Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

safarikovap
13. zář 2011

@bellka Chápu, že jsme tady na koníkovi až na druhém místě ☹ 😀 To myslíš vážně, s tím receptem - no tak to by bylo bááájo. Ale mám to na Výstaviště z práce kousíček, tak si udělám vélet 🙂 Tak si užijte se Šimonkem krásný odpoledne 😎

bellka
13. zář 2011

@safarikovap jj, myslím to vážně, mně ho taky posílali domů 😉 děkujeme, už haleká z postýlky, tak letííím 🙂

meggar
13. zář 2011

@safarikovap Cos to pila za patoky, že ti víno leze i ušima 😀 😀 😀 To já teda byla zvyklá na dvojku vína tak obden, takže jsem skončila tak 2 dny po ET. Dovážíme si vždycky vínko přímo z vinného sklípku, to je dobrota. Když mě bylo špatně, tak jsem ho ze začátku těhotenství nemohla ani cítit, ale teď už bych si zas dala. Tak jen hezky pijte. 😉
@olousek35 Na gyndě jsem dopadla dobře. Bála jsem se, že budu vypadat, jak histerická prvorodička, ale v pohodě. Fakt je to tvrdnutí, ty pocity, co jsem měla, tak jsem vyfásla Magnezium. Měřila mě i čípek a ten mám naštěstí dobrej, nezkracuje se mě, tak jsem ráda. UTZ mají jen tu vaginální sondu, takže bych nic neviděla, ale poslouchaly jsme srdíčka přenosným UTZ a mimča tu sondu dobře nakopávaly, tak jsem ráda, že je všechno v pohodě. 😉
@carlik Tak to je fajn, že je malá v pořádku. Tak hlavně už nepadej 😀

safarikovap
13. zář 2011

@meggar 😀 Kvalitku 😀 Všechno vínko máme z Velkých Pavlovic ze soukromého sklípku od Honzova nejlepšího kamaráda, takže tím to nebude. Ale ten Estrimax s Utrošem mně nějak ničí chutě 😀
Neblázni - od toho na gyndě jsou! Mohla by mně zkusit říct něco jako "zbytečně plašíte" - to by viděla ten sekec! 😠

meggar
13. zář 2011

@safarikovap No, tak tím to teda fakt nebude. 😀 😀 😀 Já, když jsem brala Utroš, tak jsem nebyla pomalu schopná ani uvařit, byla jsem hned vyřízená a pořád spala.
Sice vím, že od toho na gyndě jsou, ale taky pracuju ve zdravotnictví, tak vím, jaký je to z druhé strany 😉 (A jak si občas dokážou zdravotníci ťukat na čelo 😀 ) Naštěstí u těch dvojčat to fakt berou všechno důkladněji, tak to bylo fajn.

safarikovap
13. zář 2011

@meggar Takže to není ve mě, ale je to lékama - no tak to jsem klidná 😀 No jo, pracovní deformace - a Ty jsi ve zdravotnictví dělala co přesně?

katem
13. zář 2011

Ahoj holky, @bellka @safarikovap @bublenudle @carlik @jana321969 @olousek35 @agnes88 @meggar @carlik @bambulajda @bosorkajarka a ty na ktere jsem zapomnela 😉
Moc a moc se omlouvam, ale vubec nestiham, je toho moc na praci a meli jsme vyroci svatby, tak jsem jeli na vikend ven.. no a tak ruzne, ze vubec uz ani nestiham si Vas cist!!
Doufam, ze vse probiha dobre a ze tehotenstvi, nebo nastavajici tehotenstvi, nebo rodicovstvi jde tak jak ma jit!! a ze se vsem dari krasne, kdyz mame ted to hezke pocasi, tak vse musi jit SUPER!! Moc a moc Vam vsem drzim palecky, vsichni to moc potrebuji a v UNIVERSE je toho stesticka hodne, tak at to spadne na nas!!
Dneska jsem sla si jen zacvicit, abych byla trosku fit a rpisti tyden bych mela dostat moji mestr. a tak bych mohla eventuelne zacit s tim clostikem 😉
No doufam, ze jsem ted READY!
Mejte se krasne
(nevim o jake tabulce tu povidate?, jsem uplne mimo)

meggar
13. zář 2011

@safarikovap Dělala jsem (a ještě doufám budu) zdravotní sestru na interní JIP + takové malé pohotovosti, kam jezdily rychlý, tak víme, jaký ,,akutní případy" občas jezdí 😀 😀

jana321969
13. zář 2011

holky co máte s tím červeným vínem :????

