Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
7. čer 2011

@olousek35 No Oliiii....a ty ani nedáš vědět, moc moc gratuluji, já to věděla....paráda, krásné dálnice, to je úžasné 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evulatko
8. čer 2011

@olousek35, @meggar, dekuji🙂 To je pro me tedy novinka. Byla jsem ctyrikrat na IVF a chteli to po mne pokazde🙂

meggar
8. čer 2011

Dobré ráno holky, tak jak bojujete. Já jsem dnes dělala další test a konečně vám pro srovnání přikládám fotku.
Co na to říkáte? První je 7.den a druhá 9.den po ET.
Teď se jen modlit, aby bylo všechno v pořádku.

olousek35
8. čer 2011

@meggar no super. Jsou tam a sílí. A řekla bych, že podobně jako mně. Moc držím pěsti k zdárnému těhotenství a porodu. 😉

meggar
8. čer 2011

@olousek35 Díky, já tobě taky. Jsou to ale nervy ti řeknu. 😉

olousek35
8. čer 2011

@meggar nervíky pěkný. Ted budou nervíky na ultrazvuk, aby bylo už vidět srdíčko. Chjo, chjo. Už abychom byly aspon v tom 7.týdnu. 😉

meggar
8. čer 2011

@olousek35 Spíš, abysme byli už minimálně ve 12.týdnu a měli po těch odběrech. A hl. aby bylo u obou všechno v pořádku. 😉

olousek35
8. čer 2011

@meggar Musí být. Budem tomu věřit a bude to v pořádku. 😉

vika29
8. čer 2011

ahoj holky, moc vás zdravím a hlavně gratuluju 😀 😀 ...jste mi udělaly lepší náladu. Už jsem taky objednaná do RF na 16.6. k Dr. Machačovi, tak jsme zvědavá 🙂 ...partnera mám vzít s sebou. Tak teď nevím jestli hned na první návštěvě bude odevzdávat vzorek?

meggar
8. čer 2011

@vika29 Ahoj, vítej mezi námi a děkuju, je přednáma ještě dlouhá cesta. Doufám ale, že úspěšná.
S tou první návštěvou a vzorkem ti ale moc neporadím,to by ti spíš odpověděly holky. Naše konzultace byly totiž trochu nestandartní 😉

olousek35
8. čer 2011

@vika29 i moje konzultace proběhli nestandartně. Partnera se mnou viděli až u OPU. Spermio jsme měli od mého gynekologa a domlouval mi to gynekolog, takže to bylo o něčem jiném. Ale neboj, kdyžtak nechej partnerovi 3 denní sex.půst a může být i na místě spermio.
Jsou tam všichni moc fajn, Machač je z nich nejhezčí. Držím pěsti.

veveram
8. čer 2011

@meggar
@olousek35 :naskočila mi při čtení husina z té radosti,tak tfuj tfuj tfuj,ať zdárně pokračujete 😉

@78marcela :zdravím tě,dlouho jsi tady nebyla,teda jestli nechodíš jinam,jak to vypadá s tebou 🙂

bellka
8. čer 2011

Ahojky Reprofiťačky moje zlatééé 🙂
Tak se opět potvrzuje to, co neustále omílám dokola, že zázraky se dějí v Reprofitu, tak vám držím všechno co mám, ať je vše v nejlepším pořádku 🙂 Jak to čtu, tak se usmívám a po celém těle mám husinu, vždy se mi vybaví naše trnitá cesta za miminkem a za Šimonka budeme vděční do konce našich životů 🙂 Paráááda, mám fakt velikou radost, moc moc moc na vás myslíme a držímě pěstičky všem, všem, všem 😵

meggar
8. čer 2011

@veveram
@bellka Holky díky, doufám se a modlím, aby bylo všechno v pořádku a dotáhli jsme to až do konce. 😉

78marcela
8. čer 2011

@veveram Ahojky, moc sice nepřispívám, ale snažím se sledovat, co se děje nového...
Já si dala pauzu, chtěla jsem vypadnout z toho kolotoče věčného sledování se, koukání na testy pozorování čárek atd...naordinovala jsem si pauzu, která se asi trochu protáhne, protože jsem přišla o práci, nemáme zatím stále ještě peníze na další pokusy...ale dostala jsem opět lázně, jedu o prázdninách a pak jak budu po nich, se do toho znova dáme. Dnes jsem volala do Reprofitu a prodloužila si naše zamražené embrýsky na 5 let. Ale tak dlouho to určitě nepotrvá🙂)

olousek35
8. čer 2011

holky, děkujeme moc za podporu, fakt ji tentokrát moc potřebuju (alespon já). Bojím se, že jsou čárky moc slabé, že zmizí atd. Však to znáte. Na druhou stranu moc doufám, že to vyjde až do konce.
Marci, držím pěsti naprosto ve všem, co podnikáš 🙂 😉
@bellka @veveram co dělají kluci? Za rok už vám budou chodit a nastane mega hlídání, aby si nic neudělali 😉
@meggar Jak se cítíš? Mně dnes zase začínají bolet prsa. Snad to není špatně.
@bobulinka74 něco nového s testíkem? Zkoušelas další? Přece jen si měla jen třidenní, takže opravdu naděje je. Moc na tebe myslím.

