Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gabikri
31. kvě 2011

@olousek35 : díky, jsi hodná, to víš že se snažím 😀 Ovulační testy + já = malý chemik 😀 😀 😀

olousek35
31. kvě 2011

@gabikri věřím, že to vybojuješ. Zasloužíš si to, moc. 😉

meggar
31. kvě 2011

Ahoj holky, tak od včerejška mám u sebe 2 bobánky. Mám od manžela nakázáno ležet a hlídá mě uplně dokonale. Dokonce mě připojil internet na notebook, abych nemusela vstávat a odbstará oběd 😉 A jak se máte vy, spolubojovnice?

okcelok
31. kvě 2011

@meggar teda,to je ale pozorný manžel!!!!!!!!!!!!!!!Tak drž a za pár měsíců se budete radovat,doufám dvojnásobně!!! Hodně štěstí!! 😉 😉 😉 😉

petrita83
31. kvě 2011

@okcelok 😀 😀 😀 přesně ví, že se na ní chystáte, tak si řekla tohle neee, do toho já nejdu, tady je to pohodička 🙂 musíte mě ještě trochu přemlouvat 🙂

meggar
31. kvě 2011

@okcelok No jo, mám doma zlato 😀
Zato ty máš v bříšku pěknou pohodářku, abyste ji nakonec nemuseli něčím vykouřit 😀 😀 😀

olousek35
31. kvě 2011

@meggar no super, tak to na sebe dávej pozor, at je udržíš až do porodu. Kdy máš testovat?

meggar
31. kvě 2011

@olousek35 Testovat mám 11.6. a rozhodla jsem se tentokrát, že vydržím až do termínu. Kdy ty?

olousek35
31. kvě 2011

tak máme 3 mražáčky, hurááááá

olousek35
31. kvě 2011

@meggar já taky 11.6. ale asi to bude příští pondělí. Dýl nevydržím. 😉

okcelok
31. kvě 2011

@olousek35 supéééééééér!!! 😀

okcelok
31. kvě 2011

@petrita83 no právě,toho se bojím,aby se tam nešprajcla a my ji nemuseli tahat za šňůrku ven násilím! 😀 😀 😀 😀

okcelok
31. kvě 2011

@meggar jj,taky se toho bojím!!! 😀 😝

olousek35
31. kvě 2011

no, konečně jsem se i já zamražení dočkala. Tak ted budeme držet pěsti @okcelok, aby měla Rozárku už přisátou na prsu a byla ta nejjjjjštastnější maminka pod sluncem.

petrita83
31. kvě 2011

@okcelok 😀 😀 😀

kornelka11
31. kvě 2011

@meggar @bobulinka74 @olousek35 tak ako? Pekne si tehotniete? Coskoro testujete, uz sa tesim 🙂

@okcelok drzim palce na zajtra! Inak s tym vyvolavanim porodu do 2 hodin, to by bola pekna rychlovka 🙂 Ani by si sa nestihla zorientovat a uz by bolo po vsetkom.

@saminka @gabikri @bellka pozdravujem 🙂

okcelok
31. kvě 2011

@kornelka11 no bylo by super,kdyby to šlo tak rychle!!! 🙂 🙂 Děkujeme moc!

olousek35
1. čer 2011

@okcelok hodně štěstí a co nejmín bolesti u porodu, myslím na vás 😉

bobulinka74
1. čer 2011

Ahoj děvčátka, pořád myslím na okcelok, doufám, že se moc netrápí. @bellka četla jsem tvůj příběh, moc tě obdivuju, že jsi měla po každém zklamání ještě sílu vstát a jít dál a hlavně tu víru, že to jednou vyjde. Moc ti to přeju, máš nádherného drobečka 🙂
@olousek35, @meggar jak se cítíte, já ůplně normálně, jako by se nechumelilo...
všechny zdravím a přeju krásný den 🙂

meggar
1. čer 2011

@bobulinka74 Já se cítím docela dobře, jen mě občas pobolívá břicho, jinak dobrý.
Dneska jsme se dozveděli, že máme ještě 6 mrazáčků, tak to je uplná paráda. 😀 😀 😀
Taky myslím na okcelok, už aby měla malou u sebe.

saminka
1. čer 2011

ahojky holky
moc zdravime!!!

