Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

carlik
10. pro 2011

@katem odpočatá, co to je? Včera večer se k nespavosti přidala kašel a bolení v krku, léčím se zatím podomácku, snad nebudu muset v Po k dr pro ANTB 😒 jo a taky mě šíleně pálí žáha, po všem, hlavně po čaji s citronem 😠 A to se udělalo venku hezky a všechny kamarádky musím odmítat, že na náměstí nejdu ☹
Tak doufám, že tě něco podobnýho nepotká a že ty nechty si stihneš do porodu ostříhat 😀 ono to pak později jde hodně ztěžka 😀
@janinka1984 i 2 embryjka můžou znamenat 2 miminka, tak neboj a dej jim šanci 🙂

janinka1984
10. pro 2011

@carlik Tak prý se vzpamatovalo i to třetí.....tak když bude vše ok tak v utery transfer.... 🙂 tak třeba nám zbyde i na mrazáčky.Myslíte si,že stačí zavést jedno embryjko?2 děti už mám a dvojčátka už bych asi fakt nezvládla,ale na druhou stranu bych chtěla mít větší jistotu...je to těžké rozhodování 😖

neka12
11. pro 2011

Ahoj holky, nevíte jestli po svátcích 26 - 31.12 budou v Reprofitu ?? Dííky moc.

carlik
11. pro 2011

@janinka1984 to je vždycky dilema, jestli 1 nebo dvě...ale záleží jaký budou kvality a v jakém stadiu. On ti Dr určo dobře poradí. Přeju dr šťastnou ruku a ty mu přichystej u sebe pěknej pelíšek 🙂
@neka12 myslím že tu někdo psal, že mají i ten první týden zavřeno. Ono záleží, co bys od nich potřebovala, třeba vyjdou vstříc. Chce se to tam zeptat.
Jinak já se teda kurýruju, snad to zabírá a nebudu muset pro prášky k obvodní. Jsem už celá rozlámaná z toho polehávání, ale co nadělám...škoda, že je venku tak hezky, hned bych vyrazila ven....
Tak pěknou adventní neděli

safarikovap
11. pro 2011

@neka12 Vitoušková mně po ET říkala, že budou v Reprofitu i mezi svátky (akorát nepojede laboratoř) 😉

Příští týden pipinky mě tady máte a doufám, že s pozitivníma zprávičkama. Čaaaaaaaaaaaaaaaau 😎

safarikovap
11. pro 2011

Holky, kdy nejdřív můžu jít na krev??? Testovat mám v pátek (13. den po ET) - můžu na krev už 12. den po ET??? V pátek bych to asi nezvládla - máme dámskou jízdu s holkama z práce a abych šla ráno na krev a odpoledne se dozvěděla, že nic a pak měla jít na vánoční večírek...to asi neeeee 😒

neka12
11. pro 2011

@carlik
@safarikovap Holky, díky moc. Zrovna na 31.12 mě vychází 12 DC a měla bych mít další pokus IUI.
Ale pochybuji, že to tam někdo bude dělat ...vidím to tak, že až další IUI proběhne až koncelm ledna ... 😖

safarikovap
11. pro 2011

@neka12 Hmm, tak to je na prd 😠 Ta labina bude zavřená, takže se budou dělat jen UTZ a drobný vyšetření, ale odběry, OPU, ET nee. Možná to tak bude lepší - v klídku se na to budeš moct připravit, užiješ si Vánoce a Silvestra a nebudeš se stresovat "coby kdyby" 😉

neka12
11. pro 2011

@safarikovap Asi máš pravdu 😉 Možná si aspoň pročistím hlavu. Teď se pořád jen snažíme, snažíme, snažíme a mimčo zatím nic ☹
Holky, znáte někoho kdo otěhotněl hned po prvním IUI ??

