Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

anas76
29. lis 2011

@myska000 ahojka taky se nám stalo to stejny, se stejnou lekarkou. Vše vypadalo perfekt 3. den jsme měli 9 8bun. embryí te nejvyšší kvality. Pak jsme přišli na transfer a paní doktorka nám řekla, že nemáme vubec nic....trošku šok. čekali jsme nějaky duvod, ale byli jsme odkázáni na pana doktora....Ten samo hned vše napravil! 🙂 V RF jsem moc spokojená a toto je jediná situace, kdy jsem byla trošku zaskočená, asi se to lidem neříká moc dobře a v medicíně je možný vše.
Na druhou stranu jsem si vybavila, že jsem měla malou alerg reakci na nějaký lek /klidně bych to přežila, zažila jsem horší věci/ ale ona šla a začala shánět náhradní lek.
Jo a to že volali až tak pozdě - myslím, že čekali jestli se embryjka nevzpamatují!

myska000
29. lis 2011

@anas76 děkuji za info, já už si fakt myslela, že jsme jediní, ti největší smolaři na světě 🙂, smůla se nám lepí na každém kroku na paty....Jak ti to tedy vysvětlil ten dr. teda jeslti to není moc osobní. Jinak jdeme na kontrolu do Olomouce k Macháčovi a už teď si připravuji dlouhý seznam otázek 😀
Holky můžete mi vsvětlit co je to ta minimálka????

bambulajda
29. lis 2011

ahojky, tak dnes z krve potvrzeno minimální hcg - takže vysazuju utroš ....objednala jsem se na čtvrtek k Machačovi, tak uvidíme co mi řekne.... 😔

bambulajda
29. lis 2011

...holky nevíte některá na kolik vyjde KET v RF ? díky

anas76
29. lis 2011

@myska000 No taky jsme měli připravený dlouhy seznam otázek. U nás je problém ve špatnem spermiogramu, třetí den se zapojuje mužský faktor, takže pokud ta spermie asi není OK, nebo nese šparnou genetickou info, tak se vývoj zastaví. Ale i on byl překvapený, že se to stalo se všema, protože ten třetí den byly opravdu perfektní. Ale pan doktor Machač vám to určo vysvětli líp, je fakt dobrej! 😉
Minimálka je ivf s minimem léku, s nízkou dávkou hormonu, nezatěžuje tolik tělo.. Já jdu příště určo do minimálky! 😀 měla jsem 8 vajíček...

agnes88
29. lis 2011

@anas76 tys měla 8 vajec po minimálce?? To snad ani není možný.
@bambulajda je mi líto že to fakt nevyšlo. ve čt napiš co ti machač řek, když už si to tak měla 2x.

anas76
29. lis 2011

@agnes88 jo, jo to jsem ja 😀 😀 stačí mně troška hormonu....doufám, že mně to ještě chvilku vydrží, nejsem nejmladší ☹

saminka
29. lis 2011

@bambulajda to je mi hrozne lito kocko ☹ je to tak nefer, kdyz uz vidis tu carku a pak nic z toho 😢 jinak Ket nas vysel na 5.000 kc

@anas76 taky te tady u nas vitam a super uroda po minimalce, snad to uz priste vyjde 😉

bambulajda
29. lis 2011

@agnes88
@saminka děkuju holky moc 🙂 ....Machačovi jsem už včera psala dlouhej mail, tak mě asi hned za hodinu odpověděl ať zatím nechám nervy na uzdě a počkáme na krev a pak to probereme, takže jsem k němu objednaná na čtvrtek. 😕 ....jen dofám, že nedostanu odpověď , že to bylo špatný embryo - protože podruhé naprosto stejná situace konec 12. den ale bez krvácení 😖

bambulajda
29. lis 2011

@anas76 ...8 vajíček při minimálce !!! 😲 😀 ...no tak ty jsi úžasná! 😉 ...to tak dobře reaguješ na clostík?

carlik
29. lis 2011

@bambulajda jak říká Štěpán, nervy ještě nechej na uzdě....třeba se to Hcg pomaleji rozjíždí a bude to dobrý. Budu držet všechny palečky.
A kdepak máme další kočeny, to všechny spíte nebo co? Já jdu dneska na poslední předporodní kurz, tak už sepisuju otázky, co vlastně nevím....No realita pak bude jiná 😉

meggar
29. lis 2011

@bambulajda Ježíš, to mě moc mrzí. Tohle je snad ještě horší, než tu druhou čárku nevidět. Držím palce, ať pro vás má doktor aspoň pár dobrých správ při vší té smůle.
@saminka Dneska v noci jsem si zkusila stáhnout ty ruce, podle tvé rady. Večer jsem si sice připadala, jak malomocná, jak jsem měla ruce ovázaný, ale bylo to trochu lepší. 😉 Tak děkuju za radu.

