Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

veveram
30. srp 2010

@rebeca_1 :tak to je super,to mám taky radost i za tebe.Teď na to nemysli,vypust t 😉 úplně z hlavy,sbal si věci na dovču,udělej co potřebuješ,protože od čtvrtka jen odpočinek!!!

rebeca_1
30. srp 2010

@veveram dakujem. Mam obrovsku radost.... Musim sa ist ukludnit. Chcelo by to teraz nejaky diazepan alebo co.....
Jasne, do stvrtka musim vsetko stihnut.
Potom sa bude uz len bjusko hladkat.....

veveram
30. srp 2010

@rebeca_1 :ano ano ano,uklidnit a nemyslet na to!já jsem byla před ET na zahradní párty s holkama,uteklo mi to a měla jsem čistou hlavu a vůbec jsem na to nemyslela.

rebeca_1
30. srp 2010

@veveram dam na teba )))))
Len to pocasie nam nepraje na zahradnu party.....

luckap123
30. srp 2010

@rebeca_1 jů tak to mám radost...takže na čtvrtek držím palčáky 😎
my tedka přijeli z Brna...no jo já mu chtěla říct at mi dá žádanku,že si na odběry skočím u nás..ale co aspon jsme se projeli 😀 a v pondělí iž jsem objednaná na ultrazvuk ke svýmu mudrovi

luckap123
30. srp 2010

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET)

HANULINECKA 33let 2IVF syn Mareček , leden 2010 kET v 10tt konec červen 2010 minimálka bez ET září/říjen 3ivf

LUCKAP123 26r. dcerka Natalka, snazi sa od 2/2009, 1-3/2010 duphaston, 5/2010 pregnyl, 6/2010 oparacia cysty, 25.8. první konzultace Reprofit,30.8. stimulace clostíkem,6.8. ultr. ..pak domluva na IUI

olousek35 - 34 let - čekání na ms, následně HP a 1.IVF asi v září

78MARCELA 1.IVF stimulacia-puregon, orgalutran, OPU 1.6.2010, ET 6.6.2010 neg., 13 snehuliacikov, KET 7.8.2010, transferovane 2 blastulky, neg., KET 09/2010, 11 snehuliacikov

OKCELOK 29r. 1.IVF 2005 neg., 2.IVF 2010 neg., KET 08/2010, UTZ 9.8.2010, neprebehol, KET 09/2010

GABIKRI ( 38let) Diagnóza vysoké FSH, 1IVF ET jednoho embrya / negativ, 2IVF bez transferu( tři prázdné folikuly) 3IVF ET dvou embryí z darovaných vajíček / test negativ, momentálně termín OPU dárkyně v RF 25.10. ( už nafasované léky)

STIMULANTKY:

Maja3.s (31 let) červen 2008 IUI (Obilňák)-negativní, srpen 2008 minimálka (Obilňák) - negativní, říjen 2008 1.IVF (Obilňák) - biochemické těhu...pak bohužel negativní, květen 2009 IUI (Reprofit) - negativní, listopad 2009 2.IVF (Reprofit) - bez ET ,březen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, květen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, červen 2010 AIUI (Reprofti) - negativní.
18.8. AIUI (Reprofit) ...testík bude 31.8.

Rebeca_1 32r. 4xIUI neg. G-F BA 2003, 1.IVF neg. G-F BA 2003, 2.IVF OHSS 09/2009, KET Ferticent BA neg. 1/2010, 3.IVF neg. Ferticent BA 4/2010, 4.IVF soft bez ET Reprofit 7/2010, 5.IVF soft, OPU 28.8.2010, ET 2.9.2010

SAMINKA (32let) 1.IUI zari 2007 - neg,2. IUI -listopad 2007 - missed abortion , 3.IUI -kveten 2008 - neg,1.IVF 2009
(Reprofit) - dceruska MIa (14.9.2009), FET 6. zari 2010

TEHULKY:
Veveram květen 2010 IVF bez ET,červenec minimálka,ET 6.8 TT 20.8. //

maja3.s
30. srp 2010

@rebeca_1 ...tak to je supr! Dokonce ještě lepší zprávy, než jsi očekávala....o jedno embryjko navíc 😉 Tu dovču ti závidím...to jsi měla fakt dobrý nápad, člověk vypne a moc nepřemýšlí...

okcelok
30. srp 2010

@rebeca_1 jejda,to je ale krásný počet,moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rebeca_1
30. srp 2010

@luckap123 dakujem.
Ja mam tiez rada vyletiky do Brna, hoci len na UTZ tam mame ist. Odkial si, ty to tusim mas 90 km do Brna, nie? Asi aj my to mame tak daleko. Presnu hodinu nam trva cesta do Brna. V pondelok drzim palceky na UTZ )))))

