Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gabikri
10. lis 2010

@olousek35 : není to málo? Kolik jsi měla ty? 😉

olousek35
10. lis 2010

@gabikri já 68,4 a říkali do telefonu, že je to výborná hodnota, tak snad je to pravda.

maakovaa
10. lis 2010

@gabikri 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 JE TO TAM !

olousek35
10. lis 2010

@gabikri já už opravdu odpadám, ale dočkala jsem se. Jsi těhule a je to super. Ráno to nahlas do reprofitu a oni ti poví. Gratulujuuuuuu. A klidné sny, maminko. 😉

gabikri
10. lis 2010

Holky já tady vyšiluju, že je to málo, tak není to málo??? 😕

saminka
10. lis 2010

@gabikri tak 41 je na 12.den nizsi ale u kazde se to rozjizdi jinak. Ale snad se to ted bude pekne zvysovat.pro klid duse bych sla za dva dny znovu😉dobrou nocku

gabikri
10. lis 2010

Já fakt nemůžu mít nic normálně 😒

ester32
11. lis 2010

@gabikri hlavní je,že tam nějaké HCG je a aby rostlo))))) chtělo by to v pondělí znovu na krev a hlavně buď v klidu a užívej si,že jsi těhu 🙂 mooooooooooooc dál držím palečky!!!!!!!!!

jinak já trpím nespavostí dnes od 4 hod vzhůru a o půl 5té jsem musela vstát jak se mi chtělo na wc a už jsem nezabrala 😖 zítra jdu na krev budu 10 den po ET po 5 denní kultivaci tak jsem zvědavá kolik tam bude.......... jsem si myslela jak se budu radovat až uvidím pozitivní testík a naopak mě přepadla panika aby vše bylo v pořádku........ sladká nevědomost tu bych brala 🙂

gabikri
11. lis 2010

@ester32 : ahoj, ty máš čárky silnější, ty to budeš mít dobré 😉 Tobě řekli, že máš jít na krev 10tý den a nebo jdeš z vlastní iniciativy? 😉 Jinak na další krev půjdu v sobotu. 😉

ester32
11. lis 2010

@gabikri ahojky)))) mám v papírech napsáno 12.11. měla jsem 5denní PK a oni to pokaždé píší jinak jednou to je 12dnů a někdy až 14 dní no uvidíme v pondělí bych šla znovu abych viděla jestli roste)))) a na sobotu držím vše co mám!!! ať pěkne roste a můžeš se začít pořádně radovat))))

gabikri
11. lis 2010

@ester32 : děkuji, bude to dlouhé čekání, letím do lékárny pro testy, už mi došly 😉

ester32
11. lis 2010

@saminka taky moooc gratuluji)))) to je krása a v pondělí jdeš na krev\,držím pěsti.Škoda,že u nás tento test není pro zajímavost bych si ho koupila a vyzkoušela))))

ester32
11. lis 2010

@gabikri tak utíkej ať si ho hned můžeš udělat a byt v klidu,že tam čárečka je)))

gabikri
11. lis 2010

@ester32 : koupím si jich hodně, doufám, že tam nebude moc lidí, aby si nemysleli, že jsem blázen 😀

gabikri
11. lis 2010

Tak jsme to psala Štelclovi a odepsal toto : No...je to dost na hranici, jak píšete, představoval bych si to vyšší :o(.
Udělejte prosím kontrolní hCG zítra a zavolejte mně výsledek. V lécích zatím
prosím pokračujte.

