Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

dorra
10. únor 2009

To nesmíš!!!! Drž plod!

danissa
10. únor 2009

Ahoj Dorro, zatím jsem se ještě neobjednala. Objednala jsem se na gyn příští týden, chci o tom říct i mé dr., kde si chci přecejen napsat dporučení a pak zavolám do Reprofitu 😉 .

lenajsek
11. únor 2009

Dorro, uvidíš, že to dobře dopadne! A jestli to vydržíš čekat až do toho 26. na krev, tak to je fajn, aspon tam už bude krásný Hcg!!
Martek, nee, chřipku ne, hodně vitamínkuj, dej si čaje s medem, zázvor, citrón, grep, cokoli, co má v sobě hodně vitamínů.. a hlavně se drž v teple! Opatruj se, pohlaď bříško, a mysli pozitivně! 😉

dorra
11. únor 2009

Ahojte kočky!
Danisso, i tak to jde. Já taky byla nejprve u svého dr., který nás do caru poslal. Opustila jsem ho vlastně jen když mi dr. v caru vysvětloval, jak mi má můj dr. udělat UZ děložní sliznice. Teď jsem ráda, bo která jednou zkusí Reprofit, nechce už jinak. 😀
Leni, díky za podporu, jseš fakt ohromná. A už se k nám teoreticky a neprokazatelně těhotným taky brzo přidej, ať to fičí ke //.
Martek si udělá elixír rozkošného bezchřipkového těhotenství a já závidím, bo nemám odšťavňovač. A tak mám roupy, čo s tým.. 😲 😲 😲

lenajsek
11. únor 2009

Dorro, ani nevíš, jak bych už chtěla stimulovat, jít na OPU, volat si, jak se embrýsci vyvíjejí, jít na ET a čekat na //... ale jsu nohama na zemi, radši si nebudu nic přát, nebo zase bude nálada na bodu mrazu.. teď mám za úkol mít ukázkový hormonální profil, nebo aspoň nějakej obstojnej, aby se dalo začít se stimulací... 🙂
Jinak když my jsme s CARem začínali, tak jsem to vůbec s mou gyndr. neřešila, manžela jsem rovnou vyslala ke svýmu obvoďákovi pro doporučení na SPG, aby si ho nemusel platit, a pak se objednal do té Repromedy, a pak jsme šli na konzultaci... ale to už je dávno, to je rok 2005... 🙂 To už je prehistorie. 🙂

dorra
11. únor 2009

Já mooooc dobře vím, jaké to čekání je. Proto je mi teď (po 3/4 roce) hej.. Nevadí mi to čekání na výsledek ( i špatný), hlavně, že se něco děje, že se něco vůbec může dít!!! Vždyť má jen o 6 let starší kamarádka je po mozkové mrtvici ( v čase mého MA), těžké operaci hlavy a ještě se do života úplně nevrátila. Je to jiná story, ale holky, nepanikařme a užívejme si!!!!!!

danissa
11. únor 2009

Dorro máš pravdu, bohužel jsou mezi námi mnohem horší lidské osudy ☹ To je strašné, co stalo tvé kamarádce. Takže fakt holky hlavu vzhůru!!
Jinak se už do toho Reprofitu těším, jsem totiž už fakt zvědavá, jakýho zakopanýho psa u mě najdou tamní doktoři

dorra
11. únor 2009

Víš, mě se zdá, jakoby dělali, že zakopanýho psa nehledaj, že je všechno normální a existuje milion řešení, jen najít to jedno pro mě. Prostě nestresujou a to je podstatný. Pamatuju si, jak mi na 1.schůzce dr. řekl, že je potřeba ňák probudit moji dělohu, aby jí narostla sliznice. A že pak mě 100% otěhotní. Čuměla jsem jako puk. Rok jsme zkoušeli "něco" najít, až mi manžel donesl štěňátko a bylo to! Stejně jsem ale ještě dva roky nevěřila, že slib dodrží. A dodrželi.

