Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

meggar
12. zář 2011

@safarikovap Jéééé, gratuluju, tak ať se pěkně zavrtá a vydrží tam celých 9 mesíců.
Holky těhulky i mamči, měly jste někdo v těhotenství tvrdnutí bříška. Já totiž nevím, jestli je to přímo tvrdnutí, nebo se jen normálně napíná děloha. Vždycky, když ležím na boku a mám pokrčený nohy a pak změním polohu a lehnu na záda s nataženýma nohama, tak se mě udělá někde na břiše taková tvrdší boule, která za chvilku povolí. Normálně to skoro necítím, jen, když si tam dám ruce, tak pod těma rukama cítím, jak je to tuhý a povoluje to. V břiše mě to jen lehce tahá. Přes den je to dobrý, i když někam jdu a pak jsem v klidu. Ale na tohle jsem přišla náhodou v noci a teď už si toho všímám, tak mám strach, abych něco nezanedbala. Díky

lenka27
12. zář 2011

@safarikovap držíme s Adámkem všechny palečky 🙂

lenka27
12. zář 2011

@meggar ahoj tak já jsem měla tvrdnutí bříška už od 6. měsíce ale to tvrdl celý spodek břicha a později to způsobovalo zkracování čípku. tak pro klid duše se v poradně o tom zmiň.

meggar
12. zář 2011

@lenka27 No, já jdu na kontrolu právě až příští čtvrtek, myslím, že je to dost pozdě, kdyby to bylo tvrdnutí, tak já radši zajedu k doktorce zítra. Radši budu vypadat, jak hysterka, než abych něco zanedbala. Přece jen jsou to dvojčata.

lenka27
12. zář 2011

@meggar no to je jasný vždy je lepší v těhotenství jít dřív než později, to ti řekne každý doktor. Ale určitě to bude nějajá banalita, ale být tebou tak teď pro jistotu víc odpočívám, mě to vždy zabralo

safarikovap
12. zář 2011

@lenka27 @meggar Děkuju holky - jen vy chápete, jaká je teď ve mě euforie 🙂 Je to první pokus, minimálka, dvě vajíčka, jedno oplodněné - panebože, co bych chtěla víc. I když to nevyjde, tak už tohle je pro mě satisfakce a už ode mě neuslyšíte žádný stěžování si 😉 Ale teď sorry, musím se jít udělat krásná, aby se u mně prckovi líbilo.

saminka
12. zář 2011

@safarikova super😀 je to urco ten pravy bojovnicek 😉
@carlik oslava byla super,mala byla nadsena ze vseho 😉

bellka
12. zář 2011

krásný den všem a hlavně @safarikovap jupííí, posíláme spoooustu štěstííí, ať se miminko zavrtá a nepustí dřív jak za 9 měsííícůůů, už je to tadýýý 🙂 a teď začnou další nervy, tak hodně sil a hlavně klíííd 😉
@saminka jééé, Miuška bude mít dva ročky a zanedlouho z ní bude velká sestřička 😵 @meggar já to měla až úplně ke konci, tak se raději poraď s lékařem, to bude nejlepší🙂 @lenka27 ahojky maminkooo, jak to zvládáte, co bříško 🙂

bellka
12. zář 2011

@safarikovap no jasně, že chápeme, se tu culím jak měsíček na hnoji, si vzpomínám na sebe, jak jsem byla rozjuchaná 😀

bublenudle
12. zář 2011

@safarikovap supeeeeeeeeeer,myslim na tebe...

olousek35
12. zář 2011

@safarikovap tak to je super, držím pěstičky a těším se na dvě //.

@saminka gratulace Miušce k narozeninám
@lenka27 asi bych měla napsat, že vše ok, ale vidím to ode dnes na angínu. Za chvíli jdu s máti na internu, tak zkusím poprosit o nějaké léky. Teplota zatím nevyskočila, ale hlava a v krku bolí pekelně. Snad prdolkovi nějak neublížím. Malej je sluníčko, co? Tiše závidím.
@meggar a nemůže to být třeba hlavička prcka? Já si toho všimla už dřív. Je to pokaždé jinde a pak se to nenápadně zanoří. U štěnátek jsou tak cítit hrbolky štěnátek. Každopádně nám pak dej vědět a at to není nic vážnýho.

