Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

katem
14. lis 2011

@carlik jo jo.. sest 😉 to ja musim.. manzelovi to hrozne chutna a moje kamaradka si to ode men prala! 😉
Tak to je krasne, ze ti to takhle vsechno vychazi - pokojicek, koberec.. no a uz to bude vse krasne zarizene na "drobecka" 😉 fialova je uklidnujici, takze to bude krasne!
Vim, ze moje kamaradka se docka, ikdyz nevim, jestli zvazuji nejkou alternativu, jelikoz to porad jen zkousi prirozene 😉 tak ji do toho nechci moc mluvit, ani ona nevi co a jak jsem udelali my 😉
No jinak, co mas v planu dalsiho.. vypada to, ze uz mam vse zarizene a ted uz muzes jen relaxovat 😀
@bambulajda tak blahopreji k vajickum 😉 je to ale krasna nadilka... to bude uplne fantasticke, kdyz se jeste zamrazi!! - velky uspech! Drz se

lentilkal
14. lis 2011

Ahojky holky tak se hlasim zpatky z reprofitu a i se srdickem

alex001
14. lis 2011

@bambulajda na zítřejší ET přeji hodne stesticka 🙂

alex001
14. lis 2011

@katem jak se citis mas nejake nevolnosti? A kdy jdete na kontrolu?

alex001
14. lis 2011

@lentilkal velka gratulace k srdicku!!!! 🙂 kdy jsi měla ET? Já jdu ve středu na první ultrazvuk a jsem celkem nervózní. Dneska jsem si dělala test jestli tam porad jsou // 🙂.

katem
14. lis 2011

@lentilkal blahopreji!!! to je senzacni 😉) Supko nalada ... jeeeee
@alex001 ahoj a diky 😉 jsem porad takova po ranu bez energie a potom ty stavy na omdleni.. ale jinak to jde 😎 to preziju, hlavne aby se darilo miminkum!!! ja jdu tento patek na druhy UTZ. No ty me predbehnes ve stredu 😉 tak hodne sstesticka... jsou to nervy, ale bud v pohode!!

carlik
14. lis 2011

@katem asi si do toho pokojíčku lehnu na zem na 2 měsíce, ať jsem zklidněná i já s malou 🙂 A já bez energie jsem asi od začátku do teď... na začátku to bylo těma hafolama prášků a teď, že už se koulím 🙂 Zařízené teda ještě všechno nemám - musím po složení nábytku všechny oblečky vyprat a vyžehlit a naskládat do komod.
@lentilkal gratuluce k srdíčku!
Koukám, že se nám tu rozjíždí pěkná těhu vlna, tak další snažilky hupky dupky do toho 🙂

katem
14. lis 2011

@carlik no to by bylo super, lehnout si takhle pekne do pokojicka.. jak medvidek a prezimovat 2 mesice 😉 to by bylo bezva!! no tak uz jen par pracek a u telky si dozehlis a jsi READY!!! 😉

veera2
14. lis 2011

Ahoj holky, jdu vám zahlásit příchod z nemocnice. Jsem v pořádku, už nešpiním,ale musím dodržovat klidový režim.Dnes jsem viděla zase srdíčko🙂 jsem šťastná.
Prosím napiště mi ve stručnosti, co je tu nového? Co naše snažilky a těhulky? Díky

jana321969
14. lis 2011

ahojte holky takže zavedená 1 blaktocysta 1 morulka, a zbyly 3 morulky do tydne by meli dat vedet co a jak co slo zamrazit jeste po dnesku a zitra , tak snad aspon 1-2 pujdou pro dobrý pocit 🙂

katem
14. lis 2011

@veera2 tak to je super, ze jsi v pohode!! ja jsem porad stejne.. stavy na zvraceni s obcasnym jako ze bych mela omdlit, ale to se da zvladnout!!! 😉 na 2.UTZ jdu v patek...

olousek35
14. lis 2011

@veera2 to je drama, co? Hlavně at je to v pohodě už až do konce. Držím pěsti a vítám tě zpět. 😉
@jana321969 super, tak si to užívej, protože ode dnes jsi těhulka. 😉
@lentilkal super, takže ofiko těhotná taky. Pěkně se nám tu vlna těhulek rozjela. To je moooc dobře.

