Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

jana321969
31. říj 2011

díky 🙂

jana321969
31. říj 2011

holky jak se tady bavíte o sliznici čím se dá trochu napomoct aby byla dobrá a velká sliznice?? 🙂

katem
31. říj 2011

@safarikovap cau... tak hezky pracuj 😉 mej se krasne 😵

drndapetka
31. říj 2011

@agnes88 jééé, já ani nevěděla, že jsi tam byla, nepoznala jsem Tě 😀
Tak já tam dnes čekala cca 7 minut. Vzala mě pí. Dr. Vitoušková. na UTZ špatný. Dnes na 13DC sliznice jen 4mm a žádný dominantní folík, takže ve čtvrtek UTZ znovu a uvidí se, asi bude potřeba tentokrát Ms vyvolat, nějak se jí nechce po tom nezdařeným IVF 😠 A to jsem si myslela, že když má vaječníky nabuzený, že to půjde a ono nic 😒 Jak dojde mrška, tak mě čeká a HP a konzultačka s Machačem, a pak se uvidí, budou mi muset nasadit všmožné léky, abych se jim srovnala......Takže u nás se to snažení musí bohužel odložit, protože bez vajíček není mimi 🙄

safarikovap
31. říj 2011

@jana321969 Červené vínko a kontryhelový čaj 😉
@drndapetka Škoda☹ Ale zase - mít HP v ruce bude lepší, než zkoušet "jen tak"...
@katem Maminkoooooo - ahoj🙂

katem
31. říj 2011

@safarikovap ahhhhooojjjj ty jedna nastavajici 🙂 😵

safarikovap
31. říj 2011

Huráááááááááááááááááááááááá - IVF schválené pojišťovnou 😀 Všechny příznaky ovu vč. hlenu už mám, takže zhruba za 13 dní začínám píchat 🙂

vaculik
31. říj 2011

safarikovap@ já začínám od zítřka, tak to se potkáme tak akorát na kontrole. ☹
Holky jak vůbec probíhají kontroli ? Je to krev+utz? Nebo hned ráno jen utz ?

bambulajda
31. říj 2011

ahoj holky, všechny zdravím po prodlouženém víkendu - bylo to super - víc takových 😀

@jana321969 ...jsme naprosto sladěné, od neděle píchám Menopur a v pátek mám první UTZ 🙂 ...jen jsem se zapomněla optat sestřičky, protože to bude 7DC, tak to já asi ještě budu špinit - myslíte, že to vadí? ...já totiž někdy špiním i 10 DC 😖
@safarikovap gratulace ke schválení
@vaculik ...jéé dlaší naša 😉 ...se třeba potkáme na OPU, mně ty folíky zas tak rychle nerostou 😅

safarikovap
31. říj 2011

Zvláštní pocit - teď jsem ukecala svou nej nej nej kamošku z práce na TT. Potají, u mě v kanclu, teď o polední pauze - jsou tam jak vyšitý 😵 😵 😵 Trošku to se mnou zamávalo...
@bambulajda No tak vy jste to s @jana321969 fakt vychytaly 😉 A @vaculik jen dva dny pozadu...no super holky - těším se "na zážitky" - jak to snášíte, jak vám je...
@bublenudle Leoooo, už jseš ze služebky zpátky?

safarikovap
31. říj 2011

@vaculik Kontroly jsou jen UTZ - objednáváš se telefonicky předem 😉

agnes88
31. říj 2011

@drndapetka možná že jsme se minuli, já, když sem odcházela tak tam byl mladej pár, ale nekoukala sem moc, abych nebyla za špiónku 🙂. Baštilas clostil nebo seš teď přirozenej cyklus? Přeju aby se to moc neprotahovalo a hlavně aby to zrálo nalevo 🙂
@safarikovap jo s těma TT kamošek, to znám, dycky se jako raduju, ale uvnitř...

