Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kachen
1. říj 2010

@hanulinecka Bud v klidu, Kurecova je moc fajn. Ja jsem tam vystridala vsechny krom Machace. Zkratka kdo ma volno, jde na to. Coz eliminuje ty strasny cekaci doby v jinych CARech. Kdyz si vzpomenu na Obilnak. 2 hod, protoze jdes k doktorovi, ktreryho mas v papirech a ten zrovna uvizl v zacpe, ma skluz... A asi bych na odsati bez narkozy nesla, musis byt teda velka hrdinka.

Jinac se hlasim 2 v 1. Ted jen cekat.

maja3.s
1. říj 2010

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez Et)

OLOUSEK35 - 35 let - od 16.9.utrogestan, čekání na MS, 29.9. vyzvednutí léků na stimulku a hurá do toho.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
STIMULUJEME:

GABIKRI 38let, Diagnoza vysoke FSH, 1 IVF neg., 2 IVF bez ET, 3 IVF s darovanymi vajickami, neg., 4 IVF s darovanymi vajickami, OPU darkyne 25.10.2010
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SAMINKA (32let) 1.IUI zari 2007 - neg,2. IUI -listopad 2007 - missed abortion , 3.IUI -kveten 2008 - neg,1.IVF 2009
(Reprofit) - dceruska MIa (14.9.2009), KET 6. zari 2010 neg.,2.KET -Rijen 2010

78MARCELA (31let) 1.IVF stimulacia-puregon, orgalutran, OPU 1.6.2010, ET 6.6.2010 neg., 13 snehuliacikov, KET 7.8.2010, transferovane 2 blastulky, neg., KET 10.9.2010, 11 snehuliacikov

LUCKAP123 dcerka Natalka, snazi se od 2/2009, 25.8.2010 prva konzultacia Reprofit, 30.8. stimulacia clostilbegytem, 6.9.2010 UTZ, 7.9.2010 IUI..bohužel velmi špatný spermio,když se nezadaří jdeme do IVF

HANULINECKA 33let 2IVF syn Mareček , leden 2010 kET v 10tt konec červen 2010 minimálka bez ET 26.9 začátek první injekce píchnuta

MAJA3.S 31let, cerven 2008 IUI /Obilnak/ neg., rijen 2008, 1.IVF /Obilnak/ biochem. tehu., neg., kveten 2009, IUI /Reprofit/ neg., listopad 2009, 2.IVF /Reprofit/ bez ET, brezen 2010, IVF soft /Reprofit/ neg., květen 2010 IVF soft (negativní), cerven 2010, IUI /Reprofit/ neg., 8/2010 IUI /Reprofit/ neg., září 2010 IVF soft - ET 22.9.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TEHULKY:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veveram květen 2010 IVF bez ET,červenec minimálka,ET 6.8 TT 20.8. //

Rebeca_1 32r., 4xIUI neg., 2004, 1.IVF, neg., 12/2005, 2.IVF, OHSS, 9/2009, KET 1/2010, neg., 3.IVF 4/2010 neg., 4.IVF soft /Reprofit/, bez ET, 7/2010, 5.IVF soft pozitivne, 8/2010

Okcelok 29 let, 1.IVF 2005 neúspěšné, 2.IVF 2010 neúspěšné, KET 9.9.2010,21.9 pozitivní

okcelok
1. říj 2010

@kachen tak držím palce!!

maja3.s
1. říj 2010

@kachen ...taky držím palce...

maja3.s
1. říj 2010

@78marcela ..tak to je dobře, že to máš srovnaný...v úterý uvidíš, co dál. Vím, že se těšíš na další pokus, ale moc bych netlačila na pilu...tohle byl tvůj první pokus, jsi na úplném začátku a máš před sebou obrovské možnosti a hlavně šance...vidíš,že reaguješ na stimulku, máš zralé vajíčka a s oplodněním taky není problém...takže pokud ti doporučí pauzu, respektuj to...tělo dostává fakt zabrat a potřebuje taky trošku vydechnout...vím, o čem mluvím...

ester32
1. říj 2010

ahojky

@kachen mooooc držím palečky ať pěkně hlásíš // teda před tebou ještě @maja3.s ta už je bude pěkně hlásit příští týden ať mám pěkný před skokany)))