daguli
12. zář 2011

@safarikovap Ahojky! To je bezva!Tak moc drzim pesti! 🙂

daguli
12. zář 2011

@meggar Ahoj,urcite si zajdi,budes mit klid...a neboj, urcite to nic zavazneho nebude... 😉

daguli
12. zář 2011

Ach jo, holky, me uz to cekani nebavi, uz chci mit take ztvrdle brisko 🙂

meggar
12. zář 2011

@olousek35 No, právě, že přes den, ani při námaze nic necítím. Všimla jsem si toho až ráno po probuzení a teď i v noci. Dneska mě to právě v noci 2x vzbudilo, jako bych měla namožený svaly, tak spím radši jen na bocích. Taky myslím, že to nic hroznýho nebude, ale jistota je jistota. Zítra skočím na gyndu a budu mít klid.

agnes88
12. zář 2011

Ahoj holky, tak já sem byla ráno na utz 12 DC a kde nic tu nic, plno malých foliklů, žádnej prej nevypadá že by dozrál ale mám tomu nechat čas, přijít ve čt znovu na utz a pak se uvidí esi z toho něco bude. Sem z toho teda nějaká zdrblá. Doktor koukal proč mám předepsaný tamoxifen, jestli mě někdo kontroloval po clostilu, že mi ho jako nedali...no bylo to poprvé když jsem z tama neodcházela vysmátá. @safarikovap Jo a kocooor Marcel se nekonal, s tím sem se srazila ve dveřích ale na pipču mi koukal dr. Kozumplík. Teda ten je snad ještě mladší než já. aj sem se styděla 😵

carlik
12. zář 2011

@safarikovap hurááá, tak už za chvilku uvidíš bublinku na obrazovce a pak šup do bříška a za 14 dní nám hlásíš 2 čárky 🙂
No a jinak holky těhulky si myslím, že dneska jsou nějaký špatný erupce....každá s něčím (tvrdnutí,angína) a já pro změnu když jsem šla k obvodní, tak jsem zakopla o zvednutej asfalt a octla jsem se na zemi, teda ani nevím jak, ale odneslo to jen odřený koleno. Do bříška jsem se vůbec nebouchla a nic nebolí,ale strachy jsem nemohla dojít skoro ani domů. Teď jsem ležela a malá i kopká, tak snad zítra bude vše OK i v poradně. To je furt něco, bojíme se pořád, né jen jestli se oplodní vajo, pak jestli se objeví čárky, pak jestli je srdíčko, pak testy, no furt pernamentní strach 😒 Asi to máme všechny stejný, že?
@agnes88 tak hlavně, že nějaký folíci na UTZ byly a určo doroste nějaký požadovanou velikost. Já po Tamoxifenu neměla nic.

jana321969
12. zář 2011

@bellka tak díky za radu ja furt premyslela i kdyz berou obe dve VZP REVIR.tak kterou takze revirni diky moc.

jana321969
12. zář 2011

@safarikovap tak to bychom mohly jit v listopadu spolem 🙂taky počítam už dny týdny do konce října. Prosímte už vím IVF ICSI EP ale zkratku KET CO TO PROSIM JE??

agnes88
12. zář 2011

@jana321969 Kryoembryotransfer – přenos zamrazených embryí

safarikovap
12. zář 2011

Jsem doma 🙂 Zřejmě jste drželi všechno, co jste mohli, jinak si tu haluz neumím vysvětlit 😕 Na začátku byly dvě vajíčka - ani jedno zralé. Jedno dozrálo, podařilo se ho oplodnit. Druhé byl prý moc malý "mrskavec" (dle Štelcla). Takže - první oplodněné vajíčko se hned druhý den zastavilo ve vývoji a naopak druhej "mrskavec" se oplodnil a stala se z něho krásná morulka 😅 Nechápu, ale radši po tom nebudu pátrat. Spolu se závěrečnou zprávou jsme dostali i výsledky spermiogramu (teda - toho vzorku, co Honza odevzdával k oplodnění) a celkem dost velké zlepšení v pohybu a morfologie se pohla na 2%. Cena - 19.610 Kč. Ale - super zážitek 🙂 Absolvovala jsem ještě nákupy a obídek, tak doufám, že to prckovi neuškodilo (i když - @saminka zvládla cestu letadlem, tak snad jsem to moc nepřehnala).
@agnes88 Ty vo.e, to mně nedělej. Se řežu smíchy 😀 😀 😀 Tak na pipinku se nedíval Štelcl? No, nevadí, tak třeba příště 😉 A kdy normálně ovuluješ? Já jsem totiž už 12DC absolvovala punkci, přitom normálně ovuluju až tak 18DC - taky až tak pozdě? Počkej a s Tamoxifenem co? Tobě řekli "na Clostil nereagujete", aniž by Ti udělali několik kontrolních UTZ?

