Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gabikri
28. říj 2010

@olousek35 : jé mě tam někdo dopsal ET.kdopak asi? 😉 Díky 😵

olousek35
28. říj 2010

@gabikri 😉 hlavně at dopadne co nejlíp. Kolik miminek se zatím drží?

saminka
28. říj 2010

@olousek35 moc diky !!!!

tak uz mam dva mimousky na palube a tentokrat se rozmrazili krasne ,expandovane blastocysty 1. grade!!!!tak jak jsme je zamrazili tak se rozmrazili, u prvniho ketu nakonece byli stupen 2. a jen zacinajici blastocysty, tak mam strasnou radost!!!!! vsichni tam dnes byli tak hrozne fajn a prijemni, uplne jsem se zklidnila, hlavne dr Machac a ty jeho vtipky ze pristi mimi musi mit ceske jmeno 😀 😀 jsou fakt skveli, ze i ve svatek tam pracuji, meli plnou cekarnu 🙂 jinak cestu jsem zvladla krasne,bylo to sice unavne ale uz to mam za s sebou,az se tu do Brna jednou vratime tak uz snad se dvema cloviccky!!! fakt ted tomu verim a jsem hrozne silene pozitivne naladena 😅

@gabikri tak do tretice vseho dobreho a mooooc ti drzim palecky na zitra!!!!!!! a vsechny se povezeme na te nasi tehu vlne!!!!!

dnes je venku krasne !!!

olousek35
28. říj 2010

@saminka tak to gratuluju. At se zadařří a za 14 dní hlásíš //

okcelok
28. říj 2010

@olousek35 no já měla stejný mimčo jako ty,ale po Ketu je to asi jiné,mě Machač řekl,že se bude usidlovat ten den večer anebo druhý den ráno.Ale u tebe to bude asi až tak za 2 až 3 dny,když je čerstvej

gabikri
28. říj 2010

Krásný den všem 😵

Tak jsem volala teď do RF, telefon zvedl Machač a prý máme šest bojovníčků.......čtyři jedničkové ( 7-8 buněčné) a dva dvojkové 🙂 To jsem blázen, kde se tam vzalo to šesté........když včera mi říkali, že je jich pět? 😝 No každopádně mám z té zprávy radost 😵 Zítra tam máme být ve 12hod na transfer 🙂

@saminka : tedy super jsi to zvládla, tak doufám, že poslechneš Machače a mimi bude Pepíček nebo Mařenka 😉 Držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

bellka
28. říj 2010

Ahojky holky 😵
jak si jistě některé vzpomenete, tak sem tam nakukuju, jak se vám tady vede a držím vám všechno co mám 🙂
@saminka hodně štěstí a já věřím, že to opravdu tentokrát výjde, tak tfujtfujtfuj 😉
@gabikri holka zlatá, na Tebe budu zítra mocinky myslet a držet pěsti pro štěstííí 🙂 Ono se někdy stává, že embryjko, které nevypadá, že by se vyvíjelo, najednou popadne druhý dech a začne se normálně vyvíjet, proto včera 5 a dneska 6 😉
Všechny se tu opatrujte a věřte, že jestli někde z nás dokážou udělat mámy, tak je to v Reprofitu, ikdyž ta cesta je opravdu trnitá a dlouhá, ale nakonec to stojí za to 🙂

saminka
28. říj 2010

@gabikri teda sest bojovnicku!!! to je fakt skvele, urco ti neco zustane i do mrazaku....je to teda pekna palka davat 100.tisic, to by ti neudelali a povede se to tentokrat. Ja jsem taky samoplatce,jen jsem mela vyhodu, ze leky jsem si sehnala z irska a vyslo me to jen na nejakych 2.5 tisic kc tak jsem si platila jen ty procedury isci atd, no ale zase preplacim na letenkach a ubytovani atd, no co se da delat 🙂 hlavni je, ze pro to delame hodne a necekame na zazrak...a teda dr Machac naznacoval jmena typu Jana tak mozna nakonec skoncime u Stepana!! 😀 😀 to je taky krasne ceske jmeno 🙂

@bellka moc te zdravim, porad mam v pameti tu vasi silene dlouhou cestu za miminkem a nestiham jak ti ty tydny krasne naskakuji, jsem moooc stastna za tebe 😵 😵Jak se citis? za chvilku uz budes mit pohyby 😵 😵 😵jeee tak jsem je zboznovala.... a taky souhlasim,ze v REprofitu se opravdu moc snazi nam ten sen uskutecnit, v mem pripade uz druhy 😵 😵

bellka
28. říj 2010

@saminka děkuju za optání 😵 cítím se dobře, konečně je mi fajn a hlavně se už těším na ten pořádný kopaneček, protože budu vědět, že se prďolka mrská a dovádí, zatím je to takové spíš o strachu, jestli je všechno v pořádku, ale věřím, že ano, po tom všem...však to znáte 😉 Ale je fakt, že člověk nebude klidnější, dokud toho prcka nebude mít doma v postýlce, to nastoupí zase jiný strach, takový ten hezčííí 😵 Holka zlatá drž se moc, moc, moc a budu Tě sledovat a držet pěstičky 🙂
Nakukuju na všechny tady a ikdyž to né vždy vychází, tak z vlastní zkušenosti vím, že to přebolí a musíme se zvednout, zatnout zuby a nevzdávat to 😉 Ale to vy moc dobře víte, berušky, tak hodně štěstí všem 🙂

olousek35
28. říj 2010

@gabikri gratulujuuu a zítra štastnou ruku a hodně štěstíčka

okcelok
29. říj 2010

@gabikri tak na dnešek držím moc palce!!!!!!!!

okcelok
29. říj 2010

@saminka tak už jste doma??? 🙂

olousek35
29. říj 2010

@gabikri tak co? Jak je?

saminka
29. říj 2010

hojky
teda tady je klidek......kde jste vsechny???
ja dorazila pred hodkou domu, partner s dceruskou me byli vyzvednout a bylo to suuuper je zase videt 😵 😵 😵

tak jaky byl transfer @ Gabikri????

