Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

hanulinecka
10. srp 2010

@rebeca_1 určitě se brzo dočkáš moc a moc vám to všem přeju

jj Mareček je zimní dítko je narozený 15.11 za chvilku budeme slavit 3roky 😵 😵 ,ale já jsem si tu zimu užívala nádherná 2 denně ven nevadilo mě to krásné procházky zasněženým městem super od té doby mám tak nějak zimu ráda....ted bych si ráda vyzkoušela letní dítko 😀

hanulinecka
10. srp 2010

tak jo kočky musím to na chvilku vypnout volala sestřenice,že se staví a u nás to je jak po výbuchu po ránu tak to jdu trochu zpacifikovat zatím krásný sluníčkový den

rebeca_1
10. srp 2010

@hanulinecka dakujem ))))
Hej, treba urobit zmenu! Aj letne prechadzky si budes pekne uzivat, neboj!!!! Pred letom alebo v lete je to asi pohodlnejsie mat babatko, nie? Podla mna hej! Nemusis ho tolko babusit.... No ved to je jedno, letne ci zimne. Hlavne nech uz sme tehulky!!!!

saminka
10. srp 2010

Dobre ranko

vse je tu super pozitivni,tak to mam rada....

@hanulinecka - ja si zrovna nemyslim,ze je horsi kdyz se snazime o druhe dite,ale nic moc jsem pro to jeste neudelala tak asi proto,pro nas byla mala jako takovy zazrak,po potratu atd ale oba jsme z vetsich rodin a oba pro ni chcem sourozence,ale uplne te chapu,ze se nemuzes dockat az budes zase tehulinka a uzivat si toho vseho,me to taky chybi 😵 ja mam dite podzimni a takove jarni letni ditko by se nam taky libilo 😀

@rebeca_1 - urcite toho mate za sebou uz hodne, je to nekdy fakt na nervy,ale hlavni je,ze pro to neco delate a nenechavate to jen na nahode, znam par paru co jen cekaji na zazrak,snazi se uz pres tri roky a ani u doktoru jeste nebyli, snazime se jim naznacit,ze doktori jim muzou pouze pomoci ale nijak moc to nezabira a tak bychom jim to ditko prali 😔 ale je to jen jejich soukroma vec tak to je jen na nich co podniknou...

jinak u nas to byl taky dlouhy boj, problem byl u partnera,malo spermijek, a u me prisli na pcos i presto ze jsem mela pravidelny cyklus jak hodinky,ja nikdy nebrala anti a to jsme spolu ted uz devaty rok,takze tak......o dite jsme se zacali pokouset az teda pozdejc ale nejakych 4 - 5 let to bylo 😔
jinak hezky den vam preji,....

hanulinecka
10. srp 2010

@saminka já to nemyslím,že je to horší se snažit o druhé dítko,ale vím jak se cítí holky co žádné nemají taky jsme před pár lety k nim patřila a nechápala ty co už děti mají 😅
u nás je taky problém jen spermie já OK taky jsme ted v březnu po Ketu potratila no jo stává se to akorát nevím proč nám ,kterým to nejde normálně otěhotnět všechny moje kamarádky co otěhotněly jak já v lednu přirozeně se nosí s pupíkama a mě je to líto,že si řeknou chci druhé dítě a mám ho a jěště fakt za 9 měsicu porodím to se u mě nestalo bohužel pořád čekám co to zlé se v dobré má obrátit a to dobré pořád nevidím 😀

