Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gabikri
30. lis 2010

@kessinkaa : 😵 😵 😵

ester32
30. lis 2010

@gabikri ahojky tak co jaká byla noc mamino)))) 😝 moooc ti to opravdu přeji a hlavně aby už vše probíhalo v klidu a mohla sis to užívat a kdy jdeš znovu na kontrolu????

já jdu taky zítra na ultrazvk už jsem nervozní jak blázen)))) hlavně aby tam bylo aspoň jedno srdíčko a mohla jsem být malinko klidnější

@olousek35 co ti beruško přát buď ať je to Hcg úplně na nule nebo ať máš už taky celý takový zázrak jako Gabi!!!!!

gabikri
30. lis 2010

@ester32 : ahojky, no jsem z toho pořád trochu v šoku, zdály se mi hrozné kraviny 😀 Na kontrolu jdu za 14dní 😉
Moc přeji, aby UZ dopadl dobře, budu na tebe zítra myslet 😵 😵

gabikri
30. lis 2010

@olousek35 : tobě přeju, aby hcg rychle uteklo a ty jsi mohla zase jít opět do dalšího boje 😉

gabikri
30. lis 2010

@okcelok : ahojky, prosím tě, ty máš neschopenku od začátku těhu na Reprofit a nebo si tě přebral tvůj gynekolog? 😉

kornelka11
30. lis 2010

Dobre rano berusky,
bola som na odberoch na hematologii.
Pytala som sa doktorky ci by som nemohla pri dalsom ET zvysit heparin, pripadne ho pichat 2 krat za den ale vraj nie. Mam pokracovat tak ako doteraz. Tak jej verim 🙂

gabikri
30. lis 2010

@kornelka11 : ahoj kornelko a na co je ten heparin? 😉 Mám to spojené akorát s tím cvokem, co tím zabíjel ty lidi 😖 😖 😖

veveram
30. lis 2010

Ahojte všichni,hned je radostnější ten den,když se dočtu pozitívních zpráv. 🙂

@gabikri :v koutku duše jsem doufala,že se ti to musí povést a jsem ráda že to tak dopadlo,protože si to moc moc zasloužíš

@kornelka11 :ahojky beruško,no nemáš to lehké s tou krvičkou,ale asi vědí proč ti to tak ordinujou.Čas rychle utíká a než se naděješ,budeš taky těhule s novým rokem. 😉
Jinak všem držím palečky na kontroly a Ketíky a vše kolem.

ester32
30. lis 2010

@kornelka11 ahojky)))) jedna injekce je opravdu dostatečná není potřeba víc......mooooooc ti přeji aby to příště bylo až do konce a hlavně aby ti to uteklo a už sis mohla pro mrazáčky jít!!!!!! neboj budou to ti praví

bellka
30. lis 2010

Ahojky holky, přeju všem krásný den, ikdyž nejkrásnější dny teď budou pro
@gabikri 🙂 jdu nakouknout a přesně jako my, taky jsme nemohli spát a pořád na to mysleli a zdály se nám nesmysly, tak to asi opravdu máme všichni stejné 😀 Jinak nás po srdíčku převelili k mému gynekologovi a neschopenku jsem si převedla k němu 😉
@kornelka11 příště už budeš tou šťastnou Ty, co bude hlásit prďolku v pupíčku a tentokrát s krásným koncem, moc tomu věřím 🙂
@veveram koukám, že Tobě ty týdny taky naskakují bleskovou rychlostí, jen tak dál 😉
@ester32 na zítra přeju hooodně štěstí, určitě bude všechno v pořádku 🙂

okcelok
30. lis 2010

@gabikri měla jsem ji na RF a pak si mě vzal můj gynekolog!

suzamen
30. lis 2010

Ahoj holky omlouvám se že sem lezu ale nemáte někdo zkušenost s revizí dělohy v Reprofitu? Já tam jdu zítra ráno tak ať aspoň trošku vím co mě čeká... ☹

olousek35
30. lis 2010

Tak já právě dotelefonovala. Hcg klesá, ale pomalu. Zatím mám 548 a byla vyslovena myšlenka mimoděložního těhu. No, snad ne. Spíš se prcek pustil až třeba včera večer. Takže pátek opět krev a volat. Připadám si jako feťák.

