Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

veveram
25. říj 2010

Ahojki 🙂

@gabikri :tak to uteklo jako voda a je to tady,super.Dárkyně bude mít určitě OPU dneska a je určitě sledována,tak vajíčka budou.Já šla na OPU 2 hod po přítelově odběru. 😀

@olousek35 :neschopenku ti vypíšou,ale nevím kde,já si ji nechala napsat po ET a vypisovala mi jí sestřička.

@okcelok :průkazku mám od 10tt,taky už jí dostaneš 😉

@gerdusha :stačí ti triko,dostaneš kolem sebe plachtu na zabalení 🙂

olousek35
25. říj 2010

já ji mám slíbenou od OPU vzhledem k náročnosti mé práce, tak uvidím. Zajedu tam a nenechám se odbýt. 😀

veveram
25. říj 2010

@olousek35 :jsem ti to blbě napsala.Vypsali mi ji v Reprofitu po OPU,taky jsem si o ní řekla,bez problémů mi jí sestra vypsala,takže určitě ti jí taky vypíšou.Když jsem byla na 1IVF ve Fertimedu,řekla mi sestra že mám na neschopenku nárok od 6 dne stimulace.

monulkab
25. říj 2010

gabikri já to pochopila tak, že si má člověk po transferu udělat pohodiku, klidně si dát dvě decky cína a být v klidu, yslím že po transferu - ten den, by to asi nebylo dobrý, vzhledem k předešlé narkoze a před transferem už vůbec ne. a okcelok právě kvůli tomu těkání očí jsem ji vyhodnotila jako nervozní 🙂

gabikri
25. říj 2010

@olousek35 : no já neschopenku až od ET, protože já mám dárkyni..........tak proto 😉

gabikri
25. říj 2010

@monulkab : já mít OPU ani narkózu nebudu, mám darované vajíčko, takže u mě je to jedno 😉

okcelok
25. říj 2010

@gabikri tak moc blahopřeji manželovi,že to zvládl na jedničku a že už za pár dní budete mít prdíky u sebe!! 🙂

okcelok
25. říj 2010

@veveram no snad ji v pátek dostanu! 😀 😀 😀

okcelok
25. říj 2010

@olousek35 mě se na neschopenku zeptali hned,jak jsem si začala píchat injekce,nakonec machač řekl,že budu doma 5 dní před OPU,jsem servírka,tak asi nechtěl,abych byla v zahuleným prostředí i s těma všema injekcema.

okcelok
25. říj 2010

@gerdusha já měla dlouhý tričko

saminka
25. říj 2010

Ahojky holky

@gabikri tak super ze to manzilek tak dobre zvladl 😉 a vypada to ze budeme mit ET ve stejny den, ja to nakonec na ten ctvrtek nezvladla domluvit,asi tam nikdo neni, ale hned v pa rano jsem tam 😵 budu to mit hodne na tesno ale jinak se to uz neda.....jinak me doporucovali dve decka i pred ET a i po pry na klidneni nervu, ale teda urcite ne pred opu 😅
jinak tehulky, ty tydny vam moc krasne utikaji 😵 😵 😵

a kde je Marcela? uz se dlouho neozvala 😕 😕

jinak na ET mi dali prosteradlo na prikryti,tak jsem ani dlouhe tricko nepotrebovala....

gabikri
25. říj 2010

@saminka : jéé, tak to je fajn, to se tam možná potkáme 😵 😵 Čtvrtek je státní svátek, tak asi je zavřeno 😉

gabikri
25. říj 2010

Holky ono se v Reprofitu po ET leží? 😕 A jak dlouho? 😕 A měly jste tam manžela? Ono to prý jde 😉

saminka
25. říj 2010

@gabikri no ja si to uvedomila ze je statni svatek v ten ctvrtek ale hned jsem psala maila a odepsal mi ze urcite otevreni budou 😖 no ale uz je to jedno, soustreduji se na patek 😵 a ja tam u ET pritele mela a lezela jsem tam 15 min a po druhe uz ne bo musel hlidat malou 😀 no a ted tam budu uplne sama 😔 ale urco to bude v poho 🙂

okcelok
25. říj 2010

@gabikri jo,byl celou dobu se mnou,asi tak deset minut až půl hoďky poležíš a jdete domů 😀

gabikri
25. říj 2010

Jéé, holky to je fajn 😵 😵 Já jsem mu to říkala, tak prý tam chce jít se mnou, má strach asi, že mě tam budou řezat nebo co................tak jsme mu to vysvětlila, že to nic není a prý tam teda se mnou bude 🙂
Holky a to vidíte ty embrya na monitoru 😕

