Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

carlik
11. říj 2011

@safarikovap tož určitě to bude věkem a stavem peněženky 😒 A naučit se dá všechno, přijeď na zaučení 😉 Vitulka je taky prima, dělala mi jeden transfer, ale nepovedl se 😒

agnes88
11. říj 2011

čau holky, já už stimuluju, dokonce zítra už poslední pilule, v pondělí jdu na utz. Krásně mi to utíká, ne jak minulej cyklus.
Zdravím všechny, hlavně maminku @katem 🙂 🙂, ostatní maminy, čekatelky atd.

bublenudle
11. říj 2011

@carlik Marcel mi včera řekl,že mám ješte tak 2 roky se svyma vajičkama...tak uvidime.... 😉 v pulce listopadu na to vlitnu zase.... 😉

safarikovap
11. říj 2011

@agnes88 Žádný prodlevy, super🙂
@carlik No neříkej 2x - abych nedojela, taky budu muset začít brzdit s těma svýma nákupama☹

safarikovap
11. říj 2011

@bublenudle Csssssssss, to máš ještě hafo času 😎

bublenudle
11. říj 2011

@safarikovap Brouku,das klasiku nebo minimalku????

bublenudle
11. říj 2011

@safarikovap No dej pokoj,to bych asi skončila na psychiatrii tak dlouhooooooo 😖

zlatanka30
11. říj 2011

ma niekto skusenost s darovanymi embryjkami v Reprofite?

katem
11. říj 2011

@carlik cau, no stehovali jsme se ze Singaporu... bylo tam moc krasne, tam jsem byli 4.5roku! 😉 no teplicko, cisto, vse funguje, zadna birokracie, vse jede pres internet, takze i obcanku si muzes vyridit pres internet. Vse je proste suepr propojene a kontrolovane... no nekdy kontrola je dobra vec 😉 Ono se nadarmo rika: Na chudy lid musi byt prisnost...no proste to tam maji po teto strance dobre zorganizovane, aby vsichni meli cas na radovanky!!

katem
11. říj 2011

@safarikovap cau ty jedna sprimarko!! - jsem rada, ze do toho zase jdes. Je to dobre, ze se tu nikdo neboji a BOJUJE!! - uplne super a tak preji hodne a hodne stesticka!
Jinak testovat mam 21.10. 😉 jeste si par dni pockam

katem
11. říj 2011

@agnes88 dekuji ti za hezke pozdraveni! tak ty uz mas posledni prasek.. no tak to ted bude sup sup!! 😉

katem
11. říj 2011

@bublenudle Vsechno nejlepsi k narozeninam... no a uvidis, do Vanoc budes tehotna!! - to bude super darecek!

katem
11. říj 2011

@carlik za chvilicku pujdes jiz na radu 😉 , tak drzim palecky, at je vse jak ma byt a muzes jit zase na dalsi tvuj shopping!! - budu si muset od tebe vzit par rad - jak a kde a kdy nakupovat, zda se, ze jsi uplna JEDNICKA 😎

bublenudle
11. říj 2011

@katem Beruško,dekuji moc......no snad ano...a na Tebe mooooc myslim a držim vše co mám 😵

katem
11. říj 2011

@bublenudle dekuji mockrat beruško!! tak mi opravdu rikas jen ty!! 😉 dekuji.. no a diky moc za to, ze na me myslis!! moc mi to pomaha 😵 takze moc a moc dekuji

safarikovap
11. říj 2011

@bublenudle Ty máš narozeniny????????????????????????????????????????????????????? Tak všechno nejlepší 😵 Nene, minimálku ne-e - zkusím ukecat Vitulku na zlatou střední cestu - krátký protokol. Jo a s těma dvěma rokama jsem to nemyslela špatně - jako že "žádná depka, máš plno času" 🙂
@katem 21. 10. - píšu si do kalendáře 😉 Je super, že máš čistou hlavu a nepřemýšlím nad ptákovinama a zbytečně se nepozoruješ - to bych chtěla umět, takhle vypnout...

katem
11. říj 2011

@safarikovap diky, jsi mila.... no ja mam celkem dost prace a myslim, ze uz po tech letech, co to zkousim, tak clovek nejak vypne, ikdyz je to tezke 😉 = to si zase nemysli... ale opravdu mam hodne veci na starosti, takze mi to pomaha se moc nesledovat! ... no a pristi patek - to bude 😕
Vsak ty to vse zvladnes s tim kratkym protokolem! 🙂

safarikovap
11. říj 2011

@katem Hlavně žádný testování dopředu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katem
11. říj 2011

@safarikovap no to ja nedovedu 😉 nejradsi bych sla na krev toho 21.10. aby to bylo vse 100% jasne.... ja jsem posera se testovat.... bojim se.... 😕

bublenudle
11. říj 2011

@katem To je jasný BERUŠKO 🙂 ,že na Tebe myslím...určitě budeš brzo hlásit // 🙂

bublenudle
11. říj 2011

@safarikovap JJ dnes 39 a mimi nikde,chjoooooo 😝 no jo,nedá se nic dělat,jen BOJOVAT....já chci zase minimálku,je to pro mě lepší ....

