Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenajsek
24. led 2009

Ahoj holky, zdravím...
Martek, jak dopadla kontrola? Na čem jste se domluvili, a kdy začnete? 😉
Dorro, v OVě jsem byla jen v nemocnici v Porubě na LPSK, a mně se Ostrava líbí, možná i proto, že odmala jezdím do Třince za babičkou a dědou, můj taťka se v Třinci narodil, a mám ráda celý ten kraj, a tyhle hutní a ocelářské města... 🙂 Takže já bych byla spokojená. Rozhodně si myslím že je v Ostravě co fotit, fotím moc ráda (jako totální amatér), ale baví mě to.
Bosorko, tak to je dobře, že ses objednala na konzultaci do Reprofitu, myslím, že jste si nemohli vybrat široko daleko lepší CAR. Je to tam opravdu o individuálním přístupu, o víře v úspěch, o podpoře a o výborných lékařích...
Jinak já jsem na tu 1. konzultaci sepsala na papír vše, co jsme měli za sebou + všechny okopírované výsledky, co jsme měli v ruce, u nás to byla imunologie, genetika a výsledky té laparky, jinak nic. S dr. jsme probrali, jak si to dál představujeme, ona nám řekla, co Reprofit nabízí, domluvili jsme se na hormonálním profilu 2.-3.DC, a manžel si pak zavolal ohledně termínu na odběr spermií kvůli spermiogramu. Nejdřív jsme se domluvili na IUI, a pak, protože se nepovedlo, jsme se už domlouvali s dr. na nativu, který zatím teda neproběhl, ale jí doufám, že co nevidět jo. Takže jim nejde o to hned jít do IVF za každou cenu, dokonce by dr. udělala i IUI v přirozeném cyklu bez stimulace, ale neměla jsem ten měsíc ovulku, takže u mě asi jedině s hormonama. Takže asi tak, uvidíš sama, myslím, že budete spokojení... 😉 A hodně štěstí přeji!!
Přeji krásnou dobrou noc, a zase někdy páá!

martek
24. led 2009

Leni, ahoj, predstav si, ze dneska si budu pichat svuj druhy menopur 😎 jak rekl Koudelka, jdem na to!!!! Takze pristi tyden utz, pak opu a et!!!!!!

lenajsek
24. led 2009

Martek, tak to mooooc držím palečky! Tak pak písni, kdy jdeš na UZ a jak to vypadá s folíkama, jak rostou... ať to dobře dopadne, tfuj tfuj! To máš Menopur, který musíš natahovat do injekce, ale ta injekce se pak píchá do bříška, do kožní řasy, jo?

martek
24. led 2009

leni, presne tak! menopur do spicku 😀
na utz jdu ve ctvrtek 😉

lenajsek
24. led 2009

Martek tak to jo, moc držím palečky. A když jsme se s dr. domlouvaly na nativu s minimální stimulací, taky mi říkala že budu mít Menopur, a k tomu ještě Orgalutran... ten budeš mít taky? Ty máš klasický IVF? Asi jo, že?

dorra
24. led 2009

Ahoj holky, já už se taky nemůžu dočkat UZ. Jedu v úterý. Ale ňák z toho nemám dobrý pocit. Jen se utěšuju, že jsem zdravá, že všechno bude dobrý, že jsem zdravá, že jsem zdravá, a když nebude nastláno teď, tak třeba příští měsíc to vyjde, hlavně ať su aspoň zdravá. Děsím se těch potvor v podobách cyst, miomů a tak. Ale já jsem zdravá 😅

martek
24. led 2009

Leni, zatim jen menopur, az po utz budu mit jeste neco, ale to se dozvim az ve ctvrtek 😉

lenajsek
24. led 2009

Dorro, a Ty stimuluješ? Asi jsem to nějak nezaregistrovala, tak se omlouvám... Držím na úterý palečky!
Martek, uvidíš, možná taky dostaneš ten Orgalutran.

