Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
5. lis 2010

@monulkab ano, a aby toho nebylo málo, tak rovnou dvě. 😀

olousek35
5. lis 2010

@monulkab jak dopadla krev? Je naděje? A ty taky něco studuješ? Pokud to není tajný, tak co?

monulkab
5. lis 2010

ále volala jsem tam v 11:10 a bylo mi řečeno že mi Koudy zavolá, takže čekám, předpokládám že tam budu muset zase zavolat a připomenout se....

monulkab
5. lis 2010

@olousek35 nechodíš na sting???

olousek35
5. lis 2010

@monulkab ne, na pajdák

78marcela
5. lis 2010

Ahoj holky.

@olousek35 Taky chodíš na pajdák? A přímo tam děláš dva obory? Dá se to zvládnout? Já dělám taky pajdák, v brně a přemýšlím o tom, že si k tomu ten jeden obor ještě přidám. Ale nevím, jestli se to dá zvládnout. Zvládáš to v poho?

olousek35
5. lis 2010

@78marcela Marci, já jsem zatím u obou v prváku, takže nemůžu objektivně říct. Dělám sociální pedagogikuu a speciální pedagogiku. A už mažu, začínáme v jednu. Zatím zvládám v pohodě.
Co děláš za obor ty?

monulkab
5. lis 2010

pro informaci krev negativní, na konzultaci se domluvíme co se mnou...

gabikri
5. lis 2010

@monulkab : ach jo, tak to mě mrzí, posílám obejmutí 😔

monulkab
5. lis 2010

díky, naštěstí jsem s tím už srovnaná, rozchodila jsem to před pár dny když jsem se vydala sama na procházku na hřbitov, zapálit svíčky a tak...uvědomila jsem si že vždycky může být ještě hůř, takže tak.

agatice
5. lis 2010

Krásný večer všem 🙂 .Mám dotaz jak jste spokojený s Reprofitem, jaký je přístup lékařů a vůbec vše spojené s nepolodností tam.Není to tam jako na běžícím pásu.
Já mám za sebou 2.cykly IVF celkem 8x transferů a nikdy ani ťuk , prostě ani biochemické. Jsem už bezradná a přemýšlím o změně Caru. Prahu mi nikdo moc nedoporučuje a tak přemýšlím o Brně.Jinak chodím do Sanusu Hradec Králové. Můj mudr. je moc fajn ,jsem s ním spokojená,ale popravdě už mi tam bylo snad i trapný chodit a on si nevěděl se mnou rady 😔 😔 . Chci přejít i kvůli psychický stránce ,protože mi z toho začíná pěkně hrabat. Děkuju

klarinetka1
5. lis 2010

ahoj holky,
už jsme byli nahlášení na konzultaci do Reprofitu, protože jsme mysleli (a doktoři nám to potvrdili) že dítě přirozeně mít nebudeme (partnerova pohyblivost spermií 0%), Ale před 5 dny jsem si jen tak udělala těhot. test, protože MS se nedostavila - a byl pozitivní (pak ještě pro jistotu asi dalších 5 se stejným výsledkem). Dost mě bolí břicho, ale k doktorovi můžu až za 10 dní (dřív to prý nemá význam). Byla jsem jako v tranzu a partnerovi se úplně leskly oči. 😅
Teď se musíme jen modlit, aby vše bylo v pořádku a nebyl to žádný planý poplach a dopadlo to dobře. Navíc mám obrovské výčitky svědomí, protože jsem byla kamarádce na svatbě, vyklopila do sebe cca 4 panáky (to jsem mohla být ve druhém týdnu), ale někde jsem četla, že do 4. týdne by to nemělo mít žádné následky.
Snad se Vám ostatním brzy zadaří, a pokud bude nějaký IVF neúspěšný, věřme, že příroda je mocná čarodějka 😉

okcelok
5. lis 2010

@agatice RF v Brně vřele doporučuji,byla jsem tady v Brně i na jiném CARu a ten to projel na plné čáře.Ještě jsou šikovní ve Zlíně. Moc držím palce,ať to klapne!

olousek35
5. lis 2010

@klarinetka1 no tak to je super zprávička. Hlavně, ať to je vše v pořádku a potvrdí to. Jo a nechej si udělat krev, to máš jistotu.

