsou moc hezké.Já pokud se mi tentokrát nezadaří,tak si o ně také ještě zažádám,páč jsem měla v říjnu zíkrok a dost radikální,ale kvůli mimi je oželím
Nany nádhera ty tvé čárky,já chci takyyyyy

nana.76
13. dub 2010

Zazy budou nebojky 🙂

zazy
15. dub 2010

Ahojky děvčata,tak snad to výjde,testovala jsem a náznak druhé čárky tam byl takový doušek

atlaselka
15. dub 2010

Držím vám pěsti holky tfuj tfuj
Nana vypadá to dobře,testíky pěkný
zazy určitě!!

nana.76
15. dub 2010

atlaselko taky doufam že to bude dobry 🙂

atlaselka
16. dub 2010

Tak dnes mi konečně volala doktorka že to mám schválený od pojištovny,v ůterý to tam jedu zaplatit a ona to pošle do Prahy a obratem přijdou léky.Já už se bála,tak to snad stihnem,MS čekám tak konec dubna,začátek května.No bude to jen tak tak..
hezký den a i pěkný víkend,má být trochu lepší počásko,tak si to užijte,ale i odpočívejte těhulky 🙂
Co asi Anastasy jak se má..

zazy
20. dub 2010

Holky tak jsem ofico těhis,jupííí

atlaselka
21. dub 2010

Zazy super!!!! moc moc gratulju,at je vše OK 😵 já říkala že ten rok 2010musí být úspěšný a zatím je..
Já za chvíli taky začínám,už se těším,zároven mám strach,ale to znáte holky
hezký den

zazy
22. dub 2010

Atlesko pojd za námi na diskuzy ,,Cekání na IVF podruhé.

belle_rose
29. dub 2010

Ahoooj, holky, tak koukám, že tady za chvíli nebude ani jedna čekatelka, ale samý těhulky, to je skvělý! Doufám, že se taky nakazím! Tak už to mám v pronatalu rozepsaný, jdu tam tenhle měsíc na útlumovku a začátkem čevna začnem stimulaci...