Reagovaly jste na Clostilbegyt po revizi? Já už ne

michaemichae
6. črc 2010

Dobry den, chtela bych se zeptat jestli jste reagovali na Clostilbegyt stejne jako pred revizi? Ja mam PCO, ale dle meho doktora jen mirnejsi formu, protoze jsem reagovala normalne na Clostil (davka 1-0-1). Takhle jsem jela 3 cykly a ten 3. otehotnela. Bohuzej jsme o miminko prisli. Po dvou cyklech cekani (s branim Provery, protoze ani po potratu dal prirozene nemenstruji), jsem opet dostala Clostilbegyt a ze to zkusime znovu. Ale tentokrat jsem na Clostil vubec nezareagovala, zadnej folik, zadna ovulace. Doktor se tvaril blbe, ale nic vic mi nerekl. Dostala jsem akorat zase Proveru a mam mu zavolat az dojde menstruace. Ale ja mam ted nervy jako na spagatku a moc se bojim co bude ted dal? Vyresila by to vyssi davka Clostilu? A proc sem na tuhle vzdycky prve zareagovala dobre a ted ne? Bojim se.

mmmk
6. črc 2010

@michaemichae Neni zadna zaruka, ze na clostil tvoje telo zareaguje uplne pokazde. Ja mam PCO v horsi forme, brala jsem ho asi 4 cykly stejnou davku (2-0-2) a ovulaci jsem mela jednou. Ani zena s pravidelnym cyklem neovuluje pokazde. Spis telo jeste neni uplne pripravene, hormony se jeste nesrovnaly, tak netlac na pilu. Hlavne, ze to vyslo jednou, tz. ze to vyjde i podruhe, telo uz vi, co ma delat 😉

safira.b
7. črc 2010

Ahojky, myslím si, že tvoje tělo si potřebuje odpočinout, někomu po revizi naskočí normální cyklus a někoho to pěkně rozhodí. Já dostala po revizi ms až skoro za 8týdnů a pak taky nebyla moc pravidelná a hlavně já neustále myslela na to jak znovu otěhotnět a štvalo mě, že mě tělo neposlouchalo. Pila jsem kontryhelový čaj, a koupila si kapky bylinné Gynex- někdo s ním má super zkušenosti upraví cyklus a hodně žen otěhotnělo. Mě možná upravil cyklus, ale otěhotněla jsem až po druhém měsíci braní clostilu. Šla jsem k dr. že 4 dny špiním, ale těhotná nejsem a menstruace se bere až od krvácení, dr. se kouknul a řekl, že to byl asi anovulační cyklus tak mi nasadil tak na zkoučku Clostil a já druhý měsíc za ním přišla že jsem těhulka. Myslím, že mi ty prášky hodně pomohly psychicky. Dej svému tělíčku ještě chviličku čas, vím, hrozně blbě se to poslouchá, ale bohužel je to tak, každé tělo je jiné a srovná se za různě dlouhou dobu. Jinak Clostil funguje s prodlouženým účinkem i když ho zrovna nebereš účinkuje ještě třeba další dva až tři měsíce. Moc držím pěstičky ať se brzo zadaří a ty jsi spokojená těhulka a pak maminka. Nevýhoda clostilu je, že způsobuje cysty nesmí se brát dlouhodobě po půl roce musí být pauza.