Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

ester32
22. lis 2010

@olousek35 pořád držím pěsti třeba se jen později zavrtal a potom vše dožene ach jooooooo přála bych lepší zprávy!!!

mám úplnou hrůzu jakdopadnu ve čtrtek já 😲

olousek35
22. lis 2010

@ester32 ty dopadneš dobře, určitě. Já dnes ještě nemám čárku ani stejně silnou, jak kontrolní. To taky něco značí. Nějak jsem s tím od začátku počítala, ale stejně jsem si pobrečela. Ale život jde dál. Budu věřit v druhej pokus.

gabikri
22. lis 2010

@olousek35 : do prčic to néééééé !!!!!!!!! 😢 To není možný..........nenacházím slov 😢 proč musíme tahhle zkoušet 😖
Je mi to moc líto 😔

Já se teď vrátila a zatím nic nevím. Až podle krve. Mám volat ve dvě. Pokud stoupne výrazně, je to dobré, ale pokud jen málo, nebo bude nižší, říkala doktorka, že to asi bude na hospitalizaci. Taky tu poslední krev jsem něměla kdovíjakou hodnotu, tak jsem připravená na nejhorší ☹

bellka
22. lis 2010

Ahojky děvčátka,
jdu se podívat, jak se vám vede a jenom dál držím všechno so mám 😵
@olousek35 bobku, nerada někomu něco nalhávám, ale musím Ti říct, že holčinka rozinka 007, snad se na mě nebude zlobit, že ji uvedu jako příklad, tak ta měla to samé co Ty a taky jí řekli, že plod neodpovídá a neroste a já nevím co ještě, ale nenechala se zviklat, že podstoupí revizi a dneska je, tuším, cca 12tt? Jenom Ti chci říct, že zázraky se dějí 🙂
@gabikri hodně štěstí, ať ta hodnota vyskočí tak jak má, moc držím pěstičky 😵

maakovaa
22. lis 2010

@olousek35 Broučku, počkej ještě na odpolední zprávy. Naděje umírá poslední a ani s tímto pokusem neumřela a naděje na mimi neskončila. @gabikri Tak tady taky čekám napnutá na odpolední zprávy! Gabi, dáš to i za mě!

olousek35
22. lis 2010

@gabikri hlavně to musí být dobrý u tebe. Já mám za sebou teprve 1.IVF a zdá se, že to snad půjde. Takže druhý určo vyjde. Věřím tomu. Takže tentokrát mimi ty a příště já. A tak to bude spravedlivý. 😉

okcelok
22. lis 2010

Holky,na všechny moc myslím a nebojte se,znám asi 3 ženský,který měli první tři měsíce těhotenství menses!!!!!!!!!!!!!!!Držím palce,ať vše dopadne dobře! 😉

olousek35
22. lis 2010

Tak jdu opět ve středu na krev. Budeme sledovat další vývoj.

gabikri
22. lis 2010

@olousek35 : olousku to je dobrá zpráva, naděje ještě je a veliká, moc budu držet palečky!!!! 😉 nevíš, kolik jsi měla HCG ?

olousek35
22. lis 2010

@gabikri naděje není, zeptala jsem se dr.na rovinu a podle Štelcla naděje není. A kolik hcg? Toť otázka. Přístroj jim měří jen do 400 a mám nad 400. To mě dostalo. Ve středu jdu znova na krev a uvidíme, zda klesne pod 400. Jinak na dnešek čárka na testu zesílila. Ale další test nemám a nebudu ho kupovat.

gabikri
22. lis 2010

@olousek35 : já to nechápu, tak proč by to jinak takhle protahovali, kdyby malá jiskřička naděje nebyla? A co když HCG bude ve středu víc než 400? Mě taky zesílila, ale jak tak na to koukám, tak tyhle papírové testy už nemají žádnou vypovídací hodnotu a už taky testovat nebudu. 😒

olousek35
22. lis 2010

@gabikri já fakt nevím, jen vím, že mě bolí břicho, mám dnes noční, dala jsem si cigaretu a za chvíli si dám druhou a socový kafe a pěkně silný. Třeba rychleji odejde. Pokud začnu víc menstruovat, tak by se to mohlo pustit a pak bych nemusela na revizi a tak. Nechci do nemocnice.