veveram
11. lis 2010

To je tak ůžasné číst jak se sen stává skutečností.Všem novým těhulkám moc moc gratuluji a drřím pěstičky na další průběh. 😉 😉 😉
Úplně se do toho vcítím a prožívám to s váma. 🙂

ester32
11. lis 2010

@gabikri nevěš hlavu a zítra ráno si zajdi na krev uvidíš bude to v pořádku musííííííííííííííííííííííííí!!!!! bude to lenivej kluk 😉

gabikri
11. lis 2010

@ester32 😉 Snad se stane zázrak 😝

ester32
11. lis 2010

@gabikri moc ti to přeji a kdyby se nám to teď nezadařilo tak máme mrazáčky a to už by bylo aby nebylo 😝

janib
11. lis 2010

@gabikri potichounku, ale blahopřeji... Ono se opravdu někdy stává, že se to pomalu rozjíždí. Taky jsem to na internetu ze začátku zkoumala, některý holky měly nízký HCG a pak se to rozjelo... Jak vidíš, zázraky se dějí a dít budou, neházej flintu do žita, u Tebe si myslím to bude v pořádku. Udělej si kontrolní testík a pokud čárečka bude jen o malinko silnější než včera, tak úsměv na tvář, je to vše na dobré cestě!!!! Mega moc držím pěstičk... 😉

gabikri
11. lis 2010

@janib : děkuju moc 😉

saminka
11. lis 2010

@gabikri jeste nezoufej bobku, hlavni je ze tam nejake hcg je a to je ted hlavni, testikuj a carecka urco silit bude, jen mozna bys mohla zkusit i 25 citlivost na potvrzeni 😉 ten muj vcera ma citlivost 25 a uz tam neco bylo a tvoje embryjka byla o den mladsi jeste nez ty moje 😵

gabikri
11. lis 2010

@saminka : to je dobrý nápad, zkusím jak 25 tak 10 😉

gabikri
11. lis 2010

@janib 😉

dorra
11. lis 2010

@gabikri je to dobrý! Je to tam, nezáleží na číslu, jen aby se zdvojnásobovalo co dva dny. Každé se to rozjíždí jinak, tak nohy hore a drž plod! Já, když byla u upíra ( po čtvrtém transferu) tak 18. den po ET mi napsali "víc jak 80". Pak už jsem nikdy s krví na trh nešla, seděla jsem doma v klidu u //testů a jen jsem se objednala za 14dní na utz. Navrhl mi to tak doktor, abych se nemusela zbytečně stresovat tím číslem, bo ovlivnit se to nedá. A ať se zvyšuje nebo ne, stejně na ten utz půjdeš. A když na utz potvrdil tu bublinu, tak už hcg nebylo třeba měřit.

olousek35
11. lis 2010

@gabikri si mě navyklala. Asi zkusím dohnat kamarádku, dělá v laboratoři, a nechám si udělat zítra další krev. Začínám se bát, že je to moc málo. I když mi říkali do telefonu, že je to super na ty dny. Chjo. Bojím, bojím čím dál víc.

dorra
11. lis 2010

Holky, neblázněte!!!! Užívejte si těhotenství, nepřivolávejte stresárny!!! Pochybnosti vám na klidu nepřidají a úspěšné těhotenství nezaručí. Už je to stejně dané, ésli to vyšlo nebo ne. A vám to zatím vychází, tak si dejte ovocný poháreček se zmrzlinkou a šlehačkou, blinkněte si a buďte rády, že jste těhu!

dorra
11. lis 2010

Ještě jsem chtěla říct, že vás v 1. trimestru čekají ještě daleko větší stresárny, tak si šetřete nervy na horší časy!!

monulkab
11. lis 2010

olousek35 co řešíš, když ti řekli že hodnota HCG je na ty dny super tak to tak prostě je. Babizny zkuste trochu těm doktorům věřit, já taky nedávno stresovala kvůli nějakým lékům, páč jsem se o nich dočetla nějaký zvěsti z diskuse na internetu, a když jsem pak vynervovaná volala doktorce, tak mi řekla že je to blbost. Držte se hlavně toho co vám říkají doktoři, a ne "no name" lidi kteří si myslí že tomu rozumí, i když jejich profese je úplně někde jinde!!! Zbytečně se potom stresujete. Ani nevíte jak se mi ulevilo když jsem si promluvila s doktorkou a řekla jsem si, že na netu už nic nehledám!