Zkuste najít a podoplnovat tabulku, sím. Jinak všechny zdravím a hlavně spolubojovnici meggar. Už se nám to pomalu blíží, co? ☹

lenka27
14. lis 2011

@lentilkal super, gratuluji a jen tak dál 🙂 jetní děti jsou fajn 🙂

lenka27
14. lis 2011

@veera2 vítám tě zpět, super, že jsi v pořádku 🙂

lenka27
14. lis 2011

@olousek35 no konečně tě zase vidím 😀 co dělá prcek?

olousek35
14. lis 2011

@lenka27 jéé, ahojda. Prcek dnes rebeluje. Hrachová polívka a kapusta mi zajistí bezespánkovou noc. Já to tušila, že to tak dopadne. 😀 😀 😀 Jinak už je hodnější než býval. Nebo už jsem si zvykla. 😉
Co Adámek? Kolik už mu je? A už spinká?

carlik
15. lis 2011

@veera2 super že tě pustili, tak teď odpočívej pěkně doma v teplíčku a žádný stresy 🙂
@jana321969 další adeptka na dvojčátko jo 😉 takže taky pohodička a klídeček a pohladit bříško 😉
A nástěnkářka @safarikovap se nám toulá někde, takže šup doplnit tabulku, ať jsme v obraze!
@katem hlavně bacha, ať neomdlíš někde sama ☹ Po malých dávkách se snaž pořád něco jíst, ať nemáš prázdnej žaludek.
@olousek35 teda to je mi kombinace jídel ☹ to bych asi taky celou noc nespala a byla nadutá jak koza ☹

agnes88
15. lis 2011

ahoj holky, tak já už to snad konečně dostanu, včera sem si vyzvedla norethisteron na načasování, budu ho zobat 8 dní a dostat bych to měla 25.11!! To je paráda, když už se zas mám na co těšit.
@veera2 super že jsi v pořádku, užívej si klidu a nic nedělej
@jana321969 taky odpočívej a za 14 dní // 🙂
@bambulajda dneska držím palečky na transfer
@safarikovap nepracuj tolik a najdi tabulku 🙂 🙂 jak seš na tom, už pícháš???
@daguli jak si dopadla na KETu??
a zdravím všechny maminky a snažilky

jana321969
15. lis 2011

dobré ráno kočeny jsem za ten den nejak přeležená- kámoška mě říká kromě ležení i nohy nahoře -sestra zase při transferu říkala není potřeby co Vás názor stačí klid ne???

jana321969
15. lis 2011

@bambulajda myslím na tebe 🙂 taky se pak ozvy

jana321969
15. lis 2011

holky které jste těhotné zaváděly jste vždy jen konečnou fazi tu blaktocystu nebo i z morulky je taky dobrá šance 🙂

katem
15. lis 2011

@carlik jo jo.. to je ten problem... ja mam hlad porad😉) ja opravdu mam rychly metabolismus a ted je to jeste horsi!! opravdu bych jedla jako OTESANEK!! 😀 snazim se neomdlit, jelikoz moc dobre znam priznaky tak si davam velky bacha... omdlivam totiz uz co dite 😉 no az tak kolem tricitky se to zlepsilo 😉
No a co ty? jak se drzis? co obelcky? no a kdy jdes na nejakou kontrolu?

katem
15. lis 2011

@bambulajda hodne stesticka!!! vse bude OK!

carlik
15. lis 2011

@jana321969 i z 8 bb embryjka se dá vyklubat miminko, jsem toho z @katem příkladem 🙂 A mě říkal Koudy, že to miminko po ET si nevyležím. Takže spíš klid a pohoda psychická, než 14 dní ležet s nohama na hoře!

carlik
15. lis 2011

@katem když budeš jíst samý zdravý věci, tak třeba jak otesánek nebudeš 😉 Jé a já si vzpomínám, že jako asi 10letá jsem doma omdlela, z ničeho nic, takže mě vzali do nemocnice, tam mě 3 týdny pozorovali a nic nezjistili, asi prý "rychlým vzrůstem". A to jsem teda nevyrostla ani do 160 cm 😒 No a já se držím zuby nehty 😉 Malá kope o 106, někdy to pěkně bolí, ale aspoň vím, že je vše OK. Na KO jdu 22. 11. a před tím na krev na diabet. Tak bych měla začít zase dodržovat dietu 😒

lenka27
15. lis 2011

@olousek35 Adámkovi jdou 4. MĚSÍCE, PRÁVĚ PŘESNĚ PŘED ROKEM JSEM BYLA NA PRVNÍ KRVI s pozitivním výsledkem 😀 to to uteklo.a právě rok co jste mě s Gabikri krásně uklidňovali ohledně špinění. no Adámek je zlatíčko, pořád se řehtá a je to pohodář a spinká pěkně akorát dneska měl horečku po očkování tak to bylo trochu horší, ale už je líp. No ty tomu malinkýmu dáváš, takové bomby 😀

