Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenajsek
2. únor 2009

Martek, tak to je super! Ale folíky nejsou zralý, v nich jsou vajíčka, která budou zralá... 😉 Držím palce, aby jich bylo co nejvíc, v těch folících.
Dorro, a co Ty nového? Jak to vypadá s oplodněním? Nebo si budeš volat až zítra?

lenajsek
3. únor 2009

Haloo, kde jste kdo?
Dorro, jak to vypadá? Kolik se oplodnilo vajíček, a jak jsou na tom embryjka? Držím palce! Kdy bude transfer?
Martek, zítra jdeš na OPU, budu držet palečky!! Tfuj tfuj!

dorra
3. únor 2009

Ahojte děvčátka!!
Včera jsme byli oplodňovat. Představte si, že jsem dneska na to úplně zapomněla. Nikdo mi nevolal. Asi jsem měla zavolat já, ale prostě jsem zapomněla, protože mi vždy volali oni a nevím číslo.. já zas řešila ňáké kraviny s prací, přestože jsem na marodce a PŘECE každý jsme nahraditelný, no né 😠 ?? Druhý den jsem nepřišla do práce a šéfové se po mně sháněli, kolegové volali, otravovali i manžela, co se mi stalo .... a já zapomněla na ty naše malé bublinky nanicovaté. Můžu já být máma???

dorra
3. únor 2009

Takže vůbec nevím, kolik bylo vajíček, kolik oplodnili, jestli ňáké vůbec žije. 😒

lenajsek
4. únor 2009

Dorro, no tak to je něco.. tak tam zkus zavolat co nejdřív dneska, abys věděla co a jak... držím palce. A snaž se být fakt psychicky v pohodě, kašli na šéfy, vypni mobil, a odpočívej...
Martek, držím na dnešní OPU palečky! Pak dej vědět, jak jsi dopadla... 😉

dorra
4. únor 2009

Ahojte děvčátka,
práci jsem vyřídila, ale co je hlavní, mrňousci žijou!!! 😅 Nezaregistrovala jsem v té hrůze (že je něco zle), kolik jich je, ale myslím, že kolem sedmi vajíček oplodnili a jsou zatím někteří už čtyřbuněční šikulové. To je úžasné, na počtech mi vůbec nezáleží, hlavně ať je na sobotní ET aspoň jeden fit.

lenajsek
4. únor 2009

Dorro, super!! na sobotu moc držím palce! Určitě z nich vyberou ty nejsilnější a nejkrásnější, který budou mít největší šanci na uchycení!
Zrovna dneska jedna koška z diskuze Neplodnost, kde máme svůj "pokojíček", psala, že má // na testu, po 5 letech... super. V Reprofitu jsou vážně kouzelníci. 🙂

dorra
4. únor 2009

jj, jsou.

martek
4. únor 2009

ahoj holky!
mam sest vajicek 😉
vsechno sem zvladla v pohode, Koudak je zlaticko 😵

lenajsek
4. únor 2009

Martek ahojky, no super!!! Tak ať se krásně oplodní, a jsou z nich silný a krásný embryjka!!! 😉
Tak teď obě čekáte na své mini mimísky, aby se pěkně vyvíjeli, a pak se u vás zavrtali... 😉
Martek, ty chodíš do práce, nebo jseš na neschopence?
Týjo holky, bych taky už začala se stimulací... no musím ještě týden vydržet, pak vysadím tu HA, snad co nevidět dojde MS a já půjdu na ten hormonální profil... snad už to bude OK.

