Puregon. Nezastavil se na hodnotě nutné k dopíchnutí

felicita2
27. kvě 2010

Ahojte babenky , chcela by som sa vas opytat ,lebo neviem ci som ja blba ci co 🙂)
picham si perom Puregon -mam balenie 600 IU a mam si pichat 225IU.
Pichla som si 1 davku 225 , druhu davku 225 = 450 IU cize mi zostalo z neplne uz len 150 IU.
Ako sa ma teraz spravne postupovat, lebo podla toho letaku som to pochopila tak, ze si nastavim na pere normalne davku 225 IU
hoci v naplni je uz len 150 IU a pero sa mi ma zastavit na 75 IU co si mam doopichnut z druhej naplne. Ale nestalo sa tak normalne mi to islo az na 0, tak teaz nechapem ci tam bolo viac v naplne , alebo to proste len tak zislo na 0. Tak som si vymenila napln a dopichla ten zvysok 75 IU.

Druhe balenie som uz urobila tak, ze tu poslednu nekompletnu davku som si nastavila len tolko kolko som tam po odcitani mala mat ze zvysilo mi 75 IU, tak som si aj nastavila tych 75 IU a z druhej naplne dopichla zvysok 150 IU

Tak dufam, ze som to niejak nepokaslala lebo podla toho letaku ako KROK 6 pisu :
Ak nie je v naplni uz dostatok Puregonu pre aktualnu davku, davkovacia stupnica pera sa po zatlaceni davkovacieho tlacidlaaz na doraz zastavi na hodnote ukazujucej mnozstvo, ktore je treba dopichnut druhou injekciou . - mne sa vsak nezastavilo na tej hodnote ktoru treba dopichnut, ale islo mi to az na tak nechapem ci tam bolo viac, alebo mam blbe pero , alebo som blba ja.

Dakujem za rady a vysvetlenie 🙂

irinka
27. kvě 2010

Já měla taky puregon a v CARu mě řekli, že je tam víc náplně, taky mě to nevycházelo tak jsem tam volala a jak jsem už psala je tam víc náplně 🙂

mmmk
27. kvě 2010

Felicita, v tom baleni mas o trochu vic jak 600IU. Takze si nastav, kolik si mas pichnout, tz. 225IU, pichni a uvidis, kolik ti pero jeste ukazuje. Tolik si nastavis na dalsim baleni a pichnes znova 😉