meggar
15. lis 2011

@carlik Tak ta dieta pár dní před tím tě nezachrání 😉 Kdyby chtěli, tak ti vezmou odběr, kde se dá zjistit hladina cukru v krvi 14dní až měsíc zpětně 😀 Ale to dělají jen u nepořádných diabetiků. No, to jen abys byla v obraze 😉
@olousek35 Nazdar spolubojovnice. Já jsem zrovna chytla nějakou virózu, tak mám od manžela nakázaný ležet, dokonce dneska bude vařit. Tak se budem s prckama válet u televize. Chudáci jsou ale myslím už vytřepaní, jak kašlu.
Jinak jsme byli minulý týden na 3D UTZ, ale mimča se nám moc nechtěly ukázat. Horní mimčo mělo zabořenou hlavu v placentě a spodní se schovávalo za nožičky toho horního. Váží už každý mezi 750-800gr.
Jinak zdravím všechny nový těhule a držím palce všem novým čekatelkám, aby se svezli na pokračující vlně.

veera2
15. lis 2011

Ahoj holky, přeju vám hezký den. Jdu hledat tabulku, bo se tady v tom už zase přestávám orientovat.

@katem Já žeru taky pořát, třeba i těsně před spaním, bo jak mám prázdný žaludek, tak mi je šoufl. budem jak koule🙂

veera2
15. lis 2011

SNAŽILKY:
drndapetka (27let): 2x přiroz.těhu -mimoděložko a zamlklé v 6tt,2x IVF Unica (1x zamlklé těhu v 7tt), 1x KET negativní, nyní přiroz.snažení v RF- cílem je otěhotnět zleva (neprůchodný pravý vejcovod), čeká se na ovu
safarikovap (30 let): minimálka; 9.9. OPU; 12.9. 1. IVF+PICSI; TT negativní; listopad - krátký protokol IVF+PICSI
bambulajda (30 let): 1.IVF +ICSI (Obilňák), ET 2embryí (moruly), 8.3.2011 TT //.....zamlklé těhu
IVF mini, 22.8. OPU (1 embryjko) ET 24.8. (čtyřbuněčné) 7.9. TT - negativní
daguli (27let):1IVF minimalka (Reprofit), 2 IVF (klasika) rijen?
bublenudle (38let) 2xIVF´+ICSI -(2 embryjka),1xIVF´+ICSI+PICSI bez ET (1 embryjko),1XKET ( 2 embryjka)(Repromeda vše negativní) ,březen 2011 přirozene mimoděložní těhu 7tt, RF minimálka,7.10 tt negativni, 6pokus IVF -listopad ?
katem (38let): 2xIUI, 2xIVF+ICSI+ET s TT negativnimi, 1xIVF+ICSI+ET+// TT - 8tyden zkonceno, 1xIVF, OPU a vajicka neprezily
vaculik (29let ) 1. IVF- listopad 2011 v RF
agnes88 (31let) 1 IVF+ICSI asi listopad 2011
1miska (30 let) zatím "jen" hormonální léčba - clostilbegyt, duphaston, estrofem - čekáme na spravení děložní sliznice, 1. IUI snad únor 2012

TĚHULKY:
saminka (33 let) : 1.IVF s minimalkou+ ICSI, 3 embryjka,ET 2 8-mi bunecnych, 2.3. TT //
meggar (27 let) : 1.IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TT neg. (červenec 2010)
2. IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TTneg. (říjen 2010)
3. IVF+ PICSI (Reprofit), ET 2 HB, 11.6.TT //
carlik (42 let): moc pokusů se svým materiálem a výsledek 2x ET a nic, v říjnu 2010 ET 2 blast.DE -úspěch,ale v 18.tt porod s VVV, další pokus 5.5.2011 ET 2x 8 bb DE, TP 21. 1. 2012
olousek35 (35 let) : 1.IVF říjen 2010 MA, 2.IVF květen 2011 1 embryjko, // tt, TP 9.2.2012
Veera2 (35let): 1x IVF+ICSI, 1x IVF +ICSI-mrtvý plod v 17. tt, 1x KET-( Pronatal), 3x minimálka- (Reprofit)-máme srdíčko!
Alex001: 3.IVF - MA v 11tt 7/09, 4.IVF bez ET, 5.IVF - 6/10 neg., III.minimálka ET 20.10.2011 - 1xHB, 1xXB hrade 26.10.2011 //, 31.10.2011 - HCG z krve 11 den od ET při prodloužené kultivaci 993

MAMINKY:
bellka (36 let): 8x IVF (2x IVFgyncentrum Ostrava, 4x IVF+ICSI +1x KET Fertimed Olomouc, 2x IVF s minimálkou Reprofit)...14. 4. 2011 Šimonek 3500 g a 50 cm
lenka27 (31let): 2x IVF (1x Helios 2007, 1x Reprofit 2010)...12. 7. 2011 Adámek

veera2
15. lis 2011

Holky, prosím doplňte si aktuální údaje do tabulky, dík🙂