carlik
13. zář 2011

Jé, tak já už asi dneska po 10. slyším ať už nepadám 😒 to bych fakt ráda, ale prostě stane se i v "lepších"rodinách. No to nejhorší pro mě přijde, až napadne sníh a zase ti zmetci (pardon) nebudou uklízet chodníky. Loni v lednu jsem tak spadla a naštípla si zápěstí na levé ruce (tak 6 neděl sádra).
@katem já myslím že ready už jseš, tak příští týden zobat Clostík jasan!!!
@safarikovap tak dopij to vínko a už se musíš začít chovat jako těhule 🙂 A já jsem přímo z Ol a Dr.Machač je taky zdejší a ordinuje tady 3x týdně, takže v Brně jsem byla naposledy na ET 5. 5. a už tam nepojedu.
@meggar tak já si naordinovala magnézko taky, protože mívám křeče v lýtku a slyšela jsem, že to zabírá i na tvrdnutí bříška.
Pěkný večer holky 😉

olousek35
13. zář 2011

@carlik Bioparox jsem nezkoušela, zkusím koupit zítra. A ty už nepadej, i když se mnou máti padala denně a nijak mě to neovlivnilo 😀
@safarikovap máme ještě 3 mrazáčky a už se na ně těšíme. Snad bude možnost si je ještě nechat zavést.

Jinak já vínko nepila ani při stimulce a ani po OPU ani při ETu. Alkohol jsem naprosto vysadila. Jinak je alkohol dobrý ukazatel tehotenství. Pokud se to chytne, tak už tak 5.den je člověk po malým pivu nametenej jak po deseti velkých. Odzkoušeno z 1.pokusu. A všechny kolegyně, co byly těhotné, tak své těhotenství poznaly dlouho před pozitivním testem. 😀

katem
13. zář 2011

@carlik diky moc z povzbuzeni, no mela jsem zacatkem cervence IVF a neuspesne davkovani, kde k transferu nedoslo.. no tak jsem dnes sla jeste na procviceni patere a panve 😉 no bylo to fajn, akorat, ze mi rikala, ze bych mela cvicit tak aspon 6mesicu, abych byla vice pripravena.... no tak doufam, ze to snad bude faj. Nechci cekat dalsich 6mesicu... to by asi bylo trosku moc 😉
Doufam, ze vse je u tebe fajn a ze se radujes z tehotenstvi!

safarikovap
13. zář 2011

No a je to tady 😠 Tady vidíte, že já tou "nástěnkářkou" prostě nemůžu být, protože @katem tu tabulku ani nenašla 😀 To je dost, že ses zase stavila na plk 😉 Teda čučím - teď je to tady našlapaný 🙂 Já mám po transferu, @bublenudle už stimuluje, Ty se k nám příští týden možná už taky přidáš - zase to tady ožije 😉 Ještě uvidíme, co ve čtvrtek @agnes88 na ultrazvuku a co @jana321969 🙂
@carlik No Tě pic - tak to až napadne sníh, tak Ty máš zákaz vycházení 🙄 Páč jestli s sebou řachneš na suchým chodníku, tak co teprve v zimě 😀 Teď teda bez srandy, protože to je ohne spass 😨
@meggar Dokonce zdravotní sestrička na JIPce 😕 😕 😕
@carlik Ahaa, Ty jseš z Olmiku

A ostatní holky? Vy jste všechno brňačky? Protože já třeba ne - jsem z Vojkovice (15km jižně od Brna), ale v Brně pracuju.

bublenudle
13. zář 2011

@safarikovap Tak to je fajn,muzes pekne odpočivat.....ja makam,ale mam pohodu....tak zbytecna neschopenka 😉 no,jsem zvedava,kolik vajuch bude 😵 😵 😵
hlavneat je tam to prave 😉 😉

meggar
13. zář 2011

@carlik Tak to já mám taky strach v zimě, jak to budu dělat s tím velkým břichem. Ale vzhledem k tomu, že se asi nevejdu do hodně oblečení, tak si budu užívat teplo domova 😉
@olousek35 Tak s tím alkoholem a těhotenstvím souhlasím. Já jsem měla nedávno chuť na Staropramen cool lemon. Vypila jsem snad jen čtvrt plechovky a motala se mě hlava. Chlap se mě smál, že to není možný, když to má tak málo alkoholu. Ale fakt jsem byla skoro nametená. Tak už to chápu 😀
@safarikovap Nejsem z Brna, bydlím cca 30km od Brna.

