Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bambulajda
17. lis 2011

ahojky moc vás všechny zdravím - doufám, že všechny užíváte den volna
@alex001 ..moc moc gratuluju - nádherná zpráva 😉
@katem držím palečky na zítřek a těším se na fotečku miminek 😉
@bellka ...mně víťula taky udělala fotku z ET, taky dvě tečičky, jedna je vidět teda trochu víc.
...jinak se chci zeptat, 3 den po ET to asi nemám žádné změny na sobě pozorovat co? ...včera mě ještě bolelo břicho, tak jsem si říkala, že je to dobře - ale dnes vůbec nic - cítím se naprosto super - úplně normálně 😕

meggar
17. lis 2011

@alex001 Gratulace k dalším dvojčátkům 😀 😀
@11112 Taky velká gratulace k //, držím palce, ať na UTZ na vás zabliká srdíčko. Mě došel asi týden po ET mail, kde nás informovali, kolik embrií zamrazili a pak myslím den na to přišla,taky mailem, faktura o zaplacení.
Je uplně super, jak se nám to tady hezky rozrůstá, mám radost 😀 Teď se ještě přidá zbytek snažilek a máme to komplet.
Jinak já jsem dnes uplně mrtvá. Byli jsme nakupovat v Polsku na prcky, abysme už měli všechnu výbavičku, tak musím říct, že se tam teda nakupuje suprově. Jen se to nezdá, ale když má člověk nakupovat krát 2, tak se to docela prodraží. Dělali jsme si doma srandu, že kdybysme pak ještě měli to třetí dítě, tak je zas super, že místo pořizování výbavičky se polovina prodá. 😀 A to se taky vyplatí 😀 😀 😀

meggar
17. lis 2011

@alex001 Jinak jsem narazila na fotku v tvém fotoblogu. Máš silnější čárky, než jsem měla já v ten určitý den, tak si to dvojčátkování užiješ. 😉

11112
17. lis 2011

@bambulajda Pěkný večer myslím,že příznaky tak 3 dny mít nebudeš a to bolení bříška předtím bylo asi po ET jak ti tam vkládaly miminka.Myslím,že to trošinku rozdráždí 🙂

11112
17. lis 2011

@meggar Děkuju za zprávu to je divný,mě vůbec faktura nepřišla.Zaplatila jsem přímo v centru za IVF,ale pak přišla jen zpráva,že mám jednoho mrazáčka 😒 Snad mě ho zmrazily 😒

bellka
17. lis 2011

jééé a přehlídla jsem @11112 že máš //, tak gratulace potichoučku a držíme palušky, a´t srdíčko bije o 106 🙂 🙂 🙂 @bambulajda neboj, prďolka se jistě zahnizďuje 😉 teď je to jen o pozorování a vysvětlování si všelijakých píchnutí, ale ono to jinak nejde, holt se to do té hlavninky zavrtá a nejde myslet na nic jiného, tak tfuj tfuj tfuj, pliveme na Tebe se Šimonkem pro štěstííí a držíme pěstičkýýý 🙂 🙂 🙂
Opatrujte se tu, zase na vás nakouknu a aktualizujte tabulku aspoň ob stránku, jinak nemám šanci být v obraze, jste totiž šíleně ukecané 😀 😀 😀
Tak dobrou nocku všem 😵 😵 😵

carlik
18. lis 2011

@11112 zeptej se na to zamražení Štěpána nebo na ten mejl , kde ti napsali kolik zamrazili, se jich optej co cena... a neboj, teď máš mimčo v bříšku 😉
@meggar no nákupy dvojmo se opravdu musí prodražit a doufám, že když budete mít třetí dítko, tak z těch oblečků vytřídíte nějakou barvičku na neutrál 😀 aby pak nechodil třeba chlapeček v růžovým 🙂
@katem no nevím jestli se tu dělá thajská masáž, ale bylo by to určo dost drahý 😒 Dneska přeju příjemnej zážitek na UTZ 😉

lenka27
18. lis 2011

@bellka no já mám taky jen 4kg nahoře, ale ty se mě od porodu drží jako klíště 😀 taky to neřeším, hlavně když máme ty naše bobišky. stejně jsem předtím byla moc hubená 😉

lenka27
18. lis 2011

@katem držíme s Adámkem palečky 🙂

11112
18. lis 2011

@carlik Ahojky tak jsem napsala Štěpánovi email tak uvidím 😉 Přeji pěkný den.

evulatko
18. lis 2011

@11112, koukala jsem se na stranky RF a je tam napsano, ze do ceny darovanych vajicek patri i jejich mrazeni a uchovavani na jeden rok🙂

meggar
18. lis 2011

@carlik My jsme si nenechali říct, co čekáme, takže máme téměř všechno v neutrální barvě. O to to máme lehčí. 😉