A jak se maji nase tehulky...? uz abychom se k vam pridali ze, Olousku a Gabikri 😀 😀 😀

gabikri
30. říj 2010

Dobré ranko holky moje zlatý 😵 😵

Tak všechno proběhlo perfektně, chtěla jsem vám napsat už včera, ale jako na potvoru nám vypadl včera internet.
Tak jsme dostali dvě jedničkové morulky ( jedna už začínající blastocysta.......to je až od pátého dne) a v laboratoři se nám ještě vyvíjí čtyři bobci 🙂 Dva jedničkoví, jeden dvojkový a jeden trojkový. No snad z toho něco bude,........mrazí prý až šestý den, takže dneska ještě nevím nic..........prý mi dají vědět mailem 😉
Jinak pocity mám báječné.............včera jsem si ten den krásně užila, bylo pěkné počasí, do Brna jseme dorazili asi hodinu před, tak jsme se tam ještě prošli po okolí, na transferu byla pohoda, Štelcl i sestřička moc milí.......manžel z toho byl vyplesklý, když viděl ty embrya na monitoru..............prý si připadal jak na hodině chemie ( cynik) 😀 Po ET jsme si zašli kousek vedle na oběd, embrya jsem přilepila trochou červeného vínka....................takže to by bylo aby nebylo 🙂

olousek35
30. říj 2010

@gabikri super, gratuluju a preji hodne optimismu i dal. 😉

gabikri
30. říj 2010

@olousek35 děkuju 😵 Teď nezbývá než čekat a čekat.............ty se máš, ty už jsi o dva dny dál 😝

okcelok
30. říj 2010

@gabikri no to je teda super,že jste to takhle prožili!!!!!Ty se určo udrží,když jsou tak kvalitní a ještě jsi je přilípla! 😀 😀 😀 😀 A řekli jste si o foto??? 😵

okcelok
30. říj 2010

@saminka tak jste šikovní s bobkama v bříšku,že jste to takhle hezky sami zvládli.Hodně štěstí!!! 🙂

gabikri
30. říj 2010

@okcelok : ne neřekli, já na to zapoměla, jak jsem byla ze všeho vykulená 😕 😀

olousek35
30. říj 2010

@gabikri
@saminka
tak holky, jdem bojovat. Jaký máte z toho všeho pocit? Já celkem nijakej. Asi mi ještě pořádně nedošlo, co se kolem mě všechno dělo a děje.

okcelok
30. říj 2010

@gabikri ťulinku!!!!Vše ale bylo super,že???!!! 😉

gabikri
30. říj 2010

@okcelok : no byli fakt milí, Štelcl si tam s náma povídal jak nějaký kámoš, byl fakt moc fajn. Je to tam prostě úplně na jiné úrovni, než na co jsme byla dosud zvyklá ve státním. I ten dům, kde je Reprofit se mi moc líbí, taková pěkná prvorepubliková vilka 😵

@olousek35 : já pocit taky nemám nijakej, uvidíme za pár dní 😉 To mm pořád o tom v autě mluvil.........evidentně ho to vzalo 😵 Já už měla transfer třetí, takže jsem už věděla, jak to bude probíhat............akorát tu televizi jsem měla poprvé 😉

okcelok
30. říj 2010

@gabikri je pravda,že to prostředí je krásný a všichni jsou příjemní.Já byla poprvé na Repromedě a to se nedá absolutně srovnávat.Ta tv je super,taky jsem to tady viděla poprvé.Teď musíte porádně odpočívat a užívat si toho pocitu!!!! 🙂

gabikri
30. říj 2010

@okcelok : jj, dneska bude sobotní oběd polotovar 😀 Žádné dvouhodinové stání u plotny 😀

okcelok
30. říj 2010

@gabikri přesně tak.Jo a pokusíš se vydržet až na krev jako my s Rebeckou???Musím říct,že je to lepší než testovat.

olousek35
30. říj 2010

s tím testováním jste fakt dobré. Já to rozhodně nevydržím. Dnes jsem si testem potvrdila, že pregnyl je z těla pryč a od středy bydu asi zkoušet testy a doufat v čárky. Opravdu smekám, že jste to vydržely.

okcelok
30. říj 2010

@olousek35 já to v červenci nevydržela,ale teď v září jsem se rozhodla,že se nebudu testováním zatěžovat,protože jsem to po prvním neúspěšném testu vzdala a jak to dopadlo.A teď jsem věřila a netestovala a cítila jsem se líp. Ale každá jsme jiná a já vám všem přeji,aby se z těch dvou čáreček na TT narodili zdravé miminka!!!! 😉

gabikri
30. říj 2010

@okcelok : ty jsi blááázen.......to by mě museli přivázat, nebo uspat 😀 při minulém pokusu jsem testovala od pátého dne a spotřebovala asi 50 testů..................no v rámci zachování zdravého rozumu se tentokrát pokusím to vydržet déle 😀

veveram
30. říj 2010

Ahoj berušky,
tak jste to všechny krásně zvládly,tak odpočívejte a hlavně na to moc nemyslete.Přeji Vám,ať jste brzy v tabulce těhulek,to bude super 😉
Jinak já stále přibírám,takže dneska musím vyrazit někam shopovat a koupit si aspoň jedny kalhoty,ale nejlépe by mi bylo v teplákách 😀
Všechny zdravím 😉