Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

aja11
28. říj 2008

Jojo - šlo to nakonec nomálně - jen mi spravily hormony a vyšlo to - odkdy budeš testovat? 🙂

adrosek
28. říj 2008

Ahojík Aja,
tak to je super tedy,že to tak vyšlo nakonec tedy.Já mám testovat až 7.11.což je tedy příští týden,chjo dlouhá doba.

nufice
28. říj 2008

ahoj Adri, držím moc pěsti, jak se cítíš? Ajo, to je super, gratuluju. Já jsem včera vysadila Norethisteron, čekám na ms a začínám stimulovat.

adrosek
28. říj 2008

Ahojík nuffice,jojo cítím se zatím dobře,jsem 5.den po ET a zatím ok,jen mě trošku občas pobolí bříško jakoby na vaječníkách tak doufám že to není znamení na MS,ale jen občas.Tak tobě taky držím pěsti a honem do stimulování.

aja11
28. říj 2008

adrosek: já měla pořád pocit že to dostanu - pobolívaly vaječníky dokonce jsem už tu krev cítila - teda doufám že to nezní nechutně 😒 ale nepřišlo to !! Takže na takové známky moc nedej - musíš vdržet do toho testování 😉 už aby to bylo!!!!!

martek
28. říj 2008

holky, ja vam tak zavidim! a samo i moc preju!
aji, ke kterymu dr. jste chodili????

aja11
28. říj 2008

Já jsem byla u Štencla - ten je tam nejnovější patrně - ale taky moooc príma a měl pochopení hlavně pro manžílka - ten můj ten spermiogram velice těžce nesl - hlavně tedy ten odběr . . .či jak to nazvat

adrosek
28. říj 2008

Ahojík holky,Aja tak to je super že to tak bolo,no tak pokusím se,ale vydržet je asi nejtežší ztoho všeho-myslím na ten test tedy.
Ahojík Martek

martek
28. říj 2008

cau adri....tak jeste tyden a testujes 😉
ja budu testovat 9.11. 😎

adrosek
28. říj 2008

počkej jakto,jen jako že se snažíte nebo jak co?Asi nejsem v obraze,no ale rozmýšlám že testnem dřív ale bojím bojím

martek
28. říj 2008

jako ze se jen snazime a 9. mam dostat menses 😉

adrosek
28. říj 2008

jojo tak to jo tedy tak se snažilkujte pěkně!!

martek
28. říj 2008

vecer zase budem,neboj 😉
ale moc tomu sanci tomu nedavam, ale znas to, kazdy mesic clovek doufa 😔

adrosek
28. říj 2008

Jojo přesně tak,tak držím pěsti moc aby to vyšlo.

zuzuza
28. říj 2008

Ahojky holky, jdu vás pozdravit, tak jsem se asi nakonec rozhodla pro unicu, moje mudr. tam má známé lékaře, tak to tam asi zkusím🙂

martek
28. říj 2008

zuzu, preju hodne stesti...
je jeste jiny duvod? nebo jen znamy lekar?

adrosek
29. říj 2008

Ahojík holky,hezký den přeji.
Jinak zuzu tak hodně štěstí

adrosek
31. říj 2008

Ahojík holky jakpak se máte co?

nufice
31. říj 2008

ahoj holky, dnes mi přišla MS, takže od zítřka začínám stimulovat a ve čtvrtek na kontrolní UTZ 🙂
Adri, jak je?

adrosek
31. říj 2008

Ahojík nufice tak to je dobře tak pěkně stimuluj tedy.
No mě je dobře,občas mě pobolívá břicho ale jinak ok.Dneska som zkusila testnout jsem 8.den po ET a boli tam //,sice ta druhá slabší ale je vidět pěkně tak nevím tedy,som ráda moc,ale bojím se aby to tak vydrželo až do příštího týdne.

nufice
31. říj 2008

Adri, to je super, tak tiše gratuluju a budeme doufat, věřit a přát si, ať to jsou šťastné // 🙂

martek
31. říj 2008

adri, coze????????????????????????????????????????????????????????????????? super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adrosek
31. říj 2008

Jojo je to tak,ještě testnem zase ráno aby to bolo ok tedy tak snad tam budou zase.

martek
31. říj 2008

tyjoooooooooooooo
drzim vsechny palce co mam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adrosek
31. říj 2008

Jojo díkec moc,no jen aby jim to vydrželo.

martek
31. říj 2008

vsak tohle je prvni vitezstvi!
a nerikalas, ze budes testovat az 7.11.????? 😀

adrosek
31. říj 2008

Jojo ale to budem taky,no ale zkusila som to,tak uvidíme tedy.

adrosek
1. lis 2008

Ahojík holky přeji hezký den,jak se máte dneska co?

martek
1. lis 2008

cau adri, tak co test?????? sili???????????????

adrosek
1. lis 2008

No snad ano,dala jsem je do alba,ale není to moc kvalitní.