První neúspěšné IVF. Co bude dál?

ifet
26. únor 2010

Ahoj, mám za sebou první neúspěšné IVF...co bude dál? Jaká další vyšetření vám doplnili po nevydařeném IVF??? Jak dlouho čekáte na další stimulaci???

pecicka
11. bře 2010

tak ted vás holky pronásleduji i já, hledám, hledám a vida? už jsem našla 🙂

boruvkova
11. bře 2010

tak peci jeste mrkni do ivf kveten/cerven nebo tak nejak 😉

albi17
11. bře 2010

ahoj Peci, známe se (asi) 😉 z jiného téma, můžu se zeptat jak jsi dopadla s testěním? 🙂

misanda
11. bře 2010

ty jo, kouknu a vidim Peci 😀

misanda
11. bře 2010

a borůvka mě vystopovala a už frčíme v témátku IVF květen červen 🙂 se nám to dobře kecá, což? 😀 takový romány 😀

misanda
11. bře 2010

ono dost to naše původní témátko zaniklo tim, jak tam ty původní holčiny přestaly chodit, mnooo...

misanda
11. bře 2010

jinak peci, zítra prostě na tebe myslim a posílám vlny a věřím, že to dobře dopadne !!!!

boruvkova
11. bře 2010

Pecicko, taky drzim pesti🙂
Holky pojdte se spojit nekam do jineho tematu, skacu po tematech jako blazen a uz ani nevim, kam co pisu 🙄

misanda
11. bře 2010

já taky 😀 si řikám, abych pak nenapsala sem něco co chci napsat vedle 😀 Borůvečko, ale vypadá to, že skáčeme jenom my dvě 😀

misanda
11. bře 2010

holky a co kdybysme založili pro všechny, ouplně všechny témátko IVF bojovnice???? coooo???

boruvkova
11. bře 2010

no vypada to tak, dala bych nejake takove tema.. otazkou je, jeslti tam nebudeme psat zase jen my, ze 😎

misanda
11. bře 2010

holky, co vy na to??? spojíme se s IVF květen červen??? já bych ho klidně pak i založila 🙂 😝 bude nás víc a nebudeme se bát vlka nic 😀

boruvkova
11. bře 2010

za sebe souhlas 😎

abig
11. bře 2010

AHojda ... dneska nestihám, ani vás nedočítám ...
No, klidně můžeme drbat kdekoli .... taky můžeme vytvořit čekání na IVF II. ... není to časově blokováno, aspoň se připojí kdokoli, kdo se do toho chce pustit .... aŤ už poprvé, podruhé ... nebo po xté ...

albi17
11. bře 2010

Ahoj holky, já se klidně připojím k tomuto tématu, tedy pokud mě vezmete mezi sebe 😕 ???

jennyii
11. bře 2010

Ahoj holky, ty jo, tady se to rozjelo! 🙂 vítám všechny nové příchozí anebo ty, co neznám 😉

anastasy, fuj endoska... hlavně, že už máš po všem a že se na to přišlo... úplně mě to vystrašilo, ani bych se nedivila, kdybych ji měla taky ☹ a pljdete ted do druhého pokusu, nebo zkusíte přirozeně? třeba ta laparka pomohla?

Jinak holky, já mám nějak náladu pod psa... dneska mě v obchodě skoro rozbrečely zmražené ryby 😅 ☹ za týden máme začít stimulovat a ta moje pitomá menstruace nevím co blbne, měla jsem ji tenhle cyklus hrozně slabou, ale jaksi stále neskončila, přešla do špinění a dnes jsem 12 DC, doteď jsem teda špinila a ted najednou krev, jako bych to dostala znova... tak nevím, nějak mě to úplně skolilo, asi už mám nervy pěkně napnuté a jsem ve stresu... ☹ promiňte za výlev ☹

jennyii
11. bře 2010

Jo, jestli chcete nové tématko, tak klidně, hlavně mi napiště, kde jste, at vám dohledám 😉 🙂

abig
11. bře 2010

Jenny ahoj, hlavu vzhůru holka, dneska to nepadá jen na tebe, mám pocit, že je den blbec a počasí k tomu nepřidá.
S tím krvácení-nekrvácením se poptej dr. - bude to dobrý, neboj stimulku začneme spolu .... já sice skončím dřív, ale nebudeš v tom sama.