meggar
8. čer 2011

@olousek35 Myslím, že bát se budem, dokud neporodíme a pak už jen do konce života 😀
Mě bolí prsa už 2 dny a ještě mě nepřestalo bolet břicho a záda, tak v klidu. Mě by spíš znervóznělo, kdybych nic netítila. 😉 Večer jdu spát a jak se po pár hodinách vzbudím, tak už pořádně nespím. Pobolívá mě břicho a hl.kříže a potím se.Přes den mám pořád žízeň. Zdá se mě to teda dost brzo na nějaký příznaky, ale díky bohu za ně. Všechno vydržím, hl.aby byli prcci/prcek v pořádku 😉

olousek35
8. čer 2011

@meggar jj, s tím spánkem to mám podobně. Během dne bych spala, v noci usnu kolem půlnoci a po druhé jsem vyspaná a koukám do stropu. 😉 Jinak se mi občas motá hlava a brzo se unavím. Záda mě bolí už 2 měsíce. Břicho nárazově. Snad to dopadne vše ok. Drž se a hod nám sem zase nějaký testík, ju? 😉

bobulinka74
8. čer 2011

@olousek35 @meggar holky, nestresujte se, všechno dopadne dobře, ani se nenadáte a budete rodit 😀
Testla jsem ráno a duch slábne dál, takže nic... Mám jít za dva dny znovu na krev. Pro mě je to ukončené.
@saminka děkuji, jj, příště to vyjde 🙂 Ty jsi šla tenkrát do dalšího pokusu hned? Já bych chtěla...

bellka
8. čer 2011

@olousek35 @meggar těhulky klíííd 🙂 je to tam a to je hlavnííí 😉
@bobulinka74 určitě to výjde příště, i když ještě nic není ztraceno. Já šla po neúspěšné minimálce hned do druhé a je z toho náš Šimonek 😵

saminka
9. čer 2011

@olousek35
@meggar vypada to krasne holky 🙂

@bobulinka74 ja do dalsiho hned nesla, protoze neziji v cr ale myslim, ze neni problem pokud budes chtit hned dalsi minimalku 😉

@bellka @veveram @okcelok
zdravime 🙂 🙂 🙂

@78marcela fajn, ze ses ozvala a taky drzim palce at se ti podari najit novou praci a sehnat penizky na ketik 😉 urco ten dalsi uz vyjde 😵 😵
a kde pak na zmizela Kornelka? uz se dlouho tady neukazala 😖

my jsme zacali balit, v so odjizdime na dovcu na feurteventuru tak uz se nemuzem dockat 🙂 tak se tady nejakou dobu asi neukazu tak vam vsem drzim palecky a jen same dobre zpravy az se vratim 😵

meggar
9. čer 2011

Dobré poledne holky, dneska jsem dělala další testík, tak přikládám fotky. Myslím, že už ze mě ten nejhorší strach může spadnout 😉 1. test je 7. den po ET a poslední 10. den po ET, dělala jsem si ho jen tak a dostalo mě, že už mám čárky uplně stejně silné. A to je mezi posledním a předposledním cca 14 hod. rozdíl 😲

veveram
9. čer 2011

@meggar :no tak to je jasné těhulko 😀 😀 😀 😀 😀 gratulace

olousek35
9. čer 2011

@meggar no nádhera, to můžeš být v naprostým klidu.
Já testovala v jednu v noci a už jí tolik do vyrovnání s kontrolní taky nechybí. Tak třeba zítra, uvidíme. 😉

meggar
9. čer 2011

@olousek35 Ta tvá čárka taky krása. Taky nezapomeň, že jsi měla jednu blastičku a já dvě. Tak tajně doufám, že by to mohly být dvojčátka. 😀

bellka
9. čer 2011

Ahojky berušky reprofiťácké, všechny vás moooc zdravíme 🙂
@olousek35 @meggar krááásaaa, nádherááá, parááádaaa 🙂
@saminka užijte si dovolenou 😉
@veveram ahojky maminko, jak se daří??? 🙂
@vika29 ahojky, my jsme byli s manželem spolu i na první konzultaci, ale nic po něm nechtěli, takže může a nemusí 😉
@kornelka11 @gabikri zdravíme vás, sluníčka 😵
@bobulinka74 určitě to výjde, v Reprofitu pro to udělají i nemožné, věř tomu 🙂

olousek35
9. čer 2011

@meggar tak ted jsem se zděsila. Jsem dnes 29.DC a našla jsem tohle https://www.modrykonik.cz/fotoblog/epicharis/al.... Myslím, že dvojčátka klidně podle tohohle můžeš mít a já se bojím, že taky. Já bych teda moc chtěla, ale dr.mě zabije. 😖

meggar
9. čer 2011

@olousek35 No, tak to vypadá, že je můžem mít obě 😀

olousek35
9. čer 2011

@meggar 😀 jj, vypadá to tak. Vydržíš čekat do ulltrazvuku, nebo si skočíš na krev? 😀

olousek35
9. čer 2011

@saminka teda ty se máš, dovolenkovat. Ale jo, jeď, odpočneš si, nabereš nové síly a dojmy a pak nás dobiješ energií. Pořádně si to užij.
@bellka jak ty to děláš, že ještě zvládneš být na koníkovi i s malým Šimonkem.
Nemáte někdo nějaké info o Dorce? Už se tu dlouho neukázala.
Všechny ostatní mooooc zdravím 😉