@agatice Reprofit doporučuju. Opravdu umí zázraky a jsou všichni moooc fajn.

olousek35
5. lis 2010

Holky, dobrou noc. Už se těším na ráno. Snad budou lepší zprávičky a pozitivní testíky. 😉

rebecca_1
5. lis 2010

@veveram tiez si myslim, ze by som asi nemala takto skoro cvicit ale po fyzickej stranke sa citim moc dobre.... tak som zacala na sebe makat.......... ale ak by vznikol akykolvek problem, hned by som s tym samozrejme skoncila.....

olousek35
6. lis 2010

Dobré ráno, spolubojovnice.
Testil dnes někdo?

@rebecca_1 jak je? S tím cvičením to opravdu nepřeháněj, at si nějak neublížíš. Hlavně cviky na břicho opatrně.

okcelok
6. lis 2010

@olousek35 ahojky,no ty určitě,že?! 😉 😉 😉

olousek35
6. lis 2010

@okcelok já jo, ale to není podstatné. Spíš jestli už na Saminku a Gabikri něco nekouklo. 😉
Jak se ti daří? Co mimi?

okcelok
6. lis 2010

@olousek35 no snad se brzy ukážou i s duchama!!!No mimi včera teda zlobilo tak,že jsem myslela,že pojedu na pohotovost,ale manžel mě uklidnil,že to je tím,že jak plave sem tam a tam sem a odráží se o stěny,tak mě to bolí!! 😵 Ještě že ho mám.

olousek35
6. lis 2010

@okcelok a nechceš si změnit pas, at víme ve kterém si týdnu?

okcelok
6. lis 2010

@olousek35 já to pořád měním,nechci to zakřiknout,počkám na pátek na vývojové vady a pak to změním.Jak je vám?

olousek35
6. lis 2010

@okcelok naprosto bezpříznakově. Do 5.DPO mě bolela hodně prsa, pak přestala bolet a nebolí. Takža mi akorát teče trochu z nosu a častěji čurám. Hlavně v noci. Jinak nic. A někdy se mi trochu zatočí hlava.

okcelok
6. lis 2010

@olousek35 hlavní je,že ti není špatně,já zas včera blinkala 2x!!Já opravdu doufám,že to za pár dní přejde,když skončím ten první trimestr.

olousek35
6. lis 2010

@okcelok to ti moc přeju. Já zvracení fakt nemusím a nikdy nemusela. Pokud budu, tak to asi umřu. chjo.
Tak hlavně odpočívej a tento stav si pořádně užívej.

gabikri
6. lis 2010

Ahoj ženušky 😵

Tak mě je pořádně blbě. Nevím, jestli to náhodou nedělá ten Utrogestan, ale třeští mi hlava celý den, je mi na zvracení a jsem nějaká přecitlivělá. V telce ukazovali děti z dětského domova a já začla brečet. Ne že by mě to jinak nechávalo v klidu, ale abych kvůli tomu brečela? No já myslím, že to mají na svědomí ty prášky. Už aby bylo pondělí 🙂

carlin
6. lis 2010

@gabikri Utrogestan, jo ? Mela bys je pojmenovat nejak lepe, treba Jenicek a marenka 😒 😒 😒 . Drzim palce az modraji!

carlin
6. lis 2010

@gabikri Jsem tam dala nejaky divny smajliky... chtela jsem tyhle 😉 😉 😉

maja3.s
6. lis 2010

@gabikri ..juuuu....ty jsi stopro těhule...huráááá 🙂

gabikri
6. lis 2010

@maja3.s
@carlin : no takhle divně mi nikdy nebylo, při žádném minulém pokusu. Podbřišek bolel vždycky, ale tohle je premiéra.
Holky když já se tak bojím testovaaaat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co když tam nic nebude 😒

@carlin : jó páreček bych brala 😉