Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gabikri
25. lis 2010

@kessinkaa : jupí, tak to jsou dobré zprávy!!! Děkujeme a gratulujeme 😵 😵 😵

kessinkaa
25. lis 2010

@olousek35
@gabikri holky určo se dočkáte,já už vůůůůůůůůůůbec nedoufala....taky jsem stará větev 😀 😀 😀 😀

gabikri
25. lis 2010

@kessinkaa : kessinko moc Ti to přeju.......obzvlášť když patříš do klubu starých větví 😀 Mladá holka má pořád tak nějak čas, nevyjde to teď, vyjde to příští rok, nebo si dá rok oraz...............ale čím starší, tím větší psycho 😖 Tak ať je vše jak má být a Kačenka vám bude dělat jen a jen radost 😵

kessinkaa
25. lis 2010

@gabikri díky moc!!!Je to pravda,čas letí a nervy pracujou,hlavně když jsme se snažlili,tolik roků 😒 .Budu na vás koukat a držet palečky 😉

olousek35
25. lis 2010

jen pro zajímavost vám sem dám recept na párky. Asi už je jíst nikdy nebudu.
Obyčejné párky, receptura na 100 kg výsledného produktu:
15 kg SEPARÁT (kostní moučka)
15 kg SÁDLA
26 kg KŮŽOVÁ EMULZE
10 kg A-GEL (chemie)
6 kg ŠKROB
22 kg LED (strouhanky pro spojení směsi, později zvodnatí)
2 kg SŮL
2 kg SÓJA
1 kg EMULGÁTOR
1 kg KOŘENÍ + BARVIVO

78marcela
25. lis 2010

@olousek35
@gabikri
Ahoj holky, já měla mít po tom potratu jeden cyklus pauzu a pak hned by mě pustili na KET. Na to šestinedělí bych to taky nějak neviděla. Myslím, že se to vstřebá samo. Nechají vás čekat, až hcg klesne na nulu, aby měli jistotu, že tam nezůstal žádnej kousek trofoblastu, co by dělal neplechu.
Takže bych řekla měsíc pauza a pak hned KET, Gábi, tobě to na ten leden snad tak nějak vyjde.
U Olouška nevím. Tam ta pauza asi bude větší, to je pravda, nemá mrazáčky, a mezi dvěma kompletníma IVF by měla být tříměsíční pauza.

78marcela
25. lis 2010

@olousek35 Moc pěkné a chutné párky..to je k zblití. Ale tohle snad ani nikde nemůžou nabízet jako párky...
já vždy koukám na složení a snažím se nekupovat nic, co nemá aspoň 80% masa...a v Lidlu mají strašně dobrou (taky drahou) 96% šunku.
Jenže jak jsem trochu nasadila tu dietku, tak jsem na to začala koukat.

gabikri
25. lis 2010

@78marcela : dík Marcel, to jsi mě uklidnila, myslela jsme si to 😉

@olousek35 : to je pěknej humáč 😝 Já se snažím párkům vyhýbat, ale manžel je jak litej po těhle s odpuštěním " prasárnách" Tlačenky, párky, kupované sekané.....to je jeho............a nenadělám nic. Nevím, jak bychom vychovávali děti...........taťka mastnou pusu od jitrnice a mamka v jedné ruce mrkvičku a v druhé jablíčko 😀

78marcela
25. lis 2010

@gabikri To u nás by bylo něco podobného. já mám teda párky i salámy ráda, vím, že to zdravý moc není, ale aspon se snažím kupovat masový a libový. A taky si dám chleba s máslem, na to dvě kolečka šunky, a třeba rajče nebo tak něco, za to můj chlap dva rohlíky s hořčicí a k tomu 20 deka vysočiny nebo tak něco.

olousek35
25. lis 2010

@78marcela já ode dneška začínám omezovat stravu a začínám dietku. Jsem se rozhodla do dalšího pokusu maximum shodit, tak jsem zvědavá, jestli se mi něco podaří. Ale udělám pro to maximum.
Pak ještě vydržím bez cigár a zkusím nasadit kys.listovou, tak uvidíme, jestli to k něčemu bude. Víc už asi udělat nemůžu.

gabikri
25. lis 2010

@olousek35 : tak držím palečky, já před tímhle pokusem zhubla a je to fakt znát na psychice, cítila jsem se o mnohem líp. Zato teď už to mám asi zase zpět.......raději nelezu na váhu..............jak byly nervy, tak jsem do sebe soukala jednu sladkost za druhou. Nejhorší je to, že já bych si to nikdy nekoupila, ame manžílek si dělá zásoby jak křeček a já mu pak na to chodím 😀 Jo a manžela oblíbené jídlo : salám s cibulí a octem..........brrr, nechápu 😝

olousek35
25. lis 2010

brrrrr, salám s cibulí ee. A sladký normálně nemusím, ale ted jsem na nich závislá. Už nezapnu kalhoty a to jsem hooodně silná už od narození. Hrůza.