safarikovap
11. pro 2011

@neka12 Mně to nemusíš říkat, vím, jak je tohle čekání ubíjející 😖 Ale je fajn, že jste si řekli "konec" a začali jste s tím něco dělat 😉
Na koníkovi určitě najdeš v diskuzích spoustu holek, kterým se to podařilo 😉

neka12
11. pro 2011

@safarikovap Taky jsi zrovna v očekávání jestli se to povedlo, že ?? I když Ty už toho máš víc za sebou ...
Budu Ti držet palečky, aby jsi byla těhula 🙂 🙂 Všech 20 🙂

safarikovap
12. pro 2011

@neka12 Ano ano - čekám, jestli se 1. IVF zadařilo 🙂 Ale moc toho za sebou ještě nemáme - zatím jen v září jednu minimálku v Reprofitu a teď 1. IVF. Uvidíme, uvidíme - ale jseš brouku moooooc hodná 😵 😵 😵 Já razím heslo, že v dnešní době může mít miminko 99,9% holek - takže když se to nepodaří teď, tak příště 🙂
Takže - hlavu hore - když už jste se dostali do Reprofitu, tak si můžete jen gratulovat 😎

katem
12. pro 2011

@carlik tak to teda neni moc prijemne, ze takto stonas.. doufam, ze budes brzy fit. Musis jist hlavne vit. C, ktery doda imunitu.. kdyz moc nespis, tak jses asi slabsi a tak se to na tebe rychleji chyti = ten bacil.. takze se hezky setri, at mala ma pohodicku!
Ja jeste nestihla ty nehty, ale mam jiz Vanocni vyzdobu - konecne... Manzel sice neni tolik na Vanoce, ale ted co jsem v Cechach, tak si pral jiz vyzbodu 🙂 tak a domecek a uvnitr nam to uz sviti!!!
Moc a moc se opatruj!!!

katem
12. pro 2011

Cau holky 😉 tak mam tak par sekund jeste cas.. zitra jedu na UTZ.. je to ten, kde se bude vice vysetrovat a budou delat ten screening.. ani nevim, co vse se bude zjistovat.. no tak se necham prekvapit.. nejak na to vsechno nemam moc casu, tak doufajme, ze potom uz budu moci byt 100% klidna 😵
mejte se vsichni moc a moc krasne a hodne stesticka a zdravicka vsem.. POSITIVNI a POSITIVNI naladu.. vzdyt tu mame VANOCE 😀 😵 🙂

safarikovap
12. pro 2011

@katem Konečně jsem se dočkala - Vánoce 😵 😵 😵 Beru, zítra držím všechno, co mám (moc mně teda toho nezbylo, páč držím pěsti @holino, @agnes88 a taky sobě, ale nějakej prst se ještě najde 😉

jana321969
12. pro 2011

@safarikovap ahoj ahoj co ty tady 🙂, taky na tebe myslím holka naše 🙂

carlik
12. pro 2011

@katem no tak už jsem na ANTB 😒 nedalo se to už vydržet, tak jsem šla dopo k obvodní a jsem jasná 😠 v lékárně jsem utratila přes 500 (i něco pro mimi), doma uvařila česnečku a ležím. Než se malé dočkám, tak budu úplně vyřízená z nespaní 😒 Zítra mám KO u Štěpána, tak snad je malá OK, kope teda fest. taky se jí asi nelíbí to kašlání ☹ Tak držím palce ať i ty máš dobrý výsledky s mrňouskama 😉
@safarikovap jé, tobě se už blíží testování....a to víš, že můžeš jít i dřív na krev, já byla taky 12. den po ET. A ty budeš jen čekat na výsledek Hcg a ty 2 čárky nechceš vidět?

neka12
12. pro 2011

@safarikovap Snad máš pravdu, díky za povzbuzení 🙂 Tak Ti budu držet palečky, ať je Vás na Vánoce víc 🙂
Ale s IVF je velkááááá šance na otěhotnění, tak určitě to vyjde 🙂 Držím pěsti 😉