@suzamen Zkušennost s revizí nemám, ale možná budu brzo mít.

suzamen
30. lis 2010

@olousek35 No snad ne budu držet palce ať ti to vyjde...

kornelka11
30. lis 2010

@suzamen mne robil reviziu Stelcl v Reprofite. Urobia ti UTZ a hned ta zoberu na operacku. 10 minut spanku a za hodinku-dve pojdes domov.

okcelok
30. lis 2010

@gabikri tak ty jsi příklad toho,že zázraky se dějí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Blahopřeji z celého srdce k tomu nejkrásnějšímu dárku na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

suzamen
30. lis 2010

@kornelka11 Děkuji to sem potřebovala vědět poveze mě tam kamarádka tak aby nemusela trpět několik hodin na chodbě...vůbec se na to netěším ☹

olousek35
30. lis 2010

@suzamen a co je za problém, že musíš na revizi? Oni tě pustí i dřív, podle toho jak se budeš cítit a jak se probereš. Mně po hysteroskopii chtěli pustit po půl hodce, ale já nechtěla. Měla jsem objednaný odvoz na později, tak jsem okupovala postel dál.

suzamen
30. lis 2010

@olousek35 Včera jsem byla u dr. a nenašel srdíčko a podle něj se zastavil vývoj takže konec v 8 tt

olousek35
30. lis 2010

@suzamen jejda, tak to mě mrzí. A bylo tam už před tím? Třeba ho ještě v reprofitu najdou, to se taky stává.

gabikri
30. lis 2010

@olousek35 : moc s tebou cítím.............tohle odběr krve........a pak telefonování a pořád dokola je na zcvoknutí 😖
Snad to nebude na revizi, držím palečky, aby nebylo.........co jsem četla, tak HCG odchází z těla dost pomalu, klidně i měsíc. 😉

@bellka : gratuluji k velkému UZ, to musí být krásné, už být takhle daleko 😵

@veveram : děkuju..........no snad se taky dočkám, že budu shánět velké kalhoty 😀

@okcelok : děkuju moc........tohle je můj první zázrak v životě, jinak se zatím zázraky nekonaly 😵

suzamen
30. lis 2010

@olousek35 Já byla u Dr. 2.11. a to bylo cca 4 tt takže nebylo nic vidět měla sem přijít koncem měsíce s tím že už uvidíme víc a mělo by být i srdíčko ale bohužel bylo to skoro stejně velké jako na začátku měsíce...já si říkám třeba se stane zázrak a zítra řeknou něco jinýho ale tolik štěstí asi nemám ☹

olousek35
30. lis 2010

@suzamen držím pěsti, at to štěstíčko máš. Tak jak gabi. Hcg jste nedělali?

suzamen
30. lis 2010

@olousek35 nn nedělali uvidíme zítra budu prosit všechny svatý ať stojí při nás

gabikri
30. lis 2010

@suzamen : držím palečky zázraky se dějí 😉

suzamen
30. lis 2010

@gabikri děkuji

olousek35
30. lis 2010

@suzamen budem tu čekat na odpověď a na další zázrak, ale naděje určitě ještě je. Moc držím pěstičky, stejně tak jak jsem držela a budu držet dál i Gabče.

suzamen
30. lis 2010

@olousek35 jj zítra hned napíšu i když moc velké šance tomu nedávám 😒 ale děkuji za podporu

suzamen
30. lis 2010

@olousek35 jj zítra hned napíšu i když moc velké šance tomu nedávám 😒 ale děkuji za podporu

olousek35
30. lis 2010

@suzamen nic nevzdávej, bude to dobrý. A když ne, tak to vyjde hned další měsíc. Bylo to ivf, nebo přirozené?

suzamen
30. lis 2010

@olousek35 přirozené po pěti měsících snažení...dr. mi pak doporučil tři měsíce brát antikoncepci a až potom otěhotnět...myslíš že je to nutný dodržet ty tři měsíce?