bublenudle
29. lis 2011

@aidule
Ahoooj zlatíčko,ano ano konečně doma..jedu zase až 10.12 tak si ted budu uživat domova 😉 tak jak se má princeznička,určo roste jako z vody,beruška...ja už se nemužu dočkat zase stimulky...at už je konec ledna 😉 sestřence se narodila Melisska,no krááása,at už mám to mimi taky...budu psat Ježiškovi,tak doufám,že na nás nezapomene a už přišti Vánoce budeme ve 3 😵 měj se krásně.....

safarikovap
29. lis 2011

Čau kočky!
Nezlobte se, ale dávám si teď na pár dní od koníka pauza nebo bych se z toho picla 😀 Punkci mám za sebou (proběhla včera) - 4 krásná zralá vajíčka. Dneska jsem si volala, 3 se oplodnila (transfer v sobotu). Potřebuju na chvilku vypnout, tak nebudu na příjmu a "stavím se" před Vánocema 😉 Každopádně - jsem plná optimismu a tak nějak celkově dobře naladěná - možná mně zvedly náladu holky, co byly včera se mnou na pokoji (u té jedné to byl šestý pokus a odcházela jen s 1 vajíčkem a druhá byla sice poprvé, ale naposledy - přítel děti nechce, prý ho tam musela dotlačit násilím...no, hodně jsem se pobavila 🙂 ).
Proč jsem se dneska připojila - ehm, punkci mi dělal Štěpán. Takže dámy, hluboká omluva a byla bych ráda, kdyby jste mě vzaly do klubu "milujeme Machače" - prostě pecka 🙂 😉 😉
Všechny se tady opatrujte!!! P.

P.S. @bambulajda Beru, mrzí mě to 😔 Drž se!

jana321969
29. lis 2011

holky myslíte, že je blbé nenapadka přejít k jinému Dr. v RF????

agnes88
29. lis 2011

@jana321969 ahoj, blbý to není, ale stejně se můžeš dostat znovu k původnímu, na OPU atd. Já třeba patřím Machačovi, ale myslím že mi stejně nevyjde ani OPU ani transfer na dny kdy tam je, takže jako bych nepatřila. A to bych ho fakt chtěla aspon na jednom. Proti Kuřecové nic nemám, ale necítím se s ní dobře, nebo před ní. No to je fuk.

bambulajda
29. lis 2011

@agnes88 ...taky jsem u Machače a něměla jsem ho ani na OPU ani na ET, ale myslím, že jana321969 jde asi hlavně o konzultaci a to je pravda, že tu mi dělá vždycky Machač.
@jana321969 myslím , že by neměl být problém se objednat k Machači na konzultaci , zeptej se sestry přes telefon, až se budeš objednávat. Kuřecová by si tě asi neměla pamatovat, že jsi byla její pacoška.

saminka
29. lis 2011

@jana321969 ja si taky myslim ze to problem neni prejit k jinemu doktorovi ale jak holky pisi, nevis na jake dny ti vyjdou zakroky tak kdo tam zrovna bude, ja taky patrila pod Machace ale mela ruzne doktory, ale jen pravda ze na poslednim pokusu jsem mela stigro a mela Stepana na opu i et 😵 😵 😵 😵

@safarikovap tak se taky pripojujes do klubu milovnic Machace??? super 😉 😀 urco ti ted doda silu a stesticko a vyjde ti to kocko, moc bych ti to prala, at se embryjka krasne vyviji a v so je budes mit u sebe!!!!

@meggar tak aspon ze ti to trochu pomohlo, me uz to nastesti ted prechazi, tri tydny po porodu, to neciteni jeste mivam v noci ale uz aspon ne tak bolestive, daji se koupit specialni stahovadla na zapesti tak se kdyz tak koukni 😉

@carlik tak si uzij ten predposledni kurz, a sepisuj 😉 ja se snad o vikendu dostanu k sepsani tech mych porodu 😉

vsechny zdravime, Lilly je porad zlaticko, Mia ji porad zboznuje a porad ji chce pusinkovat tak je to super....pappaapap

lenka27
29. lis 2011

@bambulajda tak to mě moc mrzí, příště už to vyjde uvidíš, nový rok znamená novou naději

mihule111
29. lis 2011

Ahoj kočeny, může mezi vás jedna nová vlaštovka z Reprofitu ?? 🙂 🙂

olousek35
29. lis 2011

@mihule111 vítej a přeji ti brzké těhulkování

aidule
29. lis 2011

@bublenudle No princeznička Natálka opravdu roste jako z vody. Má 3 měsíce, od porodu přibrala přes 3,5 kg a porostla o neskutečných 14,5 cm!!!!!!!!!!!!! Takže mazec 😀 🙂 ! Je úžasně hodná a prostě zlatá!!! Ježíšek to určo zařídí, aby vás bylo příští Vánoce víc, neboj 😉 😀 . Jsem ráda, že jsi v poho a jdeš bojovat dál 🙂 !

