Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gabikri
26. led 2011

@kornelka11 : dala mi to prý za nákup ze známosti 😀 Na netu to stojí daleko víc 😀 Jinak ty léky nevím a asi to nezjistím, proč mi to dali.......možná proto, že mám darované, aby to tělo lépe přijmulo 😉

bellka
26. led 2011

Ahojky berušky 😵
Nakukuju, jak to s vámi vypadá a ani nedutám, už se to blíží a my si umačkáme palušky, jak moc na vás budeme myslet a držet všechno co máme 😵 😵 😵 Tfujky tfujky tfujky, budu vám posílat moooc těhu bacilůůů 🙂

olousek35
26. led 2011

aspirin je jako anopyrin na ředění krve. Proč ho dávají nevím. Jinak všechny zdravím a snad se k vám přidám. Víc zjistím v úterý, ale budu bojovat o co nejbližší pokus. Přítel chce jet se mnou, tak jsem zvědavá. Jinak vás denně čtu, jen nestíhám reagovat, neboť se mi telefon sám nepřipojí a já si nepamatuju heslo. Pc u sebe moc nemívám. Je zkouškový, tak se snažím něco naučit. Ale od příštího týdne mě tu budete mít pořád, až vám polezu krkem.

kornelka11
26. led 2011

@gabikri JezisMaria 🙂 este po znamosti... Hlavne aby sa stal zazrak, cenu uz radsej neriesme 🙂

kornelka11
26. led 2011

Ahojte berusky nase,

@bellka ze 30 tt, odpadnem 🙂 To si tam tie tyzdne asi dopisujes. Neverim, ved ty si uz vo finale 🙂 Ako sa citis?

@olousek35 uz sa na teba moc tesime. Inak ani nemas pomaly co pisat, ved nejako nasa temicka za posledne dni upadla...

gabikri
26. led 2011

@olousek35 : tak paráda, zase stará dobrá parta půjde spolu do boje 😵 😵

Ještě Saminka půjde s námi, že? 😉

@bellka : děkujeme, jsi hodná 😵

gabikri
26. led 2011

@kornelka11 : no počkej, nemyslela jsi doufám Euro........korun 😀 Ale i tak je to dost 😝

kornelka11
26. led 2011

@gabikri Saminka a myslim, ze aj Luckap123. Presne, stara dobra parta 🙂

kornelka11
26. led 2011

@gabikri jasne korun ale aj tak je to dost. Ale zase pre babatko obetujeme uz vsetko. Nech len pomozu!

bellka
26. led 2011

@kornelka@gabikri11 jj, sluníčka, je to tak, letí to strašně, ze začátku se to tak nějak táhlo, jak člověk žil jen od kontroly ke kontrole a měl strach, jestli je všechno v pořádku, tak teď už je to o něco lepší, takové veselejší, protože bobíška cítíš a konečně o sobě dává vědět pořádně, tak je to takové jiné 🙂 Strašně moc vám to všem přeju, protože je to něco neuvěřitelného a připadám si někdy jak v transu, protože nevnímám nic, jenom to, jak se ten náš pokládeček ve mně hýbe 🙂 A letošek prostě patří vám, věřím tomu opravdu moc a jak říkám, neustále na vás myslíme a jsme s vámi 😵

saminka
26. led 2011

Ahojte zlaticka 😉

vidim, ze se to tady konecne rozjizdi a chystame se do boje 😵

ja jeste par dnu budu brat antiko a pak uz jen mrska a zacnu brat clostik.... taky jsem to zvladla s tim metforminem a beru ho dvakrat denne tak to by nebylo aby se mi nejaka ta vajucha neurodila...ted jsme meli u nas rusno. Miuska chytla hnusny rotavirus nekde asi v jeslich a byla na tom tak spatne ze jsme ji museli odvezt do nemocnice, kde skoncila na kapackach kvuli dehydrataci, nikdy jsem ji nevidela tak hrozne zubozenou, ani nemohla poradne drzet hlavicku,fakt neco hrozneho, ale ted uz je to o dost lepsi, a jsme doma a zotavuje se, uz si konecne zase brouka a hraje si,stesticko moje. ale az pozde jsem si zjistila ze se da ockovat proti rotavirum,tak druhe mimi urco necham protoze je to fakt hrozne,cim si prosla,bobek.

