Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

okcelok
13. led 2011

@kornelka11 jako zázrakem to v polovině 4 měsíce přešlo a teď už je vše ok!!!

okcelok
13. led 2011

@gabikri to jste teda taky obřící!!! 🙂 🙂 🙂

okcelok
13. led 2011

@saminka no snad se jí líbí,ale doufám,že o tak dřív ven nepůjde,to budu teda ve stresu 😝

kornelka11
13. led 2011

@bellka aj ja dakujem, mrknem na teba a hned je obrovska chut bojovat 🙂 Ved aj ty si moj velky vzor.

@saminka ja som brala pri minimalke mettformin a nic mi z neho nebolo. Minimalkou som presla uplne hladko. Myslim, ze cyklus sa ti nerozhadze a ja som ho brala az od 2 DC. Zacinala som s nim a s clostilbegytom naraz.

@gabikri 🙂

kornelka11
13. led 2011

@okcelok to som rada, aj tak ta dost potrapila ale vsetky vsetko vydrzime pre nase vytuzene balicky 🙂

bellka
13. led 2011

@kornelka11 @gabikri děkuju děvčátka 🙂 Však proto sem za vámi nakukuju, abych vám vždycky připomněla, že ač to tak někdy nevypadá a člověk si myslí, že už víc nevydrží, že tomu tak není, vydrží ještě 2x tolik a hlavně, když to výjde, tak je rázem všechna tíha světa pryč a všechny proplakané dny a noci jsou pryč 😉 @saminka na Tebe samozřejmě taky myslím, sluníčko 🙂

okcelok
13. led 2011

@kornelka11 to máš pravdu,vydržíme vše!!!!

saminka
13. led 2011

@okcelok myslis o ty tri tydny?? ono to prislo z niceho nic, ale vsechno bylo v poradku a miusku jsem mela hnedka od prvni minutky u sebe, tak to se uz nemusis bat 😉

@kornelka11 fakt ti nic nebylo? ja si vzala jednu tabletku a cele odpolko jsem byla na zachode, hrozny prujem a bricho bolelo, ale vim ze to trva tak ty tri dny nez si zvyknu, a teda tys to brala az v ten cyklus co jsi stimulovala? vubec ne predtim? ja myslela ze to zacnu brat uz mesic predem? co myslis?a kolik denne?

saminka
13. led 2011

@bellka jee bellko, to je hezke ze na nas tak myslis, mas nadherne brisko a moooc ti to slusi 😵 utika ti to krasne ty tydny a urco ses inspirace pro hodne z nas, brala jsi taky ten metformin?

kornelka11
13. led 2011

@saminka mne vobec nic nebolo, ja som to zobkala ako cukriky 🙂 Mala som siofor 2x1 a uzivala som to od 2 DC po OPU, potom mi Stelcl povedal, ze to je blbost aby som brala dalej 🙂 Tak som vysadila.

bellka
13. led 2011

@saminka nn, metformin jsem nebrala, ten se bere, tuším, když máš vysokou hladinu testosteronu, né??? Ale přesně to nevím, hlavně, když to pomůže 😉
Jj, já na vás, holky zlaté, moc myslím a fandím vám a taky už se těším, až to tu zase rozjedete a hlavně, jak budete hlásit postupně ty // dálnice a pak, že jsou srdíčenka a jak rostou bobíšci a výsledky a UTZ a ubíhající týdny těhotenství, no už aby to bylo 😵

saminka
13. led 2011

@kornelka11 no to je zajimave, ja myslela ze se to ma brat dyl tak to neni spatne 😉 moc diky...a jeste co jsi uzivala s clostilbegytem? ja ho mam zacit od 3.- 7. dne DC

kornelka11
13. led 2011

@saminka siofor, clostilbegyt a bravelle. No a acidum folicum, to je jasnacka. A clostilom som zacinala 2 DC, nie treti. Ale doktor asi vie preco mas zacat az treti den, treba mu len doverovat 🙂
Tak ty uz koncom mesiaca zacinas?

saminka
13. led 2011

@kornelka11 ja zacinam se stimulkou az 5.2. a to bravelle se bere kdy? je to neco jako orgalutran??abych driv neovulovala? ja si totiz nechala poslat clostilbegyt a pregnyl z cr a snad to ostatni si koupim az tam budu.....