martek
11. únor 2009

Cau zeny, mamka mi privezla malinikovej caj. Nevite, na co je good? a je desne hnusnej, i kdyz do nej dam med a citron, tak doufam, ze je hodne potrebnej 😀

danissa
11. únor 2009

Tak to věřím Dorro, že jsi na ně koukala, jak na zjevení, když s Tebou takto mluvili. Připadá mi to, jak z nějakýho americkýho seriálu z lékařského prostředí. Ale tak to má být, pro psychiku ženy, která v ně vkládá důvěru, že jí pomůžou je to asi ten nejlepší přístup 🙂 Takže, jestli to chápu dobře, tak po dvou letech se Ti podařilo otěhotnět?

dorra
11. únor 2009

Je hodně potřebnej. Teď neublíží každopádně a má se hlavně pít tři měsíce před porodem, usnadní jej. Já to studovala v bylinkách, ale vypustila jsem to z hlavy. Prostě ho piju taky. Čéče, a taky se má jíst červená řepa. Můj muž (taky MUDr.) kdysi s koudákem diskutovali, jestli mi předepsat listovku, a prý je lepší vařit zelí, špenát, brokolici a vůbec, než přeplácet chemii. Ale kdo mi uvaří, když dorce se nechce 😕 ?

dorra
11. únor 2009

jj, danisso. Teď si to přeju zopakovat a ještě aby se zas něco vymáklo na to, abych to udržela. Bo já znám zatím jen ten pozdrav.

martek
11. únor 2009

me koudak rikal, ze mam listovku jist, tak beru Femibion...hnus jeden, desne po nem tloustnu

dorra
11. únor 2009

Jíst v chemii?

martek
11. únor 2009

jj, chemii

lenajsek
11. únor 2009

Ahoj holky, pěkný večer přeji.
Dorro, to je mi moc líto, co se stalo kamarádce, moc držím palce, aby se z toho brzo dostala, a pokud možno bez následků... to jsou teprve osudy... ☹ Holky fakt, sice nám jde otěhotnění hůř, ale musíme klepat na dřevo, ža jinak nám nic nechybí....
Martek, maliníkovej čaj vůbec netuším, na co je dobrej, zkus si ho zadat do vyhledávače, určitě tam bude spousta odkazů. A kyselinu listovou baštím už dlouho, stejně tak Calibrum Babyplan, určitě bych ji brala při IVF. A Femibion to je co? To je taky kyselina listová?
Holky opatrujte embrýsky, vyhýbejte se bacilům, a vůbec se držte!!!
Páá, hezký večer!

dorra
13. únor 2009

Ahojte kočky, máme tady pátek 13., tak pěkně z vesela!
Pustím muziku a rozkrámuju špajzky. To by v tom byl čert, aby některá nevydala něco k chuti!

lenajsek
13. únor 2009

Ahoj holky, nakukuju co nového, měla jsem teď hodně práce, tak jsem nestíhala, ale vidím, že jste toho moc nenapsaly.. 😀
Dorro, my s manželem slavíme pokaždé, když je pátek 13., v ten den jsme spolu totiž začali chodit, a od té doby, od roky 2004, máme zvyk, tak trošku oslavit každý pátek 13. 🙂 Dáme si vždycky něco dobrýho, uděláme si pěknej večer. Takže i teď, a v březnu znova... 😀
A zítra Valentýn, to dám manžílovi malou drobnost,přáníčko, a velikánskou pusu... 🙂
A dneska večer vysazuji HA, tak doufám, že MS dorazí co nevidět, a já budu moct jít na ten hormonální profil.. holky držte palečky.
Jak jste na tom holky s ET, kolik dní máte po ET? Nějak ztrácím přehled...
Držím palce, opatrujte se!
A pěkný víkend! 😉