olousek35
10. srp 2010

SNAŽILKY:
REBECA_1 32r. 4IUI negativne 2003 Gyn-five BA, 1.IVF, ICSI negativne 2003 Gyn-five BA, 2.IVF, ICSI, OHSS september 2009, KET negativny januar 2010 Ferticent BA, 3.IVF, ICSI negativne april 2010 Ferticent BA,
4IVF soft bez ET jul 2010 Reprofit, 5.IVF soft august 2010 Reprofit
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET)
HANULINECKA 33let 2IVF syn Mareček , leden 2010 kET v 10tt konec červen 2010 minimálka bez ET zaří 2010 minimálka
SAMINKA (32let) 1.IUI zari 2007 - neg,2. IUI -listopad 2007 - missed abortion , 3.IUI -kveten 2008 - neg,1.IVF 2009(Reprofit) - dceruska MIa (14.9.2009), FET zari 2010
LUCKAP123 26r. dcerka Natalka, snazi sa od 2/2009, 1-3/2010 duphaston, 5/2010 pregnyl, 6/2010 oparacia cysty, 18.8.2010 konzultacia Reprofit
olousek35 - 34 let - čekání na ms, následně HP a 1.IVF asi v září

STIMULANTKY:
78MARCELA 1.IVF stimulacia-puregon, orgalutran, OPU 1.6.2010, ET 6.6.2010, negativne, 13 snehuliacikov, KET 7.8.2010, transferovane 2 blastocysty, krvne testy 20.8.2010
OKCELOK 29 let 2 x neúspěšné IVF,2005 a 2010,srpen 2010 KET, UTZ 9.8.2010
Maja3.s (31 let) červen 2008 IUI (Obilňák)-negativní, srpen 2008 minimálka (Obilňák) - negativní, říjen 2008 1.IVF (Obilňák) - biochemické těhu...pak bohužel negativní, květen 2009 IUI (Reprofit) - negativní, listopad 2009 2.IVF (Reprofit) - bez ET ,březen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, květen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, červen 2010 AIUI (Reprofti) - negativní.
Dnes 3.den cyklu, stimuluju na další AIUI (Clostilbegyt) - kontrolní UZ 17.8.

TĚHULKY:
tak doufejme, že brzy přibudou těhulky

olousek35
10. srp 2010

Holky, přidala jsem se do tabulky. Ve čtvrtek si skočím asi na vyvolávačku, at se něco děje. Všem držím palečky a hlaste výsledky.

saminka
10. srp 2010

@hanulinecka urcite to zaboli vic ,kdyz se to stane po takovem planovani a snazeni 😔 😔 😔 nekdo si to ani neuvedomi,jake ma stesti,ze nemusi podstupovat,to co my 😒 sestre se zadarilo do tri mesicu,i u druheho tehu,ale to bohuzel nedopadlo dobre 😢 a musela jit na potrat. taky jsem si rikala,jake to asi je otehotnet prirozene,ale v nasem pripade je sance opravdu nulova,tak si rikam,ze mame ty nase zazraky ze zkumavky a vidime je uz kdyz maji jen par bunecek 😵 😵 😵

luckap123
10. srp 2010

Tak holky já už mám taky dítko a myslím,že toto druhý těhotnění je pro mě ještě horší..Natálka se pořád ptá,proč taky nemůžeme mít miminko a ostatní mají ségru nebo bráchu,,no je mi ji líto a trhá to srdce 😒
no já mám z dvojek docela strach a manža se tlemí,že při jeho štěstí to budou dvě holky a budeme mít doma menstruační tým 😀 ikdyž naše naty je jak kluk,začíná jezdit motokros,ted je s tatkou na rybách..samá modřina atak 😀
a jména..taky miluju vybírání 😎 u Naty jsme měly kluka Tadeáška,ted bych ráda Sofii a manža Kristiána 😉

rebeca_1
10. srp 2010

@olousek35 super, zase nas je viac )))) Uz ti meska ms ked planujes vyvolavacku?
@saminka a to je velky zazitok ked vidime tie bunecky ))))

