Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

okcelok
23. zář 2010

@hanulinecka mě nedělali,vyzvedla jsem si protokol a jela jsem!!!!

okcelok
23. zář 2010

@maja3.s věř tomu,že to vyjde!!!Mě to určo vyšlo i díky tomu,že jsem tomu od začítku věřila,dělá to hodně!!!!!

hanulinecka
23. zář 2010

@okcelok jo???no já právě mě ted dost často bolí břicho a ne jen třeba v pulce cyklu,ale tak jakoby pořád tak se bojím jestli se mě tam nějaká cysta neudělala i když na ně netrpím,ale prý po těch clostylech bývají no uvidím zeptám se ho raději........

jinak by to bylo super,že by se nedělal

a tobě moc a moc taky gratuluji k testíku 😵 😵 mooc vám holky to přeju a závidím ten krásný pocit do dneška si ho pamatuju a mám husinu 😵

okcelok
23. zář 2010

@hanulinecka no tak pokud máš obavy,tak se jich raději samozřejmě zepteja nechcej se prohlídnout!!! Ale mě neprohlíželi.Jinak děkuji,je to úžasný pocit,na který nikdy nezapomenu!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

hanulinecka
23. zář 2010

@okcelok jj kránej jěště si pamatuji když jsme si dělla test a tááák hrozné jsem se bála udělala jsme ho a utekla pryč pak po očku jsme sledovala jak se tam ukazuji //nádhera,ale ty jsi myslím byla na krvi 😵 a potom to těhotenství nádhera moooc si to užívejte nestresujte se vím těžko se to říká 😵

okcelok
23. zář 2010

@hanulinecka jo,šla jsem po vzoru Rebecy na krev a netestovala a musím říct,že je to lepší!!!Pak jsem si samozřejmě test udělala,ale předtím ne. Já jsem zatím v klidu a užívám si to!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 A ty to budeš mít zachvíli!! 😀

hanulinecka
23. zář 2010

@okcelok v to pevně doufám nic jiného než těhotenství nečekám 😀 prostě musím marečkovi budou 3 roky končí mě mateřská tak by mě to krááásně vyšlo jinak nevím co bych dělala

okcelok
23. zář 2010

@hanulinecka tak to ráda čtu,takové počteníčko máme rády!!!! 🙂 🙂 🙂 jdu do hajan,tak dobrou noc a pěkně se i s dětičkama prospěte!! 🙂 🙂

maja3.s
24. zář 2010

@rebeca_1 ...no u mě to takový spád rozhodně nemá 😒 Podstoupila jsem tam už 3xIUI, 1xIVF a 3xminimálku...takže bojuju...
@okcelok ...snažím se věři, že to vyjde....když jsem šla na první pokus (teda první v Reprofitu) byla jsem stopro přesvědčená, že to vyjde,ale bozužel...pořád věřím, ale když člověk zažije tolik neúspěchů, už je ta víra není tak stoprocentní...je to fakt těžký...

okcelok
24. zář 2010

@maja3.s ale víra je důležitá,pokud tomu přestaneš věřit,tak tu cestu k tomu budeš mít těžší!!!!!!

maja3.s
24. zář 2010

@okcelok ...jasně,že věřím,kdyby ne, tak už jsem to dávno vzdala...ale zároven vím, že to není až tak jednoduché....
Za chvilku vyrážím za kamarádkou...má roční holčičku, tak se těším...pomazlím se a načrpám energii 🙂

okcelok
24. zář 2010

@maja3.s ano,inspirace na prvním místě!!Tak si to užij!!! 😉 😉

78marcela
24. zář 2010

@rebeca_1
@okcelok
@maja3.s
@hanulinecka

Holky, nemáte někdo mail na Vitouškovou? Potřebovala bych ho a byla bych moc vděčná.

okcelok
24. zář 2010

@78marcela já si myslím,že bude vitouskova@reprofit.cz , protože Machač má takový!!!!

78marcela
24. zář 2010

@okcelok Já právě nevím, spadám pod Hanu Pospíšilovou a ta má zase hana@reprofit.cz, tak nevím, jestli ona tam má Vitoušková nebo jen daniela. Asi to zkusím poslat na oboje...

okcelok
24. zář 2010

@78marcela to je nápad..... 😀

78marcela
24. zář 2010

@okcelok Sem to poslala na oboje a ani jeden se mi nevrátil zpět. Tak jsem zvědavá, kdo si to všechno počte. Hlavně aby mi někdo odpověděl. Jinak to klidně pošlu i Machačovi.

okcelok
24. zář 2010

@78marcela přesně tak,rozešli to na celý RF!!!! 😉 😉

78marcela
24. zář 2010

@okcelok já jsem tu její odpověd chtěla dát sem a ne na KET fórum, ach jo, se už přestávám orientovat v čase i prostoru. Do pondělka mě škrábne už úplně.

okcelok
24. zář 2010

@78marcela to nevadí,holky si to přečtou tam!!!zvládneš to,neboj!!

78marcela
24. zář 2010

@okcelok Já jenom doufám, že to, jak se ted to mimičátko snaží a jaký já mám z toho nervy, tak doufám, že když to ještě klapne, že ty nervy jsem si vybrala už za to celé těhotenství dopředu a že pak užý bude vše v pohodě.

Jsem naivní, co? 🙂 🙂

okcelok
24. zář 2010

@78marcela ne a proč by to tak nemohlo být??Potrápilo tě ze začátku,tak pak už si zasloužíš klid a pohodičku!!A taky to tak bude!!!! 🙂 🙂

78marcela
24. zář 2010

@okcelok jsi milá. Kéž by to tak bylo. když já dnes doufala, že to HCG bude aspon 50-60.No uvidíme. Když to nemám vzdávat, tak to teda ještě nebudu. V pondělí se uvidí.Už asi akončím i s testováním, to už mě taky nebaví.

maja3.s
24. zář 2010

@78marcela ....na Vitouškovou mail bohužel nemám..ale co to zkusit napsat na ten jejich "firemní"mail a dopsat, že je to pro dr.Vitouškovou.....oni si to určitě předají.
Marci...a jaké bylo dnes hcg...jsem se to nikde nedočetla...nebo jsem slepá?

78marcela
24. zář 2010

@maja3.s Nejsi slepá,psala jsem ho všude, ale tady mě to asi uteklo. Měla jsem dnes rovných 40. Takže vyšší jak minule, ale jen o málo. Vitouškovou už jsem dostihla, napsala mi zvýšit utroš a doufat a nevzdávat se naděje.Jo a v pondělí zase na krev.
Takže tak...

gabikri
24. zář 2010

@78marcela : jééé, tak to je fajn, to máš velkou naději, moc na Tebe myslím a držím na pondělí všechno co mám 😉

78marcela
24. zář 2010

@gabikri Nevím, jestli je ta nadějě VELKÁ, ale každopádně aspon nějaká je a v pondělí se holt uvidí. Bojím se, jsem na nervy, brečím, pak zase doufám...se z těch stavů budu za chvilku houpat na lustru.

maja3.s
24. zář 2010

@78marcela ...takže hcg roste, to je pozitivní....mimouš je bojovník, tak to určitě zvládne...držím palečky...

gabikri
24. zář 2010

@maja3.s : je velká a hotovo!!! 😵 Musíš si to takhle celý víkend říkat a žádné pochybnosti, jasný 😉

78marcela
24. zář 2010

@maja3.s mimouš je po mě bojovník, po tátovi lenoch, ale snad se v něm tyto dvě osobnosti nějak domluví a vyhraje ta bojovnická a dožene to všechno. Uvidíme v pondělí.