11112
18. lis 2011

@evulatko Pěkné odpoledne a děkuju moc za odpověd. 😉

katem
18. lis 2011

Dekuji vsem za drzeni palecku 🤐 🤐 🤐 ... poslusne hlasim, ze dve srdicka tukaji, mimca jsou o neco vetsi nez pred 14dni!!
Jen jsem Vam to chtela rici tak v rychlosti, nez si Vas doctu a odpovim.... jsem pracovne zase v mensim skluzu, takze az budu mit chvilicku, tak odepisi!!
Prikladam fotecku... ani ja z toho nejsem moc moudra, jen to jsou takove dve fazolky!! 😀

katem
18. lis 2011
veera2
18. lis 2011

Ahoj holky! teda, chvíli tu nejsem a tady takový nádherný zprávy🙂
@katem To byla nádhera, zase vidět srdíčka, viď? 🙂

veera2
18. lis 2011

@alex001 Taky grarulace! Jsi jen o týden později než já🙂 To bude v červenci veselo🙂
@11112 Opět gratulace! Tyhle příznaky jako třeba třesavka, tak tu jsem měla taky🙂

safarikovap
18. lis 2011

@katem Beru, nádhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 @jana321969 + @bambulajda Vemte si příklad, jasný!!! 😉

alex001
19. lis 2011

@katem velka gratulace jen tak dal a dávej na sebe pozor!!!! 🙂 ještě si Té nechali v caru nebo předali Tvému gynekologovi?

alex001
19. lis 2011

@veera2 Děkuji 🙂 jj v červenci budou porodnice praskat ve švech 🙂

alex001
19. lis 2011

Holky mi včera bylo tak hrozne špatně v noci jsem nemohla spat bolela me hlava a zacaly bolet krize no hruza a to kdyz mi Stepan ve středu říkal ze bude hur tak jsem mu neverila....snad to bude v pohode 🙂

meggar
19. lis 2011

@alex001 Ty kříže mě taky bolely dost od začátku a hl. v noci. Teď už dlouho ne, zato mě jen bolívají kyčle a stydká kost, jak se tam všechno roztahuje. Když jdu v noci na záchod, tak musím zůstat sedět, počkám, až mě přestanou bolet kyčle, křeče v nohách a vrátí se mě cit do rukou, který mrtví a vyrazím 😉 😉 Ale jinak si těhotenství užívám 😉 Jo a hlava mě ze začátku bolívala taky, ale myslím, že to bylo z těch hormonů.

alex001
19. lis 2011

@meggar tak to se mám na co těšit.... 🙂

carlik
19. lis 2011

@meggar cha, cha, všechny těhule tu máme stejný bolesti,ale co by jsme pro ty naše mimina nevydržely, že 🙂
@alex001 to mi Štěpán říká furt, že bude hůř....no hlava mě bolele skoro každý týden asi do 5. měsíce, brala jsem 1-2 Paraleny denně, jinak se to nedalo ani vydržet .
@katem no já taky nejsem z těch foteček moudrá, ale hlavně, že je vše jak má!!!! A nezapomneň se šetřit mamino!!!!
@safarikovap co ty ženo, jak zvládáš injekce? Určitě v poho viď?

jana321969
19. lis 2011

@safarikovap ahoj budem se snažit 🙂

alex001
19. lis 2011

@jana321969 jak se citis tehule a kdy budes testovat?🙂

jana321969
19. lis 2011

🙂 ahoj citím se zatím nevím čekam na nejaké příznaky no uvidime nebo si ty příznaky už vsugerovávám 🙂
testit az pristi sobotu !!!

alex001
19. lis 2011

@jana321969 příští sobotu to uz Ti uběhne rychle tak přeju v sobotu rano na testiku // 🙂

ivetka77
19. lis 2011

Ahoj holky, jsem novacek, delam si prehled o CARech v Brne, protoze vubec netusim,kam mam jit. Jsem rocnik 77 a jsem po 3 potratech,tak se chci rozhodnout vazne dobre 😖 Muzete mi prosim napsat vase zkusenosti? Moje gynekolozka rika,ze budeme muset potrebovat PGD.Nevite, kolik to stoji? Nebo nehradi to v nasem pripade pojistovna (mame Vojenskou)...
Dekuji moc za jakekoliv info...ja bohuzel neznam nikoho, kdo resi podobny problem, tak spoleham na vas 🙂

meggar
19. lis 2011

@ivetka77 Ahoj, jestli si chceš udělat přehled, kolik co stojí v tomto Caru, tak tady je odkaz na ceník : http://www.reprofit.cz/upload/1321627946.pdf
Kdyby jsi chtěla vědět, co všechno tady dělají, tak si otevři stránku: www.reprofit.cz, mají to tam všechno pěkně rozepsané. Jen jsem se dívala, že PGD tam nemají napsanou cenu, ale cena je myslím kolem 50tis. a pojišťovna ji neproplácí. My jsme tu metodu nepotřebovali, tak si nejsem uplně jistá. Každopádně v RF to s tebou všechno proberou, vyšetří vás a navrhnou ten nejlepší postup, ne ten nejdražší. A to je myslím velké +.