bublenudle
12. zář 2011

@safarikovap Gratulace mamko....ja si mam ve čtv zavolat a domluvit se na UTZ..jelikož mi to vycházi na sobotu a oni zatim neví,jestli tam nekdo bude v sobotu 😠

safarikovap
12. zář 2011

@bublenudle Děkuji 🙂 Počkej - Ty budeš v SO 8DC...tak to bych to ani nehrotila, bych Tě rovnou chtěla vidět až v PO 10DC. Ale já myslím, že i v sobotu tam snad někdo, je, ne holky? Co říkáš na tu cenu?

meggar
12. zář 2011

@safarikovap No tak teda gratulace velikáááááá 😀 Mít třetí den k transferu morulku je naprostej luxus. To jsme měli při prvních dvou ET 5.den. 😉

safarikovap
12. zář 2011

@meggar Fakt? 😕 Vitoušková teda taky říkala, že na to, jakej to byl mrskavec a na to, že je to třetí den, tak prý je to pěkná "brambůrka" (už prý nejdou rozpoznat jednotlivé buňky)...

Jenom holky, prosím vás, myslela jsem, že mně vyjde Utrogestan, ale zvýšili mně dávkování na 4-0-4. Stačí si dojít na recepci pro recept - bez objednání, bez ničeho, ne?

saminka
12. zář 2011

@safarikovap tak mas bojovnicka u sebe,skvele😉nam uz se taky treti den tvorila morulka🙂a ted nejspis roste v brisku😀jinak cena je pekna,my platili o tisic vic kvuli extra vajuchu ale ty sis jeste dopichavala na vic😉jinak vubec nemej strach ze by nakupy a obidek uskodili🙂my se po obou uspesnych transferech vraceli vlakem k nasim do ostravy a vetsinou dalsi den leteli zpatky do irska😉taky jsem nemela cas na polehavani,u prvniho jsem sla zpatky do prace snad treti den po ET a ted jsem mela na starosti rok a pul stare mimi takze ver ze pokud to vyjit ma tak to vyjde a ze si embryjko poradi i kdyz nebudes celou dobu lezet.

safarikovap
12. zář 2011

@saminka No právě - na Tebe jsem si vzpomněla a říkala jsem si, že žádnej shopping tomu nemohl uškodit, když Ty si během následujících několika hodin/dní absolvovala cestu letadlem 🙂 Ještě zítra budu doma a ve ST už půjdu do práce (pracuju v kanceláři, takže pohoda).

bellka
12. zář 2011

@safarikovap týýý vado, tak máš v pupíčku morulku, no paráááda, tak teď pěkně hlaď pupíčka a my držíme všechno co máááme, tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂 🙂 a Vitulka nám zaváděla Šimonkááá a říkala mi: neplakejte, máte tak krásná embryjka obě, že klidně můžete počítat s dvojčátkama🙂 já totiž chtěla zavést všechny 4 😀 my jsme se vraceli po nejhorší drkotavé části dálnice v republice a taky jsme jeli na oběd a domů přijeli večer a Šimonek chrupká v postýlce 😉
@bublenudle neboj, určitě tam v sobotu někdo bude, do soboty daleko 😉

safarikovap
12. zář 2011

@bellka Kecááááš 😕 😕 😕 Ty by sis fakt byla schopná nechat zavést všechny 4 mrskavce 😨 No tak Ty jseš drak - i když po těch všech pokusek to vlastně chápu... 😔 Ale obávám se, že mít doma 4 takový Šimonky, tak nevím nevím 😀

bellka
12. zář 2011

jo a velké pozdravení všééém, jsem úplně zapomněla pozdravit, jakou mám radost z té pozitivní zprávičky 😵 😵 😵