safarikovap
12. pro 2011

Jste trapnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý - jsem to nechtěla říkat, protože po tom, co jsem třeba do @jana321969 a @katem kérovala, ať vydrží do 14. dne po ET a já naivka testovala od 4. dne po ET (ale opravdu jen kvůli Pregnylu), tak bych byla za úplnou blondýnu 😀 😀 😀 Jenže...už ten 4. den po ET tam byl midi pidi duch a vysvětlujte někomu, kdo na // čeká roky, že je to opravdu jen Pregnylovka. Takže od 5. dne jsem do toho padla na plno a od 5. dne mám // 😵 Sice to byl jen dušík, ale každým dnem sílí. Dneska jsem 9. den po ET a čárečka zatím vypadá dobře 😵 Břicho samozřejmě jak na MS, tak ještě uvidím, co se z toho vyklube. Krev jsem zavrhla - půjdu až v PO 16. den po ET a na kontrolní ve ST 18. den po ET.
Tak a je to venku 😅

neka12
12. pro 2011

@safarikovap Ty jsi číslo 😀 😀 😀 Ale vypadá to dobřeeeeeee 🙂 🙂

olousek35
12. pro 2011

@safarikovap a pak, že se zázraky nedějí. Gratuluju moc a at to máš brzo potvrzené z krve. 😉

safarikovap
12. pro 2011

@neka12 Co naděláš - blondýna 😀 Tímto Tě tady vítám - dávala jsem si od stimulky až do teď s koníkem pauzu, takže nebylo kdy přivítat nové příchozí 😉

safarikovap
12. pro 2011

@olousek35 Ty se brouku ani neozývej - Oli u Tvýho blogu sedím od rána a pořád porovnávám Tvoje testy - jsem fakt padlá na hlavu 🙄 🙄 🙄 Ale díkec, ženo 🙂

neka12
12. pro 2011

@safarikovap Trošku jsem si tady pročítala tu vaši diskuzi, ještě se moc v těch "termínech" nevyznám, ale příští rok už třeba budu zkušenější 🙂 🙂 Zatím máme za sebou jem první IUI. Ještě zkusíme 1 nebo 2 pokusy a pak
IVF ... a pak se uvidííííííí ....

neka12
12. pro 2011

@safarikovap Moc děkujííí za přivítání ... 🙂 🙂 Vidiíš stimulka, ani nevím co to je ?? Taky jsem blondýna, víš ??
😀 😀 Ale myslím si, že teď už Ti všichni můžeme potichoučku gratulovat 😉

safarikovap
12. pro 2011

@neka12 Pokud máte možnosti, využít IUI, tak bych neváhala ani minutu. Celkem "levná" záležitost, oproti IVF, takže bych ze pár pokusů taky určitě zkusila 😉 I když, jak říkáš - IVF je přece jen o krapet větší jistota 😅 U nás IUI nehrozilo - já jsem ready, ale přítelův spermiogram je jedna velká katastrofa, takže jsme museli jít do PICSI.
A neboj - já se v některých termínech nevyznám do teď 😠
A ke komu v RF chodíš?

safarikovap
12. pro 2011

stimulka = stimulace 🙂 Tzn. jaký typ protokolu (nativní, minimální, krátký, dlouhý) máš. Ve stručnosti - stimulace = jaké léky užíváš 😉

safarikovap
12. pro 2011

@neka12 Konečně nějaká blondýna, která se mnou bude držet basu 😀 Moje storry o tom, jak jsem si píchala injekce, tady pobavily asi hodně holek, takže nedej bože, pokud se dopracujete k IVF, tak si budeme rozumět 🙂

neka12
12. pro 2011

@safarikovap Jo, jo máme ... první IUI máme za sebou ... a jsme s doktorem domluveni, že to ještě 1 - 2x zkusíme, když nic, tak zkusíme průchodnost vejcovodů a pak podle výsledků by jsme se domluvili dál.
Já mám zatím ovulku OK, horm. profil taky v normě, manžel má trošku blbý spermiogram, ale na IUI prý je to
dobrý ... chodíme k dr.Kozumplíkovi. Je celkem fajn. Znáš ho ???

neka12
12. pro 2011

@safarikovap Jestli se dopracujeme k IVF, tak Ti tady budu vypisovat a volat SOS ... stačila mě injekce pregnylu do pupku a to mě píchala sestra ... píchat si to sama, tak nevím ...asi bych zaúkolovala drahou
polovičku 😀 😀 Já zatím žádné léky neberu a manža vitamíny na zlepšení spremiogramu ...