Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bublenudle
9. lis 2010

@okcelok Děkuji za odpověd...víš,připadá mi,že to není až to,co bych očekávala..2xIVF,a pak hned KET a nic..žadné extra vyšetřeni,nic...a ty jsi ted podruhe na IVF ???snad neva ,že se ptam..dnes mi vyšel opět Ket neg.tak jsem z toho už celá rozkoplá..

bublenudle
9. lis 2010

@okcelok Víš,nechala jsem tam už 65tis,3x zklamáni,extra vyšetřeni žadný..tak mě to připadá,jak tovarna na penize..a jakej je prosím rozdíl?? i v léčbě??? děkuji

gabikri
9. lis 2010

@saminka : super, máš asi tak stejný test jako já 😉

Holky mě je tak zle, už jsme dvakrát dneska zvracela, je vám taky tak zle ?

Na krev jdu zítra, nabere mi to kamarádka, co dělá sestřičku, tak jsem ráda 😉

ester32
9. lis 2010

@gabikri TAK NA ZÍTRA DRŽÍM PĚSTI aby hodnota byla pěkná)))) jinak mě zatím nic není jen mám tlak v podbříšku jinak nic a zvracení je dobrá známka prosperujícího těhotenství tak zvracení zdar))))))

ester32
9. lis 2010

@saminka gratulace a ta je krásná a neboj žádná reakce to není)))))

olousek35
9. lis 2010

@gabikri tak zle mi neni. Ale tak od 6.tydne mi urco bude. Jen mi nechutna jidlo. Ani okurky. Ty by asi meli, ne? Jen mam chut na sladky.

gabikri
10. lis 2010

Dobré ránko 😵 😵 😵

Tak včera to bylo tedy něco. Stavy jak po pořádném flámu.
Takhle zle mi teda dlouho nebylo 😝
Ale už jsem se z toho vyspala, doufám, že to dneska nepřijde znova 😕

Jinak dneska půjdu na krev, ale až večer, tak mi držte palečky, bojím, bojím 😒

ester32
10. lis 2010

@gabikri hlavně,že je ti už líp a na dnešek držím paluchy teda asi výsledky budeš mít až zítra?

veveram
10. lis 2010

@gabikri :ahojki,špatně ti asi bude teď pořád po té zvýšené dávce utroše. 😖 Na večer držím palečky 😉

gabikri
10. lis 2010

@ester32 : asi ve 23hod 😉

ester32
10. lis 2010

@gabikri tak to teda,ale musíš dát vědět 🙂 držím palečky a je pravda,že zle ti může být po té zvednuté dávce ultroše a jestli ho polikáš tak tuplem

gabikri
10. lis 2010

@ester32 : díky, snad to ude už dneska dobré 😉 Hned, jak budu vědět výsledky, dám vědět 😉

Jo a testík dneska konečně zesílil 😉

ester32
10. lis 2010

@gabikri tak šup sem fotku a honem))))

gabikri
10. lis 2010

@ester32 : mám ji v albu 😉

ester32
10. lis 2010

@gabikri je tam a už pěkná na jedno mimi akorát a i třeba na konec ty 2 člověk nikdy neví)))))

gabikri
10. lis 2010

@ester32 : díky 😵 😵 😵

bublenudle
10. lis 2010

@okcelok Ahojky...chtela bych se tě zeptat...když jsi odchazela z Repro brala sis i všechny papiry??? co tam maji?? jako vysledky vyšetřeni atd...nebo ti vše dělali znovu???dik

okcelok
10. lis 2010

@saminka moc a moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!

okcelok
10. lis 2010

@bublenudle papíry jsem jim tam nechala a ta změna je naprosto ve všem,jak v přístupu tak v léčbě.

olousek35
10. lis 2010

@gabikri no super. Tak v noci šup výsledky. Už se těším. A jsem ráda, že se nám to všem tentokrát povedlo. Je to takový malý zázrak.

rebeca_1
10. lis 2010

@gabikri tipujem hcg 1400 )))) a moc ti drzim palceky, nech je ciselko co najvyssie. Waw, mame novu tehulku!!!! ...... a to grcanie ti zavidim, kiezby som uz aj ja grcala )))))

okcelok
10. lis 2010

@gabikri tak strašně moc Vám oběma s manželem gratuluji,je to super,že se vám to všem kočenkám povedlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

gabikri
10. lis 2010

@rebeca_1 : grcanie.......to je hezké slovo po slovensky 😀 Jinak holik je to číslo spodní hranice? 😉

gabikri
10. lis 2010

@okcelok : děkuji, snad krev dopadne dobře, to jsou nervy, už aby byl večer 😉

rebeca_1
10. lis 2010

@saminka tak isto!!!! Drzim palce! Thuj-thuj-thuj!!! A potichucku blahozelam ))))
Co to tu mame za tehulkovsku vlnu? Mna kde ste nechali?
V jednom tyzdni kolko tehuliek......... No parada! Mam z Vas radost baby moje...

okcelok
10. lis 2010

@gabikri to znám,ale vydržíš to a dopadne to výborně.Četla jsem,že už zvracíš,ale to máš asi z toho utroše,mě po něm bylo taky zle.

okcelok
10. lis 2010

@rebeca_1 a co ty,nějaké nové zprávy od doktorů?

okcelok
10. lis 2010

@bublenudle jo,na RF jsem šla na druhé IVF,to nevyšlo a pak vyšel KET.

rebeca_1
10. lis 2010

@gabikri pri dvoch blastulkach je spodna hranica 600. Nikde som to na nete nasla, myslim ze to bolo nieco s umelinkami. Skus trosku posurfovat!

gabikri
10. lis 2010

@rebeca_1 : díky, to mi stačí, já Ti věřím...........tak snad to bude víc 😉