carlik
30. lis 2011

@safarikovap takže 3 miminka a určo si necháš 2 zavést a za 14 dní nám podáš doufám hlášení, že je to TAM 🙂 A jsem ráda,že jsi se přidala k nám obdivovatelkám Štěpána 😉 Já ho uvidím v pátek, tak si na tebe vzpomenu... A co budeš dělat těch 14 dní, jenom se válet v posteli?
My jsme měly včera poslední kurz a bylo to takový plný otázek, co vlastně jsme za těch 10 lekcí nepobraly...pak jsme šly do restaurace na večeři, tak jsme se pořádně nadlábly. No jinak já spím v noci čím dál míň, dneska jen od 22-24 a pak jsem usnula na gauči od 3-5 h., snad to nezanechá na mě nějaký následky 😒

anas76
30. lis 2011

Dobré ráno....
@agnes88 tak jsem prostudovala ty svoje papíry z RF, abych vám nepsala nejaky blbosti a ja jsem si při minimalce pichala bravelle. taky jsem se divala na strankach RF, že při minimalce se dá získat 2-8 vajicček, tak jsem v normě 😀
@saminka děkuji za přivítání 🙂 snad už se dočkám, plánuju tak březen další pokus....

meggar
30. lis 2011

@carlik Tý jo chudáku, tak to by mě zabilo, naková nespavost. Já spím naštěstí celou noc. Jen to převracení na posteli mě trochu probere a ruce mě mrtví, ale to zas zaspím. Mám obě placenty na předních stěnách, takže mě to trochu tlumí kopance, tak to je taky výhoda 😉 Mám ale vypozorovaný, že přes den jsou prcci vzhůru a v noci se mnou spí. Při změně mé polohy se tam jen jinak uvelebí a zas to zapichnou, tak doufám, že jim tento režim vydrží i po narození. Ale to bych už chěla moc 😀 😀 Hlavně, aby byli zdraví.

olousek35
30. lis 2011

dobré ranko, děvčata. To já se budím pravidelně kolem druhé a převaluju se tak do šesti, to pak zaberu a klidně vstávám v jedenáct. Prcek je nejaktivnější kolem poledne a pak v noci, tak uvidíme, co po porodu vymyslí. Ale vzhledem k tomu, že mám rozhozený spánek z hlídaček, tak mi dá asi zabrat. 😀

Jinak letos doufám, že nějaká těhulka ještě přibude. Ale dá se teda na koníkovi vysledovat, že těhotenství přibývá v křivkách. Dlouho nic a pak šup a je nás pár těhu, pak zase nic a zase jo. Taková houpačka.

katem
30. lis 2011

@carlik Diky za pranicko 🤐 .. no ja mela svatek a muj pejsek mel jeden rok 😉 tak to bylo hezke... tvoje mamca ti doufam hezky pomohla natrit postylku a tak uz jsi zase o krok dal!! 😉
Ja jedu v patek zase do RF na kontrolu a snad by mi meli brat i krev na nejake testy a potom bych mela rici, jestli chci test na ten screening - jako ze ano - ten za tech 1500Kc a to ostatni ze vynecham, kdyz toto bude fajn 😉
Jinak jsem si koupila nejake teplejsi leginy a delsi teple halenky, takze uz jsem spokojenejsi... nikdo si jeste moc nevsiml, ze mam trosku brisko, to je asi tou zimou 😉, ze vsichni jsou navaleni! 😉 .
Doufam, ze jsi ok a ze hezky "rostes"!

carlik
30. lis 2011

@katem takže jste s pejskem pekli dort,kočičko???? Tož v pátek máme obě kontroly, ale já tady v Ol u Štěpána. Doufám, že oběma to dopadne na 1 🙂 S tím mým spaním to ja na mašlu 😠 Chtěla jsem usnout po obědě u telky, ale bylo z toho akorát 20 minut a zvonil telefon 😒 No a můj kocour to hravě zvládá dospávat i za mě, spí prostě skoro furt....Jo,tak já taky nosím teplý legíny (asi L jsem koupila loni) a teď mi vyhovujou přes bříško, na to šupsnu do těhu delších kratasů a vysoký teplý kozajdy a je mi fajn. Když jsem měla rifle a těhu silonky, tak mi bylo zima na zadek a hlavně oblíkat ty silonky bylo nad můj výkon 😝 Venku je jak na dušičky, tak zalehnu nagauč s knížkou a přečkám tam...

veera2
30. lis 2011

@11112 Ahojky, jo jsou to nervíky, ale musíme myslet stále pozitivně 🙂
Já špinim od 6. týdne jen s malýma přestávkama skoro nepřetržitě. Neni to moc,jen jednou jsem to měla přes noc až na prostěradlo. Beru to už tak, že to k mému těhu patří a snažim se tím nestresovat. Musim jen víc odpočívat a nedělat nic těžkýho.
Tak ať nám to oběma dobře dopadne! Kolikátý jsi týden?

Holky, dnes mi vypsali těhotenskou průkazku 🙂 🙂 🙂

veera2
30. lis 2011

@safarikovap Gratuluji ke snůšce a začínám držet palečky🙂
Jooo, Machač, škoda, že ho teď dlouhou dobu neuvidím 😉 Až zas příště, láska moja 😀