@hanulinecka neboj určitě vědí nakonec teda čí je co))) a teda bez narkozy to tě obdivuji to bych nešla nemusím mít vše a vždy se i těším na tu pohodu jak usínám,ale pokud není odvoz je to složitý.UL mi vždy dělali 2* ,ale měla jsem je všelijak veliký a třeba málo nebo moc tak spíš pro jistotu tak neboj pokud chtějí jen jeden vědí proč)))asi to máš ukázkově a co se týká těch doktorů tak je pravda,že Koudyho málo kdy vidím(((ale už jsem si zvykla a nějak to neřeším

ester32
1. říj 2010

@78marcela držím pěstičky ať do úterý se tělo pěkně amo vyčistí.....jak to je sama víš tak hlavně ať je to rychla za tebou a souhlasím s @maja3.s někdy je lepší měsíc počkat a nespěchat držím pěsti

hanulinecka
1. říj 2010

krásný večer tak jsme se trochu uklidnila byla jsme u sestřenice a tak nějak to ze mě spadlo
holky nejsem hrdinka jen nechci nikoho otravovat a já vlastně v tom červnu byla bez narkozy 2 folikuly a nic to není jen vpich a sajou nic me ani nebolelo u toho
no uvidím jednou tädy jedna holka psala ,že chtěla taky bez narkozy měla myslím 7 vajíček a řekli,že ne že ji uspí no sesmolím ten meil a uvidím
já bych měla odvoz musela bych říct otcovi už jsme mu to říkala a že není problém,ale zase kdybych už byla v brně a sama stavila bych se za kámoškou na kafe no uvidíme
nemáte někdo meil na štelcla já ten papír sním asi vyhodila

rebeca_1
1. říj 2010

Ahojte,
@kachen tak budes dalsia dalsia tehulka? Moc ti drzim palce!
@hanulinecka ja by som bez narkozy tiez nesla. Mas u mna za toto jeden velky obdiv. ))))) Ja som tiez mala pri poslednom IVF u doktorky Kurecovej len jeden UZ a vidis ako to dopadlo.... Bud pokojna, su to profici, treba im len verit.... A k tomu spermiogramu.... moj manzel mal na krabicke napisane priezvisko aj rodne cislo. Ale v BA sa stal horsi pripad. Ked bola asi polovcica vajiciek oplodnena zistili, ze biciky boli cudzie. (((((

rebeca_1
1. říj 2010

@78marcela tak hlavne nech sa vyhnes revizii, ked uz to hcg zacalo klesat! Moc ti to prajem! Rychlo sa daj dokopy a sups do dalsej stimulky! )))))

rebeca_1
1. říj 2010

@mammut joj, to mi je luto ale vidim, ze si velky bojovnik! Takto sa mi to paci....

hanulinecka
2. říj 2010

Kráásné ránko jedeme na houby tak jsem tak brzo vzhuru

holky nejsem hrdinka bez té narkozy,ale jak jsme byla v tom červnu tak mě štelcl říkal že když jsme přežila porod tak že tohle je procházka ružovou zahardou tak já to přirovnovám k porodu takže to beru jinak 😀 😀 a oproti porodu to nic není 😵 😵
aha vy se bojíte a to počkejte až pujdete rodit to na výběr není 😀 😉 😵 😵 😵 ale stojí to za to

kachen
2. říj 2010

Krasne ranko vsem.
@rebeca_1 Dekuju moc. Porad nalita optimismem. Dodrzovala jsi nejaky rezim. Ja uz pochoduju po baraku. Potrebovalo by to umyt zem, ale na to si jeste netroufnu
@hanulinecka Jak to Stelcl muze vedet? 😉 Ale jo, asi mas pravdu, zenska vydrzi hodne. Ja si s radosti tyto hokusy pokusy necham ujit.

rebeca_1
2. říj 2010

@kachen nie-nie! Ziadne umyvanie podlah! Pekne tuto robotku nechaj na svojho muzicka )))) On to urcite rad urobi za teba/vas ))))) Ja som si pri vsetkych 4 ET oddychla, sice len raz sa to vyplatilo )))) Ale aj tak ti naordinujem oddych! )))))

hanulinecka
2. říj 2010

@kachen jj nemuže to vědět,ale ti doktoři si myslí,že to ví 😀 i když ví prd 😀

veveram
2. říj 2010

Ahoj všem 🙂

@rebeca_1 :jakpak se máš,nějaké těhotenské příznaky?

@kachen :odpočívat,odpočívat.....
@78marcela:ty se stěhuješ do Letohradu?My jezdili na dovolenou do Žamberka.Je tam určitě krásně né?

