Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

hanulinecka
10. srp 2010

@gabikri mě se právě taky moc líbí a gábina segra to jméno miluje asi jako jedna z mála je s jménem mooc spokojená
a vubec mě nepřijde špatné dát jméno po sobě když se tio líbí taky jsme uvažovala na gábinkou u mě je taky Mareček po velkým markovi,protože se mě žádné jiné jméno prostě nelíbí na kluka jo líbil se mě matěj,ale roztrhl se snima pytel tak jsme dali marečka a docela se to hodí Marek Matys

@78marcela tak to jsi kousek já jsem z třebíče

gabikri
10. srp 2010

78marcela . já momentálně mám jen práci..no jestli se tomu dá říct práce...že fotím, vkládám do PC, a lítám na poštu. Právě že nic moc výdělky, tak by se mi neschopenka šikla, když to mám takhle hezky předplacené 😉

78marcela
Autor odpověď smazal
Zobraz
78marcela
10. srp 2010

@gabikri A jak dlouho to platíš? A kdy máš jít na další transfer?

gabikri
10. srp 2010

hanulinecka : no já co se mi líbí jména, tak jsou v té TOP 10 a to fáákt nechci, tak to raději bude Gábina po mámě, nebo Petr po tátovi 😉 Nakonec Alice Bendová má děti taky tak 😉

78marcela
10. srp 2010

@hanulinecka jojo, jsi za rohem🙂

holky, pořád se nemůžu vynadívat na ty moje nové krásné nehtíky...sice se s nima docela blbě píše, ale jsou tak krásné....

gabikri
10. srp 2010

78marcela : platila jsem pořád ten základ ( cca 96kč), ale před posledním pokusem mi účetní poradila, ať si to zvednu, tak platím 1000kč asi sedmý měsíc 😉

hanulinecka
10. srp 2010

no stěma neschopenkama je to na pytel na unice dávali pár dní před OPU já teda tenkrát asi měsic před ivf mě začalo bolet v krku šla jsme za obvodákem mám super doktora a on hned doma jdete na umělko tak bude odpočívat neschopenku jsme nechtěla že musím do práce přece b¨to beze mě nepujde 😀 a tenkrát tam byl se mnou i marek u dr taky k němu chodí a obvodák a vy taky budete sní měsic doma fik fik a měli jsm eoba neschopenku 😀 😀 a napsal nám vycházky od 8 do 18 pak když jsem otěhotněla šla ke gyndaři aby převzal neschopenku a strááášně dělal ofuky co mám za vycházky že to nejde a já snad to nebudete přepisovat tak mě je nechal,ale nebyl zrovna přijemný

hanulinecka
10. srp 2010

@gabikri a co prodáváš dej odkaz koukneme 😵

78marcela
10. srp 2010

@gabikri je spousta krásných jmen, a zvlášt na holky, tam bych vybrala tolik jmen...na kluka už je to horší...a navíc, když je člověk omezován tím cizím příjmením, tak je to na pytel.

78marcela
10. srp 2010

@hanulinecka Tak to ti závidím, takové vycházky chci taky...

hanulinecka
10. srp 2010

@gabikri jj taky jsme si vzpoměla na Alicii no já právě taky v TOpu jména ani za nic

@78marcela týý jo tak to je fakt exotické jméno a to je čech???

78marcela
10. srp 2010

@gabikri a já ti ještě můžu poradit, že si klidně můžeš platit tu minimální částku a jakmile otěhotníš, tak si to zvedni, nebo doplať a pak se ti to rozpočítá. já to udělala taky tak, platila jsem si dva měsíce 500 a te´d jsem si poslala 1000 a tak se mi to zvýší, protože to sečtou a vypočítají průměrem, víš?

gabikri
10. srp 2010

hanulinecka : momentálně nic moc, zkrachoval mi můj super dodavatel v Německu, tak prodávám zatím dámský sekáč, odkaz posílám do IP 😉

hanulinecka
10. srp 2010

@78marcela no aha jestli ted otěhotním tak 16 listopadu budu muset jít na neschopenku a gyndař mě napiše ty 4 hodiny tak mu poděkuju s 3 letým prcek sedět doma na prdelce to moc nejde a jěště v zime a chodit ven jen podle vycházek no uvidíme když by mě je nenapsal asi bych si nechala nechopenku napsat od obvodáka a potom bych přešla zase stěma vycházkama,ale to užž jsem mooc vepředu