@bellka ten metformin je prave doporucovan u minimalky, ze je lepsi uvolnovani vajicek nebo tak, ale hlavne je doporucovan kvuli PCOS ,kde zeny vetsinou maji i vyssi testosteron, tak snad to pomuze 😉

kornelka11
13. led 2011

@saminka bravelle je praveze na stimulaciu. Berie sa s clostilom naraz, mozno o nejake 2-3 neskor. Nie je to ako orgalutran. Pozor! Radsej si to este prezisti aby si neurobila nejaku chybu!

okcelok
13. led 2011

@saminka no tak snad to dopadne co nejlépe pro nás pro obě, stejně jako u vás!!! 😉

saminka
13. led 2011

@kornelka tak me dr machac psal jen o clostylu a pak pregnyl,nic vic.myslis ze bych se mela na to zeptat?
@bellka a co tys brala za leky na minimalku?

kornelka11
13. led 2011

@saminka mozno ti navrhol Machac len slabunku stimulaciu alebo nativ. V tomto ti neviem asi poradit.
Ja som nikdy samotny clostilbegyt nebrala. Vzdy som k nemu mala bravelle.
Zrejme ty reagujes pekne, preto ti bude stacit len clostilbegyt.
Ale za opytanie nic nedas..

hanulinecka
13. led 2011

Ahojky všechny moooc zdravím,ale jen z rychlíku 😀 jen chci reagovat na

@saminka ahojky kotě já ho jedla cca pul roku a měla jsme vysoky testosteron a pco to máš pravdu mě po něm teda bylo hodně zle a zhubla jsme asi 10 kilo a je taky pravda,že jsem po němo otěhotněl a moje dvě kámarádky taky ho jedli a taky IVF vyšlo ak nevím jestli to je zázračný lék nebo prostě něco upraví v těle

jinak já taky 183cm a manža 190cm týý jo,že by jen velký holky měli problémy s neplodnosti 😀 😀 😀
@okcelok neboj miminko nemusí být velký nám taky všichni říkali jéjej vy budete mít velký mimčo a mareček měl 3,5 a 50cm a dodneška je v rustu a ve váze pod pruměrem zatím teda po nás není ve 3 letech by měl vážit alespon 14 kilo a měřit letr a on má 11 kilo a 93 cm takže drobek každý dítko je jiný

holkýýýýýýý vššchny zdravím a zítra se určitě ozvu i když teda téma snažení jde mimo mě 😀 😀 😀 u nás jen takové snažení doma pod peřinou 😀 😀
dobrou noccccccccccccc

bellka
14. led 2011

Krásný páťulínek všem 😵
@saminka bobíšku, já jsem brala na minimálku od 3. - 7.DC Clostilbegyt 3x1 denně, pak jsem jela na UTZ, jak rostou folíci a 8., 9., 10. den jsem připíchla 1x denně Fostimon, další den Pregnyl a jela jsem na OPU 😉 Jinak jsem mimo Euthyroxu na štítnou žlázu a vitamínu Calibrum baby plan (ten jsem brala cca 2 a 1/2 roku), nic jiného nebrala 😵

okcelok
14. led 2011

@hanulinecka ahojky,to bych taky čekala,že budete mít velký dítko!!! No uvidíme,jak to půjde dál,snad se nám termín už nezmění!!! 🙂

veveram
14. led 2011

Jéé,ahoj holky,tak se nám to tady zase rozepsalo,to je fajn,aspoň si počtu a vím co se s váma děje.

@saminka :já jsem to měla úplně stejně jako bellka,clostík a pak připíchnout fostimon,pregnyl a OPU,prostě nachlup stejně,dokonce i euthyrox na štítku a babyplan,ale jen ty první 3 měsíce 🙂
No holky s tou výškou jste mě překvapily,samí čahouni,já mám sice taky 177,ale přítel je menší 😀
Samozřejmě všem pozdravy.

saminka
14. led 2011

ahojky
@hanulinecka moc diky za odpoved re metformin, ja ho teda zacnu zase brat a uvidim, jak na nej budu reagovat, je urco pro pco vhodny, nejak snizuje inzulin v krvi nebo tak, dodala jsi mi super nadeji!!!!!!

