Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gabikri
10. srp 2010

78marcela : hele já na tyhle věci fakt moc nevěřím, ale z toho blbého Seznamu mi to docela vychází, 😵

78marcela
10. srp 2010

@gabikri já na to taky nevěřím, ale člověk se chytá úplně všeho, co dodá naději🙂

hanulinecka
10. srp 2010

@78marcela marci máš uplnou pravdu já nemužu ho nechat,aby mě skákal po hlavě atd atd prostě někdo říká,že jsem přísná,ale jinak to nejde 😢 taky jsme si říkala a bylo mě líto těch děti co na ně matky na ulicích řvaly nebo tak,ale ted je plně chápu když jdeme třeba z obchodu já táhu nákup ,motorku kterou strašně chtěl a pak už ne a on se sekne že chce do náruče a řve a ječí po mě 😝

já ted atrochu horoskopum věřím jen co se mě líbí 😀 😀 😀 ale nechalal jsme si udělat astrologii na druhé dítě atd a bylo to zajímavé počtení

hanulinecka
10. srp 2010

@gabikri jéééé žádný hříbky mamka dneska zase asi 250 hříbku já mám plnej balkon na sušení tak doufám že proschnou

hanulinecka
10. srp 2010

@78marcela já jsem taková sova a ráda v noci sleduju volejte věštce 😀 😀

78marcela
10. srp 2010

@hanulinecka já tady zase teď brouzdám, čtu, co je zajímavého, a vesměs se nudím, ale spát se mi ještě nechce.

rebeca_1
10. srp 2010

@hanulinecka krasne to skoncilo a ja by som konala tak isto. Nevycitaj si, ze si bola zla maminka dnes, vychovna po zadecku je dovolena.
Ty si s Mareckom doma, neplanujes ho dat do jasliciek alebo skolky? Asi sa to uz ani neoplati, ked uz budes buduci mesiac tehulka....

@78marcela aj ti povedali pri ET co mas vyslovene zakazane?
Tie vychadzky ti nestacia? Ved to mas 4 hodiny denne! No to by mne stacilo, ja by som bola spokojna.... Som skromna....
@gabikri dalsia hubarka?

hanulinecka
10. srp 2010

@78marcela to já měla dřív že jsme spala pořád pak jak přijde mimčo spíte mín a mín a najednou mě stačí asi 4 hodiny spánku já si ted jěště uvařila kafíčko 😀
ono totiž po celém dnu když mareček večer usne je tady nádherný ticho a klideček tak je mě líto jít spát

gabikri
10. srp 2010

hanulinecka: tak to mě pěkně štveš........já chci taky!! Ale je pravda, že jsou místa, kde hříbky prostě nerostou a to je zrovna tady 😝 Třeba co jsem jezdila k babičce do Beskyd, tak tam rostli jenom praváci, to bylo něco 😵 😵 😵

rebeca_1
10. srp 2010

@hanulinecka kde to chodi? Volajte vestici. Aj ja by som jej chcela zavolat.

hanulinecka
10. srp 2010

@gabikri tady u nás na morvaě fakt houbařský ráj oni říkají že tady té elektrárny to máme podsvícené 😀 😀 😀 já je teda moc nejím,ale ráda sbírám
pamatuju si když jsme byla těhotná asi v 8 měsici takže v říjnu jsme šli na houby a potkali jsme kluka malého a ten se mě ptá proč máš tak velký břicho 😀 😀 😀
naše mamka je maniak na sběr hub pokud nemá nasušeno tak je nesvá

gabikri
10. srp 2010

hanulinecka : tak ta věštkyně ( Skálová)ještě když jsem měla obchůdek s textilem, chodila ke mě nakupovat,
byla to dobrá zákaznice, vždycky utratila dost peněz, ale brala pouze růžové věci, prý kvůli pozadí do televize....hi hi...........některé ty moje hadříky měla v televizi na sobě.............tak ta je pěkně řachlá, té bych nevěřila ani slovo 😀 Říkaly ženské, že ona i doma věští, ale že je pěkná podvodnice..........že je zkasírovala asi 600,- a dohromady jim nic neřekla 😝

rebeca_1
10. srp 2010

@hanulinecka kavicka, no koniec! Tak to by som ja zapala az niekedy nad ranom. Ja pijem silnu kavicku ale zase stacia mi 2 hlty denne. ))))) Extra silne piccollo ))))

@gabikri neboj, ked nenazbieras ani nabuduce, kupis na trhu ))))))

hanulinecka
10. srp 2010

@rebeca_1 to je až v noci asi po jedné hodině a myslím až do 3 nebo do 4 do rána u nás na primě,ale minuta tě stojí 70 korun 😝 ,

já plánovala,že ho dám až příští rok mám mateřskou do jeho 3 let to je teda do listopadu moje místo zaniklo tak se nemám kam vrátit tak ted čekám jestli otěhotním tak se pujdu třeba lednu zeptat jestli mě ho vezmou třeba na ty 4 hodiny asi kolektiv bude potřebovat a když neotěhtoním musím si najít práci a i tak pujde do školky takže tak to mám naplánované

gabikri
10. srp 2010

hanulinecka : to bych byla taky maniak, ale to tě otráví, když najdeš jen babky....no nejsou špatné, ale nedají se moc sušit 😖

