Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gabikri
25. říj 2010

@hanulinecka : to mě moc mrzí, foukám na dušičku 😔

hanulinecka
25. říj 2010

@gabikri gábi na tebe ted budu moooc a moooc myslet a neboj kdyby měli pochybnosti tak ti určitě doporučí ICSI
to víš život je takovej a jinej nebude zatím asi dalšího človíčka do rodiny mít nemáme mám Marečka miluju ho a jsme štastná,že ho mám na chvilku se odmlčím,ale určitě vás budu špízovat na rok si odpočinu a pak třeba kdoví pujdu dál 😵 😵
mějte se všichni moc a moc krásně......................

gabikri
25. říj 2010

@hanulinecka : díky beruško a přeji Ti, aby jsi brzo nebyla smutná.........teď si poplač, pomůže to........ale čas vše zahojí.............ty máš Marečka a ten Ti dá sílu...........a příště se to určitě povede 😉 Měj se hezky 😉

hanulinecka
25. říj 2010

@gabikri ani se mě brečet nechce najednou mě přijde,že jsme strašně statečná 😀 nevím citím se silná,ale je pravda je tady Mareček a ten je pro mě vším 😵
já bych i šla hned do dalšího boje,ale prostě selský rozum převažuje 16.11 mě končí rodičák a budu nezaměstnaná a tudíž kdybych otěhotněla za měsic za dva tak bych do porodu byla bez peněz a to bohužel nemužu

okcelok
25. říj 2010

@gabikri hele,pokud jsou oba dva v naprostém pořádku,tak se tím absolutně nestresuj a nemysli na to,vyjde to i bez jejich pomoci a skamarádí se spolu!Já měla 21 vajíček,ale oplodnilo se jich 5,přežili 4 a k zamražení šel prďolka,co je teď v bříšku!

okcelok
25. říj 2010

@hanulinecka teda,jsi statečná holka a budu držet palce,ať se to podaří bez pomoci doktorů!!!Jinak šťastný nový rok 2012!!!!!!!

gabikri
25. říj 2010

Holky já jsem vemínko..............koukla jsem do pošty, co jsem si psala se Štelclem ze začátku a je to ICSI už automaticky v ceně 😉

okcelok
25. říj 2010

@gabikri no vidíš,tak už jsi klidnější,že vás o nic neochudili??!! 🙂 🙂 🙂

okcelok
25. říj 2010

@gabikri tak to dopadne na jedničku a budete mít mimča ještě do zásoby! 😀 😀

okcelok
25. říj 2010

jéé,já pořád myslela,že Marcel je Štecl a on je Štelcl!! 😝 pardon

rebeca_1
25. říj 2010

Kuk.... ahojte........
@gabikri pridem na kona a hla...... co to citam......... parada-paradicka ))))) Dnes som na teba od sameho rana tak myslela, ze sa ti muselo aj stikutat /neviem toto slovo v cestine ale snad mi rozumies/ Tak mas to za sebou! Aj ked este par dni budes mat riadne nervicky, to najdolezitejsie je uz za tebou ))) Strasne moc ti drzim palceky, thuj,thuj, thuj pre stastie !!!!!

@olousek35 takisto parada. Skvele cislo, len nech pekne bojovnickovia bojuju a v piatok sups, maminke do bjuska )))) Drzim palceky!!!!

@hanulinecka joj Hanuli, to vazne? Ach.........
Paci sa mi ale tvoj postoj nad celou situaciou. To je dobre, ze to takto beries! Marecek ti isto coskoro vycari usmev na tvari... A v tom roku 2012 nech je len stastie na tvojej strane!!!!!
Objimam ta moja.........