jennyii
11. bře 2010

abig, ahoj, snad máš pravdu a bude to dobré... chtěla bych tu stimulku začít podle plánu.. ale stejně mám pocit, že tenhle pokus nevyjde. Ale co, už zas pesimismuju a depkařím 😉 zítra zavolám doktorce. Co myslíte, dala mi na sebe na minulé konzultaci číslo na mobil, at jí zavolám kdyby byl nějaký problém. Ale mě je takový blbý volat jí na mobil... volaly jste někdy takhle doktora, v Caru, když byl problém?

anastasy
11. bře 2010

Ahoj holky 🙂

tak já půjdu za vámi pokud máte sílu číst romány...jinak si založím diskusy s názvem "Stručně řečeno" 😀 a budu si tam plkat sama... 😎
Jennyj - no do 2 pokusu bych chtěla, ale dřív jak za dva měsíce nelze..kvůli tomu zachráněnýmu vaječníku..aby se zregeneroval než dostane hormonové palby...mezitím to budeme zkoušet přirozeně..ale prý šance je minimální 😢 manžel spermie tragedie a já vejcovody dost málo průchodný..

holky já mám dnes taky den blbec, že jsem to obrečela..u doktora jsem se dozvěděla, že bych byla adeptka na lízně, plně hrazené na celý měsíc, že by mi to moc pomohlo, ale že je to do věku 35 a mně je 36 ☹ takže kdyby mne doktoři poslali ještě dřív když už přes rok si stěžuji u 2lékařů že mne bolí podbříšek a na pravé straně vaječník..tak tento doktor mi řekl to vás bolal endomitroz a nechápe postup doktorů, že mi to pěně podělali, že měli to řešit a kor když jsem bezdětná..a po 35...

jsem se tam rozbrečela, bylo mi to staršně líto, že mám zase smůlu, jedině si to hradit sama ale to ted není možný..je to kolem 30tisíc základ...
takže holky pokud nevychází IVf a nebo máte bolesti nejasného původu či jiné potíe, nechte se pořádně vyettřit, pak lázně a pak je víc šance..dokud vám je 35....my 36letý jsme pro pojištovny už v neproduktivním věku ☹ale že člověk se snaží několik let ai po doktorech lítá tak co asi sám zmůže když oni to neřeší..a to jsem změnila doktora na doporučení!!

Jenny klidně doktorce zavolej, je to důležitý, kor když máš začít stimulovat..oni jsou naopak raději aby se něco neprošvihlo či nezanedbalo..to mi řekla primářka..volala jsem jí i v neděli večer!! 😉
hele tebe to stojí prachy a nervi, takže klidně volej proto to číslo máš tak bud v pohodě neboj

raději končím... 😅

anastasy
12. bře 2010

Ahoj holky, byla jsem se podívat na té nové diskusi. Je tam pro mne dost nových tváří a začínám mít v tom guláš...
škoda že ten koník není přehlednější a nemá i větší písmena, jako to má třeba emimino 😉

Já zatím zůstanu tady, třeba se ke mne někdo přidá. Ještě stimulovat nepůjdu, musím si dát pausu tak u mne půjde spíšo přípravdu před 2IVF. Jinak jsme tu poznala moc fajn holky, ted mám pocit já, že se to rozuteklo..

Než začnbu vy budete už těhulky 😉
tak snad si ještě s někým pokecám i tady 🙂
všem hodně štěstí

jennyii
12. bře 2010

Ahojky, tak to už máme nové tématko? Taky jsem tam nakoukla a jede se tam tedy pěkně 🙂 já asi budu zatím v obou a pak uvidím 🙂

anastasy, tak jsem dnes volala do CARu a sestra teda nic moc, jen mi řekla, že tam má dr. není a at si zavolám v pondělí odpoledne. Ani ji nezajímalo proč s ní potřebuju mluvit a když jsem říkala, že mi na sebe dávala i mobil, ale že nevím jestli ji můžu rušit, kór když není v práci, tak mi řekla, že to neví, že neví kde dr. je, že je možná v zahraničí ale možná taky ne a že prostě neví! 😕 tak mě to teda dost zaskočilo, jsem tam zvyklá na úplně jiný přístup 😕 no, na soukromý mobil jsem jí teda nevolala, to mi bylo hloupé, jestli má třeba dovolenou, nebo je opravdu někde v cizině... ach jo, nechci si stěžovat, ale fakt to na mě nějak poslední dobou strašně padá, chce se mi furt bulet 😔

jennyii
12. bře 2010

Teeeda holky, neříkejte, že naše staré téma zůstane úplně opuštěné 😅

anastasy
12. bře 2010

Ahoj Jennyi 🙂

mám takypocit že ve Gennetu je ted všechno uspěchyné, sestřičky i doktoři josu pod tlakem, je jich mín a i je o lékařku méně..takže se to všud projeví, delší čekací doby, rychlé vyřizení když na tebe dojde konečně řada.. a odbývání klientů po telefonu atd...