safarikovap
31. říj 2011

@agnes88 Fakt zvláštní pocit. Mám z toho ohromnou radost, protože to je tak hodnej člověk, že...nikdo víc si to nezaslouží, než ona. Spíš se teď úplně děsím toho, jak to bude "prožívat" - protože je ten typ, co všechno hrozně řeší. Z toho mám hrůzu, jak tohle budu zvládat...Chtěla jsem tu stimulku "přečkat" v práci a nastoupit na "volno" až od 1. 12. - 31. 12., ale jestli to s ní bude k nevydržení, tak od stimulky (cca 13-14. 11.) zůstává doma až do konce roku 😝
Ty takhle předbíháš u doktorů? Tak to si na Tebe budu muset dát sakra pozor 😀 Kolikátý jsi dnes DC?

carlik
31. říj 2011

@safarikovap tak to zkuste pod peřinou nééé? No a já měla taky hodně smíšený pocity u kámošek, co byly těhule a já furt se "jen" snažila a NIC. Ale když si to zaslouží, tak jak se říká: přej a bude ti přáno!!!!
A čumím, jak v Brně jste rychle po KO. To v Ol někdy čekám i hoďku, bohužel když se to tam nakupí, tak Dr má jen 2 ruce 😒 Ale co, hlavně že tam je WC, voda na pití, něco ke čtení....

carlik
31. říj 2011

@katem ty jsi fakt přesvědčená, že to dvojčátka nebudou? A třeba jo 😉 To já zase měla obráceně, modlila jsem se skoro, ať to nejsou dvě 😉

safarikovap
31. říj 2011

@carlik Brouku - progresivní pohyb 0%, morfologie 2%...to by musel být zázrak, aby motyka vystřelila 😝 Já si to miminko radši "koupím", abych měla jistotu 😀
Se nediv - jestli jsou v Olomouci všichni jako @agnes88 a předbíhají, tak pak tam strávíš půl dne 🙄 🙂

carlik
31. říj 2011

@safarikovap ale přece i zázraky se dějí 😉 A co nějkou jinou "motyku" vyzkoušet???? 🙂
Já si teda taky radši to mimi "koupila" pro jistotu 😉
No jo s tím předbíháním, oni si říkají, ta už má mimčo v břuchu, tak může počkat 🙂

bambulajda
31. říj 2011

...jo jo s těma kamoška to taky znám, naštěstí už jsou všechny maminy, jenže to vypadá, že začne druhé kolo 😒 ...já jim to moc přeju, ...jen mě štve, že každá jde vždycky první za mnou do práce oznámit tu radostnou událost 😀

katem
31. říj 2011

@carlik me by to bylo celkem jedno jestli to bude jedno nebo dve, ale nejak se mi nechce verit, ze bych JA mohla miti dve 😉

safarikovap
31. říj 2011

@carlik Vyzkoušet jinou motyku? Myslíš to, co já? Ale já jsem se stávající motykou maximálně spokojená 😕

drndapetka
31. říj 2011

@agnes88 mladej pár 😀 Díky za pochvalu 🙂 a jo no, dobře, mladá jsem, bude mi za pár dní 27 a manželovi bude v létě 30.
Nene, nebaštila jsem nic, nechali mě oddechnout , protože jsem v září stimulovala na IVF a na konci září byla punkce, docela dost mě ještě vaječníky pobolívají, takže jsem v tomto cyklu ani nic nechtěla, abych si od těch všech "sajrajtů" odpočala 😉 😝

carlik
31. říj 2011

@safarikovap no tak když jsi max. spokojená, tak není co ŘEŠIT 😉
@katem takže se necháme na pátek překvapit ju 😉

safarikovap
31. říj 2011

@carlik Po víc jak šesti letech někoho vyměnit jen proto, že se mimčo nedaří - no tak zas až taková blondýna nejsem 😉

lentilkal
31. říj 2011

Ahoj tak dnesní HCG 256 a v patek jdu znovu.Jinak ja byla hotova tak za 4min.dneska

katem
31. říj 2011

@carlik jo jo... patek se uvidi 😉 jsem zvedava!
@safarikovap to je moje rec... tak se drz sve motyky a bude vse OK 😉

veera2
31. říj 2011

Ahoj motyky🙂 Chlapa vyměnit jen, když zlobí 🙂
@lentilkal Gratuluji! Kolikátý jsi den?
@katem Jdeš v pátek na utz? To já tě předběhnu,ale už ve středu🙂Machač prý pak jede pryč, tak si mne pozval dřív.
Holky, myslíte, že už by mohlo být vidět srdíčko? Budu 5+3 dny.

