Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

rebeca_1
27. zář 2010

@hanulinecka uvidis, ze pekne zareagujes s bravelle. Pri Mareckovi si co pichala?
Ja som brala 3x1 clostil a 75 IUI bravelle.

@luckap123 ja som mala pri prvom softe 2 prazdne foliky a pri druhom softe 8 oocytov. Minimalka niekedy dokaze ozaj milo prekvapit. Hore hlavu! ))))

maja3.s
27. zář 2010

@rebeca_1 ...a jo...vidíš, já si to vůbec neuvědomila,že jsi samoplátce...a jak dlouho a kolik ampulek sis píchala?
@hanulinecka ...a co ty Hani...netušíš, kolik se doplácí za bravelle?

maja3.s
27. zář 2010

@hanulinecka ...promin, ted vidím, žes mi už odpověděla.... 🙂

rebeca_1
27. zář 2010

Priviezli mi postielku ))))) Waw! Uz tomu zacinam verit....

rebeca_1
27. zář 2010

@maja3.s ja som pichala od 2. DC. 10 ihliciek som si pichla a potom uz len pregnyl. A prvy krat som mala OPU na 13. DC.
Pocuj Maji! Preco si zbieras tieto info? Ty zase neveris, ze si tehulka? Uz ti nic nenapisem.... )))))

okcelok
27. zář 2010

@rebeca_1 tak to máš doma teď krasavici!!!! 😀 😀

klymene
27. zář 2010

ahoj holky můžu se zeptat jestli se dá u Reprofitu parkovat jedu tam poprvé tak ať nezmatkuju 😀
díky

okcelok
27. zář 2010

@klymene Na levé straně jsou parkovací místa,musíš hledat!!!Anebo na pár minut na blikačky před RF na chodník!!!

rebeca_1
27. zář 2010

@okcelok myslis zirafu? )))))

@klymene jasne, je tam plno volnych parkovacich miest.

klymene
27. zář 2010

holky moc děkuji za info 😉

78marcela
27. zář 2010

Ahoj holky, tak krev nic moc. HCG bylo dnes 80, ale roste to stále pomalu. Říkal doktor, že to není ideální. a že to dnes zase nerozhodneme, a zase ve středu nebo čtvrtek na krev. Ta jsem to zase obulela a tak jsem tam šla vcelku s dobrým pocitem a ono prdlajs. ☹ ☹ ☹

saminka
27. zář 2010

@78marcela to je mi lito,ze hcg ti stoupa tak pomalu, ale snad jeste nejaka nadeje je.....myslim na tebe...

holky takova zvlastni otazka....neni nahodou statni svatek 28.rijna? bude v reprofitu otevreno pokud to je svatek? uz jsem si totiz objednala letenky a vychazi mi to na toho 28...dik

veveram
27. zář 2010

@saminka :ahoj,toho 28.10 je opravdu svátek,ale je to čtvrtek,tak by tam mohli být,ale raději se tam objednej a nebo ať se ti někdo s holek co tam teď jezdí poptají.
@78marcela :pozitivní myšlení,říkej si že si těhule a hotovo 😉

hanulinecka
27. zář 2010

@78marcela chjooo to je pořád trápení,ale vydrž hcg roste 😵

@veveram ted koukám,že jsi z dolní Lutyně my jezdíme do Dětmarek 😉

veveram
27. zář 2010

@hanulinecka :a ty jsi odkud?

okcelok
27. zář 2010

@78marcela no alespoň ti ale nějakou naději dali!!!!Třebas se mimčo rozhoupe a hn zadečkem!!!! 😉

okcelok
27. zář 2010

@rebeca_1 jojo,žirafu!!!!

maja3.s
27. zář 2010

@rebeca_1 ....no nevím, snažím se neupínat na to, že to vyšlo i když v to moc doufám a nic si nepřeju víc...ale fakt by to byl zázrak. Tak postýlka je doma? Tak supr...moc ti to přeju a zááááávidíííím (ale v dobrém, víš jak...)

@78marcela ...ach jo Marci....to jsou nervy....drž se, ale chápu, jak moc to máš těžké a jaké jsou to nervy....

@saminka ....myslím, že tam určitě někdo bude..je to jako neděle, budu mít službu jen jeden doktor a budou jen plánované věci ( tzn. žádné konzultace, jen to co je nutné - OPU, UZ, ET )

okcelok
27. zář 2010

@rebeca_1 a ve čtvrtek se dozvíte,že potřebujete ještě jednu postýlku!!!! 😀 😀 To je super!

rebeca_1
27. zář 2010

@78marcela mne sa to nejako nezda. Ale nadalej drzim palce! Mozno sa stane zazrak.

@okcelok v stredu mame prvy UTZ. Tesim sa na ten zazitok....
@maja3.s pretoze tomu veris a moc si to prajes, urcite budes milo prekvapena.... Skusis doma testnut?

maja3.s
27. zář 2010

@rebeca_1 ...jo testnu doma a pak uvidím....plánuju to na příští středu..teda asi 😀 uvidíme...

maja3.s
27. zář 2010

@rebeca_1 ...takže už se jen dvakrát vyspíš...a mimouška uvidím...to je nádhera....

okcelok
27. zář 2010

@rebeca_1 já jdu ve středu taky,měla jsem nějaké problémy,tak jsem se objednala dřív!!!Taky se na to moc těším!

rebeca_1
27. zář 2010

@maja3.s tak fajn, ty si tusim nezvykla doma testovat alebo zle si pamatam? Hej, uz za dva dni pokladiky uvidim.

@okcelok co to citam? Ake problemy? Uz je vsetko v poriadku?

maja3.s
27. zář 2010
okcelok
27. zář 2010

@rebeca_1 špinila jsem a měla jsem kapku krve,tak jsem se vyděsila a volala ráno v neděli o půl 7 na nonstop linku na RF a vzbudila chudáka Štecla! ☹ 😝 Tak mě zvedl dávky a řekl,že to je normální v 5 tt a že mám ve středu dojít. Tak doufám,že je vše ok,ale bojím se!

maja3.s
27. zář 2010

@rebeca_1 ...možná si to pleteš...já vždycky doma testovala...ne teda nějak dopředu, většinou fakt až dle pokynů...spíš jsem se vyflákla na krevní testy...to jo a několikrát.

rebeca_1
27. zář 2010

@okcelok no tak to sa tesim, ze je vsetko v poriadku. Mam z teba radost. Ako dlho ste sa snazili?

rebeca_1
27. zář 2010

@maja3.s to si ty ta maniacka na testovanie? ))))))

maja3.s
27. zář 2010

Neee....to taky neeeee....testuju fakt jen jednou...teda většinou...příííísaháááám 😕