Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

rebeca_1
28. zář 2010

Ahojte, @78marcela vsetko-vsetucko najlepsie k narodeninkam ti prajem!
Ja som sa prave vratila z robotky, bola som este aj u kadernicky. Som uplne vybita. Idem sa dat dokopy a spat.
Dobru noc!

rebeca_1
29. zář 2010

Dobre rano, nikde nikto?
Ja uz pomaly odchadzam do Brna, ked sa vratim opisem Vam urcite velky zazitok z UZ )))))
Tak zatim....

olousek35
29. zář 2010

Dobre ranko. Ja jdu dnes taky do reprofitu pro injekce.

okcelok
29. zář 2010

Aoj,já se právě vrátila z UTZ v RF a byla to bomba,i když jsme ještě malincí,šla jsem se tam uklidnit,že je po tom krvácení vše ok!!! 😀 😀 😀 😀

okcelok
29. zář 2010

@rebeca_1 No už se na ty dvojčátka těším!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

olousek35
29. zář 2010

@okcelok tak to je uzasny 😀

veveram
29. zář 2010

@okcelok :je,tak to je super,že je vše v pořádku,to na srdíčku zahřeje......jen tak dál 🙂
@olousek35 :tak šťastnou ruku při aplikaci
@rebeca_1 :už se těšíme jak to s váma vypadá..................a díky za fotečky,ůžasné,hned bych jela taky

78marcela
29. zář 2010

@rebeca_1 Děkuju a těším se na ty tvoje výsledky, jsem strašně zvědavá, kolik miminek budeš mít, chtěla jsi dvojčátka, tak ti je strašně moc přeju.

78marcela
29. zář 2010

@okcelok a jak moc jste malincí? Co jsi tam viděla?

maja3.s
29. zář 2010

@okcelok ...paráááda...musíš být nadšená a moc ti to přeju....taková euforie a zároveň klid v duši 😉 Tak ať mimouš pěkně roste...
@rebeca_1 ...taky se těším na zprávičky, kolik že těch postýlek budeš vlastně potřebovat... 😉

okcelok
29. zář 2010

Holky díky,je to fakt neuvěřitelná úleva!!!Viděla jsem spacák,ve kterém mimouš bydlí a úpně malinkatý náznak srdíčka,mimi ještě ani není!!!Jen takový obrysy! 🙂 Ale ten nejkrásnější pohled na světě!!! 😀 😀 😀

rebeca_1
29. zář 2010

Kuk...............

Tak uz sme aj spat. UZ mi robil nakoniec Stelcl. Ved ako inak ))))))
No hadajte!

....... mame 1 gest. vacok s embryjkom.
Trosku ma pri UZ Stelcl potrapil, bolo to slabucko vidiet. Ale nasli sme vsetko, videli sme vsetko, dokonca aj blikajuce srdiecko.
Buduci tyzden vo stvrtok ideme este raz na UZ do Reprofitu a potom sa uvidi co dalej.
Mam obrovsku radost.....

78marcela
29. zář 2010

@rebeca_1 Tak blahopřeju, sice jedno miminko, ale zaplaťpánbůh za ně, viď...moc moc gratuluju, je to všechno perfektní...

gabikri
29. zář 2010

@okcelok : jůůů, to musel být krásný pocit 😵 😵 😵

@rebeca_1 : no měla jsi ty postýlky objednat obě najednou, třeba by To dali množstevní slevu 😀

Holky já dneska byla tady u nás na farmářských trhách. Nakoupila jsem si spoustu dobrůtek...........domácí mošt, tak to je chuť, že se z toho asi zblázním, domácí zeleninu a brambory...uvařila jsem z toho oběd a to nechápu, jaká je to mňamka, klobásky, med, krůtí maso z soukromého chovu...........no prostě já jsem nadšená!!! 😵 Asi tam poletím ještě pro jeden mošt a pro ty brambory, je to jen jednou týdně.

gabikri
29. zář 2010

@rebeca_1 : jééé, tak jedna postýlka.......ale gratuluju a moc 😵 😵 😵

okcelok
29. zář 2010

@gabikri tak to se teda máte,domácí mošt je totiž naprostá delikatesa!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

okcelok
29. zář 2010

@rebeca_1 tak obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Díky bohu i za jedno blikající srdíčko!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rebeca_1
29. zář 2010

@78marcela dakujem moc. Si velmi zlata! Prajem ti tento krasny pocit, je to uzasne...
Ja som vyse 8 rokov cakala na taketo krasne okamihy...
Marcelik ja som nenavidela ked mi niekto povedal, kasli nato urcite sa to neskor podari. Brutalne som to nenavidela. Skor som vyhladavali ludi, ktory mi povedali "jeb na neuspech, ides dalej!" Ja som potrebovala toto. Je to mozno divne ale je to tak.
Dam ti jednu radu. Bojuj co to da! Nevzdavaj sa! Jednoducho nemozes to vzdat! Ked nemas silu, este 1000 krat ju v sebe najdes!!!! Ver mi!
Moc ti drzim palceky aby ta vysledky z krvicky milo prekvapili!

rebeca_1
29. zář 2010

Dakujem babulky.

