Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gabikri
10. zář 2010

@dorra : přesně jak píše Marcela, to že jsem šla s ním, to už jsem si zažila v minulém caru a bylo to ještě horší......fakt horor.. 😝 Teď ani když na ten odběr pojede, tak nepojedu s ním, abych ho zbytečně nestresovala. Mám fakt strach, aby to tam dal 😒

gabikri
10. zář 2010

@kachen : ahojky 😵 😵 😵

gabikri
10. zář 2010

Holky v RF se nedělá předoperační?? 😕 Vždyť je to pod narkozou! Mě buzerovali pokaždé v minulém car, musela jsem si to pokaždé oběhat i když byly mezi OPU jen tři měsíce.

dorra
10. zář 2010

@gabikri nedělají, je to jen náladičková narkóza na 15min.

gabikri
10. zář 2010

@dorra : No mě taky uspali jen na chvíli a na tom předoperačním trvali. Dokonce mi to tenkrát obvoďačka nechtěla napsat, protože jsem měla zároveň zánět ucha. No všude mají asi jiné metody, ale asi vědí co dělají 😉

gabikri
10. zář 2010

@dorra : na to lepidlo se v RF zeptám 😉 A to vínko kdyžtak si mám dát hned po ET a kolik? Tak 1 dcl stačí?

dorra
10. zář 2010

@gabikri vše Ti řeknou. Po mně nechtěli předoperační ani při hysteroskopii. Po ET si zajděte na oběd/večeři a dej si vína kolik chceš (obvykle říkají 2dcl).

dorra
10. zář 2010

@gabikri naposledy, lepidlo je příliš drahá hloupost.

saminka
10. zář 2010

zdravim holky, nevite nahodou jak se muzu dozvedet jak dopadlo to znovu zamrazeni toho naseho embryjka, Machac mi odepsal ze me budou primo kontaktovat z laboratore,no a uz je patek a nic,zadny email.... 😕 😕 nemate nekdo email na laborator?

kvakuska
10. zář 2010

@saminka vydrž, z laboratoře dávají vědět tak do 10ti dnů 😉

dorra
10. zář 2010

@saminka taky mi vždycky slibovali mail, ale došel až po urgenci. Napiš mu ještě jednou, ať to do labáku přepošle.

gabikri
10. zář 2010

@dorra : dám si tedy to vínko 🙂 A při HSK jsem taky musela mít předoperační a to mě neuspávali. Prostě v Praze asi zbytečně buzerujou 😝

kachen
10. zář 2010

@gabikri Ahoj, jsem si vsimla, ze chodivas i sem. Zdravim. Asi jsem vul, ale jaky lepidlo???? Porad cekam na MS a jak na potvoru, kde nic tu nic. A navic jsem dostala brutalni rymu. Super. Kdyz se dari, tak se dari. A s tim vinem, muzu i flasku??? Ted vazne, muzu si jako klidne dat?

kachen
10. zář 2010

@gabikri to da, v pohode. Jsou horsi veci u doktora, myslim treba nejaky vysetreni. Osobne bych tam s manzelem taky nesla. Ani se o to nikdy neprosil. Ale on je jinej, mu se tam moc libi a asi to bere jako zpestreni dne, ci co. Naposledy tam jel i s kolegy z prace. Pry tam na neho cekali a dali si kafe v automatu a drzeli mu pesti. A hrozne si tu odberovou mistnost chvalil. Pry oproti obilnaku je to exkluzivni smajchlkabinet. Tak vam moc drzim pesti.

gabikri
10. zář 2010

@kachen : ha ha, tak tvůj manžel tam jezdí s kolegy s práce, to mě podrž, oni mu fandí třeba jako na sqaschi 😀 Tak to jsem zvědavá, co mi pak bude vyprávět ten můj nerves, třeba se mu tam taky zalíbí 😝 Jinak to lepidlo já vůbec nevím, někdo tady něco psal, že je to nějaký přípravek co stojí asi 3000,- CZK a ty embrya se jako víc drží, ale prý radí i doktoři sklenku červeného vína a má to stejný účinek. To lepidlo psala dora že je blbost a vyhozené peníze. Jinak flaška už je asi hodně 😀 😀

dorra
10. zář 2010

Vždyť povídám, jeli jsme se tam pošmajchlovat jako do hotelu 😉. Lepidlo možná udrží, ale kdo vám zaručí, že se embryo bude taky dál vyvíjet?