@luckap123 to musi byt este horsie ked sa taky malinky pokladik pyta, kedy bude bratcek ale sestricka (((( Tazko sa hlada odpoved na tak zlozitu otazku....
Ja to mam take iste v rodine a medzi kamaratmi. Vzdy ked sa stretneme a vidim ako mi vsetci lejzruju brusko .... ze ci nahodou.... ((((( No je to tazke....
Mame to vsetky tazke snazilky alebo aj maminky, trapime sa ale dolezite je ze sa nevzdavame ))))))

okcelok
10. srp 2010

REBECA_1 32r. 4IUI negativne 2003 Gyn-five BA, 1.IVF, ICSI negativne 2003 Gyn-five BA, 2.IVF, ICSI, OHSS september 2009, KET negativny januar 2010 Ferticent BA, 3.IVF, ICSI negativne april 2010 Ferticent BA,
4IVF soft bez ET jul 2010 Reprofit, 5.IVF soft august 2010 Reprofit
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET)
HANULINECKA 33let 2IVF syn Mareček , leden 2010 kET v 10tt konec červen 2010 minimálka bez ET zaří 2010 minimálka
SAMINKA (32let) 1.IUI zari 2007 - neg,2. IUI -listopad 2007 - missed abortion , 3.IUI -kveten 2008 - neg,1.IVF 2009(Reprofit) - dceruska MIa (14.9.2009), FET zari 2010
LUCKAP123 26r. dcerka Natalka, snazi sa od 2/2009, 1-3/2010 duphaston, 5/2010 pregnyl, 6/2010 oparacia cysty, 18.8.2010 konzultacia Reprofit
olousek35 - 34 let - čekání na ms, následně HP a 1.IVF asi v září

STIMULANTKY:
78MARCELA 1.IVF stimulacia-puregon, orgalutran, OPU 1.6.2010, ET 6.6.2010, negativne, 13 snehuliacikov, KET 7.8.2010, transferovane 2 blastocysty, krvne testy 20.8.2010
OKCELOK 29 let 2 x neúspěšné IVF,2005 a 2010,srpen 2010 KET, UTZ 9.8.2010 - neproběhl,špatně léky,KET v září 2010
Maja3.s (31 let) červen 2008 IUI (Obilňák)-negativní, srpen 2008 minimálka (Obilňák) - negativní, říjen 2008 1.IVF (Obilňák) - biochemické těhu...pak bohužel negativní, květen 2009 IUI (Reprofit) - negativní, listopad 2009 2.IVF (Reprofit) - bez ET ,březen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, květen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, červen 2010 AIUI (Reprofti) - negativní.
Dnes 3.den cyklu, stimuluju na další AIUI (Clostilbegyt) - kontrolní UZ 17.8.

okcelok
10. srp 2010

Holky,nevíte náhodou o tom,jestli u nás na klinice mají k dispozici embryo-glue? Je to lepivý roztok,do kterého se při transféru dávají embrya a pak se prý můžou díky tomu líp přisát k nám, 🙂

rebeca_1
10. srp 2010

@okcelok take nieco by som aj ja potrebovala )))))

olousek35
10. srp 2010

@rebeca_1 mám PCO, takže ms je dílem náhodných vesmírných pochodů. Po konzultaci s Koudelkou mi bylo doporučeno, že když do 4 týdnů nepřijde sama, tak si mám skočit na vyvolávačku. Tak to tak nějak udělám. At se něco děje. Pak na HP a objednat se na konzultaci, kde mi poví, co dál. Ve zprávě mám psaný následně Puregon a Orga. Ale kdy a co zatím nevím. Takže tento cyklus si nic píchat nebudeme a ten další už určitě jo, neb se o to zasadím. 😀

rebeca_1
10. srp 2010

@olousek35 aj ja mam PCO. To znamena, ze meskava ms? Ja mam aj take cykly ked mi ms meska aj 2-3 tyzdne ((((
No tak sups do toho! Uz nech agolutin posobi!!!! ))))) A nech sa uz konecne nieco deje....
Ja mam dnes 8 den utrogestan, este 2 dni a uz cakam na ms a hura do novej stimulky ))))))

olousek35
10. srp 2010

@rebeca_1 jj, díky za povzbuzení, dr.je tam ve čtvrtek, tak za ním skočím, píchneme a pak děj se vůle boží.