lenajsek
27. led 2009

Holky, jste tady? 😕

martek
27. led 2009

jasan 😎 😀

lenajsek
29. led 2009

Martek, tak co, jak jsi dopadla na UZ? Jak jsou na tom folíci? Budeš mít ten Orgalutran?
Jinak zdravím všechny!

dorra
31. led 2009

Ahojte děvčátka, šílené nestíhačky, nemohla jsem se dočkat, až vás tu zas budu moct potkat. Nemám si s kým "o tom" popovídat.Kontrola UZ v úterý byla víc jak dobrá, kontryhel zařídil neskutečné, v pondělí jede manžel oplodňovat darovaná vajíčka, snad ňáká budou... A až mi zavolají, tak snad už ve čtvrtek bychom si mohli jet pro bublinky. Od pondělí jsem konečně na PN , tak snad si dám hlavu do pořádku.

Leni, ptala jses mě na stimulku. Možná jo, já nevím, co to je. Od 16 nemám vaječníky a jako ženská jsem fungovala jen díky HA. Ale 2 a půl roku jsem měla jiné hormony, abychom mohli zkoušet uměle otěhotnět s darovanými vajíčky.

lenajsek
1. únor 2009

Dorro, tak to budu moc držet palce, aby se v pondělí vajíčka krásně oplodnila, a pak se embryjka super vyvíjela, a chytla se Tě a už nepustila!!! Jinak tou stimulací jsem myslela to, že stimuluješ právě vaječníky, aby tvořily vajíčka... ale nevěděla jsem, že vaječníky nemáš a máte cyklus s dárkyní. Promiň. Držím moc palečky, aby se to povedlo, v Reprofitu jsou na tohle machři! Ke komu tam chodíte? A PN je fajn, člověk si musí odpočinout, zvlášť, když teď všude lítá taky spousta bacilů...
Martek, co Ty, jak jsi dopadla???
Přeji krásnou neděli všem! 😉

dorra
1. únor 2009

Ahoj, leni, nic se neděje, já taky nemám čas pročítat všechny diskuse tady. Mě stimulují stejně s dárkyní. Jen malinko jinak. Ale při embryjkách už musím mít dělohu "těhotnou", takže ten IVF cyklus mám podobný. Jsem zvědavá, věřím, ale stojím nohama na zemi a vím, že i když to posledně vyšlo, tak to zas sedmkrát vyjít třeba nemusí. Uvidíme..

lenajsek
1. únor 2009

Dorro, to je vlastně něco podobného, jako by ses chystala na KET, akorát, že budou embryjka z čerstvého oplození, že? A píšeš, že to minule vyšlo, takže už máte jedno dítko? 🙂

lenajsek
1. únor 2009

Moc držím palečky, a pevně věřím, že se to povede!
Já už se nemůžu dočkat, až začnu se stimulací, ale obávám se, že moje hormony ještě asi budou rozházený, uvidíme, za cca 10 dní mám jít na novej hormonální profil... ach jo, se to jaksi vleče.

dorra
1. únor 2009

Přesně tak, jako na KET. Vyšlo, ale v 8tt jsem to musela skončit, přestalo se malinké vyvíjet.

lenajsek
1. únor 2009

Tak to je mi líto... ale určitě se to tentokrát povede! A píšeš o korynthelu, že Ti na sliznici pomohl? Já mívám většinou nízkou, jak stimuluju Clostilbegytem, tak mi ji většinou snižuje, tak pojídám mateří kašičku, a zkusím při další stimulaci i ten korynthel... Ty si děláš odvar, nebo máš čaj? A dá se to pít?

dorra
1. únor 2009

Já na to přišla tady, na koníku. Taky jsem to nevěděla. Prý se má pít do ovulky kontryhel a pak maliník. Maliník je pak dobrý i v těhotenství a hlavně pak tak 3 měsíce před porodem. Já si kupuju sypaný čaj, bo sáčkům moc nevěřím. Dnes začnu s maliníkem. Chutnají i neslazené, koupíš je v lékárně. Byla jsem překvapená, že jsem měla peřinku 9mm vysokou, normálně mívám tak 3-4mm a musejí mi přidávat injekce, prášky, náplasti. Dr. říkal, že to může být i předešlým těhotenstvím. Něco takového říkala i sestřička v lázních,že teď už tělo pochopilo, co se po něm chce a začne fungovat. Nevím, každopádně kontryhelem nebo maliníkem nic nepokazíš. Já myslím, že mi pomohl fantasticky. Aspoň od těch bolavých injekcí!
Leni, Tobě dělají ňáký hormoprofil? Mám dojem, že mi nic neprošetřují.

