Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

martek
15. říj 2008

ahoj!
ja jdu az v utery, teda za necely tyden 😉

adrosek
15. říj 2008

Aha já myslela že tento.Tak já tam jdem zítra zase na UTZ.

martek
15. říj 2008

tak to drzim palce! 😉

adrosek
15. říj 2008

No snad ano,aji mám trochu strach.

martek
15. říj 2008

a to jdes na folikulometrii? nabo proc UTZ?

adrosek
15. říj 2008

No kontrola zase po pichání a před OPU,jak rostou folíci a podle toho mi naplánují OPU-odběr vajíček.

martek
15. říj 2008

tak at mas epkny foliky! ten odber se teda blizi, vid? to bude uz pristi tyden ET?

adrosek
15. říj 2008

Jojo blíží se to,už příští týden asi na konci někdy.No mám strach aby boli dobré a kvalitní.

martek
15. říj 2008

treba se tam v utery potkame 😵 😵 😵

zuzuza
15. říj 2008

Ahoj holky, tak se vám chci pochlubit, jak jsem dnes dobře pochodila, vybrala jsem si reprofit jako řešení mé neplodnosti od ledna 2009, dnes jsem jim mailem popsala zatím jen postup mé léčby a oni mi ještě dnes odpověděli, to jako nechápu, takový super přístup a dokonce tam zvažovali v mém případě i inseminace a mírnější stimulaci než hned ivf, tak jsem z toho celá hin, že nenavrhli hned ivf, myslím, že jsem zvolila dobře🙂

martek
15. říj 2008

zuzo, to jsem rada!
takze tam pujdes driv???

zuzuza
15. říj 2008

No půjdu tam určitě hned v lednu teda pokud nějak přemluvím manžílka hehe, ale v lednu tak jistě už houpnu, mám fakt lepší náladu, odepsala mě dr. Vítková myslím, znáte ji?

martek
15. říj 2008

Vitouskova, s tou si tedka pisu 😉
ale ja jdu k dr.koudelkovi 😵

zuzuza
15. říj 2008

JJ to je ona🙂, a ty tam už chodíš dýl?

martek
15. říj 2008

ja tam nikdy nebyla, jdu poprve v utery 😵

zuzuza
15. říj 2008

jej tak to jsem zvědavá a jak jsi dlouho čekala na první termín konzultace, abych věděla, jak dopředu se mám objednat🙂

martek
15. říj 2008

volala jsem tam v pondeli rano a nabidli mi utery pristi tyden.... 😎

zuzuza
15. říj 2008

Tak to je supr rychlovka, už se nemůžu dočkat nového roku🙂, jsem zvědavá, jak budeš spokojená, musíš podat info🙂

martek
15. říj 2008

jasan!
vcera jsem cetla reference na americkych webovkach a muzu rict, ze vse vynikajici 😵

zuzuza
15. říj 2008

To je perfektní🙂, jsem zvědavá, zase sem kouknu🙂, tak díky moc za info a zatím papa odebírám se do pelíšku🙂 🙄

zuzuza
15. říj 2008

Jo a ještě jeden dotázek? Jdeš tam s partnerem nebo sama na to první sezeníčko?

martek
15. říj 2008

na prvni jdu s manzelem 😎

zuzuza
15. říj 2008

JJ tak to asi na první taky vytáhnu manžílka, jsem tam četla, že se snaží, aby se těch sezení účastnili i pánové, no to bude něco🙂, tak a už opravdu padím a přeji dobrou noc, zítra zase nakouknu🙂

martek
15. říj 2008

dobrou 😉

adrosek
16. říj 2008

Ahojík holky tak další co jde do reprofitu co?
Jak se máte dneska co?

zuzuza
16. říj 2008

adrosku hojda, já jdu do reprofitu, ale až v lednu🙂

adrosek
16. říj 2008

Ale neboj to uběhne a budeš tam cubu dub.Já jsem tam spokojená a chodím kté dr.Vitouškové jak ti psala.

zuzuza
16. říj 2008

asi s ek ní taky objednám bývá tam úterý a čtvrtky a je dobrá a hodná?

adrosek
16. říj 2008

To nevím který dny já kní chodila na střídačku myslím že každy den tam je ale nevím přesně.Já jsem sní spokojená,je hodná ale tam jsou všichni bych řekla.

martek
16. říj 2008

cest zeny!
ja mam Koudelku, tak sem zvedava 😀