Ale pokudtam tvá lékařka nneí a náš její číslo tak ji zavolej..já vážně v tom nevidím problém, pokud se s ní potřebuješ poradit a důležitý to opravdu je, tak neváhej. Může ti dát číslo na kolegu v případě její nepřítomnosti
jedná se o stimulaci tak to důležitý je..prošvihnout termín znamená posun a taky problémy s pojištovnou..řekni že se moc omlouvváš že ji voláš na soukromé číslo ale že je to důležité tak jestli by tě mohla vyslechnout, tvá doktorka je dobrá, slyšela jsem na ni chválu, tak se toho neboj..taky chtějí být úspěšný. 😉
voláš sestrám rovnou na IVF?
máš pravdu přístup je podivný, bylo to vždyjiný a v pohodě, něco se tam děje..vdubnu má přijít posila snad to bude zase lepší.. 😅

to číslo nám dali pohotovostní, já mám dokonce 3 čísla..na Brandejskou , Lovosovou a Danka. Chceš jejich čísla?
Ale vážně nejdříve zkus svou mudr, já volala 3xa vždy ok a bylo to v eděli večer a 2x taky večer ve všední den...

zazy
12. bře 2010

Ahojky děvčata,tak jsem se tu ukázala po dvou dnech .Dnes jsem byla na konzultaci a k mému překvapení mi dokyx řekla,že2 IVFzačnu už ted koncem března,takže zhruba za 12 dnů bych měla začít stimulovat.Je to docela brzo na to ,že jsem s prvním skončila v únoru,ale kvůli cystám a endošce to nemá cenu odkládat.Spermio jsme měli výbornej,takže u nás jinej problém není,ještě ted jsem ztoho docela vyjukaná.Děvčata at mám přehled,která z Vás ted někdy bude stimulovat?Neuděláme tabulku?

albi17
13. bře 2010

Ahoj holky, jestli nebude vadit nakouknu i sem. Anastasy taky mám guláš 😉 ale ve všem 😀

jennyii
13. bře 2010

Ahoj holky 🙂

anastasy, moc děkuju... samozřejmě máš pravdu, nevím co to se mnou včera bylo, že jsem se bála i zavolat... ale volala jsem a paní doktorka byla moc příjemná a milá, říkala, at k ní za týden určitě přijdu, podívá se na mě a uvidíme. Snad se to teda odsune jen o těch pár dní, jestli tohle bude počítáno za nový cyklus...

zazy tak to je paráda, že to jde takhle rychle!! 🙂 to budeme stimulovat spolu... jaký budeš mít protokol? tabulku někde máme, o pár stránek dál, zkusím se po ní mrknout

albi 😀 já taky.. 😉

jennyii
13. bře 2010

Tak tu je, akorát asi bude potřeba zaktualizovat po holkách, co se přesunuly do nového tématku... Hezký víkend!

1) Mišanda - 26let, endometrioza - imuno.problémy, 2.IVF cca květen/červen 2010
2) Lumpajda 29 let-(teratospermie+nepravidelná ovulace a nízká děložní sliznice)1.ivf-Pronatal K. Vary-
pozastavený vývoj emb.-začátek stim. 13.1.,Et 28.1.-MS 13.2., 2.ivf-Květen-změna CARu-IVF-INSTITUT-Genetika,trombofilní mutace,imunologie
3) Ifet 27 let, oligoastenoteratozoospermie...čekáme na genetiku, imuno a urologii, 2.IVF snad květen 2010
4) Abig - 29let, špatný spermogram, PCOS a sklon k OHSS / 2.IVF březen/duben (přepokládaná OPU 1.duben)
5) Jenny - 23 let, nejspíš PCO a sklon k OHSS, spermiogram někdy dobrý, někdy vůbec ne, 1.IVF bez ET, 2.IVF začínáme cca na začátku dubna se stimulkou
6) Zazy - 32 let,endometrioza,1IVFnevyšlo,2IVF asi květen 2010

lumpajda
13. bře 2010

Ahoj holky, koukám, že vzniklo nové téma, no půjdu nakouknout. Nevím už kdo, ale ptali jste se na to IMSI, je to podrobnější výběr spermií u velmi špatného spermiogramu. Koukněte na www.ivf-institut.cz