Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
25. lis 2010

@gabikri hahaha, jsem se musela zasmát. Ale to rizotko je výborný. Krom porce k večeři už mám v sobě i zítřejší oběd. Se na to vypr..u. 😀

@okcelok a to tchýně ještě žije?

My máme v práci taky takovou kolegyni. Za dva měsíce dala dolů 70 kg. Drží si to, ale za cenu, že se nacpe a pak to vyzvrací. Brrrrrr.

gabikri
25. lis 2010

@olousek35 : tak to je pěkně blbá ta Tvá kolegyně.............měla jsem takovou známou, cpala se jak prokopnutá a pak vždycky letěla na záchod, dělala modelku a všem bylo divné, že si pořád drží postavu s takvýmhle apetitem. Jednou spala u jedné další známé a ta ji slyšela, jak zvrací a několikrát, vždycky po jídle. Pak se jí to začalo vymykat z rukou a začala hrozně hubnout. Kdyby jste to viděly.........z takové krásné holky co bylo 😕 A když jí někdo něco řekl, tak byla pěkně zlá, že prý je normální, co všichni mají. Neměla ani menstruaci prostě jí přestalu všechno fungovat. pak jsem ji dlouho neviděla, ale údajně prý ležela dlouho v nemocnici a málem umřela....co s ní je teď nevím, ale pochybuju, že se dala dohromady, vážila asi 30 kg 😒

olousek35
25. lis 2010

@gabikri jo, to je síla. Anorexie i bulimie jsou pěknej problém a hlavně se z toho hodně špatně dostává. Všeho s mírou. Ty hubnout nemusíš a já si dám na začátek tak 20 kg dolů a pak dál uvidím. 😀

saminka
25. lis 2010

ahojky devcatka,
je mi to moc lito jak to vsechno smutne dopadlo a tak slibne to vypadalo ☹ ☹ fakt se to stava nejak casteji 😕 😕 vim , ze je to castejsi u mrazenych tak nechapu, ze i u cerstvych jste to mely 😒 no musime vsechny nabrat more sil a rok 2011 je nas na rozeni a plozeni 😉
vidim ze tu probirate hubnuti, ja jsem uz asi 4 tydny zacala taky hubnout, uz mam dole sest kilecek, ktere mi cely rok nesli dolu 😉zacala jsem omezovat veskere prilohy, cukry a snazim se jist moooc zdrave a zatim to jde 😉 hlavne driv jsem si neumela predstavit den bez sladkeho a susenek, u kojeni 😉ale ted se opravdu snazim a ovoce nebo jogurt mi uplne staci 😉
takze holky drzim palecky 😵

gabikri
26. lis 2010

Dobrá ranko 😵

@saminka přesně jak píšeš, já sladké nikdy nejedla, nikdy jsem si ho ani nekupovala, ale od té doby, co jsem s manželem, který je velký milovník sladkostí a občas mi sem tam něco vnutil.......a začal si to kupovat domů, tak jsem si postupně na tom vypěstovala závislost. Tělo chce víc a víc sladkého. Ale dá se to odnaučit, prostě když to nebudu jíst, tak tělo na to zapomene. Jediné, co nemůžu tak hořké kafe,ale sladím si ho medem, tak to není tak hrozné.
Jinak se mi moc líbí výchova mé kamarádky, která dlouho žila v Itálii a italové jsou známí tím, že ke všemu pijou poze vodu a nebo víno...žádné přeslazené limonády.......tak od malička její děti pijí jen vodu. ( čajíčky a 100% přírodní šťávy do toho nepočítám) Viděla jsem na vlastní oči její holčičku, když jsme byli na horách a napila se Fanty, jak se začla šklebit a říkat.......fůůůj, to je sladké 😝 A když k ní příjdu, tak děti nemají v ruce sladkost, ale její chlapeček miluje oloupanou salátovku a holčička chroupe papriku. Všechno je jen o zvyku 😉

@olousek35 : Tebe dneska čeká další HCG, viď? To jsem zvědavá, jestli to klesne a co s Tebou budou dělat 😉

olousek35
26. lis 2010

@gabikri ahojda, z krve jsem zpět a čekám na dvanáctou na výsledky. Uvidíme, co se bude dít dál. Ale ráda bych plánovala další postup.

@saminka příští rok to rozlouskneme, určo to vyjde.

Teď čtu na jiné diskuzi, že vyšel holčině dnes pozitivní testík. Minulý měsíc byla na IVF s fostimonem, měla jen jedno vyjucho, test negativní. No a ted jí to vyšlo přirozeně.

gabikri
26. lis 2010

@olousek35 Ahojky, tak to jsem tedy zvědavá, co bude u tebe dál 😉 bereš pořád léky? Já jenom nechápu, proč to takhle protahují a musíme brát ty léky i když už je to k ničemu 😖 nebylo by jednodušší je vysadit? to by přece HCG kleslo hned, ne? Já tomu fakt nerozumím. Dneska jsem si dělala test a tlustice se stále drží, tak mám taky vetřelce 😝

olousek35
26. lis 2010

@gabikri to nevím, raději bych vysadila a zbavila se ho. Chjo. Když není žádná naděje. Ty jdeš k mudře až v pondělí?

gabikri
26. lis 2010

@olousek35 : jj, v pondělí 😉

olousek35
26. lis 2010

@gabikri tak povinný telefonát se Štelclem za mnou. Hcg stoupá, dnes o 8 víc než minule, takže na prd. Vysazujem léky, v úterý opět odběr. Má to klesnout až k nule, pokud ne , tak je nějaký problém.