78marcela
2. říj 2010

@veveram J8 bydlím v letohradě a budeme se stěhovat do ústí. Žamberk je od nás 7km a líbí se mi víc než letohrad. Já si tam nemůžu zvyknout, bydlíme tam už tři roky y pořád nic. Jsem z jižní Moravy, od Znojma a tady se mi líbí vše. To už bych si zvykla spíš na ten kraj, kde bydlíš ty, jezdím ke známým do Ostravy a celkem to tam máme proježděno kolem dokola a lidi jsou tam milí...tam se mi víc líbí než Letohrad.

hanulinecka
2. říj 2010

Ahojte kočeny co dneska děláte??my jsme byli na houbách tak ted to jdu zpracovávat chtěla jsem umývat okna když pak nebudu moci 😀 ,ale asi všechno nestihnu
Velkýho a malého vyšlu do cirkusu tak budu mít klidek chvilu

78marcela
2. říj 2010

@hanulinecka Já se dneska nudím. Pořád polehávám, pokukuju po netu...krvácení sice ustalo, jen sem tam kapička se objeví, ale i tak nevyvíjím žádnou velkou aktivitu.

veveram
2. říj 2010

@78marcela :No Znojmo je Znojmo,tam bych se stěhovala hned.Je to těžké se stěhovat někde jinde,ale snad si zvykneš a možná někdy se i vrátíš do Znojma.My tam jezdili na semináře do Lounckého kláštera,tak jsme si to tam prošli,i povodeň jsme tam zažili.Je tam opravdu krásně.Odpočívej a čerpej sílu 🙂

78marcela
2. říj 2010

@veveram Jojo, dřív to Znojmo nebylo tak pěkné, ale během posledních 3 let hodně zkrásnělo. V Louckém klášteře se teď prodává burčáček🙂
třeba se někdy vrátím. Zatím sem často jezdím k našim, a i tu marodím, tak jsem spokojená🙂

hanulinecka
2. říj 2010

@78marcela taky tě moc obdivuju já jsem taková domácí putka ,že bych se nikam stěhovat nemohla,ale kdo ví kdyby mě život připravil tak bych asi šla
my taky nejdřív ,že budeme bydlet u Marka na severu,ale nakonec jsme zustali tady v třebíči a jsme za to štastná tam nikoho neznám tady mám všechny u sebe a chlap se přizpusöbí líp a stejně je přes týden pryč......
jinak Marek už jsou v cirkuse ted jsme zpracovala houby a měla bych jít na ty okna jenže se mě nic nechce jen bych seděla a koukala dp blba a poslouchala to ticho

rebeca_1
2. říj 2010

@veveram vobec sa necitim ako tehulka. Citim sa uplne skvelo. Trosku ma bolia didky, inak vobec nic.
Jem, pijem vsetko ako doteraz, vaha mi zatial vobec nejde hore.
Prave sme si dali s manzelom kavicku. Dokonca aj tu pijem ale len tak 3-4 hlty denne )))) A dnes som si od brata rozkazala flasku burcaku, tak zajtra budeme kostovat )))) Samozrejme s mierou....
A ty sa ako citis?

hanulinecka
2. říj 2010

@rebeca_1 tak to máš super třeba se ti nevolnosti vyhnout mě teda začaly až kolem 8tt ty jsi v kolkátým???a kdy jedeš na utz??????????

rebeca_1
2. říj 2010

@hanulinecka ja som teraz v siedmom tyzdni. Tak este to moze prist? A ja som si naivna myslela, ze to, ze mi nie je zle mam za odmenu, ze som sa cele tie roky trapila.... )))))
Na UZ ideme vo stvrtok rano.

hanulinecka
2. říj 2010

@rebeca_1 no jasný že to muže jěště přijít 😀 mě to přišlo asi v tom 8 tt a jedeš jěště jako do brna???a už jsi měla srdíčko???

hanulinecka
2. říj 2010

tak já jsem sama a na ty okna jsme se vyprdla očistila jsme houby a ted si dávám kafíčko a prdím na to 😀

rebeca_1
2. říj 2010

@hanulinecka ano, ideme este raz do Brna a chcem sa s Vitouskovou dohodnut ako dalej.
U svojho gynekologa som este nebola. Pojdem tam az po UZ v Brne.
No na UZ uz asi bolo aj srdiecko, Stelcl to tam videl ale mne to este nevedel ukazat. Bolo to uplne malinke. V papieroch som mala napisane, ze embryjko je vo velkosti 5-6 tyzdna ale ja som bola podla poslednej ms 6+2. Tak hadam, ze teraz to uz bude lepsie vidiet...

hanulinecka
2. říj 2010

@rebeca_1 ach ták ono hodn už třeba je začínající srdíčko já s marečkem byla v 7tt a taky už bylo a bilo a tobě dělal utz štelcl a chodí se na ten utz i s manželem????

rebeca_1
2. říj 2010

@hanulinecka hej, bola som teraz u Stelcla. Vitulka tam nebola. Na UZ som bola sama ale manzel to videl cez otvorene dvere az do ambulancie )))) Uvidime, ci si ho vo stvrtok zavolaju...