@okcelok blahozelam k pokladiku v bjusku ))))) Opatruj sa!

@gabikri ved teraz to tu je rozbehnute, pockame este na teba a potom tie postielky objedname naraz. Co povies! Ty ako s ms? Uz stimulujeme?

maja3.s
29. zář 2010

@rebeca_1 ...taky se přidávám ke gratulaci!!!!!!!! Bojovala jsi a mimouš je u tebe a spokojený...to je ta nejhezčí odměna....raduju se s tebou a vůbec se všema váma těhulkama.... 😉

78marcela
29. zář 2010

@rebeca_1 Víš, já to po včerejší krvi uzavřela v sobě, teda po té pondělní. O víkendu, jak čárka hezky sílila, jsem strašně věřila a pak když to HCG nebylo zase nic moc...bulela jsem skoro celou cestu domů, přemýšlela jsem a docvaklo mi, že to prostě není ono. Může se to zpočátku rozjíždět pomalu, ale pak by to mělo zrychlit. A když to nenastalo, už se to nestane. Teď bych spíš uvítala, aby to řekli jasně, není to dobré a něco s tím udělali. Chci mít před sebou zase nějakou vizi, nějaký další plán, cíl. Nechci to dotáhnout k tomu, abych viděla prázdný váček a pak musela na revizi. a že by to tak dopadlo, to jsem skoro jistá, když se to nevyvíjí správně.
Uvidím, co zítra. Už chci mít tohle období za sebou, abych prostě mohla jít a snažit se dál.

rebeca_1
29. zář 2010

@olousek35 kedy zacinas? Tiez ti prajem stastnu ruku pri pichani ale najma stastnu ruku pri OPU a ET ))))

78marcela
29. zář 2010

@rebeca_1 A vůbec, kamarádko, laskavě si změň profil a hezky si tam dej, že čekáš miminko, jasné? Ať se na to můžeme těšit i my. Koukni na okcelok, jak je to tam pěkný, že už to tam má.

gabikri
29. zář 2010

@okcelok : to je teda............chutná líp ještě než byl za komančů 😀

@rebeca_1 : pěkně jsi to napsala, ženská vydrží víc než kůň....já si ze začátku myslela, že taky víc pokusů psychicky neunesu a stačí chvilka, člověk se oklepe a jde dál! Hlavně to nevzdávat....ty jsi toho příkladem 😵

@78marcela : ach jo, zítra na Tebe budu myslet 😔

Holky já konečně dnes dostala mrchu, tak jsem psala Štelclovi a od 6.10. začínám Estrofem. Psala jsem mu, jestli už neví pravděpodobný termín dárkyně, ať se může mm připravit 😀

luckap123
29. zář 2010

@rebeca_1 a
@okcelok kočky moc vám oběma gratuluji k ultrazvuku..je to krásný pocit a další ultrazvuk bude ještě lepší..tak se těšte a opatrujte poklady v bříšku..at vás hezky můžeme následovat 😉
@78marcela marcelko moc držím pěstičky at je vše v pořádku....ještě není nic ztraceno kočko 😵

veveram
29. zář 2010

@gabikri :tak to papaníčko ti teda závidím,škoda že tady nemáme nic takového ☹ už se ti to taky blíží,to je super,ať se brzy přidáš

veveram
29. zář 2010

@maja3.s :a jak to vypadá u tebe?

ester32
29. zář 2010

ahoj holky,ráda bych se k Vám přidala teda jestli nevadí))))

předem chci novým těhulkám poblahopřát a Marcelce popřát aby se to zítra již uzavřelo.....pokud by byla možnost tak samozřejmě s dobrým koncem jak jinak

Já sama taky chodím do RF ke Koudymu a celkem mám za sebou již 2IVF na jiné klinice a 4 minimálky v RF.....taky si pokaždé když stimuluji říkám,že víc už toho nezvládnu,ale po každém negativním testíku se zase těším na další pokus a kdyby to šlo jdu hned na ET)))) snažíme se s klinikama a samozřejmě s přestávkami 9let tak doufám,že se konečně to štěstí unaví a taky si sedne k nám

Gabrik ....tak ty už začneš budu držet vše co mám.....................já vás už nějakou dobu tajně sleduji a vždy ty úspěchy potěší a povzbudí

hanulinecka
29. zář 2010

ahojte holky
já tady uplně bulím 😵 za vás asi na mě ty hormony už doléhají 😒 bolí mě břicho,žaludek no prostě už jsme stará koza a nějka huř to snáším a to je předemnou jěště dlouá cesta k //

@rebeca_1 moc moc gratuluji máš super optimismus a krásně se ty tvoje písmenka čtou opravdu jsi bojovala a ten boj jsi vyhrála moc ti to přeju 😵

@78marcela napsala jsi to moc hezky tak jako kdybych to prožívala já taky bych to tak cítila ta naděje tu je ale nechceš se trápit a raději to rozlousknout doufám,že zítra se všechno dozvíš a budeš moc jít at tam nebo tam 😵 jsi silná ženská a budu na tebe moc myslet

hanulinecka
29. zář 2010

@ester32 ahojky jasný přidej se určitě to všechny porazíme a budeme mít ty miminka v náručí 😵 kam jsi předtím chodila???