Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

dorra
4. lis 2010

Holky jsem příkladem, že žádné těhupřízraky být nemusí být pěkně dlouho. Kozeny mě bolely vždycky při utrouši, ale to je tak asi všechno, žádný břichabol, blitky, aromátka, nikdy nic. Byla jsem na osmi pokusech, čtyřikrát jsem byla těhotná, pokaždé to bylo jinak, ale těhupřízraky jsem nepoznala.
Držím vám pěsti k testování a upírovi a myslím na rebeccu, ať se brzy zase něco děje, bo to je asi tak nejlepší na tyhle podrazy. Kdo můžete, držte plody, vy co jste těhotné zatím neprokazatelně (po transferech), tak pevné nervy a nohy hore.

veveram
4. lis 2010

Taky si myslím,že by to rebecca mohla zkusit přes Reprofit s těma lázněma.

olousek35
4. lis 2010

Dobré poledne, děvčata. Právě vstávám z postele. K těm příznakům. první dny jsem měla snad všechny. Od 5.dne mě pomalu začaly přestávat bolet prsa. Večer jsem na ně nemohla lehnout a od rána úplně v pohodě. Dnes už snad nebolí vůbec. No a 6.den jsem dala malé pivko a nemohla jsem pomalu trefit domů. Jinak čárka je i dnes a začala být vidět. minutu dvacet od testu. Včera až po limitu. Tak snad to bude dobré.
Kdy se chodí do reprofitu na krev? Mě říkala Pospíšilová, že ani nemusím. Ale nějak si nepamatuju, co přesně říkala. Totálně jsem to zasklila.

okcelok
4. lis 2010

@olousek35 já šla na krev 12 den po Ketu,ale správně se chodí až 14.Takže se objednej a potichu gratuluji! 🙂

okcelok
4. lis 2010

@olousek35 a ukážeš nám testík?🙂

olousek35
4. lis 2010

ukážu, ale opět foto jen telefonem 😉

olousek35
4. lis 2010

@okcelok tam se musí objednávat? Na jaké číslo volat? Já jsem expert a nalítla bych tam bez objednání. To já jim tam dělám pořád. Když mě vidí, tak jim vstávají vlasy hrůzou. Ale zase si mě všichni pamatují. 😀

okcelok
4. lis 2010

@olousek35 zavolej si na recepci,oni ti stejně řeknou,ať přijdeš 14 den ráno,neřeknou přesnou hodinu.Ale jdi tam třeba až tak kolem 9,protože než nastartují stroj,tak je výsledek až za 2 hoďky,jinak za hodinu.Já tam šla v 8 ráno s tím,že do hodiny to budu vědět a pak jsem musela volat až v 10.Ale u tebe je to asi jedno,když testuješ! 🙂

okcelok
4. lis 2010

@olousek35 teda,ty jsou už pěkně vidět 😵

olousek35
4. lis 2010

@okcelok krve se ale pěkně bojím. Co když jsou pozitivní testy a krev nebude? Asi budu do krve testovat jak divá.

okcelok
4. lis 2010

@olousek35 to jsem teda ještě neslyšela,aby test byl pozitivní a krev ne??!! 😲 😲 Ničeho se neboj!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

monulkab
4. lis 2010

olousek35 když jsem byla ukončovat neschopenku tak mi sestřička řekla že mám dojít klidně rovnou na krev - že nemusím testovat doma, a nemusím se prý objednávat. Já jdu teda na krev zítra, páč mám testit 6. což je v sobotu, a to předpodkládám na krev asi nebudu vítána.

monulkab
4. lis 2010

jo a olousek35 co používáš za testy a jaké citlivosti? ty čárky jsou vidět teda hafo moc, na to že je to takovou chvilku po ET.

olousek35
4. lis 2010

@monulkab budu moc držet pěstičky a budu napjatá na výsledek. Zkus věřit, že se tam HCG objeví. I když je to asi těžký.

monulkab
4. lis 2010

no jo, pokusím se 🙂 díky moc.

olousek35
4. lis 2010

@monulkab normální mamatest 10 zatím. Na 25 by podle mě nic nebylo. Ty čárky tak vystoupnou až test uschne. Prvotní dojem je cca za minutu dvacet viditelný duch.

