První píchnutí injekce na stimulaci

anieli
18. led 2012

Ahoj, zdravím Vás všechny...... Tak tomu nechci propadat, ale čekám, kdy to dostanu, abych si poprvé píchla injekci na stimulaci....

anieli
autor
18. led 2012

Vím, že žádný stres a moc to nepozorovat, taky si to říkám, ale znáte to......

jika10
18. led 2012

Taky nas to v breznu nebo v dubnu ceka 🙂 . Tak drzim palecky 😉

holino
18. led 2012

@anieli ahojky jsem natom naprosto stejně 🙂 v pátek si jdu pro protokol a potřebný materiál a čekám na mrchu at můžu začít .....ale je fakt že se toho trochu bojím

adenka84
18. led 2012

@holino
@jika10
@anieli holky ničeho se nebojte..zládnete to..první injekce je trochuproti srsti, ale pak už vám to vůbec nepřijde...držím vám moc palečky...já to mám za sebou šx...a dnes tu u mě v postýlce spinká náš 3. měsíční pokládek..hlavně klídek ten je hrozně moc důležitý..
moc vám přeji, aby se vám brzyčko zadařilo..

mpetula
18. led 2012

@anieli
@jika10
@holino Holky, já když vše půjde jak má, tak první včelička bude příští čtvrtek. Už vím do čeho jdu, je to naše druhé IVF. No a za mě... znám příjemnější záležitosti, ale dá se to. A hlavně se to dá proto, že to děláme pro vytoužené mimčo, takže už se i docela těším.... U nás píchá manža 🙂 já bych to sama nedala 😝

mpetula
18. led 2012

@adenka84 To vždy ráda slyším - čtu, že se zadařilo a třeba i napotřetí, je to taková naděje... 😉 Gratuluji a užívej si to 😵

anieli
autor
19. led 2012

já jsem byla docela v šoku, protože mi je 37 a doktotrmi řekl, že se mi rychle blíží přechod......Takže já "musím" stihnout otěhotnět, něž bude konečná.....

mpetula
19. led 2012

@anieli Až jako tak, jo. A to ti řekl na základně hormonálního profilu?

jika10
19. led 2012

@anieli Tyyy jo, tak to ti to rekl docela na drnaka. Tak o to vic drzim palce, aby se to povedlo co nejdriv

rezinka9
19. led 2012

@anieli Ahojky. Nechci nikoho strašit. Ale v listopadu jsem nedostala MS a dle hormonálního profilu mi doktor oznámil předčasný přechod. Výsledky dopadly katastrofálně. A to mě v prosinci bylo 33. Takže jsem do přechodu šupla ještě ve 32letech. Taky jsem čekala, že mě oznámí, že budu mít miminko. Protože jsem si druhé mimi moc přála. Ještě mě oznámil, že mám špatné THS - štítnou žlázu. Takže se teď léčím a věřím v zázrak 😉

rezinka9
19. led 2012

Hned mi taky projistotu řekl, že už přirozenou cestou děti nikdy mít nebudu... Dva dny před Vánocemi. Tak jsem celé Vánoce probrečela ☹

anieli
autor
20. led 2012

No to mi povídej, já se to dozvěděla tak měsíc před Vánoce, fakt paráda.....

anieli
autor
20. led 2012

Jo, řekla mi to na základě hormonálních testů. Byla jsem na nich 3x a hodnoty mám rozlítané

anieli
autor
20. led 2012

Ale člověk musí věřit, nedat se a být na sebe přísný, aby se moc nepozoroval a nelitoval