78marcela
25. lis 2010

@olousek35 Já taky předtím zhubla, mám dole celkem 12 kilo, ale pak jsem na to začala trochu kašlat. Teda, zdravé potraviny se snažím jíst pořád, ale mezitím si právě taky koupím sladkosti nebo ujíždím na arašídech a to je pitomý...
pořád si říkám, že zase musím striktně dodržovat to, co jsem se naučila v lázních a ono to třeba půjde...musím, tak se do toho dáme holky, co říkáte?

gabikri
25. lis 2010

@78marcela : no jasně, jdeme do toho 😵

olousek35
25. lis 2010

@78marcela no, já rozhodně. na stránkách flory jsou super tabulky. Dost ráda vyplnuju a pak si říkám, jak jsem dobrá.

olousek35
25. lis 2010

@78marcela no, jsi skvělá. Já kdysi zhubla asi 15 kg, kvůli dítěti, ale partner stál za hovno a stejně jsme nikam nešli. To bolelo šíleně. Ale teď mám super hodného chlapa a už máme po prvním pokusu, tak budu hubnout, i kdybych neměla nic jíst. Máš nějaký osvědčený tip?

78marcela
25. lis 2010

Mě pomohlo, když jsem jedla malé dávky a fakt pravidelně pětkrát denně. V lázních jsem zhubla za pět týdnů osm kilo a pak doma ještě šest, už za delší dobu...jenže jsem pak otěhotněla, začala na to kálet a po potratu jsem se k tomu nedokázala tak radikálně vrátit.
Ale jídelníček tam byl následovný: Ráno jsem měla jeden nebo dva kusy celozrnného pečiva s něčím, většinou sýr nebo rama, dva tři plátky šunky. nebo nějaká pomazánka čaj.
Na svačinu 1-2 kusy ovoce, na oběd bylo vždy nějaké maso, třeba směs se zeleninou nebo nějaké přírodní plátky nebo roláda a tak. V6DY k tomu jako příloha zelenina a ještě i třeba salát. Další příloha - rýže, těstoviny, brambory, jen minimálně, fakt skoro nic. Na svačinu odpoledne třeba kefír nebo jogurt nebo zase nějaké ovoce. Večeře byly to samé co oběd, maso se zeleninou nebo se to střídalo se zeleninovým salátem.
Nikdy za těch 5 týdnů jsem neměla kávu (pokud jsem si ji sama nekoupila) neexistovalo nic smaženého třeba řízek, nebo jako příloha knedlík. To prostě ne. Ale stále jsem měla pocit, že jsem najezená a neměla vůbec hlad.
A to jsem ani neměla potřebu sladkého, jako mám ted. I když jsem tam když přijel přítel, jsme si zašli na pohár nebo lázenské oplatky. A to jsem jedla spíše jakože z musu, než abych na to měla chut.

gabikri
25. lis 2010

@olousek35
@78marcela : holky mě se vždycky osvědčila dělená strava, to je dobré. A k Vánocům si přeju parní hrnec. Vaření bez tuku 😉

olousek35
25. lis 2010

no, já se budu snažit dostat příjem na 5000 kJ. Tak se mi to snad podaří. Dnes jsem měla k snídani krajíc chleba s tvarohem, oběd teda smažené žampiony,ale bez ničeho, ted svačím jogurt a k večeři neodolám rizotu s houbama. Ale zítra budu lepší a dám toho mín. Nebo rozumněji.

olousek35
25. lis 2010

nezaložíme si téma diety? At to tady nezablešíme?

gabikri
25. lis 2010
olousek35
25. lis 2010

@gabikri a jdem tam?
Ale ty si myslím nemusíš hubnout, ne?

gabikri
25. lis 2010

@olousek35 : no nemusím hubnout nějak hodně, stačilo by mi tak 5 - 7 kg, udělala se mi kolem břicha nechutná pneumatika, nemůžu si nic obléct protože to je v úplně každém oblečení je vidět 😖 Ještě že je zima, bundy to jstí 😀

gabikri
25. lis 2010

@olousek35 : no koukala jsem na poslední příspěvky a probírá se tam Adipex a podobné sajrajty, tak o takové rady nestojím..............jedů v těle už mám na můj vkus až až 😝

olousek35
25. lis 2010

@gabikri jo, adipex je pěknej humus. Raději omezím stravu a budu se víc hýbat, teda jak to bude možné a mudr.mi to povolí.

olousek35
25. lis 2010

@gabikri poslední příspěvek je rok starej

gabikri
25. lis 2010

@olousek35 😀 To nám už asi nikdo neporadí............jedině tvoje tchyně se Zumbou 😀

olousek35
25. lis 2010

@gabikri no, tchýni ještě nemám a pochybuju, že zumbu někdo z přítelovi rodiny zná. 😀

gabikri
25. lis 2010

@olousek35 : jéééžiš tak to jsem magor, čí tchýně tady chodí na Zumbu? 😀 Jo už vím.......okcelok 🙂 Obě jste na O tak se mi to popletlo 😀

okcelok
25. lis 2010

@gabikri jo,tchýně ale má na večeři třeba jen kousek sýru anebo za celý den jeden banán!!!!!Blázen!! 😝 😝 😝