@maja3.s ano, ani vo sne som neratala s takymito vysledkami. Som stastna, len nech pekne bojuju pokladiky moje...
Dovolenku mi nezavid, to nie! Ja si stale hovorim, ze ja tam vobec nepatrim. Vzdy som si hovorila ze my na Maledivy vobec nepatrime, prislo to ako blesk z jasneho neba.... To moj manzel sa zblaznil. Maledivy som dostala za velku obetu, no aj tak som mu povedala ze ja si takuto dovolenku urcite nezasluzim.
Ale paci sa mi, ze na dovolenku poletime ako rodinka )))))
Zajtra drzim palceky na testovanie!!!!! Moc na teba myslim, moc si to miminko zasluzis!!!!!!

rebeca_1
30. srp 2010

@okcelok dakujeeeeeem.......... Mam radost, ozaj sa moc tesim az sa zacinam bat aby sa to nepokazilo.....

bellka
30. srp 2010

Ahojky všem 😵
@rebeca_1 obrovská gratulka k Tobě letí, jen tak dál, holka zlatá, ve čtvrtek na Tebe budu myslet a držet prsteky, moc, moc, moc a hlavně se těším na zprávičku o pozitivním testíííkuuu😉
@gabikri tý jo, toto uletělo, za chvilku jsi na řadě a pak už jenom čekám hlášení //krásných dálnic 🙂
A nechci radit, protože to víte jestě samy podle sebe, ale já nikdy neměla odvahu testovat a kdyby mě teď v Reprofitu nepřinutili, tak to taky neudělám a jdu rovnou na krev, ale víte co??? Zkuste vydržet přesně do termínu, jak vám řeknou, protože potom už to nejsou žádní duchové, které musíte hledat a nervovat se, jestli tam jsou nebo né, ale jsou to pěkné tlustice 😉 Ale to jenom můj názor, samozřejmě, že chápu, že to každy nevydrží, tak jenom tfujky tfujky tfujky pro štěstííí 😵 😵 😵

okcelok
30. srp 2010

@rebeca_1 to věřím,musí to být u vás teď velká událost,která bude dozajista korunována úspěchem!!!!!!!!!!Tobě se ve čtvrtek uhnízdí mimísci a já jdu na UTZ a pak ho taky dostanu a všechny tady budem těhule a svět bude najednou nádhernej a plnej radosti!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

luckap123
30. srp 2010

@bellka tak to já testování určitě nevydržím..jsem jak nemocná s testama..jsem schopná si udělat i tři denně..no blázen no..však už mám slušnou výbavu negativních testíků a těch peněz v tom..ajajaj 😀
A jsem ze Svitav 😉
tak si jedu pro tu svoji treperendu k mamce,hlídala ji jak jsme byli v Brně a ted jsem věšela" japonskou stěnu" na okna ..teda mám ji jen na okrasu ale vypadá na oknech super

bellka
30. srp 2010

@luckap123 to je v pohodičce, takových maniaků znám 😀 😀 😀 Jenom je to zbytečný nervák, no 😉 Ale o to krásnější, když po třech dnech ničeho vykoukne dálnice, co 😉

rebeca_1
30. srp 2010

@bellka Belusik dakujem. Dockam sa aj ja toho pozitivneho testiku konecne? Neviem ci by som si ho radsej nemala kupit. To by bolo keby sa predavali testiky uz s dvomi ciarkami..... )))))
@okcelok krasne si to napisala.

okcelok
30. srp 2010

@rebeca_1 však přece jen samá pozitiva a jistoty,ne!!! 😀 😀 😀 Budeš si taky volat,jak se dětičky rychle vyvyjí?

rebeca_1
30. srp 2010

@okcelok ano, mam si zavolat aj zajtra. Pomooooc!!!!!!

olousek35
30. srp 2010

Ahojda holky, tak hlásím, že MS ani patnáctý den nikde. Volala jsem dnes do Reprofitu , Koudelka tam nebyl, ale dali mi k tel.dr.Kuřecovou. Ve středu jdu na utz, jelikož má můj gynekolog dovču. První co se ptala bylo, jestli nemůžu být těhotná. Tak jsem ji řekla, že bez vejcovodů určitě ne a ona na to, že si mám koupit testík. Rsp.to naznačila. Tak jsem se testla a není tam ani jedna čárka. Tak já budu asi mimozemšťan. 😀