@bellka
@veveram moc diky za vasi odpoved ohledne te minimalky, tak nevim,jak to bude u me, ale ja mam teda jen ten clostil a na kontrolu jdu az ten 9.den tak uvidime jak to pujde a jestli mi pak da neco jineho. Jeste radeji poslu email a snad bych ten fostimon nekde sehnala, nevite jestli je drahy? ja jsem totiz samoplatce, ale spolupracuji v lekarnou v Reprofitu a vse mi posilaji 😉

vsechny moc zdravim 😵

olousek35
14. led 2011

@saminka fostimon mě stál cca 400 jedno balení, tam bylo 75 jednotek. Je to nejlevnější lék na stimulaci. Píchá se dobře, sice natahuješ do normální stříkačky a ne pero, ale nebolí a ani neštípe. Při 1.IVF jsem si to píchala a ke konci 3 ampule na jeden vpich. Takže žádné strachy. 😉

Jinak všechny holky a zvláště gabikri a saminku, které to táhnou se mnou moc zdravím. Koukám sem denně, ale je zkouškový, tak se nezapojuju. Mám co dělat s učením. Ale brzo se budu zapojovat opět na plno. Konzultace se mi blíží. Podle Marcela mám bojovat za únor, uvidím, co Koudy. Chci jít k němu. Marcel toho má nad hlavu.

olousek35
14. led 2011

@kornelka11 nakonec do toho půjdeš s námi a budeme se i s gabikri pěkně podporovat. Hlavně, že už je v pohodě a začne taky. Saminka se přidá a budeme těhule všechny. A Bellka nám bude držet pěsti své, manžela a miminka. To vyjde všem. Musíme být optimistky. 😉

saminka
14. led 2011

@olousek35 taky te moc zdravim, ja opet napsala dr Stepanovi tak uvidime. A ty se chystas na dalsi cerstvy pokus? Me tak nejde o tu cenu ale spis o to jak si to tady zajistim 😒 ale napsala jsem dalsi mail a jestli mi napise, ze to nepotrebuji tak mu budu uz jen verit, ono jde hlavne o to , verit doktrorum, u prvniho IVF jsem nemela zadne pochyby,verila na stopero a vyslo to , jen ted toho vim mnohem vic odsud tak proto ty pochyby 😀 ale musim se sklidnit 😅 musime si verit, a urco se dockame tech malych zazraku.Hodne stesti u zkousek 😉 😉

bellka
15. led 2011

@saminka neboj, bobku, já taky měla jenom Clostík a jak jsem byla na kontrole folíků, tak mi dali 3x Fostimon, takže předem jsem ho taky neměla, to Ti dají až pojedeš na UTZ 😉 a jak už psala @olousek35, tak jeden stojí 400,- 🙂 A jinak jsem se domluvila jednou i tak, že abych nejezdila tak daleko tam a zpátky jenom kvůli receptu, když mi chyběl Clostík, tak mi ten recept poslali bez problémů poštou 🙂
To víte, že vám budeme držet pěstičky všichniii 😵 😵 😵 Jo a jinak krásné ránko a sobotěnku všééém 🙂

petral
18. led 2011

Ahojky,
tak vidím, že jak nám otevřeli Reprofit je o čem diskutovat 😉
V pátek jsem byla u Vitule a mám to v kapse - krátký protokol 🙂 Začínáme cca 29/1 stimulovat, a na OPU cca 9/2. Už abych měla po IVF :( mám strach, abych vše zvládla dle rozpisu (jinak mám ho jen na 7 dní a po kontrole se bude řešit dalších 5 dní)... Budeme mít PGD - máte s tím někdo zkušenost? Vitule říkala, že budeme stimulovat na hranici hyperstimulačního syndromu, abych měla co nejvíce folikul ... no jsem zvědavá!

emada
18. led 2011

Zdravím ženy, do Reprofitu chodím už dva roky, zatím se nezadařilo. V pátek jdu na chystanou diagnostickou hysteroskopii. Mám trošku obavy, prosím o info, jak jste se po zákroku cítily a jestli byly nějaké nasledné komplikace. Díky

gabikri
18. led 2011

@emada : ahoj, já byla na hysteroskopii ve středu. Nemusíš se ničeko bát, vůbec nic to není. Dostaneš včeličku, všechno zaspíš a pak si tak hodinku poležíš a můžeš domů. Možná budeš malinko krvácet, ale toť vše.jiné komplikace jsem neměla 😉