bublenudle
13. zář 2011

@katem Ahoooj zlati,tak READY urco budes,neboj...jo a velka gratulace k vyroci svatby.... 😉

safarikovap
13. zář 2011

@bublenudle Zítra už je středa 😵 😵 😵 Do kdy Ti mají dát vědět, jestli můžeš v sobotu přijet na UTZ?

safarikovap
13. zář 2011

@meggar Já si to těhotenský bříško s dvojčátkama neumím ani představit 😨 Sama o sobě jsem "plnější" a ještě dvě miminka - to by bylo něco na mě. No zima je jasná - do prosince budete doma (těhulky) vytvářet vánoční pohodu s novým členem rodiny a od ledna už se budou dny natahovat, budete mít dost práce s praním výbavičky - takže žádný šmatlání po venku 😉

bublenudle
13. zář 2011

@safarikovap Mám si ve čtvrtek rano zavolat..tak jsem zvedava.....ja jsem 25km za Brnem.... 😉

safarikovap
13. zář 2011

@bublenudle To jsou nervy 😨 Kdyby to vycházelo na neděli, tak neřeknu, ale v sobotu si myslím, že si Tě pozvou 😉

meggar
13. zář 2011

@safarikovap Tak to já taky nejsem zrovna hubená a mám na začátku 5.měs. jen 3,5kg nahoře. Myslela jsem si, že pokynu, ale nemám vůbec chuť na sladký, ani moc na nezdravý jídla, tak je to možná tím. Jsem ale ráda, alespoň mám rezervu do dalších měsíců.
@bublenudle Držím všechno co mám do dalšího pokusu.
@carlik Jinak já mám mrštnost slona a obratnost hrocha. Dokážu se taky přizabít na rovným asfaltu, tak chápu, jak ti je. Manžel, když mě viděl poprvé kamsi běžet, tak nevěděl, jestli se má smát, nebo se o mě bát 😀 😀 No, asi už chudák zapomněl z mládí, jaký jsem bývala dřevo 😀 😀

bublenudle
13. zář 2011

@safarikovap No taky si myslim....urco tam aspon jeden doktorn bude,nee??? v Repromede to v sobotu frcelo jak v tydnu...akorat nedele je zavreno,to je jasny 😉

bublenudle
13. zář 2011

@meggar děkuji moooooooooooc 😉

bambulajda
13. zář 2011

....jé holky s vama je ale sranda 😀 ...jste všechny moc fajn, držím nám všem palečky ať už se to konečně povede. Zítra budu volat do RF a domlouvám schůzku s doktorem, takže to vypadá, že na zčátku listopadu, jdu na to 😉
@carlik ..jé tak to máš super, že jsi přímo od Dr. Machače, ...to si vás pěkně pohlídá. 😉

...hele co říkáte na to cvičení Mojžíšové, to je jako fakt, že to pomáhá?...cvičila jste to některá?To hejbání hlavou a nohou přece nemůže pomáhat? 😕

bublenudle
13. zář 2011

@bambulajda Ahojky,ja na Mojžišovku chodila do Repromedy..no,ale nevim no....hlavne ti to musi nekdo ukazat,jak cvicit.... 😉 a nee sama z knizky....

bambulajda
13. zář 2011

@bublenudle 😀 ...a já jsem si říkala, že by toto pomohlo....ještě to přehodnotím, schálně se zeptám Dr. co on na to. díky 😉