@okcelok moc drzim palecky at to mas rychle za sebou 😵 😵 😵 vybrali jste si krasne datum 😉

@meggar
@olousek35 gratulka k mrazackum, je to vzdy uleva vedet ze neco tam jeste je 😉 a pekne drzte plodiky 😉

@bobulinka74 me taky nic nebylo a povedlo se tak pekne drz !!!!

@kornelka11 taky zdravim zlaticko 😉

lenka27
1. čer 2011

@olousek35 tak to je super zpráva, gratuluji. A hlavně přeji úspešné hnízdění 🙂 a krásné miminka. Moje miminko si hezky hoví v bříšku na trůně místo aby se otočilo, ale tak snad to ještě dožene.

olousek35
1. čer 2011

@bobulinka74 docela normálně, akorát mám šílený kruhy pod očima, přitom spím jak šípková růženka 😀
@lenka27 děkuju za podporu, mimi se snad otočí a když ne, tak to jistí císař. Neboj, doktoři si poradí. Drž se.

Holky, jak se platí zamražování? Včera mi došel jen meil o počtu, ale faktura nikde. Máme se nějak pídít, nebo to ještě pošlou?

kornelka11
1. čer 2011

@olousek35 neboj, urcite na teba nezabudnu! 🙂 Info o zamrazeni ide z labaku a faktura z kancelarie. Zvycajne pride do 3 dni.
Okcelocke sa musi v tom porodnom boxe aj stikutat co ste ju to od sameho rana pospominali 🙂 🙂

olousek35
2. čer 2011

Dobré ránko všem, co nového, spolubojovnice? Jaké jsou pocity? 😉

okcelok
2. čer 2011

Ahojky kočky,tak hlásím,že je to za nami,malá má 56 cm a 3720 g. Nakonec po 10 hodinách na boxu šla císařem! Moc diky za podporu! 🙂

meggar
2. čer 2011

@okcelok Vééélkááá gratulace. Tak to jsi si teda zobla, hlavně že je malá zdravá. Je to teda ale pořádný kus ženské 😀 😀 😀

kornelka11
2. čer 2011

@okcelok srdecne blahozelam 🙂 Joj, tak ta nakoniec potrapila? Ale urcite to stalo zato a pri pohlade na Rozarku si uz zabudla aj na bolest. Tak sa zotavuj, prajem Vam najma vela zdravicka 🙂 🙂 a pekne si to spolu uzivajte 🙂 🙂

olousek35
2. čer 2011

@okcelok téda, pěkně velká a nechtěla od tebe. Ale posílám pohlazení a moc velikou gratulaci. Ted odpočívej a pak si to do začátku puberty užívej 😉

bellka
2. čer 2011

Ahojky všem 😵
@okcelok veliká gratulace k Rozárce a do života jíé přejeme jen to nejlepší a hodně štěstíčka celé rodince, hurááá 😵 😵 😵 nakonec jsi to měla stejně jako my, nejdříve přirozeně a nakonec stejně císař, ale hlavně, že jste obě v pořádku a za chvilku si na to ani nevzpomeneš 🙂
@olousek35 @meggar holky zlaté, tak i mražáčci vám zůstali, to je paráda a hned je člověk klidnější a my vám moc přejeme, abyste je nepotřebovaly, leda až budete chtít pořídit broučkům sourozence 😉 držímě pěstičky 🙂 @bobulinka74 já bych taky vůbec neřekla, že nám to vyšlo a koukej, prostě to má každý jinak a pokaždé je to jiné, ani jednou se nestalo, že bych reagovala stejně, taky držíme palušky 🙂
@gabikri Ty to dokážeš, jsem o tom přesvědčená a myslíme na Tebe moc 🙂
@kornelka11 ahojky broučku, jak se daří??? 😵
@saminka tak už 18 tt, za chviličku máš polovinu za sebou, jak se máš??? 🙂
@veveram jak se máte s Filípkem, všechno v pořádku??? Užíváte si sluníčka???
My jsme pořád v luftě, dveře se u nás netrhnou, jedna návštěva za druhou, užíváme si venku, prostě parádička 🙂 Šimonek je zaltíčkový, sem tam máme sice ubulenou, ale to fakt výjimečně a hlavně to hned odezní, tak si myslím, že jsme všichni v pohodičce 🙂
Všechny vás moc zdravímeee 😵