rebeca_1
10. srp 2010

@olousek35 no ved ta vola Bozia ))))))

78marcela
10. srp 2010

ahoj holky, až teď se hlásím.Taky miluju vybírání jmen, kalendář mám stále u postele, když se něco děje🙂
Moc se mi líbí Nelinka, i Sára, ale mému příteli ne. A je vážně těžké něco vybrat k příjmení KETTOU...

Jinak jsem dnes měla docela pěkný den, se ségrou a skamarádkou jsme si udělaly dámskou kosmetickou jízdu, pleťové kůry, masky, líčení, udělaly jsme si gelové nehtíky a docela mi ten den utekl. Jinak se už začínám pěkně nudit.

maja3.s
10. srp 2010

Ahoj holky...teprv se hlásím a zdravím...dnes byl krááásný den 😎 teda aspon u nás. Byli jsme na kolovém celodenním výletě,tak jsem ráda, že jsem doma...uf uf...celkem jsme si mákli 😀
Zítra vás dočtu, dnes už nestíhám....a všem přeju kráááásnýýýý večer 🙂
Tak čaute kočky.... 😉

rebeca_1
10. srp 2010

@78marcela krasne mena mas vybrane pre princeznicky a odkazujem tvojmu manzelovi ze nie je co menit ))))))
Ja by som ich pisala Nelly a Sarah, inak prekrasne )))) Ocenujem vyber mien )))))
No a babska jazda v kozmetickom salone.... Paradicka!!!!! Treba sa nechat hyckat a rozmaznavat....... Tiez ocenujem)))
Ako dlho budes domka? Cely cas az po krvne testy?

@maja3.s jej, tiez parada vyletik na bicykloch!!!! Toho sa ja nikdy nedockam, my chodime na kazdy vylet autom....
Majuska ja som sa ta chcela opytat ako sa citis pri stimulke? Ved ty si tak potichucky stimulujes..... Ci ticha voda brehy myje? )))))

hanulinecka
10. srp 2010

kráásný večer i my jsme měli kráásný den mareček je vevaně ááá už volá že chce ven tak pa za chvilku 😵

78marcela
10. srp 2010

@rebeca_1 Jsem na neschopence, druhý měsíc, ten první v lázních krásně utekl ale tento se nudím doma, a budu muset asi být až po ty testy. Vycházky jsou děsně krátké...někde jsem vyčetla, že prý můžou být i celodenní, to by bylo prima, kdyby mi je tak někdo chtěl dát...

rebeca_1
10. srp 2010

@78marcela polihujes ci normalne fungujes? Ja som vzdy lezavala po ET ale teraz kebyze pride k ET tak hned chceme odist na dovolenku. Ten let bude asi narocny ale potom uz budem lezat pekne na plazi....
Ako dlho mas vychadzky? Asi mas dva krat za den, vsak?

@hanulinecka no pod zlaticko, pod medzi nas! Viem si zivo predstavit Marecka v tej vani, vacsinou byva cela kupelka pod vodou ))))) Akurat mi manzel hovori, ze to byva aj po mne ))))) Marecek je zivel alebo kludnucke dieta?
Ja mam synovca, ten je kludny ale neterka ta je za piatich!!!!!
Jej, ide ANO SEFE na prime, tak zatim..... ))))))

hanulinecka
10. srp 2010

@rebeca_1 ahooojky jsme zde poklizeno a připraveno na zítřejší výlet do brna 😵

jedu už brzo ráno a navštívím kamarádky co jsme chodili na unicu a máme stejně staré děti 😵