lentilkal
31. říj 2011

@veera2 jsem dnes 14 den po et a srdicko by mohlo byt poprve jsem ho mela v 5+2 ale kdyz nebude nezoufej muze klidne naskocit az tyden po a jsem zvedava kdy pujdu na ult dnes jsem podle ms 4+5 a nebo 4 ted presne nevim tak to jsme skoro stejne kdy jsi byla na et

holino
31. říj 2011

Ahoj holky
tak jdu podat hlášení ...i když není co podávat

@safarikovap děkuji zlatíčko ....no poprve co jsem z RF odjížděla taková na nic zcela upřímě s pláčem celou cestu .....nevím jestli to dokážu popsat správně páč moje myšlení dneska je nebo spíš není tam kde má bejt
takže .....IUI se nekoná ....pregnyl se nekonal ....nebyl důvod ho píchnout páč není folikul ☹ jestli jsem to dobe pochopila a jestli ne tak mi to prosím holky vysvětlete ještě vy třeba se uklidním ....ale Mudr Souškovou (machač v pondělí v Ol není ) ....mi bylo řečeno že černých teček - vajíček je tam dost ...vypadá to dobře ....sliznice se zdát připravená .....ale není folikul ☹ tudiž ale protože mám dlouhe cykly ovulace může proběhnout až 20 DC ...tudiž příští uterý znovu UTZ a pak možná možná možná a já přdávám ještě tak 5x možná .....a jestli nebude folik ani v to uterý tak dostanu jakesi tabletky či co to na podpoření čhosi - jméno jsme zapoměla ....v ten moment jsem ji už tolik nevnímala ☹ přšlo mě to hrozně líto takže nevím a v papírech to napsaný nenmám ☹ ........no a od dalšího cyklu znovu clostk ale asi ve větších dávkách ...pokud v uterý na utz nebude to co by mělo

Jsem z toho docela zdrbnutá ☹( a to docela hodně .....tajně sem doufala že to ještě v listopadu stihneme no mám pocit že budeme děsně moooooc rádi a vděční když se to stihne v prosinci .....ale s vánočním dárečkem letos nepočítám ☹( .....holky je mi z toho všeho děsně smutno ☹

safarikovap
31. říj 2011

@holino Nene Katy, hlavu vzhůru!!!!!!!!!! Za prvé máš opravdu dlouhé cykly, takže možná je opravdu brzičko a nějaký dominantní folikul se ještě probojuje. A když ne - příští měsíc dostaneš něco na srovnání nebo minimálně ten Clostil 😔 Já to chápu - hrozně ses upnula na to, že by to mohlo vyjít ještě do Vánoc a to je ono 😔 Beru, všechno bude dobrý, uvidíš. Budeš mít víc času se na všechno připravit, všechno si srovnat v hlavě. Teď Ti to přijde jako tragédie a hrozná nespravedlnost, ale zase bude líp 😔

veera2
31. říj 2011

@lentilkal Tak to máš skoro stejné HCG jako já ve 14. den po Et. Měla jsem 236. Dnes jsem už 19. den po Et, byla jsem na něm 12.10.
@holino Nezoufej, vím, že každé zklamání moc bolí, člověk si to vždycky vysnívá...Třeba se folík ještě probudí, je dobře, že máš zásobu vajíček.Kdyby ne, tak ti přidaj clostík, mne taky pohly vyšší dávky plus ještě injekce. Držím stále palce!