Reprodukční imunologie Plzeň, prof. Ulčová-Gallová

sara.max
16. únor 2009

Ahojky, prosím o nějaké informace ohledně imunologie v Plzni. Jaká je asi doba pro objednání (vím, že se řídí ovulací)? Jak to tam chodí ? Muži se vyšetřují opravdu jen ve čtvrtek? Díky za každé info

sladkolen
10. únor 2010

Ahoj Renys. Včera jsem se dovolala k pani doktorce a byla jsem strašně překvapena že nás vzala tak rychle. Máme k ní přijít už 17.2. Fakt mě to dost překvapilo. Ale zase to budu brzy za náma. Nevím jestli se mám těšit nebo se bát. 😒.

markytt774
24. lis 2011

Ahoj jsem po třech zamlklých těhotenstvích a nyní mě má dr. odesílá na imonologii právě k paní doktorce Ulčové - Gallové do Plzně, zajímalo by mne jaká je objednávací doba a jak vyšetření probíhá??

jityna
30. lis 2011

ahoj,taky nas tam dr.tento tyde odeslala..musim se objednat,uz jsi se objednavala?jsem zvedava na termin,asi to nebude hned...
jestli uz masnejake info tak pisni,budu rada...

sal80
30. lis 2011

@jityna Dobré ráno. Já se objednávala v pondělí. Prý se má objednávat pouze v pondělí 🙂 Termín jsme dostali hned - 4.1., ale mohl být i dřív. 6týdnu před vyšetřením se nesmí používat žádná hormonální léčba a 24 hodin před vyšetřením se musí omezit tuky - takže žádnou kachnička a tak 🙂 A jak to bude probíhat? Vezmou prý krev a u muže udělají spermiogram. Jen nevím, jestli hned a nebo ne 😖 Ale to zjistím 😉 5 dní před ním se totiž nesmí.....nic 😅
Proč tam jdete?

jityna
30. lis 2011

ahoj,jezdime do CAR a mame pred sebou 3 ivf ,tak chce mit dr.vsechna vysetreni,at mame vse pojisteno 🙂 a naslapnem spravnou nohou 🙂 tak to objednani neni tak hrozne.
Budu moc rada,kdyz zjistis,zda se cele vysetreni da udelat v jeden den,to by bylo uzasne...
ja tam prave vcera volala a sestra mi rekla at si na objednani zavolam dnes....
jdete na vysetreni oba,nebo jem manzel?

jityna
30. lis 2011

jo,jeste me napadlo,kolikaty den cyklu si te teda pozvali,mam trosku obavu,ze se objednam,pak se treba MS spozdi a co dal?

jityna
30. lis 2011

Sal 80,tak uz jsem objednana a to...na 12.12 a rovnou mi rekli,ze je to na dva dny..prvni den krev +stery a druhy den spermiogram..takze uz shanim ubytovani... 😝

markytt774
2. únor 2012

Ahoj také jsem v Plzni pani doktorky Ulčové-Gallové byla ale uplně jsem se zapomněla zeptat na co vše se odebírá ta krev, někde jsem slyšela, že je to až na 42 věcí, jsou mezi tím i chlamydie?

sonisek
7. lis 2017

ahojky, je tu nekdo, kdo u paní doktorky byl v nedávné době?

mari90
7. lis 2017

@sonisek byly jsme tam na ja

mari90
7. lis 2017

@sonisek *jare