olousek35
22. lis 2010

@gabikri pochybuju, že by se zázrak stal. Už jsem to napsala i svýmu gyndařovi, tak třeba pošle nějaké rady. Ale tobě to, holka naše, vyjde. To nepochybuj. Co ti řekli na ultrazvuku? Jak to vypadalo?

gabikri
22. lis 2010

@olousek35 : mě na ultrazvuk vůbec nevzali 😖

gabikri
22. lis 2010

@olousek35 : a léky máš pořád brát? Hlavně je nevysazuj, až co Ti řekne Štelcl.

olousek35
22. lis 2010

@gabikri jak to, že tě nevzali na ultrazvuk? Už mohlo být vidět srdíčko a podle toho by to poznali. Bych na něm trvala. Léky mám brát stále, ale ani nevím, zda jich mám dost. Chtěla jsem si je nechat napsat, ještě jsem to mudrovi říkala a pak jsem vystřelila od tam rychle pryč a vzpoměla jsem si venku. A už jsem se teda rozhodně nechtěla vracet.

gabikri
22. lis 2010

@olousek35 : nevím no......každý doktor má asi jiné praktiky. Asi možná proto, že krvácím, minule to ze mě teklo fest 😖

olousek35
22. lis 2010

@gabikri chjo, mě bolí břicho jak fena a krev mám poze na papíru, ani ne na vložce. Ale na tom papíru po vyčurání sakra moc a někdy i s kousky sliznice. Kdyby se mi to aspoň spustilo a měla bych pokoj. No, za hodku už bbudeš vědět výsledek, tak at je hodně přes tisíc. Minule si měla kolik a který den?

gabikri
22. lis 2010

@olousek35 : poslední HCG bylo ve čtvrtek 20tý den po ET 482. Jinak já už taky přestávám krvácet, vložku už mám čistou, jen když jdu na záchod, tak malinko ještě na papíru......ale o proti tomu, co to bylo 😝

olousek35
22. lis 2010

@gabikri tak to je super. Podle hcg uvidíte jak to vypadá. Jestli odešlo, nebo zůstalo a roste. Určitě to bude dobrý a bude hodnota kolem tisícovky. Budeš mít štěstí. 😉

olousek35
22. lis 2010

@gabikri tak jak? Dobrý?

gabikri
22. lis 2010

@olousek35 : se fakt pos...ru.................rozdýchávám se u okna, srdce mi málem vyletělo z těla a sestřička mi řekla zavolejte si za hodinu, my to ještě nevíme 😖 😖 😖 😖

olousek35
22. lis 2010

@gabikri tak to je teda mazec. Oni naprosto netuší, co se v nás odehrává. Pěkně na nic. Držím pěsti a pak hlas výsledek. Jdu si lehnout, ale pak si to určitě přečtu. Slibuju. A moc držím pěstičky.

gabikri
22. lis 2010

@olousek35 😉

olousek35
22. lis 2010

@gabikri jinak já se taky odhodlávala zavolat asi deset minut. Byla jsem totálně v pr...i.

olousek35
22. lis 2010

@gabikri tak netrpelive cekam a nemuzu usnout

maakovaa
22. lis 2010

@gabikri Mně to srdce taky buší napětím!

gabikri
22. lis 2010

@olousek35
@maakovaa : volala jsem teď a vzali si na mě číslo, že to ještě nevědí a že mi zavolají. Do toho jsem si přečetla na seznamu horoskop - váhy 😖 😖 😖 😖

okcelok
22. lis 2010

@gabikri proboha proč to napínaji,jim musí být jasné,že z toho lezeš doma po stěnách!!!!!!!!To je na palicu!!! 😝

olousek35
22. lis 2010

@gabikri ja jsem panna a nemluvi pravdu. Neboj, to bude dobre. Urcite.