saminka
13. zář 2011

Ahol holcinky,teda tady se to konecne poradne rozjelo😉
@carlik - teda to se fakt mas ze mas dr.Machace jako svyho gynekologa,toho bych taky brala vsemi deseti,je moc super a jen vlastne hlavne diky nemu mame nase milacky.
@katem taky moc zdravim a doufam,ze brzy zacnes se stimulkou😉
@olousek35 moc diky za prani k narozkam Miusky🙂 dnes se vracela do jesli po 4 mesicich a zvladla to na 1* 🙂 zitra ma ofiko 2 rocky tak to jeste oslavime s babi a dedou.
@meggar taky jsem si myslela ze dostanes magnezium,a rekla ti doktorka jestli je to tvrdnuti roztahovanim delohy nebo necim jinym? Taky me to posl.dobou trapi, pri namaze,i rychle chuzi,tlaceni kociku,pri ohybani,no je toho nejak vic nez u prvniho tehu.a kolik toho magnezia beres?
@blenudle ja si myslim ze tam jsou i v so,teda nekdo tam je urco na opu a et ale ohledne ultrazvuku pri stimulce si nejsem jista😲a to same plati na nedeli,to jsem mela transfer nekolikrat i na statni svatek:-P
@safarikova tak kocko s vinkem uz mas padla:-P a kolik nakonec byla sliznice pri et?
@bellka no utika to fakt rychle uz abych zacala balit tasku do porodky😲 Mia je narozena presne v 37.tydnu tak ze by si i druhe mimi chtelo pospisit ?😉 a teda mrkla jsem se na par videi Simonka a je krasnoucke slunicko🙂 vim ze je jeste hodne brzo ale planujete sourozence kdyz mate ty mrazacky?😉

olousek35
13. zář 2011

SNAŽILKY:
safarikovap (30 let): minimálka; 9.9. OPU; 12.9. 1. IVF+PICSI
bambulajda (30 let): 1.IVF +ICSI (Obilňák), ET 2embryí (moruly), 8.3.2011 TT //.....zamlklé těhu
IVF mini, 22.8. OPU (1 embryjko) ET 24.8. (čtyřbuněčné) 7.9. TT - negativní
daguli (27let):1IVF minimalka (Reprofit), 2 IVF (klasika) rijen?

TĚHULKY:
saminka (33 let) : 1.IVF s minimalkou+ ICSI, 3 embryjka,ET 2 8-mi bunecnych, 2.3. TT //
meggar (27 let) : 1.IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TT neg. (červenec 2010)
2. IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TTneg. (říjen 2010)
3. IVF+ PICSI (Reprofit), ET 2 HB, 11.6.TT //
carlik (42 let): moc pokusů se svým materiálem a výsledek 2x ET a nic, v říjnu 2010 ET 2 blast.DE -úspěch,ale v 18.tt porod s VVV, další pokus 5.5.2011 ET 2x 8 bb DE, TP 21. 1. 2012
olousek35 (35 let) : 1.IVF říjen 2010 MA, 2.IVF květen 2011 1 embryjko, // tt, TP 9.2.2012

MAMINKY:
bellka (36 let): 8x IVF (2x IVFgyncentrum Ostrava, 4x IVF+ICSI +1x KET Fertimed Olomouc, 2x IVF s minimálkou Reprofit)...14. 4. 2011 Šimonek 3500 g a 50 cm

olousek35
13. zář 2011

hledal tu někdo tabulku? Tak tu je, tak ji vždy někdo co dva listy okopčete, at se nemusí hledat. Jinak už taky začínám občas břicho cítit. Dnes jsem blbnula a tahala se se psem a bolelo. Tak budu muset zmírnit. Sice se mi nechce, ale co už. 😀
Copak dělají osatní? Např.okcelok, gabikri, dorra a další kočky, které nás tu dřív držely?

carlik
14. zář 2011

Jo, jo, holky, Machač je takový pozitivní človíček, že ten nás tak vždycky dobře naladí, že to nejde jinak než zdárně doklepat do konce 🙂 A jinak je ženatý a má 3 dcerušky, tak bacha "nešahat".
A já nespadla na úplně rovným asfaltu, on byl zvlněnej 😠 No v zimě to opravdu vidím tak, že se stejně do ničeho nevlezu, tak se budu válet doma. Ale bohužel na KO budu muset, tak už nic nechci poděl....
@katem já cvičila Mojžíšku a chodila na masáže zad(i lymfatický) a před tímto posledním ET jsem zašla i na narovnání kostiček k fyzioterapeutce a jsem tak nějak přesvědčená, že se to k vůli tomu povedlo a mimčo se zahryzlo 😉 Je potřeba mít dole všechno "v cajku" a připravený.
A já taky kolikrát byla v Brně i v So a Ne, vždycky tam někdo slouží.