monulkab
4. lis 2010

@olousek35 a dávali ti 2 embryjka??? mě to připadne totiž fakt hodně výrazný, a jestli ti dávali 2, tak to 100% tipuju na dvojčátka...

olousek35
4. lis 2010

@monulkab ne, jen jedno. Dvě by moje děloha nezvládla. Mám ji plnou myomků a dvakrát jsem byla operovaná na velké myomy. Takže i to jedno je riziko přežití. Ale chtěla jsem jít do toho.

monulkab
4. lis 2010

už jsem koukala do tvého albíčká, teda s těma chlapama máš pech holka, to teda jo, ale věřím že tento úspěch ti všechny ty předešlý trable vynahradí!!🙂

olousek35
4. lis 2010

@monulkab dík. Ten nejhorší tam zatím není. Ale musím mít náladu na pokračování. 🙂 Zatím mám závislost na koníkovi. Nedělám nic jiného než sedím u pc

gabikri
4. lis 2010

@okcelok : desátý den mám v pondělí 😉 I když teď nevím, nevím, když vidím olouska................................... 😝

@olousek35 : no néééé, chvíli si člověk zdřímne a co to tady nevidí??? 🙂 Ty mi dáváš, já chci vydržet ještě čtyři dny a teď tohle 🙂 Ne, vydržím a basta fidli 😝 Jinak četla jsem Tvůj příběh, máme toho hodně společného 😉 Jak tu smůlu na chlapy (to by bylo na román) tak i operaci myomu. Já ho měla 8cm, ale dělohu prý mám v pořádku, že dvě emrya mi dali, ještě jsem se na to speciálně ptala a nechávala si dělat HSK 😉

olousek35
4. lis 2010

@gabikri já měla první myom 15 cm. Teď ty další od 8.výš a odstranovali 4 velký. A hromadu malých mám v děložní stěně. Ale snad to všechno zvládnu. S testíkem klidně vydrž. Já to tak měla naplánovaný od počátku.

okcelok
4. lis 2010

@gabikri no já jsem teda na tebe moc zvědavá!!!! 🙂 🙂 🙂

gabikri
4. lis 2010

@olousek35 : aha, tak to jsi měla horší, chudáčku 😒 Mě teď při transferu taky říkal Štelcl, že tam zase nějaký malý vidí 😒 Ach jo, to tam asi poroste pořád 😖 Tak hlavně, aby teď dopadla ta krev, moc budu držet pěstičky 😵 😵 😵

gabikri
4. lis 2010

@okcelok : no já jsem taky na sebe zvědavá 😉 Výhoda je, že testy doma nemám a ven se mi nechce 😉 Ale kdyby tady nějaký byl, nevím, nevím, jak by to dopadlo 😀

olousek35
4. lis 2010

@gabikri jj, stimulka je pěkně vyživuje. Můžou začít nekontrolovaně růst, ale taky nemusí. Takže kdyby se mi teď opravdu zadařilo, tak bych byla moc ráda. Budu doufat.

okcelok
4. lis 2010

@gabikri tak třeba se ti nebude chtít ven až do krve?! 😲 😉 To by bylo super,jsi unavená,že!!!Tak pořádně odpočívej!!! 😀 😀 😀

rebecca_1
4. lis 2010

@gabikri ja ti jeden virtualne hodim )))) Mam doma ten z Reprofitu.

gabikri
4. lis 2010

@olousek35 : jo, to má na svědomí stimulace? to je v háji. Ale můžeme děkovat bohu, že nám zachovali dělohu. Co byla se mnou na pokoji ženská a měla už děti, tak nemilosrdně ven 😖

@okcelok : no jsem jak mátoha...........normálně jsem ráno udělala pá pá manželovi a zaplula jsem do postele a probudila se až v jednu 😀

@rebecca_1 : ty tam máš nějakou protekci? Mě žádný test nedali 😀 😀

rebecca_1
4. lis 2010

@gabikri zeby malo zahrnicie protekciu potom )))) Ked to bol manzel po ET cvaknut vratil sa aj s testom........ vraj darcek...........