78marcela
10. srp 2010

@rebeca_1 Ano, řekli mi při ET, že 5 dnů nesmím sportovat, koupat se, tahat těžké věci a mít pohlavní styk. Teď při KET jsem si to tam odrecitovala sama.
Já vím, že 4 hodinky je lepší jak nic. a mě by to možná i stačilo, kdybych si je mohla denně zvolit podle potřeby. Jenže takhle to dané mi moc nevyhovuje. dnes jsem právě v době vycházek byla doma a dělala mi ta jedna známá nehtíky A třeba poté bych šla na procházku, jenže to už jsem nemohla.
Navíc o víkendu za mnou možná přijede přítel a s ním bych se šla taky ráda někam projít,do kina nebo na večeři...ale nejde to, no...tak to je ten důvod, co mi vadí. A pak ještě máme zamluvenou už delší dobu na příští týden na pár dnů chatu na Vranově a strašně bych tam chtěla jet, ale nebudu moct a to mi vadí úplně nejvíc.

rebeca_1
10. srp 2010

Babulky napiste mi prosim mesiace!!!!
cervenec-jul potial viem a potom viem az listopad a prosinec.

hanulinecka
10. srp 2010

@gabikri skálová skálová to mě nic neříká já to třeba poslouchám je za zádama ,ale schválně si na nu počkám nevíš který den tam je???v ružovém přemýšlím a nic mě nenapadá

hanulinecka
10. srp 2010

@rebeca_1 no právě já taky zapluju až nad ránem taky nesmím pít kafe večer,ale nevím prostě jsem si ho uděllaa 😀 😀

78marcela
10. srp 2010

@rebeca_1 leden, únor, březen, duben, květen, červen, červenec, srpne, září, říjen, listopad, prosinec.
Je to popořadě, tak si k tomu přiřad ty vaše🙂

hanulinecka
10. srp 2010

@gabikri jj babky nic moc,ale mamka z nich když je jich hodně dělá takové tousty na topinky a to je žrádýlko chjoo mám hlad a nic tady nemám

78marcela
10. srp 2010

@rebeca_1 má být teda srpen, ne srpne, chybička, omlouvám se.

hanulinecka
10. srp 2010

@78marcela a ty jsi doma sama nebo přítel chrupčí?? 😅

gabikri
10. srp 2010

hanulinecka : ona už možná růžovou nenosí, to je dva roky 😉 Ale taková aso 50-60let....blondýna nakrátko s brýlemi...............pěkně máklá! Když ke mě přišla prvně, jsem si říkala co je to za blázna.........a pak mi řekla koukejte v noci na volejte věštce... a ona fakt tam! 😉 Jinak bych ji vůbec neznala.

78marcela
10. srp 2010

@hanulinecka Já jsem teď u našich, teda spíše u babičky, abych si jich taky užila. Přítel je sám v tom našem podnájmu 180 km daleko. Rozhodla jsem se být tady, abych jednak byla taky nějakou dobu s našima a druhak tu mám pohodlí na odpočívání, nemusím nic dělat a skoro pořád tu někdo je. Doma bych se nudou asi ukousala, přítel je do večera v práci a já tam pořád skorem nikoho neznám a jak se znám, začala bych gruntovat a vařit a tohle všechno a to bych moc v klidu nebyla. Takhloe mám pohodu a jídlo nastrkaný až pod noc a mám se tu děsně dobře.

rebeca_1
10. srp 2010

@hanulinecka no mrknem to na tej prime...
Najvyssi cas otehotniet!!!!
@78marcela a to 5 dni si sa nemohla kupat vo vani alebo v mori a bazene. Ved ja chcem ist po ET na Kapverdy )))))
Ja by som na tu chatu isla, kontroly chodia malo a kebyze nahodou, tak ti nezaplatia max. jeden mesiac. A to sa da, ci?

78marcela
10. srp 2010

@rebeca_1 No já nevím, u nás teď právě chodí docela dost. a já bych měla mít tu nemocenskou docela vysokou, takže přijít o to se mi teda nechce...nevím, jak to udělat nějak legálně a bezpečně..
Nesmíš se 5 dnů koupat vůbec nikde, mi řekli, já právě chtzěla jet hned po ET do lázní a tam odpočívat, nešlo to, zakázali, prý je to kontraindikace, protože jsou tam koupele ( a to jsem měla jen perličkovou a uhličitou po 15 minutách).
Ani ve vaně, jen mi řekli, že se mám sprchovat, žádná vana.

gabikri
10. srp 2010

78marcela: tak to jsi udělala nejlíp, já při posledním pokusu jsme taky říkala, že nebudu nic dělat po ET, ale s chlapem se to nedá, prostě jsem stejně musela uvařit...atd. Dokonce jsem asi pátý den plela kytky. Teď si to vyčítám. Takže tentokrát budu fakt ležet! 😉

hanulinecka
10. srp 2010

@78marcela ach táák ty jsi užíváš u rodiču tak to jo mimísek se bude pěkně zabydlovat 😵
a od koho máš neschopenku????????,

rebeca_1
10. srp 2010

@78marcela tak to budeme musiet posunut.
@gabikri hej asi nam nic ine nezostava, len byt vzornymi pacientkami...