dorra
13. únor 2009

Ahoj Leni, taky Ti přeju pěkný víkend, Valentýna si užijte. Mi se líbí ta vaše oslava na pátek 13. To je hezké. Můj muž zítra jede na týden pryč a na Valentýna se u nás asi letos nic nechystá. Já na to moc nejsem a manžel si zřejmě už odvykl. Ale nevím, třeba překvapí. Ale nedoufám v to, protože já na to opravdu moc nejsem. Máme kalendář plný ňákých výročí a výročínek, že Valentýn je zbytečný.
Držím Ti pěsti, ať to už začne fičet, hejbat se a vůbec, ať už jseš taky brzo neprokazatelně těhotná (dále jen NT) jako my.
Já byla na ET 7. 2., martek 9. 2. Obě máme čůrat na papírek 20., ale martek jede rovnou na krev a já se objednám až na 24., protože nemám kam spěchat a jestli se prokáže, že těhotná nejsem, tak to bude aspoň o týden později a já si to užiju. Stejně kdybych byla těhotná prokazatelně, tak bych na první ultrazvuk taky jela až za týden. Tak co. Nechci se stresovat a po tolika nezdarech už můžu být překvapená jen příjemně. Zatím mám i příjemnou dovču.

lenajsek
16. únor 2009

Dorro jasně, to chápu.. díky za rekapitulaci, nějak jsem to už pozapomněla, a nechtělo se mi dívat se zpátky... lenost mě přemohla. 😀
Zatím u mě teda MS nikde, dneska se pořádně naložím do horké vany a udělám si svařáček, snad to trošku pomůže. Měla jsem to naplánovaný jít na krev bu´d dneska ráno, nebo zítra, ale všechno je jinak, MS nedorazila, takže vůbec nevím, kdy půjdu. Snad co nevidět.
Tak Martek budu na 20. držet na krev palečky, a Tobě na 24., ať to klapne!!
😉

dorra
17. únor 2009

Ahoj!!!
To jsme v Reprofitu jenom dvě? Kam se holky schovaly? Já dnes volala dr., bo zas už třetí, vlastně čtvrtý den špiním, a na krev jdu teda, huráááá, až toho 24., výsledek budu vědět až 25. Takže do té doby budu ještě pohodičkovat jako NT. Za všech okolností.

lenajsek
18. únor 2009

Dorro, budu mooc držet palečky na krev, to stejné Martek na páteční kontrolu!!!
A já mám novinku, volala jsem před chvilkou dr. Vitouškové, bo jsem dneska ráno byla na HP, a prý jsou hormony daleko lepší jak v tom lednu, sice se jí tam ještě něco nelíbilo, ale prý můžeme začít stimulovat... 😀 Takže dneska začínám Clostíkem, v pondělí kontrola na UZ... tak mi držte palce. 😉

martek
18. únor 2009

leni, super! moc gratuluju 😵

dorra
18. únor 2009

Teda lenajsek, paráda!!!! Si piš, že pěsti budeme všichni držet!! A neboj, v Reprofitu jsou machři, ti nedělaj z komárů vembloudy, ale naopak. Jestli máš čas, tak se mi podívej do alba, mám ho dnes nové!

martek
18. únor 2009

dorko, prosim te, vsechny predchozi pokusy byly taky v reprofitu? mam v tom maglajz

dorra
18. únor 2009

jj. My byli posláni k známému mého operatéra do Unicy. Ten nám řekl, že jsme špatní oba a že manžel by nemohl mít děti s nikým. Přiřadil mě k ňákému dr. a já ho napřed nechtěla, pak mi to bylo jedno, pak můj muž zjistil, že je to jeho známý ze studií, pak se několikrát přestěhoval a já šla za ním s jeho kartotékou. Nakonec i se svou kartou od minulých dvou dr. Když jsme jeli na 1.ET, tak jsme si mysleli, že je to do Unicy, ale už to bylo v Reprofitu. Martku, do teď má manžel (a to je lékař) z Unicy mindrák ze svého spermiogramu. I když tvrdí, že s jinou ženskou děcka neplánuje. I na posledním ET to vášnivě s Koudákem probírali.. Prostě každá máme jinou zkušenost a každá si hájíme to svý, pokud něčemu/někomu věříme.

martek
18. únor 2009

ja verim Koudakovi! at se deje, co se deje 😎

dorra
18. únor 2009

jj. Já taky.

lenajsek
18. únor 2009

Holky, díky moc. Martek ahojky, už jsem se lekla, že se někde ztratila...
Dorko, na albíčko mrknu. Já už měla nutkání taky založit, ale rozhodla jsem se ho založit buď až bude // na testu, nebo až bud ena UZ srdíčko. Ještě uvidím, to je moc daleko.