tak holcinky moc vas zdravim a moooooooc drzim palecky zlaticka!!!!

olousek35
26. led 2011

hurá, tak jdeme do boje a tentokrát vítězného a marcelka půjde určo s námi. Taky momentálně bojuje se školou, ale to dobojujem a zase bude do zkouškovýho klídeček. 😀
Je to fajn, že nám to tak nějak společně vychází. 😉

ester32
27. led 2011

ahojky......zdravím po delší době

dočetla jsem a vidím,že už se pomalu všechny chystáte znovu do boje))))a tentokrát to máte všechny příkazem až do konce))) mooooooooooooooooooooooc Vám budu držet pěsti aby to byl už poslední boj a konečně jste se mohly začít radovat!!!!

u nás to bylo hektický,ale snad to nejhorší máme už za sebou a začneme si to trochu užívat.......

gabikri
27. led 2011

@ester32 : ahoj Esterko, nějak mi to uteklo, to je mi moc líto, že to jeden mimís vzdal, ale zároveň mooooc gratuluju, že už je vše v pořádku a držím palečky, aby už bylo vše bez nervů!!!!!!!!!! 😉

78marcela
27. led 2011

ahoj holky, pořád si rozmýšlím, na kdy to bude nejlepší, že bych do toho šla s váma, nevím, jestli to nenechat na jaro, na duben, kdy všechno začíná pučet a kvést...
tak mám pořád takovou nějakou vizi, že by mohl být duben úspěšný,ale nevím.

gabikri
27. led 2011

@78marcela : Marci jak to nejlépe cítíš, tak je to správné, nemá cenu nic lámat přes koleno 😉

78marcela
27. led 2011

@gabikri Jo, ale to budete mít náskok přede mnou, já bych do toho chtěla jít zároven s váma...at si to těhu spolu užijeme...

gabikri
27. led 2011

Holky musíme to vybojovat, ať nedopadneme takhle :

https://www.youtube.com/watch?v=74iYg1SQREo
saminka
27. led 2011

ahojte holky

potrebuji poradit, jsem teprve 14.den cyklu a beru antikoncepci a dnes jsem zacala spinit a uplne se citim, ze se mi rozjizdi menzes 😲 😢 mam byt na antiko jeste aspon tyden aby mi to vyslo casove dobre, tak fakt nechapu co se se mnou deje, nevite jestli bych to mohla nejak zastavit???? beru ten metformin tak jestli to nema na svedomi 🙄 ach jo, uz mame vse objednane a ted tohle 😒 diky moc za rady

saminka
27. led 2011

jeste jsem zapomnela dodat ze v pondeli jsem antiko jednou nevzala bo jsem byla s malou v nemocnici na noc, myslite ze je to tim?? ale od te doby uz ji beru tak at se mrska jeste uklidni 😖

olousek35
27. led 2011

@saminka a nemůže to být teprve ovulace? To by odpovídalo spíš. Asi bych napsala doktorovi, at poradí.

saminka
27. led 2011

@olousek35 ja myslela ze ovulka neprobiha kdyz beru antikoncepci 😒 no uvidime co z toho bude zitra a pak napisu, zatim je to jen spineni ale bricho boli tak jsem z toho blbec 🙄

olousek35
28. led 2011

@saminka tak to asi neprobíhá, to by byla blbost.

Holky, na mě leze chřipka, se z toho po.... . Já nechci oddálit další pokus. Víkend proležím a musím být do středy ok. Chjo.

veveram
28. led 2011

Ahojte zlatíčka,koukám koukám,že to pěkně uteklo a vy se máte na co těšit,jak se ta vlna rozjede 😉 To bude super vás zase číst a sledovat jak jste pěkně těhotné,už se nemůžu dočkat.