agnes88
11. říj 2011

@bublenudle v listopadu stimuluješ a pod stromek na tebe vykouknou // uvidíš, a taky vše nejnejnej 🙂

agnes88
11. říj 2011

@katem máš k tomu správný přístup, zaměstnat se, ono pak těch 14 dní uteče.
Já sem si řekla že tento cyklus se taky nebudu stresovat. práce mám hodně, ještě doděláváme po odpolednách na domku, než začne zima, v po jdu na utz, to je hned. Uvidím co mi uzrálo. Dávkování léku mi Machač napsal jen po mailu, tak snad chytnu na utz někoho dobrýho. A třebas půjdu do minimálky. Ta se nechvaluje na pojištovně, že ne. Takže když se rozhodnu tak na to můžu jít, že jo. Podle počtu vajíček, ne. Není omezená inseminace na počet vajec?? Nevíte někdo?
Jako když jich je moc tak se iui nedělá?

carlik
11. říj 2011

Tak jsem holky doma,musela jsem nejprve něco navařit, abych nebyla o hladu 😒
Jinak malá váží 800 g, všechno je OK, TP posunul Dr o týden na 15. 1. a v pátek jdu znovu na OGTT a prej jak to bude zase nad 5,8..., tak pomažu do Fakultky, docela mě vystrašil ☹ Jinak KO za 10 dní.
@bublenudle všecno NEJ a hlavně ať se ti už konečně splní to jedinný přáníčko 😉 A koukej na mě, kdy mi to vyšlo, ale za 2 roky můžeš stihnout 2 miminka 🙂
@katem - Singapur tož to je jiná exotika! To je jiný zvykání v ČR 😒 A to jsi i IVF absolvovala tam jo? S tím testováním dopředu to sice hodně holek říká, že to nezkusí, ale stejně nakonec od toho 10. dne po ET už testujeme....
@safarikovap Vitulku určo dneska ukecáš a brzo začneš ďobat injekce. To ještě budeš mít hrazený pojišťovnou ne? Jo a nástěnkářko, nešlo by semhle hodit tabulečku, ať jsme v obraze? Nevím kde je 😒
@zlatanka 30 já mám, tak nevím copak chceš vědět, když tak napiš IP

carlik
11. říj 2011

@agnes88 no je to určitě tak, že když je víc folíků, tak se IUI nedělá (copak náhodou s paterčatama), ale jde se na punkci a je to braný jako minimálka, kterou pojišťovna neschvaluje protože ji neproplácí.

agnes88
11. říj 2011

@carlik sem si myslela že to tak je s těma vajcama. Minule sem měla dva a oba měli 19mm, tož to asi tedka bude podobný. Ale stimuluju closilem, stejně jako na minimálku, tak podle počtu vajec se pak můžu rozhodnout, esi iui nebo opu...

carlik
11. říj 2011

@agnes88 on po tom Clostíku každej reaguje jinak, někomu naroste 5 folíku, jinej je rád za 2.... jenže já se přesvědčila i o tom, že můžou ty folíky být bohužel prázdný ☹ Ale ty jsi ještě mladá, tak to bude dobrý!

bellka
11. říj 2011

ahojky kočičkýýý, v rychlosti nakukuju, zatímco Šimonek spinká 🙂 🙂 🙂
@safarikovap dobré pořízení v Reprofitu 😉
@lenceslava vítám Tě mezi námi 🙂
@katem moooc držíme všechno co máme 🙂
@bublenudle všechno nejelšpí a hlavně ať se Ti splní i to nejtajnější přááánííí 😵
@saminka @carlik @olousek35 @meggar zdravíme těhulky a hladíme pupíčky 😉 @veveram @okcelok @lenka27 @janib maminkám taky pozdravení a mrňouskům pohlazení 🙂 a všem snažilečkám palečků drženííí 😵 😵 😵

agnes88
11. říj 2011

@carlik jo, s těma prázdnýma folikulama mě strašily na OBI...Prosím jak je to tedy, oni odebírají ty folikly nebo vypreparujou vajíčka. Ptám se jak blbka, ale není mi to jasný. Na obi mi řekly že odeberou všechny (nevím co) a ne všechny jsou plný, takže asi ty folíky. To zn, že pokud mi dozrají tři, odeberou tři tak taky můžou bejt všechny prázdný. chjo, to je vyhlídka, a na věku nezáleží. O někoho se otře jen pánskej parfém a už je v tom.... 😀 😀

olousek35
11. říj 2011

@bublenudle tak já ti přeju vše nejlepší k dnešním narozkám, hodně štěstíčka, zdravíčka a spoustu splněných přání. A neboj, mimi přijde. Čeká jen na ten správnej okamžik, aby mu tu bylo dobře. 😉