olousek35
26. lis 2010

@gabikri já pořád doufám, že se ti to rozjede a dopadneš lépe. Ale i tak je super, že víme, že se dá otěhotnět. Teď překonat další etapu a porodit. Určitě to na další pokus vyjde. A tobě snad ještě teď. A kdyby ne, tak mražáčci ti to jistí. 😉

gabikri
26. lis 2010

@olousek35 : no tak aspoň vím,co mě čeká............málo co, že už je to k ničemu, tak se to drží jako klíště 😖 Budu mít asi stejný průběh.......ta čárka na testu je fakt silná 😒 Tak se drž a ať je brzo nula. To budeš chodit na tu krev do RF?

gabikri
26. lis 2010

@olousek35 : no když jsem odcházela munule od doktorky, tak mi řekla držím vám palce.................to jako nechápu k čemu?? Došlo mi to až doma. Nejdřív řekne, že těhotenství neprosperuje a ať se soustředím na druhý pokus a a pak řekne držím vám palce.........to asi myslela k brzkému potratu 😝

kornelka11
26. lis 2010

Baby moje, je to hrozne, ze Vas nechavaju takto dlho cakat.
Musite byt moc trpezlive, nakoniec ani Vam teraz uz nic ine nezostava..
Verim tomu, ze coskoro Vam to vsetko ukoncia a Vy sa budete pomaly pripravovat na novy a lepsi zaciatok..

olousek35
26. lis 2010

@gabikri já si myslím, že tomu dávali naději, i když minimální. Co kdyby se to rozjelo? Takže ještě nic neházej do žita a uvidíš v pondělí. Třeba bude srdíčko a budeš ofiko mamina.

ester32
26. lis 2010

@olousek35 ach jo .......... je to divný ti ořát aby se co nejdříve pustilo,ale je to nejkratší cesta k tomu tvýmu druhýmu vítěznýmu pokusu mooooooooc ti držím pěstičky!!!

@gabikri ty to máš teda taky napínaý a v pondělí jdeš na krev nebo ultrazvuk??? třeba se ještě ten zázrak stane a s doktorkou to přání to už může být i deformace jak to přeje každému)))) hlavně musíte věřit,že to vyjde hned ten další pokus a ono to tak bude

já mám taky hrůzu jak dopadnu,ale jsem ráda,že vím,že se to dokázalo chytnou a mělo by smysl bojovat dál)))sice tyto nervy si nedovedu znovu představit 😉

@kornelka11 držím pěstiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

olousek35
26. lis 2010

@ester32 ty jsi po prvním pokusu? Já jsem taky ráda i za toto. Vůbec jsem nečekala, že bych mohla být po prvním pokusu těhotná. Ale je to pozitivní, protože to přece už jednou vyšlo, tak by to mohlo vyjít i na podruhé a do úplného konce.

veveram
26. lis 2010

Ahojte děvčátka,
tak to tady pročítám a nechce se mi tomu věřit,takový hezký začátek......ale možná se to jěště vyvrbí k lepšímu.
Jinak vám přeju,ať se to brzy rozlouskne a vy jste v pohodě a připraveny jít do toho znova.
Novým těhulkám zdárné pokračování,i když s nevíkama,sama vím jaké to jsou nervy.Uleva po kontrole a další nervy do další kontroly.A pořád něco. 🙂

okcelok
26. lis 2010

Holky,budeme mít holčičku!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

okcelok
26. lis 2010

@olousek35 jo,má ty diety jen sem tam,ale nechápu,jak to může vydržet!!!! 😝

kornelka11
26. lis 2010

@okcelok srdecne blahozelam k dievcatku!
Aj ja chcem..

ester32
26. lis 2010

@olousek35 nene já jsem po 7mém pokusu a poprvé se něco chytlo))))

@okcelok obrovskáááááááááááááááááááááááááááááá gratulace to je nádhera))))

78marcela
26. lis 2010

@okcelok Blahopřeji a maličko závidím...taky chci, byli jsme jen den od sebe a když si představím, že už bych to též věděla...ale samozřejmě ti to moc a moc přeju, at Rozárka roste...

olousek35
26. lis 2010

@okcelok suepr, gratulujuuuu. Já chci taky holčičku. 😉

olousek35
26. lis 2010

@ester32 tý jo, tak to máš ohromnou radost a ještě větší štěstí. Držím vše, co mám. 😉

ester32
26. lis 2010

@olousek35 zatím se nějak radost nedostavuje pořád mám jen strach aby vše bylo v pořádku(((( je to nekonečné čekání tak snad ve středu bude aspoň jedno srdíčko abych byla klidnější))))))

okcelok
26. lis 2010

Díky moc,já chtěla víc holčičku a manžel kluka,malýho hokejistu Komeťáka,ale říkal,že budeme mít tanečnici a hokejistu pak.Doktor na utz mě totiž řekl,že má dlouhý a rovný nožky,pěkně je tam natahovala!!!! 😅
Však ty malý Rozárky taky budete mít,já jsem si jista,posílám vám totiž každý den pozitivní energii a štěstí!!!!! 🙂

olousek35
26. lis 2010

@okcelok díky, už aby to bylo 🙂

saminka
26. lis 2010

@okcelok moc gratuluju k princeznicce 😵 😵 😵 😵 urco si to budete jen uzivat a manza na ni nebude moci dopustit, moje miuska je taky tatinkuv milacek 😅 😅

zdravim vsechny, Kornelku predevsim 🙂 hezky vikend !!!!

okcelok
26. lis 2010

@saminka jo,už se těší a má takové ty řeči,že ji pustí ven až v 18ti,zřejmě jako každý tatínek!! 😅 😅 😅