@olousek35 :tak ležet a potit se!Já jsem ulehla s virozou v neděli,takže jsem nemohla nic jiného,než ležet a vypít litry čaje s medem a citronem,naštěstí jsem neměla teplotu,tak to šlo vydržet bez léků.Ale mám výhodu že nemusím do práce oproti tobě a můžu to s klidem vyležet.Tak se šetři,ať jsi fit.
A jak píše bellka,je to ůžasné,jak to mrně dává o sobě vědět svým neustálým vrtěním v bříšku,u mě hlavně večer,když se chystám spát,dává mi dost zabrat. 😀
Myslím na všechny a přeju samé pozitívní zprávy ohledně pokusů.

veveram
28. led 2011

@saminka :určitě to antiko jez dál,to špinění je asi spojeno i s tou jednou tbl co sis nevzala i s ovulkou třeba a bereš další léky,určitě má něco na to vliv,když tak napiš do RF.

bellka
28. led 2011

Ahojky děvčátka, přeju všem krásný páťulínek 🙂
ještě tři dny a je konec ledna a začíná se na vás valit těhu vlnááá, tak tfuj tfuj tfuj, posíláme těhu bacily pro všechnýýý 🙂
@saminka beruško, já se myslím, stejně jako veveram, že to špinění je spojeno s tím, že sis nevzala tu jednu tabletku, ale že se to určitě zase zpraví a přejde to, jenom je užívej poctivě dál 😉
@olousek35 neboj se nic, zalehni, vypij litry čaje se zázvorem a není možné, abys do třech dnů nebyla fit 😉
@veveram tý jo, já zírám, taky Ti ty týdny krásně poskočily 🙂 A taky dává o sobě mrňousek nejvíc vědět, když se chystáš usnout??? To znám a nejlepší je, když si lehnu na chvilku na pravý bok, bo se to moc nemá, tak hned začne řádit a já se okamžitě otáčím a vždycky si říkám, že ještě není na světě a už takhle s námi cvičí, zlatíčka naše 😵

saminka
28. led 2011

ahojte berusky,

tak moc diky za podporu a za rady, bricho porad boli jak na mrchu ale zatim jen trochu spinim, tak snad se to nerozjede o moc vic, musim vydrzet aspon tyden 😒

@bellka
@veveram tak vy si tak krasne uzivate ty pohyby 😵 😵 😵 ja snad az skoro do konce poslouchala srdicko v brisku a byla to moje vecerni ukolebavka, pohyby jsem si taky uzivala, vzdy na vecer se miuska probrala a zacal ji den 😀 😀
@olousek35 drz se a snad te ta chripka brzy prejde 😉
a kde pak mame Dorru??? uz se dlouho neozvala jak se jim dari s Hanickou 😅 😅

zdravim a preju pekny vecir 🙂

veveram
29. led 2011

@bellka :jo jo,tak jak to holkám rychle uteklo a dočkaly se dalšího boje,tak rychle nám naskakují ty naše týdny 😀 ani se tomu nechce věřit že.Jinak té mojí prďolce se nelíbí na levém boku,ale jinak řádí občas celý den a nejvíc večer,ale zase to je uklidňující,že se vrtí a my víme že je. 🙂 🙂 🙂
krásný víkend všem,i když u nás na Ostravsku smogový 😎

okcelok
30. led 2011

@veveram ahojky,té mojí se zase nelíbí na pravém boku!!!!Jak se cítíš???????Koukám,že nám nechceš prozradit,co čekáte anebo jste ti stateční,kteří vydrží až do porodu???? 😉

veveram
30. led 2011

@okcelok :snažím se to sice tajit,ale když někoho potkám,tak mi stejně řekne co to bude,prý to jde na mě poznat,a já nevím jak se v tu chvíli mám tvářit 😀 takže takové tajemství to zas nebude 😀 A co ty,jak se cítíš?