78marcela
10. zář 2010

tak to mám za sebou, v bříšku dva embrýsky a je to ted na nich. dnes byli extrémně milí, ani domů se mi nechtělo, dělala mě opět vitulka, tak prý snad budeme mít větší štěstí než minule.

gabikri
10. zář 2010

@78marcela : držím palce, ať to tentokrát vyjde a prďolkám se u Tebe líbí 9 měsíců 😵 😵 😵 Dala sis vínko? 😉

78marcela
10. zář 2010

dala jsem si včera večer červené a asi teda i dnes večer si dám, když to tady tak čtu.

okcelok
10. zář 2010

@78marcela aoooj,byla jsem 2 dny u babi,ktrerá nemá net!!!!Tak už máš mimi u sebe a odpočíváš!!!!!!Dělal mi to Machač. Tobě?

okcelok
10. zář 2010

@veveram ahojky,já jsem servírka,tak u mě je to jasné,jsem doma!!!

okcelok
10. zář 2010

@saminka no tak taky blahopřeji k mimískům!!!! 😉 😉 KET dělal Machač,byli jsme z toho s Tomem trošku překvapení,že se toho chopil sám!!Ale vše v pohodě!!! 😀

kachen
10. zář 2010

@78marcela Preju Ti hrozne moc stesti a drzim pesti. To ostatne vsem.

kachen
10. zář 2010

Holky, jsem se chtela zeptat. Muzu si zacit pichat ten sajrajt, kdyt mam rymu a mozna neco vic. Chripka to asi nebude, ale nachlazena jsem teda fest. Jsem si rikala, ze je asi podstatnejsi, abych nebyla nachlazena na transfer, ale i tak me to zajima.

kachen
10. zář 2010

@gabikri Asi tak nejak. Ja si rikam furt, ze je mimo. Verim tomu, ze se mu tam libit bude. Manzel absolvoval tech spermiogram docela dost. Na Obilnaku pry Die grosse katastrofe, ale tady supr. Vypravenky o uschlym kaktusu a masarce a holky, kdo si da kafe, Vlasti ja si dam (Obilnak) - zna cely siroky okoli. Takze asi tak.

gabikri
10. zář 2010

@kachen : 😀 😀 😀 Na Obilňáku je koukám stejné erotické prostředí jako u Apolináře 😀

78marcela
10. zář 2010

@okcelok Mě Vitoušková. A byla sranda, měli tam zrovna nějaký Němce a sestřičky se s nima nedokázali moc dobře domluvit, a tak na mě, vy učíte němčinu, že jo, nechtěla byste nás sem tak dvakrát týdně jezdit učit? A já že jo, klidně, jak budu na mateřské...tak sestřičky na Vitulku - Danielo, to prostě musíš...a ona - jojo, dobře, a šla mi je tam šoupnout a prý, tak jste teď těhotná a můžete začít učit sestřičky...byla sranda, všichni byli děsně milí...

A všem holkám děkuji za milá slova...já jsem vážně teď tak nadšená, hrozně věřím, to jsem po minulém Ketu neměla... 😀 😀 😀

saminka
10. zář 2010

@78marcela tak super ze uz mas mimisky u sebe,ted ti to urco vyjde s prednisonem atd 😵 😵 😵 😵 do tretice vseho dobreho......a teda po tom prednisonu nemas vetsi chut k jidlu??? ja uz jo,hlavne rano se probouzim s hroznym hladem 🙄 🙄 ale i nekdy vecer to mam.....teda minule jsem brala prednison tak uz jsem byla tehule tak to mozna ani nebylo tim,tak nevim no....ale brala jsem ho zase mnohem dyl nez ted.....drzim palecky

78marcela
11. zář 2010

@saminka Jasné, že mám hlad. poslední tři dny se skoro pořád cpu. A hlavně nezdravě. Včera jsem si dala zmrzlinu, na to hranolky, za dvě hodinky dva rohlíky se salámem a deli...a včera večer o půl desátý jsem měla takový hlad, že jsem snědla zbytek ryby od oběda a ještě rohlík s vysočinou. Fakt příšerný. Celou dobu bojuju s váhou a hubnu a jím jenom zdravě a včera jsem tak prasila. Ještě že to můžu svést na ten prednison, protože ten za to může. 😀 😀 😀 😀

Ale kilča zatím nějak zůstávají stejná, jen jedno šlo nahoru minulý týden a to už je zase dole, asi skrz ten maraton na kole a jsem na stejno. Aspoň tak. Ovšem teď si dám s kolem utrum, hezky budu jen ležet a hýčkat mimísky, tak váha půjde nahoru určitě.

natulaaa
11. zář 2010

holky prosím vás o radu,dnes mi byly zavedeny dvě embrijka a to jen kompaktované moruly ,dr mluvil doost negaivně ☹ ,prý mám něco mezi morulou a blastocystou ☹ a prý je to nic moc,nevíte jak to je?moc děkuji