martek
1. únor 2009

Cau holky!
Leni, utz dopadl na jednicku, mam dvacet foliku, patnact na jednom, pet na druhym. Koudak me pochvalil 😎 . Zitra jdu na dalsi utz a opu bude asi ve stredu. Jinak si opravdu k menopuru picham i ten orgalutram.

dorra
1. únor 2009

Gratuluju, martek!

martek
1. únor 2009

Dorro, diky!

dorra
1. únor 2009

Těšíš se? Já moc. Je to nejistota, ale přecjen dva pohodičkové týdny.

martek
1. únor 2009

Ty jo, desne se tesim a zaroven se desne bojim
😅
Ale to je asi prirozeny....
Zitra se vsechno podrobne dozvim, to zase nebudu vubec spat 😀

lenajsek
1. únor 2009

No teda Martek, to je něco.. tak držím palečky, aby v těch folíkách byly krásná vajíčka, a bylo jich hodně!!! Tfuj tfuj! Tak zítra písni, jak jsi dopadla, a kdy bude OPU... Takže jsi dostala taky Orgalutran... Martek, Ty máš klasický IVF, že? Stimulovala jsi injekcema hned od začátku, neměla jsi Clostilbeyt, že? Mně čeká vlastně nativ, s minimální stimulací, kdy začnu 2.DC brát Clostilbegyt, jak kdybych šla na IUI, a pak dle UZ budu dopíchávat malé množství toho Menopuru + Orgalutran. Takže asi nebudu mít takovou úrodičku, ale zase to šetří tělo, a vyjde na míň peněz... Jedno IVF jsme už měli, nepovedlo se, tak teď chceme zkusit nativ.
Dorro díky, mrknu se po něm, a koupím... dokupy s tou mateří kašičkou by to mohlo být OK. Snad...
Jinak ano, hormonální profil mi dělali hned na začátku, jak jsme šli na pohovor do Reprofitu, tak hned 2-3.DC, jak t vycházelo, ještě před IUI, kterou jsme u nich absolvovali. A teď v lednu mi dr. dělala novej HP, před plánovaným nativem, a tam se zjistily ty mé nesrovnalosti v hormonech... Tobě to možná nedělají, když nemáš ty vaječníky, tak některé hormony Tvoje tělo vlastně vůbec neprodukuje.
Martek neboj, kontrola dobře dopadne, a pak i OPU a ET!! A na konci budou nejen //, ale i srdíčko, a pak krásný mimi!!! 😉

lenajsek
1. únor 2009

Martek, a Ty chodíš do práce, nebo jseš na neschopence? Myslím že v Reprofitu nedávají PN před OPU, aspoň tak mi to dr. Vitoušková říkala. Od OPU jo, ale předtím při stimulaci ne...

martek
1. únor 2009

Leni, jj, klasicky ivf...
Na tu minimalni stimulaci sem se taky ptala, myslim, ze to je hodne fajn pro telo!
Jinak na neschopence nejsem a ani neplanuju, proste budu mit doma home office, delam v rodinny firme, tak s tim neni problem. Jinak bych si urcite neschopenku vzala!

dorra
1. únor 2009

No jasně, u mě je ten HP zbytečný, myslím.

lenajsek
2. únor 2009

Dorro, tak na dnešek držím palce, aby se vajíčka krásně opolodnila, a byla z nich krásná embryjka! Kolik se jich vůbec bude oplodňovat?
Martek, jak jsi dopadla na UZ, kdy bude OPU?
Mám hodně práce, tak moc nepíšu... mějte se fajn!

martek
2. únor 2009

Ahoj, opu bude ve stredu, mam nakonec 8 zralych foliku!