Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gabikri
21. pro 2010

@kornelka11 : to já bych taky jela na hory, ale mám neschopenku, tak si můžu zajít chut. Jinak cítím se normálně, život jde dál, co se dá dělat, nemá cenu plakat nad věcmi, co nezměníš 😉 A co Ty ? 😉

kornelka11
21. pro 2010

@gabikri a zostavas doma az do dalsieho ETu?

Ja som isla hned do prace, zostanem doma az od ET.
Inak aj ja sa citim dobre, najhorsi bol ten prvy tyzden po MA. Teraz sa uz pomaly zacinam zase tesit.

gabikri
21. pro 2010

@kornelka11 : jj nechali mě doma, tak jsem neprotestovala 😉

kornelka11
21. pro 2010

@gabikri to by sa aj mne takto pacilo 🙂
A dokedy si doma?
Teda Vam je! Ty si doma, Okcelok je doma, Veveram je doma, Olousek35 je doma. Aj ja chcem byt doma!
Nebavim sa s Vami!!!!! 🙂

gabikri
21. pro 2010

@kornelka11 : no to nevím, do kdy jsem doma, ale asi do KETu, ne 😉 Tobě vlastně neschpoenku vystavit nemohli, když jsi ze Slovenska, to je blbý 😒 Ale kdyby jsi otěhotněla, tak Ti tvůj doktor napíše neschopenku, ne ? 😉

kornelka11
21. pro 2010

@gabikri mne by PN v praci tolerovali aj z CR. To by nebol problem len neviem ci v Reprofite vypisu PN aj pre zahranicne klientky. To naozaj neviem.
Moj gynekolog by ma nechal doma urcite, najma prve 3 mesiace.
Len ja by som chcela zostat pocas celeho tehotenstva v Reprofite.

gabikri
22. pro 2010

@kornelka11 : no spíš jde o to, aby ti to taky zaplatili. Zkus se na to zeptat, jak se to dá udělat, za to nic nedáš 😉 Já pokud to jde, tak raději budu doma. Při prvních dvou pokusech jsem po transferu jela hned do práce, nervy, stresy a tohle už nikdy. Chci pro to udělat maximum a ne že si pak budu něco vyčítat 😉

olousek35
22. pro 2010

Ahoj děvčata, zdravím všechny po dlouhé době. Nějak jsme neměla náladu sem psát, nebylo ani o čem. Zůstávám doma do 3.1., kdy si po domluvě s mudrem mám skočit ukončit neschopenku, ale po pravdě, do práce se mi ale vůbec nechce. Ty kecy kolem, chjo. Jinak doma je super, člověk si hnedle zvykne. Všem těhulkám gratuluju, všem ostatním se to povede příště. No a Lucka123, to je mi moc líto, ale příště to vyjde, určitě. Hlavně se drž a nevzdávej to.

bellka
23. pro 2010

Dobré ránko a krásný předštědrovečerní den 😵
Chtěla bych vám všem popřát krásné vánoce a snažilkám hodně moc štěstíčka a sil do dalšího boje o miminko a ať se vám splní všechna přání a ať je pro vás rok 2011 tím nejšťastnějším rokem v životě😵 😵 😵

alice49
23. pro 2010

Krásné dopoledne, chtěla bych všem popřát krásné Vánoce, šťastný nový rok 2011, splnění všech snů a hlavně pro všechny vysněné //. Určitě se Vám v roce 2011 splní to největší přání. 😀

janib
23. pro 2010

Ahojte holky... Chtěla bych Vám alespoň takto popřát klidné a pohodové Vánoce a do nového roku spoustu sil a štěstíčka, ať u toho dalšího stromečku už jste alespoň tři....🙂 Počítají se i ty v bříšku...🙂 Takže všem tfuj, tfuj do nového roku..🙂
Jinak my to už máme za pár, před 14 dny jsme už měli přes 2 kg. Strašně rychle to uteklo....

Mějte se krásně a užívejte sváteční pohodu....
J.

luckap123
23. pro 2010

zlatíčka i já se přidávám a přeji krásné Vánoce a v novém roce plno nových těhulek a miminek 😵

78marcela
23. pro 2010

Ahoj, holky, přeji vám všem krásné pohodové Vánoce. Všem těhulkám moc moc těšení a zatím netěhulkám, aby si odpočinuly od stresu a neveselých myšlenek a Vánoce si užily takové, jaké mají být - krásné, prosvícené světlem svíček i teplem lidí blízkých...