78marcela
10. srp 2010

@hanulinecka Jo, exotické jméno, celým jménem Sofiane Kettou. Je Čech, jenom měl cizího otce, co tady za Komančů studoval a pak i oženil. A co za jméno pro dítě k tomu chceš vybrat, že jo. Holku bych věděla, ale kluka, to už bylo horší vybírání.
Líbilo se mi taky marek, ale to můj chlap žárlil na kolegu z práce, co se mnou chtěl chodit, takže to bylo u nás tabu. pak se mi líbil Martin, krásné jméno, jenže to zase byl můj bývalý přítel, a to Sofi taky nepřenesl přes srdce. Takže Tobiáš a kdyby byli dva, tak Michal.

gabikri
10. srp 2010

78marcela : no já si to začala právě platit před tím posledním pokusem, tři měsíce před, aby mi to vyšlo, když se to bere za posledních 12 měsíců, taky jsem si myslela, že kdyby bylo rizikové, aby to bylo pro sichr 😉 Pak jsem volala na tu jejich infolinku a tam mi řekli, že ta částka je dobrovolná a že jeden měsíc můžu dást stovku a další dva tisíce. Ale to by to dělal takhle každý, že by si platil stovku a pak jim to tam vysolil všechno najednou a měl by velkou mateřskou ( cca 20tisíc) to je nějaké divné, ne?

78marcela
10. srp 2010

@gabikri Možná to divné je, ale to takhle vážně je. Ale pravda je, že už to tak nebude dlouho, už naši pání poslanci přišli na to, že by se to mělo zkrouhnout, takže nevím od kdy to zase změní. Musíme doufat, že nebudou tak rychlí, i když po čem houby, to rychlí jsou. Takže kdoví, jak na tom pak budeme, i když si to budeme platit.

hanulinecka
10. srp 2010

@gabikri už jsem zkoukla a super,ale ted to asi moc nejede jsou prázdniny škoda,že zkrachoval tvuj dodavatel.-)

gabikri
10. srp 2010

78marcela : víš co? Já si tam jak debil platím sedm měsíců tu nejvyšší částku a teď jsem jeden měsíc se opozdila s platbou a už mi volalali ze Sociání zprávy, že mi to zruší, že jim nedošla platba. Když jsem platila tu stovku, tak nikdo nevolal! Tak jsem jim řekla, že mají předplaceno na rok a paní mě vyvedla z omylu, že ta platba musí být každý měsíc a je jedno kolik. Trochu Kocourkov, co? 😝

gabikri
10. srp 2010

hanulinecka : nejde, nejde nic.............ale to nejsem sama 😖

78marcela
10. srp 2010

@gabikri To je pravda. Jakmile tam platba nedojde do 20., tak následujícím dnem se to ruší. Jsou drsní, v tomhle tom. Je lepší si tam fakt každej měsíc poslat i těch blbých 60 kč, když na víc není a pak doplatit zbytek.

gabikri
10. srp 2010

78marcela : faaakt, jo? To je pěkně postavené na hlavu! Já myslela, že když si tam 1.1. pošlu 12tisíc tak mám vystaráno 😕

78marcela
10. srp 2010

@gabikri Dokonce jsem si myslela, že za červenec už nic platit nemusím, když jsem od 2.7 na neschopence a když jsem tam teď nesla neschopenku z Reprofitu, tak prý, že musím zaplatit i ten červenec, i kvůli tomu jednomu blbýmu dni.

gabikri
10. srp 2010

78marccela : ráno volám na infolinku 😉 Ale věřím Ti, asi to tak fakt je 😉

gabikri
10. srp 2010

Když jsi na neschopence, tak neplatíš jen to nemocenské pojištění ale sociální, zdravotní platíš normálně?

78marcela
10. srp 2010

@gabikri kdepak. To si tam posílej každej měsíc stovku a před nástupem na neschopenku si tam pošli těch 12tis a pak máš vystaráno. Já akorát nevím, zda se ta nejvyšší mateřská shoduje i s částkou na neschopenku, jestli ji teda budu mít taky až takhle moc vysokou...bylo by to prima, mít větší nemocenskou než mám plat.

78marcela
10. srp 2010

@gabikri To já nevím. Mám OSVČ jako vedlejšák, takže zálohy na sociální a zdravotní si neplatím vůbec. A s tím nemocenským jsem začala až teď, kvůli mateřské.A ono se mi to hodilo už teď na lázně a neschopenku, marodím už druhý měsíc.

78marcela
10. srp 2010

@gabikri A klidně mi v tomto můžeš věřit, dost jsem se kvůli tomu poinformovala, určitě to je tak jak říkám, s tím nemocenským pojištěním.

gabikri
10. srp 2010

78marcela : mě řekla účetní, že to co si platím měsíčně, je pak částka na den ( možná o něco nižší) vím, že jsem to počítala podle nějakých tabulek a vycházelo to přez 20tis měsíčně 😉 Tak to jsem moc ráda za tuhle debatu s Tebou, chtěla jsem jim tam teď poslat 1000,- a dostanou stovku! 😀