no Mareček je klidně dítko sice první 3 měsice plačtivě asi měl hlad jakmile jmse přestala kojit byl spokojený mimiko pakjak šel čas byl super sám si vyhrál,sám se učil nové a nové věci třeba skládat puzzlíky asi v 10 měsicích byl to takovej samotář a dodneška je pohodovej si zaleze do pokojíčku a řeba celé odpoledne o něm nevím jen mě přijde ukázat co se naučil takže moje šikulka
ted sice máme vztekacé období,ale to je děsný dupe,kope jakmile řeknu Ne že něco nesmí tak ten zuřák by jste měli vidět nejhorší ke že na něho pak když má ten amok nejde po dorbým po zlým nijak
dneska na hřišti jsme mu šla utřít pusu a on se začal vzpouzet samozřejmě plný hříště lidí a děcek ted mareček propnutej že mu utírat pusu nebudu byla jsme v klidu utřela děsně řvoucímu marekovi pusu pustila ho on si lehla na zem a řval po mě že nebude mít čistou pusu a a nebude a nebude a chytl písek a hodil si ho do obličeje že ju bude mít špinavou no takovej vztek mě chytil lidi nelidi přišla jsme k němu když mě viděl jěště po mě prsknul stáhla jsme kalhoty a lupla na zadek
všichni čuměli vubec jsme nevěděla jak se má před všema zachovat 😝
tak takový krááásný období ted máme, 😝

hanulinecka
10. srp 2010

a skončilo to,že jsem si šla sednou a on maminkooo promin obejmi mě promin dělala jsme uraženou,ale řval by dlouho zase takové divadlo si lidi nezaplatily tak jsme mu odpustila a usmířili jsme se 😀 😀 😀 😀

78marcela
10. srp 2010

@rebeca_1 Já normálně funguje. Mě v CAR řekli, že se to dítě nedá vyležet. Hlídám se, jsem opatrná, netahám nic těžkého, nesportuju, nesexuju. To mi tam tak řekli, ale jinak prý normálně všechno jako vždycky. Chdím na procházky a vycházky mám dopo od 10-12 a odpo 16-18. ale nějak mi to nestačí.

78marcela
10. srp 2010

@hanulinecka Tak jsi to měla docela divoké, ale myslím, že jsi udělala naprosto správně. Taky jsem toho názoru, že na vztek je to někdy to nejlepší. A to pracuju jako učitelka a na vysoké do nás někdy lejou takové nesmysly, že se dítě nemá uhodit a kdesi cosi, že si někdy říkám, jestli ti lidé vůbec mají děti. Buď nemají, nebo tohle dělá manželka za zády dotyčného profesora, jinak nevím. Taky bych tomu dotyčnému profesorovi přála, at si jde stoupnout před třídu dětí a uvidíme, za jak dlouho by změnil názor🙂)

Nejsem žádný sadista a dítě jsem ve škole nikdy neuhodila, i když si někdy říkám, že někteří by to potřebovali dnes a denně.

Takže si myslím, že jsi udělala to nejlepší, co jsi mohla.

78marcela
10. srp 2010

Dneska na seznamu mám v horoskopu: "Na nic už si nestěžujte a vezměte věci do svých rukou. Brzy se dočkáte příjemné změny i zpráv, které vás potěší...."
Taktéž pozitivní věc, ne, nějaké zprávy mě potěší...že by?Nebudu si teda stěžovat na píchání v bříšku ani na to, žese bojím dvojčátek, akorát nevím, co mám vzít do svých rukou. spíš je to v rukou pánů doktorů a v tom mým bříšku..ale snad se potěšujících zpráv dočkám.

gabikri
10. srp 2010

Dobrý večer Reprofitky,

vy teda jedete, vůbec nestíhám dočítat! 😉)

Já dneska byla ráno na těch houbách, tak jsem přinesla půl košíku babek, ale hříbky žádné. 😒

78marcela : tak to máme stejný horoskop váho 😉

78marcela
10. srp 2010

@gabikri teď ještě, jestli platí🙂)