gabikri
25. říj 2010

Jo a chci se zeptat, na jiné diskusi někdo psal, že už moc nechtějí dávat dvě, že nějaká holka chtěla dvě a nedali jí to, že to postupně chce lékařská komora zakázat, že jsou kolem toho pak velké komplikace, že budou dávat jen jedno.................tak v Reprofitu to zatím není, že ne? 😉

monulkab
25. říj 2010

gabikri mě dali taky dvě, vím že o tom mluvil Koudy v Sama doma, osobně si myslím, že by to mělo negativní dopad na výsledky CARu, přece jen je vyšší pravděpodobnost úspěchu, když dají 2, a to je to za čím se všechny centra honí, vysoká úspěšnost.
Holky mě dr. Posíšilová napsala Estrimax, máte s tím někdo zkušenosti???četla jsem příbalový leták a není tam napsáno nic o tom že by se používal při léčbě neplodnosti....

saminka
25. říj 2010

@gabikri ja jsem ted cetla ze v Anglii v CARech zacalo davat jen jedno embryjko ale je to omezene vekem a historii, myslim si ze se hlavne snazi snizit procento dvojcatek,ktere je celkem vysoke, a tehotenstvi s dvojcatky nebo vicere je mnohem vic riskantnejsi atd, i mne tenkrat premlouvali at si dam zavest jen jedno....no ale to se samo tyce jen cerstvych transferu...

@monulkab ten estrimax bere asi kazda co se chysta na ivf nebo ET, ja ho beru trikrat denne a zda se mi ze jsem z nej hrozne nafoukla 😖 ale nic jineho mi nezbyva nez ho brat, je to dulezity hormon, pri uspesnem ketiku se bere az do cca 11.tydne.

dorra
25. říj 2010

@gabikri ,
@saminka , holky, přeju vám moc štěstí!!! Já vás nedočtu, jen jsem se příšla mrknout, jak pokračujete a vidím, že dobře! Gabi, vem chlapa s sebou, bude se mu to líbit, mimina uvidíte na monitoru a můžete si je i vyfotit. ET/KET už je fakt za odměnu, my tam jezdíme rádi. Nikdy jsem nad oblečením moc nepřemýšlela, dají Ti prostěradlo, do kterého se zamotáš a svlíkáš jen spodek.

dorra
25. říj 2010

Pokud chcete neschopenku, tak si o ni řekněte, napíšou vám ji, jak vy budete chtít.
Jinak držky zdravím, držte plody!!!!!

okcelok
25. říj 2010

@gabikri jo,vidíš,jak je tam šupnou. 😀 😀 😀 Koukni ke mě do alba,je tam fotka po KETu,ta tečka,co svítí,tak to je to embryo!

okcelok
25. říj 2010

@monulkab já ho dostala před KETem,je to hormon na podporu růstu sliznice,k utroši

okcelok
25. říj 2010

@gabikri a taky ti ukážou,než je tam dají,jak vypadají 🙂

gabikri
25. říj 2010

@dorra : díky, ono se mu nejdřív nikam nechce, kde to nezná a neví co ho tam čeká a pak je vždycky rád, že jsem ho ukecala 😝

@okcelok : to je hezká tečka 😀 Se už těším, až uvidím tu svou tečku 🙂

Jsem na nervíky, pořád nevím, kolik měla dárkyně vajíček. Štelcl říkal, ať mu napíšu dneska odpoledne, ale ještě mi neodepsal. Jinak je na tom papíře číslo, že si mám volat zítra do laborky...no asi to budu muset do zítra vydržet 😝

olousek35
25. říj 2010

@gabikri Štelc tam dnes byl 🙂 , takže ti určo odepíše. Měli tam toho šíleně moc.

Jinak neschopenky mám vystavené a všechny čtyři embryjka se dělí a žijí. Hurá.

okcelok
25. říj 2010

@gabikri jojo,je to vidět díky tomu roztoku,ve kterým to mimčo je,právě proto,aby jsme ho tak pěkně všichni viděli!! 🙂

okcelok
25. říj 2010

@olousek35 teda,to jsou bojovníčci,asi už chtějí za šťastnými rodiči!!!!! 😀

gabikri
25. říj 2010

@okcelok : roztok jo......to jsou věci 😕 To bude jízda.......už aby byl pátek 😵 😵 😵

@olousek35 : no tak paráda.......čtyři bojovníčci jsou připraveni, to by bylo, aby nebylo 😵 😵 😵

okcelok
25. říj 2010

@gabikri však pátek už je za dveřmi,ještě se 4x vyspíte a jedete si pro ně!!! 🙂 🙂 🙂 a zkuste si s manželem říct taky o fotečku,nám ji teda dala sestra automaticky,jak Machač odešel 😅