bellka
30. srp 2010

@rebeca_1 ale to víš, že se dočkáš i Ty, věř mi 😵 Je to sice na palici, ale jednou se opravdu dočkáme všechny, jen někdo dříve a někdo o trošku později 😉 A i když ty pády na samé dno strašně bolí, tak my se nakonec vždy zvedneme a jdeme do toho znovu a znovu, protože ten výsledek, ta dětská rozzářená očka, která na nás jednou budou taky koukat z těch postýlek, tak ta nám všechno to trápení vynahradí a rázem bude všechno špatné zapomenuto 🙂 Zrovna dneska jsem o tom mluvila s kamarádkou, že na neúspěch si člověk strašně rychle zvykne a proto my jsme byli úplně vykolejení, že i na nás se štěstí usmálo, protože po tolika letech pláče se těžko uvěří, že i my můžeme patřit mezi ty šťastné 😉 A jednou tam budeme všechny, já tomu věřím 😵

okcelok
30. srp 2010

@rebeca_1 to zvládneš!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bude to ten nejhezčí telefonát za poslední dobu!! 😀 😀

maja3.s
30. srp 2010

Zdravím vás děvčátka 😉 ...tak jsem konečně doma z práce...uf uf...a zítra znovu. ALe zato večer po práci mě čeká divadlo, už se těším,až se zas kulturně vyžiju 🙂

rebeca_1
30. srp 2010

@olousek35 pride, neboj!!!! Ja uz na vyvolavacku neverim. Na ms som pri nej cakala az 18 dni, hnusoba jedna....

@bellka krasne si to napisala, zozrala som ti to celucicke-cele ))))) Tak teraz uz verim, ze budem tehulka aj ja, aj my vsetky.....
@okcelok zajtra je sito, na treti den najviac degeneruju embryjka. Dnes sa za ne pomodlim aj za Vas vsetky!!!!! ))))))

rebeca_1
30. srp 2010

@maja3.s ty nejako vela pracujes, nie?! Stihnes si zajtra urobit ten testik pri takomto tempe?
Na co idete do divadla?

maja3.s
30. srp 2010

@rebeca_1 ...no taky mám pocit, že v práci trávím nějak moc času, ale prázdniny jsou vždycky šíííílené 😖 Testnu ráno před prací, to určitě stihnu, ale nedělám si plané naděje...fakt mám pocit, že už jsem z těch všech neúspěchů tak nějak otupělá...ale slzičky jsou vždycky...to jo...
Jdu na "Harold a Maude"...hraje tam Květa Fialová (nevím,jestli znáš....)a zrovna zítra slaví svoje 81.narozeniny, takže to bude i její oslava,tak uvidíme...

rebeca_1
30. srp 2010

@maja3.s drzim palce na testovanie! Byvaju aj bezpriznakove tehulky, tak nehadz flintu do zita!!!! A daj nam vediet!
V divadle prajem krasny zazitok!

natulaaa
30. srp 2010

holky prominte,že jsem vás tu přepadla 😵 ,já chodím sice do repromedy,ale tam na te diskuzi skoo nikdo nechodí,potřebuju radu,začala jsem se stimulkou,mám krátký protokol,mám jen jeden vaječník a po třech injekcích puregonu jsem měla 8 folíku, ,ted už mám celkem 6 injekci puregonu v sobě ,krom dvou byly všechny 300jednotkové,ale o co mi jde,mě vubec nebolí břicho,jen občas píchne v tom vaječníku,jinak nic ani nafouklé,nemělo by to nějak bolet a tím pádem bych věděla,že rostou néé? 😒 😒 😒 ,mám strach,že když nic,tak že nerostou 😔 ,moc děkuji za odpověd 😉

maja3.s
30. srp 2010

@natulaaa ...nemusíš mít vůbec strach. Já do OPU taky většinou nic moc necítím...občas nějaké píchnutí, břicho se ozývá až po odběru vajíček. Dokonce při poslední klasické IVF jsem si říkala, že jet to divné, břicho mě bolí mín než posledně a stresovala se, že mi folíky nerostou a nebudou vajíčka...no prostě panika. A nakonec jsem čučela...bylo jich 27. Takže to vůbec neřeš, každý cyklus může být úplně jiný...

maja3.s
30. srp 2010

no jsem to napsala zas jak tatar...tak snad jsi to pochopila... 😅

okcelok
30. srp 2010

@rebeca_1 tak to moc děkujeme a držíme palce!!!!!!!

natulaaa
30. srp 2010

@maja3.moc děkujii,já myslela,že mi nějak poroste břicho,no na jedné straně je to dobře ,na druhé si říkám,že to přece musí být cítit 😕 😕 ,to je moje první ivf,tak proto vubec nevím,některé holky tvrdily,že nemužou ani spát na boku nebo břiše,tak mě to vylekalo víš.moc děkuji,přeji hodně štěstíčka 😉