gabikri
25. říj 2010

@okcelok : nic si z toho nedělej, já mu taky donedávna říkala Štecl 😝 Mimča do zásoby........kééééž by, to by byl člověk klidnější.............přeci jen další pokus by stál už 100tisíc 😒

gabikri
25. říj 2010

@rebeca_1 : no ahoj těhulko, doufám, že mi pošleš nějaké těhotenské viry 😝 Stikutat - škytat.......je to tak? 😀

rebeca_1
25. říj 2010

@gabikri speci pre teba:
TTTTT 😵 😵 😵 😵 VVVVV 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 VVVVV 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 VVVVV 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 VVVVV 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 VVVVV 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 VVVVV 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 VVVVV 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 VVVVV 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTT 😵 😵 😵 😵 😵
............. aj pre Vas vsetky cakatelky na zazraky )))))

okcelok
25. říj 2010

@gabikri to jsem ráda,že nejsem sama! 😀 😀 😝 No určitě budete mít do zásoby,protože mimča ví,že ty penízky potřebujete na výbavičku jejich milostí!! 😉 😉 😉

gabikri
25. říj 2010

@rebeca_1 : jůůů...............chytám a děkujuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵

gabikri
25. říj 2010

@okcelok : no jasně, ten kočárek co se mi líbí, není moc levný 😉 A to vůbec netuším, kolik by vyšla výbavička pro dvojčátka a kde se to všude shání...........ale tady na Koníku holky vědí všechno 😵

okcelok
25. říj 2010

@rebeca_1 hele mamko,tebe zítra čeká utz,ukážeš nám pak fotečku???? 😉

okcelok
25. říj 2010

@gabikri kamarádka teď má 3týdenní dvojčátka a má tolik věcí,že si s tím určo taky poradíš a zkoupíš miminkovské obchůdky!! 😀

gabikri
25. říj 2010

@rebeca_1 : jo jo, fotečku zítra a povinně 😵

saminka
26. říj 2010

@hanulinecka taky me to moc mrzi Hanul, je to fakt boj a nikdy ne jednoduchy,jeste ze uz mame ty nase male zazraky u sebe,i kdyz vim,ze i tak to bude moc mrzet......drz se holka, ses moc silna!!!

olousek35
26. říj 2010

ahoj děvčata, jak se daří? 😉

78marcela
26. říj 2010

Ahoj holky, nakukuju po delší době...s přítelem jsme se rozhodli, že do dalšího pokusu zatím nepůjdeme. Nejsou na to teď korunky. Zítra máme přebírat zrekonstruovaný byt a rekonstrukce byla dražší než jsme čekali a měli domluveno. Navíc zařízení je potřeba a my jsme zatím tak vycinkaní z peněz, že už nám prostě nezbyde ani těch 5000 na další KET. Takže jsme se rozhodli chvíli počkat a pak se uvidí, co a jak dál.

veveram
26. říj 2010

@hanulinecka :je mi to taky líto,že ti to teď nevyšlo,ale vidím že jsi silná a máš doma to štěstíčko,co tě podrží,takže Ti přeju dobrou práci a ůspěšný ten promyšlený další pokus,i když až za dlouho.Pa a někdy se tady ukaž 😉

veveram
26. říj 2010

@78marcela :ahojky,už jseme tě vzpomínali kde ses nám vytratila.Tak ať se vám dobře bydlí a stane se zázrak a nebudeš potřebovat žádný ketík 🙂

okcelok
26. říj 2010

@78marcela ahojky,no tak pěkné bydleníčko a ať to čekání uteče co nejrychleji!!!

78marcela
26. říj 2010

@veveram no, to nevím, jestli se stane zázrak. když jsem byla naposled\y na ultrazvuku, jestli jsem po tom potratu OK, tak jsem se ptala doktorky, jestli mi tam třeba nezraje náhodou nějaké vajíčko po těch všech hormonech...prý ani náhodou u mě. No jo no...co se dá dělat.
Tož uvidíme za pár měsíců Budu na vás nakukovat.

gabikri
26. říj 2010

Ahojte, tak dnešní zprávy z laborky........................máme šest oplodněných 😵

gabikri
26. říj 2010

@olousek35 : a co Ty? pořád se drží silná čtyřka? 😉

okcelok
26. říj 2010

@gabikri teda,to se pěkně zkamarádili,šikulové!!!Blahopřeji!!! 😀