Reakce na Menopur. 5 folikulů, 5-8 cm. Není to moc?

vysocanka
21. srp 2009

😒 prosim o radu, dneska jsem byla v Sanusu 4. den stimuluji Menopurem - ráno tedy pouze 3 dny píchala jsem si až po utz. Mám jen 5 folikulů a jsou velky 5-8 mm. to asi není nic moc co? navíc mi vyhrozovali, že mi ty 3 krabicky co proplaci VZP nebude stacit. nemate doma nekdo nejaky kdyby mi to nahodou nestacilo? odkoupila bych je.. nevim zda to bude nutne ale radeji se dopredu ptam. a co si myslite o tom skromném počtu?

koblichzek
21. srp 2009

Ahojky já jsem také stimulovala Menopurem. Ale to je jedno. Hlavně je to, aby v těch folících byla vajíčka, i s pěti se dají dělat divy. Musíš věřit. Navíc je ještě čas. Ještě ti přece stimulka nekončí. Držím palečky 🙂

vysocanka
autor
21. srp 2009

Nekončí já vím, jen mě to zarazilo a dr. očividně taky, tak jsem se chtěla poptat.

koblichzek
21. srp 2009

Jasně, nedivím se ti. Tvoje první IVF?

vysocanka
autor
21. srp 2009

jj moje první. jak jsi na tom ty? drzím ti palecky.. koukám žë to vyšlo 🙂

koblichzek
21. srp 2009

No snad 🙂 . Zatím jsme kraťounce. Jsem po KETu. První ET nám nevyšel, ale měli jsme mrazáčky a to se povedlo. Teď už jen ať vydrží.

koblichzek
21. srp 2009

Jinak taky poprvé a vše potřebné jsem se dozvěděla tady na koníkovi 🙂

vysocanka
autor
21. srp 2009

kolik jsi měla mrazáčku a nechala jsi si zavést jen jedno embryjko?

koblichzek
21. srp 2009

Zavedli jsme dvě a chytlo se jedno. Já jich měla 18, protože první ET se nekonal, kvůli hyperstimulačnímu snydromu. Teď nám jich zbylo 10.

vysocanka
autor
21. srp 2009

takze by jsi taky asi doporučovala zavést dvě vid?

koblichzek
21. srp 2009

Určitě, prý je tam větší šance, že se chytne alespoň jedno.

vysocanka
autor
21. srp 2009

ja se asi hyperstimulu bát nemusím.. doufám. ale to asi těžko když jich je zatím tak malinko.

koblichzek
21. srp 2009

No snad né, není to nic příjemného, tak radši míň a bez problémů. Vys, musím frčet něco dělat. Tak zatím pa a klidně se připoj do naši diskuse IVF ...... jak se nezbláznit, poznáš to. Máme asi jako jediné přes 20000 příspěvků. Tak zatí pa a držím palečky

koblichzek
21. srp 2009

Ivf,nadeje,stesti ale i smutek,jak vse zvladnout a nezblaznit se - takhle se to jmenuje přesn, jsou tam samé skvělé baby 😉

vysocanka
autor
21. srp 2009

jj díky moc.. 🙂
papa