No a přece jen si neodpustím jedno přáníčko těm, co ještě nemají, tak JEŽÍŠKA DO BŘÍŠKA!!!!

saminka
23. pro 2010

Dobry vecer holky, taky bych vam chtela poprat krasne a hlavne pohodove Vanoce, moc si je uzijte a snazilkam hodne sily do dalsiho jiste jiz uspesneho roku 2011, take vsem tehulinkam jen to nej !!!!!

kornelka11
23. pro 2010

Ahojte baby,

aj ja Vam chcem vsetkym popriat krasne a pozehnane Vianoce!

@luckap123
@saminka mate krasne fasandy doma! Tie priania su roztomile, dakujeme..

@78marcela "Jaziska do briska" moc sa mi to paci..

gabikri
23. pro 2010

Všem kamarádkám-koníkovkám přeji ty nejpohodovější Vánoce a do nového roku těhulkám krásná a zdravá miminka a snažilkám aby z nich byly brzo těhulky 😵 😵

olousek35
23. pro 2010

Děvčátka, také se přidávám s přáním krásných a pohodových vánočních svátků. Příští rok se tu sejdem s miminkama, nebo s bříškama. Všichni si to zítra pořádně užijte a už se těším na další naše koníkovské setkání. 😉

olousek35
23. pro 2010
dorra
24. pro 2010

Děvčátka, přeju vám svižně pohodové čokoládové, voňavé Vánoce a když se neuvidíme, tak šťastný nový rok!

okcelok
24. pro 2010

Krásné vánoce,pohodu a klid a do Nového roku hlavně to štěstí ať při vás všech stojí!!!!!!!!

olousek35
28. pro 2010

Ahojda holky, tak co vánoce? Nikdo nic nepíše, to je smutné. ☹

gabikri
28. pro 2010

@olousek35 : ahojky.......zdravím po Vánocích 😉 Vánoce byly docela v pohodě.....v rámci možností 😉 Opět jsem se přejídala i když jsem si řekla, že letos si na to dám pozor 😀 Co Ty, jak jsi odolávala pokušením? 😝

Jinak musím se pochlubit, dostala jsem od Ježíška vytoužený foťák-zrcadlovku, byl to můj sen 😵 Ale zatím na to koukám jak na výskyt UFO, je to nějaké složitější, než jsem předpokládala 😀 Takže to bude muset jistit nějaký kurs 😉

olousek35
28. pro 2010

@gabikri no tak super, gratuluju. Já teda dostala jen obyčejný digitál, protože začínáme šetřit na další pokus, ale i tak je super. Je to kodak c 195, fotky super. Jinak pokušení bylo silnější. Tři týdny diety jsou v pytli, už jsem to opět dobrala. Jsem akorát naštvaná, ale nemůžu si pomoct. Chjo. Ale jinak si taky nestěžuju. Jak je v Praze? V Brně dnes dopoledne konečně taky sněžilo. Huráááá. Miluju sníh, teda hlavně kvůli čistotě psů a nechce nám tu padat.

gabikri
28. pro 2010

@olousek35 : tady nesněží, akorát mrzne. Ale sníh je, chodníky jsou pěkně namrzlé, blbě se chodí. Jinak ten pejsek, co byl na přáníčku je tvůj ? 😉

gabikri
28. pro 2010

@olousek35 : už se těším, až budeme v novém roce těma novýma foťákama fotit zase duchy 😀

olousek35
28. pro 2010

@gabikri jooo, ne duchy, ale extra slušné a silné dálnice. Takové, jako budou dělat čínani u nás. Pravidlo tržnice zní: čím víc pruhů , tím víc adidas. To budou široký 😀

olousek35
28. pro 2010

@gabikri jj, to je nejmladší osmiměsíční štěňátko. Ale paradoxně je největší z nich. Mám tři německé ovčáky. Ale až k nim přibude i mimčo, to teprve bude mazec. 😀

gabikri
28. pro 2010

@olousek35 : Tak to máte doma veselo. Zrovna nedávno jsem byla u kamarádky, má taky německou ovčačku a ta má štěně a jak se honili, narazili do mě a to bych nevěřila, jaká je to síla a já padla na hubu jak pytel brambor 😀

olousek35
28. pro 2010

@gabikri ano, to je přesně ono. Ta nejmladší taky lítá jak puk. Zavolám ji a ležím na zemi. Při pokusu jsem se ptala pí.Pospíšilové, zda mám povolené procházky se psem. Prý ano. Dost nechápala, proč jsme se s přítelem začali smát a odpověděli, že to rozhodně ne. Mít na vodítku 30, 35 a 40 kg a jít s tím ven, tak je úspěšnost žádná. Však si to zažila. 😀

gabikri
28. pro 2010

@olousek35 : jééé, nová fotečka 😵