martek
4. únor 2009

leni, nechodim a chodim do prace 😉
neschopenku ale nemam, zitra se tam pujdu mrknout, uhradit nejaky faktury...ale po ET chci byt aspon tri dny v pelechu 😉

dorra
5. únor 2009

Ahoj holky,
martek, my dneska voláme, co? Po jedenácté si bloknem drát?
Dnes mi tu nejdou dát smajlici..
Bude blbý, co teď řeknu, ale cítím takové štěstí, že se bubliny včera už rozčtvrtily, že by to tak mohlo zůstat. Myslím tahle doba. Vždycky se na tohle těším. Kdy oni vesele rostou a dělají nám radost.
Potom přijde ňáký frajer, násilím je vezme z príma roztoku, dá mi je do břicha, kde to asi je nicmoc a já pak dva týdny dělám, že na to nemyslím, ale stejně myslím a bojím se, že ty pohodičkové týdny skončí, manžel mě přestane láskyplně přehnaně šetřit, v noci přestane venčit pejsku, já nebudu moct se rozbrečet před ředitelem, kdy se mi zachce a vůbec..
Loni to tak bylo skoro dva měsíce. To se pak těžko zvyká na normální happy život.

martek
5. únor 2009

dorko, ahoj, ty taky volas dneska???? uz se Koudaka nemuzu dockat, mam nervy....
kdo vola prvni? ja nebo ty? strihnem si? 😎 😀

dorra
5. únor 2009

Nene, nestrihám, volám a basta!

martek
5. únor 2009

tak volej ted! ja volam potom 😀

dorra
5. únor 2009

(Jen aby nezavolal dřív manžel..). Tttsou nervy 😅 !

martek
5. únor 2009

a ty chodis taky ke koudakovi?

dorra
5. únor 2009

Většinou ho chytnu při ET/KET.

martek
5. únor 2009

aha

dorra
5. únor 2009

Tak co? My jsme šikovní!!! Máme už 8mibuněčné rošťáky! V sobotu v 11 se jim to rejdění v roztoku utne!

lenajsek
5. únor 2009

Holky ahojky! Dorro, neboj, tentokrát to štěstí bude pokračovat až do konce, s mimískama nebo mimískem v náručí.
Gratuluju k 8b, super. A kolik jich celkem je? Na sobotu moooc držím palce!
A co Martek, jak jsi na tom? Taky držím palečky!!! 😉

lenajsek
5. únor 2009

Dorro, a Ty jinak chodíš ke komu, k Machačovi?
Martek, budeš mít Koudelku i při ET? To asi nevíš, že? A při OPU jsi ho měla?

dorra
5. únor 2009

jj, Koudelka tam bude v sobotu.

martek
5. únor 2009

leni, my mame pet bojovniku, koudelka byl pri OPU a doufam, ze bude i pre ET 😎

dorra
5. únor 2009

My máme 10! Nechápu to, nechala jsem si to zopkovat. Ale je to dobře 😀 , aspoň něco zůstane na zmrzlinu. Ještě zítra dodělám ten pokojík a vyžehlím a pak jdeme na to!!

lenajsek
5. únor 2009

No teda holky, to máte krásnej počet! Tak ať se bobánci vyvíjejí jak mají, a pak se krásně zahryznou!!
Dorro, Ty jdeš na ET v sobotu, budu moc držet palce!
Martek, kdy Ty máš ET? Ať se daří!!!
Já se loučím, za chvilku jdu s kamoškou do města na kafe, a zítra dovčáááá! 🙂
Budu na vás myslet, a na vaše bojovníčky taky! 😉

martek
5. únor 2009

ja mam et v pondeli 😉

dorra
5. únor 2009

Díky!
Martek, už pohodička, ale ráno to pružilo, co?

martek
5. únor 2009

doro, to teda...ale zitra zacnou dalsi nervy...jestli vsichno bojujou...a pak to bude furt dokola 😀

dorra
5. únor 2009

jj si piš, že bojujou. Já už zítra nevolám. Teda doufám. Prostě si pro ně v sobotu pojedem a konec zábavy, pudou ke mně! Šmitec. Ještě jdu dodělat tu trucovnu, ať mám kde lebedit, až se mi bude chtít nic nedělat. Zatím, berušky.